24 júl 03, 09:42:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 426 427 [428] 429 430 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1220629 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6405 Dátum: 11 aug 07, 15:31:36 »

Én se tudom, hogy lehet ilyen hajam, azt hittem mindenkinek színváltós. xD
Erős és sűrű.. Ismerős. smirksweat

Lille, van egy-két vöröshajú ismerősöm, ők meg inkább megszabadulnának a hajuktól. Hümm-hümm

Motorról jut eszembe, az egyik osztálytársam jósnőnél járt csak úgy szórakozásból, és azt mondta a nő, hogy 13 évesen meg fog halni egy motorbalesetben. xD Annyi igaz belőle, hogy tényleg motorozik a bátyjával, és még mindig megtörténhet, mert novemberben lesz 14.. ikszdé o.O
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6406 Dátum: 11 aug 07, 20:07:00 »

Kallen,örülj, hogy szép, természetes vörös a hajad. *.*


Hát nem természetes vörös, hanem festett^^" az eredeti szőkésbarna, de azt nem szerettem, ezért lettem vörös. De sokak szerint /köztük a szüleim is/ nagyon jól áll, jobban mint az eredeti^^ Pirul
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6407 Dátum: 11 aug 07, 20:53:30 »

Kallen, örülj neki, hogy a szüleid ilyen véleménnyel vannak a dologról. Mosolyog Nekem tuti nem engednék, de igazság szerint nem is akarom festetni.
  Anyának 40 évesen is épp csak pár szál fehér haja van, ami egyébként nagyon dús és majdnem fekete. Remélem az enyém is olyan lesz. (most olyan seszínű barna ) Bár az biztos, hogy most is van elég. (szárítani utálom, erről jut eszembe hajat kell mossak ikszdé )
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6408 Dátum: 11 aug 07, 21:15:51 »

Örülök is Izébigyó a fodrászom szerint ez olyan vörös, amit nem mindenki mer bevállalni. Olyan.. öhm.. erős rézvörös Nevet barátnőm amikor először látta azt hitte hogy paróka.xD
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6409 Dátum: 11 aug 07, 21:37:58 »

 ikszdé
Én is majd egyszer át szeretném festetni, ha nem lesz jobb színe. :/ Akkor gesztenyebarnára, vagy valamilyen szép barnára.^^ Persze nem most.
Luna-san, nekem is seszínű barna. ikszdé (Y)
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6410 Dátum: 11 aug 08, 11:43:37 »

vörös haj(L) Nevet
Gabesz, énis akarok motorozni, adjéáááá motortXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #6411 Dátum: 11 aug 08, 13:58:34 »

Név téma: Mamám falujába él egy lány, neki az a neve, hogy Bodza. Kicsit fura, de tényleg létezik ilyen. Amúgy, szerintem egy Bodza név felér egy Almával. Vagyis különleges. A virág név kérdéshez pedig itt az én nevem: Boglárka. Az benne a pláne, hogy a rendes nevem Fehér Boglárka, és létezik fehér színű boglárka virág. ^-^

Szem téma: Nálunk apai ágon mindenkinek világos/rikítós kék szeme van. Én büszke vagyok az enyémre. *-*

Papír ember rajongás téma: Én is nagyon rajongok egyes szereplőkért, a Narutoból és a Bleachből is... Azért annyira nem, mint Masashi, de szerintem nem is szánalmas, se gáz, se semmi. Bolondos, inkább. : ) Osztani pedig szerintem fölösleges ezért, majd akkor lesz rá okunk, ha ugyanezt csinálja élő személyekkel...

