24 júl 03, 10:08:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1220678 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #6390 Dátum: 11 aug 05, 22:37:26 »

Már elmúlt fél-Éjfél Éjfél! Nevet Remélem tudsz róla... de azért kösz hogy bejezted a mondatomat és lehet én is követlek bölcs példaként és én is kilövöm már magamat, mert kicsit hiperaktív lettem! Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6391 Dátum: 11 aug 06, 10:31:38 »

Mindenkinek pálinkás jó reggeltet Nevet Mindjárt ebéééd*-* és még senki sem írt ide, milyen dolog ez már.
Macskám elkezdett vmi bogárra vadászni, kevés sikerrel... nos, igen, ő már szerzi magának a kaját. Nekem meg takarítani kéne Nevet A legutálatosabb dolog a világon..
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6392 Dátum: 11 aug 06, 12:27:02 »

Ezt most vegyük hogy szeretsz mocsokban élni? Nevet
Najó nem kötekszem, de khm... khm öhm jó khm reggelt khm neked is! smirksweat
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6393 Dátum: 11 aug 06, 16:27:45 »

Huhh most én is kitakarítottam magam, felállítottuk a sátrat, mert majd jön a barátnőm sátorozni egyet holnapután, aztán együtt elmegyünk a gyak.kertbe kedden.. Ha mindenigaz, és nem alszunk el. Pojén
Meg aztán portörlés, szőnyegtisztítás... >.<# Túl vagyok a nehezén, nem volt olyan rémes, még néha jól is esik, aztán meg főleg, amikor látom, hogy csillog-villog minden. ^^ Pirul

Boldog névnapot kívánok elsősorban a legjobb barátnőmnek, és minden más Bettinának, illetve még akinek ma van névnapja, meg szülinapja, házassági évfordulója... stb.. smirksweat Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6394 Dátum: 11 aug 06, 22:06:45 »

Idézet
Kallen: Az Amanda igen is szép név. Nem kell érte haragudni, ha Amiznak.

Szeretem a nevem, nincs vele bajom^^ csak az Amival. Az olyan.. irritáló számomra^^"
A vörös hajat meg eltaláltad Nevet csak a szemszínt nem. Az fekete^^
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6395 Dátum: 11 aug 06, 23:24:22 »

Sosem tudtam elképzelni, milyen a fekete szem. Nevet Mert mélybarna szemeket már láttam - egy fiún, hát azon nyomban beleestem  Pirul - de feketét még nem. *Megy guglizni ikszdé*
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6396 Dátum: 11 aug 06, 23:51:48 »

Az egyik barátomnak olyan, hogy nem tudtam megmondani mi az ami még a pupillája és mi az ami már a szemszíne. Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6397 Dátum: 11 aug 07, 06:53:46 »

Az egyik barátnőmnek tök érdekes a szeme, van amikor kék, van amikor zöld, legtöbbször türkiz, de néha meg szürke... Pirul
Az enyém is mélybarna, de van amikor kivilágosodik. ^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6398 Dátum: 11 aug 07, 07:35:04 »

Kallen: Hát sajnálom, hogy az Ami irritál, olyan nőiesnek hangzik.  Vörös haj és fekete szem? Én se láttam még fekete szemet. De vörös hajú lányt igen, és olyan sok szép van köztük Nyelvesít Nyelvesít

Hanii: Változó színű szem? Lehet hogy így szokott magának barátot fogni? De szerintem csak a fény miatt van, mert én is gyakran látom a saját szemem szürkének, ha megvilágítja a nap.

Sajnos én csak egy  közép mély zöldeskék szemekkel bírok. Sajnos a változókorban elvesztettem a mélykék szemem, amit annyira sajnálok.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6399 Dátum: 11 aug 07, 08:19:36 »

Lehet, hogy a fényviszony.. =)
A vöröshajúak tényleg szépek. Mosolyog Az a gáz, hogy nekem régen olyan szép barna hajam volt, aztán később mindenféle szín előfordult benne, a vörösestől kezdve a szőkéig, tök olyan volt, mintha melírozva lenne, és annyira jól nézett ki.. Most meg nem tudom, egyszerűen olyan seszínű lett. Technikai KO Persze, olyan mint a barna (mert végülis barna) de ha jobban megnézzük, akkor nem is tudom.. Néha ha megvilágítja a nap, olyan szürkésnek tűnik. ikszdé smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6400 Dátum: 11 aug 07, 08:46:08 »

Hanii: Szürke haj? Olyasmi mint az elfeknek szokott lenni? Szerintem az se csúnya. Igaz ritka, de épp emiatt különleges. Amúgy meg nem csak a haj számít, hanem az összhatás. Ha megy hozzá az arcod, a testalkatod, a szemed, akkor nincs gond. Velem is így volt, kicsiként szép világosbarna hajam és kék szemem volt( olyan voltam mint egy angyal), ma meg zöldeskék szem meg fekete haj. Jól kibabrált velem a természet  ikszdé
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6401 Dátum: 11 aug 07, 11:31:37 »

Szerintem a fekete hajhoz nagyon is megy a szemszíned.^^ kacsint

Háát, talán illik hozzám, mert szőkén nem tudom magam elképzelni. smirksweat De nem pont szürke, mert alapjába véve olyan.. matt vagy én nem tudom, de különböző fényhatás mellett mindig más. Hümm-hümm Meg hogy éppen mikor mostam utoljára. Miután megmosom, világosbarnás, az utána lévő 2-3 napon egyre sötétebb lesz. Aztán megint megmosom. xD De mosás után van a "legszebb" színe. Általában. De szerintem ez attól is van, hogy a nap kiszívja, vagy mit csinál vele. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6402 Dátum: 11 aug 07, 12:38:12 »

Kallen,örülj, hogy szép, természetes vörös a hajad. *.*
Én is mindig vörös hajat szerettem volna, az eredeti sötétbarna helyett,ami néha feketének tűnik, szőke csíkok  jelennek meg rajta ha sokat vagyok a napon , és a gyenge napsütésben vörösesen csillog. ^^
Ezért akartam én mindig "normális" hajat.  smirksweat
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6403 Dátum: 11 aug 07, 13:35:37 »

Hanii: Hát lehet hogy megy, de a régebbi jobb volt ikszdé. Meg nekem a hajam egy furcsa eset, mert alapjában hullámos, de víz hatására szinte göndör. Nagyon erős és sűrű is, emiatt a nehéz beállítani ikszdé 
Színváltós haj? Olyat még nem láttam. Nem hiszem, hogy a nap szívná ki, mert akkor csak világosodna. Valószínűbb, hogy a samponban van valami, ami sötétíti, vagy csak a hajad szívja be fürdésnél a vizet. Nem tudom, érdekes jelenség lehet.

Lille17: Normális haj? Mert ami most van az nem ,,normális"? ikszdé Vannak olyanok, akik meg olyat akarnak mint a tied. De ami a tied, az a tied, ettől vagy egyedi. 
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6404 Dátum: 11 aug 07, 14:15:33 »

Hm de jót racsingoltam az utcában sógorom Suzuki Katanájával... 5 éve nem ültem motoron... Jó-jó tudom hogy senkit sem érdekel, de 1 hónap után illett már valamit írni ide... Nyelvesít A fél utca azt hitte hogy vettem magamnak egy mocit! xD

Naplózva
Oldalak: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!