24 júl 05, 20:06:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1223462 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6360 Dátum: 11 aug 05, 20:48:31 »

Ezt nem értem, miért hívnak macskanőnek? Ellopod a parizert az asztalról? ikszdé

Nekem az egyik osztálytársam Tonuzoba volt. Nevet

Nah az Orsolyáról nekem pont, hogy nem az ilyen ugrik be. Hanem az ellenkezője. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6361 Dátum: 11 aug 05, 20:50:37 »

Nekem az Orsolyáról nagytestű barna, kék-fehér ruhácskában szaladgáló, fejkötővel díszített nősténymedvék ugranak be.

Ezentúl hívjatok Szívölőnek. Szerintetek, ha megkérem a kegyes adminokat, átírják a nevem?

---

Aes, ez komoly? Ismertél Tonuzobát? Egyik kedvenc legendám kapcsolódik a nevéhez.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 22:03:10 írta Saphira » Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6362 Dátum: 11 aug 05, 20:51:28 »

Legalább az alkatomra lehet mondani, hogy vékony. Hála istennek nem az anorexia vékony Nevet Hanem ez a lehet fogni rajta valamit, de nem duci vékony. Fél év alatt 10 kg-t híztam, hogy ilyen szintre kerüljek... (ja! híznom kellett...)

Macskanőnek azért hívnak, mert látok a sötétben, gyors reflexeim vannak, viszont az ijesztőbb dolgok látványától képes vagyok más háta mögé bújni, elmenekülni. Ha elégedett vagyok, körülbelül úgy nyögök, mintha dorombolnék ikszdé és hol összevissza ugráló, virgonc kiscsaj vagyok, aki harap, karmol, és nagyon durva szinten (egyik srácot másfél éve megharaptam, a lapockáján behegesedett, ilyesmik) máskor pedig csöndes, visszahúzódó és bármire ugró, bármire bedühödős vagyok. Na meg imádom a macskákat is. Aztán macskanő lettem Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6363 Dátum: 11 aug 05, 20:51:42 »

Áhh értem Orsika (CrazyCat), szóval te ilyen huncut kislány vagy! Nevet
Háát tartsa meg az isten jó szokásod... (bár nem tudom pontosan mire érted a "macsaknőt", biztos vmi nagy huncutság miatt) de azért megpróbálom kitalálni mért is kaphatsz te macska nő nevet... hajlékony, "vmiben játékos" mhmh Nyelvesít, gyors, jól bunyózol, vonzod magad után a srácokat... nagyjából ennyi! Nevet

ui.: megelőztél és elárultad lol... de épphogy kitaláltam! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 20:54:42 írta Morause » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6364 Dátum: 11 aug 05, 20:54:47 »

Idézet
Ezt nem értem, miért hívnak macskanőnek? Ellopod a parizert az asztalról?  
lol..

Szemszín.. hajszín.. testalkat.. Mosolyog) viselkedés.. gondolom az össz behatás macskás..

Saphira, nehogy már átirasd..
Szívölő.. ne.. viccnek is rossz. (; Bár mondjuk így: Szívölő Saphira.. már annyira nem rossz.

lol.. épp posztolnék és mindig jön egy újabb reakció..
csendet kérek..
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6365 Dátum: 11 aug 05, 20:56:41 »

Hajlékony= derékig igen, telitalálat. De a spárgákkal és ilyenekkel békén lehet hagyni Nevet
Játékos valamiben, őőő... XDD Hát sok mindenben, mhmh Nevet
Gyors, de fiúkhoz képest sokszor lassú... ezen változtatni kell T.T
Jól bunyózok, igen igen XDD Félnek tőlem sokan ilyen téren Nevet kis agresszív pukkancs tudok lenni...
Mások szerint vonzom magam után a srácokat, és szerintem is így van, de kár, hogy nem azokat, akiket én szeretnék Nevet

Ejfel, szintén ott a pont!
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6366 Dátum: 11 aug 05, 20:56:55 »


Szívölő? ikszdé Nomen est omen, ahogy a latinok mondanák. ikszdé Am jah, átírják. kacsint Mondjuk nekem már csak Szaffi maradsz, vagy Szafi vagy Szaff ikszdé

Szívölő. ikszdé Ezt meg kell majd még szokni. Challenge accepted. ikszdé

És igen osztálytársam Tonu volt. (Így szólítottuk) Jó haver volt, remek kártyajátékos. ikszdé (Ha nem hiszed járj utána ---> Facebook) Egyszer a legendát is elmesélte, de bevallom töredelmesen, elfelejtettem már.

lol..
Szemszín.. hajszín.. testalkat.. Mosolyog) viselkedés.. gondolom az össz behatás macskás..