Jaj-jaj-jaj olyan jó. *.* Végre kijelentették a szüleim, hogy most már 100%, hogy megyünk nyaralni! *_______* Erdélybe megyünk, 4 napra, és pont úgy jövünk haza, hogy Debrecenben megnézzük majd a Virág Karnevált, illetve Budapesten a tűzijátékot. Ráadásul, a barátom is jön velünk. Igenigenigeeeeen! : )) Végre valami jó.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 08, 14:03:15 írta bogcsiika » Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6412 Dátum: 11 aug 08, 21:01:23 »

Na hello minna Uchiha Flexee visszatért!!
 Nevet brutál volt a tábor O_o" holnap majd mesélek Mosolyog
Masashi látom egyre több tesód lesz ikszdé Nekem te maradsz a ßest Pirul Nevet

ma megkaptam a kontaktlencsémet lassan hozzá fogok szokni remélem. sportolásnál előnyösebb mint a szemüveg.
Na szeptember 1... félek, csak ennyit mondok. a táborban rossz arcomat mutattam (vagyis a folyton baromkodósat) néhány ember elfogatta, néhányan nem tolerálták. vagy csak irigyek amiért ilyen optimista b@lf*sz vagyok Mosolyog ^^
"Amíg valaki irigy ránk, addig valamit nagyon jól csinálunk..." bow Pojén
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6413 Dátum: 11 aug 08, 21:18:25 »

^^: Milyen kontaktlencsét használsz? Az egy hónapos éjjel nappalit? Azt hiszem valami PureVision vagy micsoda. És ne félj, az első pár nap a rossz, ajánlom, hogy lefekvés előtt egy hétig vedd ki, mert úgy gyorsabban szokik szerintem. ( bár én is csak egy hónapja használom)
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6414 Dátum: 11 aug 08, 22:17:44 »

Na szeptember 1
Eh, ne is  mond ikszdé. Én csak az új sulitól félek, remélem nem lesz nehéz megszoknom  Pirul.
Amúgy tök gáz, hogy itt a szobámba marha meleg van, kinn fúj a szél de nem akarom kinyitni az ablakot a hülye tücskök miatt  Hmm.... Olyan hangosan fel tudnak ciripelni a 4. emeletig is, mintha a füled mellett tartanák őket.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6415 Dátum: 11 aug 09, 09:11:12 »

Flexee nekem is volt júniusban kontaktlencsém. Mosolyog
Csak mivel elmentünk a nagyihoz, nem szándékoztunk újat rendelni.
Most meg apa elszórta valahová a receptet.  >.<# És most sík ideg vagyok, mert nem akarom szemüveggel kezdeni a gimit. ikszdé

MasiMasi, nem semmi heted volt látom ikszdé
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6416 Dátum: 11 aug 09, 09:42:53 »

Jé, Henike, megjöttél?
Jé, Henike, nem voltál itt?
Jé, mit keres egy snikers az íróaszal fiókjában?
Jé, mennyi újdonság!
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6417 Dátum: 11 aug 09, 10:58:39 »

Pff mondtam én hogy a nagyinál van.^^ Nevet

Jee én meg ma este sátoroztam. =3 Mosolyog Barátnővel. Sajnos a másik nem tudott eljönni. Nembaj, akkoris jó volt.
Ma meg voltam gyakkertben. Mit ne mondjak elég uncsi volt. :/ Gazolni kellett (volna), de mivel nem jött ellenőrző körútra a tanárnő, ezért a két 5.-es lány szinte semmit se csinált, én kb. az 1 órából felet gazoltam meg horoltam, majd felhívtam az egyik haveromat és 10 percig vele dumáltam, majd leültem és kitépkedtem a lábam körül a gazokat. Fél óra elég volt. ikszdé A barátnőm bezzeg szinte végig dolgozott, sőt még gereblyézett is, én meg sikeresen kitéptem véletlenül 2 virágot. Na mindegy. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6418 Dátum: 11 aug 09, 11:10:32 »

Hát csak kicsit üres volt a fórum egy ideig, és akkor feltűnt nekünk, hogy nem vagy itt, és egy páran megkérdezték, hogy most mi van veled, én meg sejtettem, hogy nyilván el vagy paterolva a mamádhoz.^^ Csak akkor szoktál nem itt lenni. ikszdé
De elvoltunk mi is, annyira nem volt uncsi. ^^ Mondjuk érdekes volt látni többször is, hogy utolsó hozzászólás a duma topic-ban 1 nappal ezelőtt. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6419 Dátum: 11 aug 09, 12:31:52 »

Szia Masashi, már kezdtelek hiányolni  Nevet.
Snikers.... én ma reggel kimentem és egy Balaton szelet volt a konyhaasztalon ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 426 427 [428] 429 430 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!