24 júl 01, 10:18:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 427 428 [429] 430 431 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1217363 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6420 Dátum: 11 aug 09, 13:57:32 »

Ezért volt... Nélkülem a Duma topik üres és sivár, kihalt és néha uncsi.... smirksweat Nyelvesít (ego növelés)
Ha lusta vagy visszaolvasni nem tudhatod. Azért az üres és sivár részét cáfolnám, az unalmas meg erősen relatív.
Viszont valóban nincs itt akkora élet mint amikor beveted a "bármiről tudok beszélni összefüggéstelenül" skilledet.  Technikai KO
Azért szeretünk.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6421 Dátum: 11 aug 09, 14:27:56 »

Inkább ezért, Ejfel  Nevet. Amúgy nekem jobban tetszik a Masashi-neechan féle DT  ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6422 Dátum: 11 aug 09, 16:42:29 »

Rikan-kun: félkemény vagy kemény nem tudom, éjszaka nem lehet benne, és msot is csak fél órára hogy hozzászokjak. holnap 1, holnapután 1,5 óra. de ma vissza kellett mennem mert a bal szememre nem tudtam feltenni. aztán ott nagy nehezen sikerül egyedül, de mostmár tudom mit csináltam rosszul ikszdé

Uchiha: bocs de nincs türelmem elolvasni a sztorijaidat, majd később átfutom. most le kell írjam az enyémet ikszdé

1. nap megérkeztünk, beköltöztünk, majd csapatokba osztva nekivágtunk Akalinak egy térképpel és különféle helyekre kellett eljutnunk és feladatokat csinálni. ezek szellemi feladatok voltak szal a háttérbe húzódtam. de egy verset el kellett szavalnom ikszdé Radnóti Nem tudhatomját.. ezzel az izével vesződtem 1 hétig. Nyelvesít
aztán vacsi és 11kor takarodó...ennek ellenére a szobafőnökkel meg a többiekkel éjfélig kint voltunk és beszélgettünk. le is cseszték érte, de leszarta mert réseg volt egy kicsit ikszdé

2. nap- Country-nap: lasszózás célbadobás, vizipisztolyos célzás, almahalászat és gumicukorhalászat a lisztből. itt részt vettem a célbadobáson, de elcsesztem. :S lasszózást is megpróbáltam, közeljártam de elcsesztem. többet nem próbáltam ikszdé

3. nap: hajnali 2kor ébresztés és kiképzés: katonai nap
kiválogattak 20-25 embert akit spéci kiképzésre vittek, a többiek aludtak. én aludtam ikszdé sárba kellett kúszni, futni, etc.és meginni valami keveréket amibe volt túró, pezsgő, alkoholmentessör..(?) kókusz és tej.
reggel 7kor ébresztő majd kiképzés. sorbarendezőséd futás, meg iylenek.

4. nap sportnap. csapatversenyek. itt végre meg tudtam mutatni mit tudok ikszdé nagyon ment és 2.ak lettünk. volt pókjárás meg rákjárás betonon (vérzett a kezem) zsákbanfutás. vizespohárral való futás. és ez így nem hangzik bonyolultnak, de ott nagyon kellett hajtani. Nevet ez a nap volt a legjobb
aztán gylogoltunk a vacsiért 5 km-t oda meg vissza Mosolyog

5. nap pakolás és én mentem füredre és folytattam a nyaralást ikszdé

dióhéjban ennyi, jobban is kifejthetném de nem vagyok a szavak embere Faceg



B+ Uchiha... én totál le vagyok maradva az egonövelésből -.-" :S ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 09, 16:43:43 írta ^^ » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6423 Dátum: 11 aug 09, 16:53:52 »

Én nem vagyok tökéletes Uchiha, csak átlagon felüli (+1 bonus ego)
még csak a létezésemet sem ismered el ikszdé az aláírásodban van a bizonyíték ikszdé bár csak feltételezed...
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 09, 16:55:32 írta ^^ » Naplózva

Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #6424 Dátum: 11 aug 09, 17:06:40 »

Halihó, emberkék.
Már rég jártam itt, mi a helyzet?
Masashi jó az avatarod. Mosolyog
Naplózva
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #6425 Dátum: 11 aug 09, 17:13:30 »

Az ember semmihez se lehet fáradt csak lusta. Nyelvesít
A lustaság pedig az elfáradás előtti pihenés. Nevet
Most akkor, hogy is van ez? Gondolkozik
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6426 Dátum: 11 aug 09, 17:26:26 »

Áhh Suigetsu *-*

na mennnem kell a nagyiékhoz talán este még leszek Szomorú Masashi chan várj meg facen *-* dumcsizni akarok ikszdé
Naplózva

Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #6427 Dátum: 11 aug 09, 17:36:23 »

Majd ha idősebb leszel megérted. Nevet
Ez nem lustaság ez inkább azt bizonyítja, hogy engedelmes jó kislány vagy, mert megteszed azt, amire megkérnek a szüleid. Mosolyog
Naplózva
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #6428 Dátum: 11 aug 09, 18:10:52 »