Leesett ám, csak nem tudtam kihagyni. ikszdé Macskákat imádom, de mindig a hülyeségeik jutnak eszembe.

« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 20:59:50 írta Aes Sedai » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6367 Dátum: 11 aug 05, 21:00:53 »

Aes... Idegesítő, hogy rejtve vagy. Mit is mondott Gabesz mindig? Fogadd meg a tanácsát.  

Jó lenne, ha titokban átírathatnám. Az a baj, hogy ezen a néven már túlzottan ismernek egyes emberek, és egy ferde szóból is a sértegetésre gyanakodnak. Talán okkal. Szívölő névvel könnyebben űzhetném a troll-ipart.  Kúl

Úristen! Nem hiszem el, hogy normálisan írogatok dumába... Hová süllyedt a világ.

---

Aes, szerinted melyik admint környékezzem a névátírással? Nevet Hülyének fognak nézni. xD
 A legenda meg nagyon szép. Azt hiszem Wass Albert Magyar Mondák könyvében benne van, neten megtalálható.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #6368 Dátum: 11 aug 05, 21:02:13 »

Direkt nem akartam reagálni Saphira "új nevére"... de mostmár csak azért is leírom hogy: no comment!  ikszdé
Végülis saját döntés, de hogy sok embernek nem jön be már előre látom! Nevet Ez inkább titulusnak hangzik mintsem vmi névnek! Nevet

Crazycat te tényleg huncutka vagy... nem sértésnek de olyan vagy mint egy óvodás legalább is energia szinten mert azok ilyenek hogy reggel 8tól este 8-ig olyan hiperaktívak hogy puskával sem lövöd ki őket a fenébe! Nevet

ui.: Csak Wass Albertet neeeee... attól a fazontól kikészülök, elég sok balhé volt az osztályomba Wass Albert kiléte miatt!
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 21:04:30 írta Morause » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6369 Dátum: 11 aug 05, 21:05:54 »

Én tudom magamról, hogy gyakorta egy óvodás szintjén vagyok, ilyen aktivitás ügyileg Nevet Viszont ha sportról van szó, 3 óra alatt simán kidőlök, szóval az nem erősségem. De ami furcsa, hogy lehet, hogy amúgy ilyen kis hiperaktív vagyok  Hümm-hümm de emellett - meg lehet kapaszkodni - adott esetben koravén ikszdé Testileg-lelkileg. Minimum, hogy aki nem ismer igazán, néz 2 évvel idősebbnek minimum, aki meg még képet se látott rólam, vagy csak nem találkoztunk, akkor 16 a minimum korhatár...
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6370 Dátum: 11 aug 05, 21:06:12 »

Ma nekem is jó kedvem volt.. néha kell az is hogy az ember engedjen a stílusából..

Mi idegesítő azon hogy rejtve van..
Igaz, így hogy posztol nem sok értelme van, de jah, iq fighter userek ellen tökéletes.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6371 Dátum: 11 aug 05, 21:07:33 »




Tudom, hogy idegesítő. xD És Gabesznak igaza volt, azt is tudom. Csak hát a szokás ereje. Pucérnak érzem magam láthatón. És túl sok szmájlit használok, büntetnem kéne magamat. ikszdé

Okkal, nem okkal, nem tudom. Biztos megetted a Trollgyümölcsöt. (xD One Piece-es démongyümölcsre gondolok, nem tom nézed e ha nem, akkor gondolom nem tudod miről zagyválok itt. Nevet) De az a név valóban Troll-kompatibilisebb. De akkor is Saphi maradsz, pont azoknak a szemében, akik ismernek. Nyelvesít

Cartnak írj szerintem, ha komolyan gondolod. Az ilyen ügyeket ő intézi inkább. Csak általában várni kell, egy két napot, mert elfelejti, utána eszébe jut amikor nincs gépnél de mire géphez jut... szal érted. ikszdé
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6372 Dátum: 11 aug 05, 21:10:09 »

CrazyCat: Anno engem is idősebbnek néztek mindig, viszont most fiatalabbnak.. Mosolyog
Mondjuk ez utóbbi jobb.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6373 Dátum: 11 aug 05, 21:12:56 »

CrazyCat, akkor veled kapcsolatban most mi is az igazság? Nevet mármint a korod, persze ha nem titok!

"Igaz, így hogy posztol nem sok értelme van, de jah, iq fighter userek ellen tökéletes."

Énn is ttéged... Hupikék Törpikék ikszdé (de tudom hogy miközben ezt nem rám gondoltál!)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 21:13:32 írta Morause » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6374 Dátum: 11 aug 05, 21:14:50 »

Oh hát én.. konkrétan senkire nem gondolok.. de ha a te iq-dat nézzük még a fighter kategóriába se tudlak belesorolni. ;P
Naplózva
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!