Még jó hogy az én szüleim nem kérnek tőlem sok mindent.
Amit meg elvárnak azt megteszem. Mosolyog
Én a családon kívüli emberekkel vagyok úgy, hogy ne nézzen senki kutyának, mert én nem fogok senkit se követni, mint a jó kiskutyus.
Milyen képeket töltesz fel?
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6429 Dátum: 11 aug 09, 18:17:57 »

Én is 99%-ban rögtön ugrok, ha az ősök szólnak. xD Nálunk szigor van, ha feladatot kapok, akkor meg kell mozdulni, különben bajok lesznek. ikszdé
Viszont ha mások szólnak, nem mindig teszem meg. A kihasználást meg nem szeretem. Nem egy osztálytársam próbált már kihasználni, milyen kár, hogy immúnis vagyok rá. Nevet

Kígyósnéni, fentvagy a tevechat-en? Nevet Aszontad hogy lehet ott beszélni. xD Jajj de rég chateltem úristen.o.O =3

Na hát az nem jó ha így szigort tartanak, mondjuk biztos féltenek nagyon, az egyik ex-osztálytársammal is így volt. :/
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6430 Dátum: 11 aug 09, 18:22:40 »

Nahát én azért kicsit ki voltam, amikor fél évig nem gépezhettem otthon, csak titokban a papáéknál hétvégente. xD
Meg tévézni se lehetett, sőt a telómat is elvette anya. ikszdé >.<# Kb. 4 hónapig mobil nélkül mászkáltam. Megviselt. xd smirksweat
Illetve még volt pár bünti, de inkább nem mondom, aztán majd nem tudok aludni. O.o

Monopoly bankkártyával. *.* Az jóó azt szeretem! Megyek én is játszani, a lila bankkártyát kérem!^^ Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #6431 Dátum: 11 aug 09, 18:25:17 »

Az előző jobban tetszett. Nevet
A tanulás részt tőlem is elvárják és megpróbálok jól teljesíteni, mert ösztönözz, hogy kapok érte pénzt a sulitól legalábbis tavaly kaptam remélem most is. Mosolyog
Az hogy vigyázzak, magamra azt nem tudom, de vigyázok én a magam módján magamra, ha pedig nem jó a védelmem hát csinálok egy hibát, ami egy új tapasztalat szóval annyira nagy gond nem történt.
Nappal azért elengedhetnének, mert nem igazán egészséges mindig otthon lenni és semmi kikapcsolódás.
Próbáld meg beszélni velük és magyarázd el szépen nekik, hogy ha kimozdulsz barátokkal néha sétálni meg dumálni abba nincs semmi rossz.
Amúgy, általában ha valamit nem engednek meg akkor vagy makacskodok és akkor is megteszem vagy duzzogva elismerem, hogy győztek. Nevet
De hála égnek nem sok ilyesmi van, mert már lassan felnőtt férfiember leszek. Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6432 Dátum: 11 aug 09, 18:28:14 »

Én nem vagyok lusta, ha megkérnek hogy takarítsak ki, nem azért nem teszem mert lusta vagyok hanem mert megkértek rá és nem minden esetben szeretek engedelmeskedni, kivéve ha kapok cserébe valamit.... Ez is lustaság? *-* Olyan vagyok mint egy macska! ikszdé
Szóval már csak azért sem teszed meg mert kérnek.. vicces. Ha valamire megkérnek akkor nem engedelmeskedni kell, hanem kedvességből és tiszteletből megtenni azt.

Az engedelmesség az inkább a parancsra, utasításra való reakció.

Büszke lehetsz rá hogy olyan vagy mint egy macska...

A durvább esetek 40%-ába megteszem amire kérnek... Azonnal, a többit késve vagy soha.^^
Nem vagyok én kutya. ikszdé
Ez viccnek is rossz...
mi az hogy nem vagy te kutya.. örülj neki hogy kérnek.. örülhetsz hogy nem egy szigorúbb közegbe születtél..
Nevelnek, van fedél a fejed fölött, eléd teszik az ételt, ruháztatnak..  úgy látom képtelen vagy ezt értékelni..

Nah nem akarom elrontani a hangulatot.. offolom magam.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 09, 18:29:32 írta Ejfel » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6433 Dátum: 11 aug 09, 18:33:22 »

Nem tudom, hogy Debrecen mennyire nyugis környék, de tény hogy nagy város, mondjuk nem hiszem, hogy bajod eshetne. Hmm? Este sötétben már én se mehetek sétálgatni.. Kivéve amikor az egyik barátnőmnél vagyok, az ő anyukája megengedi. xD Annak ellenére, hogy az egy nem éppen nyugis környék. xD Mondjuk elég hangulatos és én szeretem, de eddig semmi bajunk nem lett.^^ Kár hogy elköltöztek. :/ Na mindegy.
Pedig itt nálunk lenne oka a szülőnek nem kiengedni a gyerekét. Tele van néhány utca részeges csövesekkel. smirksweat

Óóó de kár. Szomorú És a narancssárga? Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6434 Dátum: 11 aug 09, 19:40:43 »

Gondolom. Nevet

Nemáá pont a narancssárgát. Neeem ikszdé Na mindegy. Akkor megyek kukoricát enni. =D

Közben ezzel szenvedek egy fél órája, az utolsó szintje nem megy. x)
http://www.y8.com/games/Jungle_Jiggy
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 427 428 [429] 430 431 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!