24 jún 01, 22:03:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144265 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #6330 Dátum: 11 aug 05, 15:00:14 »

Elmondanátok hogyha lenne mindenféle témára topic akkor a duma topic mire jó?
Mert ezzel gyakorlatilag nem lenne értelme ennek a topiknak pont ezért duma mert egy elég széles skálán mozog, elég nagy témákat foglal magába... szerintem ez így jó ahogy van!

A Zille tényleg szép név... nekem nagyon tetszik! Na meg a magyar nevek amiket felsoroltál miket adnál a gyerekeidnek is tök jók átlagosak, de mégis jól illenek akárkihez!

Én ismerek olyat akinek a neve Csenge amikor még utoljára láttam még aranyos kis lányka volt! Nevet Mostanra biztos kész nő lett...
CrazyCat, az Orsolya névről mindig az ilyen szőke, szőkésbarna hajú szemüveges ártatlan csajok jutnak eszembe! Nevet Szerintem ez is klassz név!: D
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 15:02:29 írta Morause » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6331 Dátum: 11 aug 05, 15:04:44 »

Régen volt ilyen Ünnepek téma, és azért került törlésre, amit Morause is mondott. Mondjuk ez a Duma Topic mindig is egy nehéz ügy volt. Elméletileg itt minden off, aminek van külön témája, bár én személy szerint ezzel eléggé elnéző szoktam lenni. Mondjuk, ha jobb beszélgetés zajlik itt (ami nem ilyen időjárás meg születésnap téma), akkor az annyiból rossz, hogy ugye a dumát 1000 oldalanként töröljük, és így érdekes hszek is elvesznek. Szal ennyiből jobb inkább a vitába írni a jobb témákat. Mosolyog
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6332 Dátum: 11 aug 05, 15:29:18 »

Én azon borultam ki, mikor megtudtam, hogy léteznek olyan hivatalos nevek, hogy Radiátor, Szekrény, Eper, Szilva, Meggy...
A Diablon szakadtam. xD
Ha már témánál vagyunk, milyen vicces; kreatív becézgetéseket ismertek? Én a barátnőmet mókuslekvárnak szoktam hívni, néha kókuszbevonatnak. Alapjáraton kisasszonynak, hercegnőnek, ő vissza pedig úrfinak. Mosolyog
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6333 Dátum: 11 aug 05, 15:36:31 »

Szerintem nem létezik Radiátor meg Szekrény. Ugye az ilyen neveket először engedélyeztetni kell, és törvény írja elő, hogy a gyereknek sértő, illetve hátrányos nevet nem lehet adni. Meggyes Jánosnak sem engednék, hogy Meggyes Pite legyen a lánya, akármilyen vicces kedvében is van.

Ha már témánál vagyunk, milyen vicces; kreatív becézgetéseket ismertek?

Életem kuglófjának egyetlen szem mazsolája.



Egyébként mindig azt hittem, nem létezik Sasukéhez hasonlító férfi egyed. Aztán nemrég láttam egy cosplayt... és elállt a szavam. Kicsit megdöbbentem.

Mindegy, valaki Sasukénél is jobb. Noctis Ouji!  Kúl

----> A nyáladzás ötlet Masszázsi-chántól ered. Ő bukik a papíralapú hímekre. Kezd hiányozni, nincs kit oltani.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 16:04:07 írta Saphira » Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6334 Dátum: 11 aug 05, 15:37:30 »

Az utolsó oldalt végigolvasva vannak szép nevek .
Luna-san:
A Gyopárka szép név, de a Barbi se csúnya. Ne szégyelld egyiket se, szép nevek. Légy büszke arra amit a szüleid adtak neked. Ez tesz téged azzá aki vagy.

Valaki még emlékezik a svéd botrányra a kis Fanta nevű gyerekről? Azt hiszem Nokiát is akart adni egy szülő a gyerekének.

Ismeretségi körben vannak érdekes nevek, Fióna, Amadeus. De a legjobb egy Trapp István nevezetű egyén. Na ki találja ki, mi a beceneve?  

Lille17: Vannak nagyon szép magyar nevek, ilyen például a Zalán is. Én nekem az unokaöcsémnek a második neve, de nagyon megtetszett. Szép név még a Csanád is, modern, de mégis igazi magyar név.

Én jómagam csak egy Gáborral vagyok megáldva:). Eléggé gyakori ez manapság( legalább is úgy gondolom)

Érdekes tény, hogy mindegyik városnak, falunak megvan a maga megszokott családnevei. Nálunk rettentő sok a gémes, az antal a kis, a nagy és a szabó. Azonban vannak  olyan helyek, ahol ezek ritkaságok.

Stance: a muncika minek számít?
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6335 Dátum: 11 aug 05, 15:49:22 »

Idézet
Én jómagam csak egy Gáborral vagyok megáldva:). Eléggé gyakori ez manapság( legalább is úgy gondolom)
Bátyámat is így hívják.. szeretem is ezt a nevet. Mosolyog
Én is csak egy átlagos nevet kaptam de nincs bajom vele.

Stance: Úrfi, kisasszony, hercegnő, ezek nagyon kedves aranyos dolgok. Mosolyog

Mókuslekvár aaaah.. brr.. ne. Mosolyog

Én ezzel a becézés dologgal nem vagyok valami jóban, mármint ha ki is találok beceneveket vagy használom is az nem csöppen többnyire.
Legjobb barátnőmet Ritának hívják, általában Ritalinnak nevezem. Nagyon megtetszett neki és még néha használja is játékokban.
Általában a piszkálódásból és viccelődésből alakulnak ki a becenevek..

Jah ez a kuglófos elég régi. ^^

Aes: teljes mértékben megértem

Morause: egyetértek, de a duma topicot nem olvassa mindenki így talán a születésnapi köszöntésetek sem jut el az adott illetőhöz, csak ezért vetült fel bennem.

edit: Muncika? idióta becézésnek..
Mondjuk Rita képzelt barátját pont így neveztem el. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 15:51:19 írta Ejfel » Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6336 Dátum: 11 aug 05, 15:49:46 »

Zille.. szép hangzata van..

Erről Csokinai versére asszociáltam, csak a végét idézem:
"Bájoló lágy trillák!
Tarka képzetek!
Kedv! Remények! Lillák! —
Isten véletek!"

Zille.. ízes.. nekem tetszik.
Az említett Mira is szép..



Erről most eszembe jutott amikor 6.-ban meg kellett tanulnunk ez ta verset.. nekem sosem volt gond a verstanulás, de ezt sehogysem tudtam hibátlanra megtanulni >.<# utáltam is ezért Nevet
Nekem egyik barátnőmet is Mirának hívják Mosolyog állítása szerint hülyén hangzik rövid "i"-vel a neve, ő "í"- vel írja :3

Nekem még a Debora név tetszik. Nem tudom mennyire elterjedt, én csak egyet ismerek az unokahúgomat Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6337 Dátum: 11 aug 05, 16:35:22 »

Dömper... ikszdé Szegény gyerek. A volt ofőm fiát meg Fedornak hívják. Őt sem irigylem. >.<#
Amúgy a fogadott "bátyámnak" is Csongor a neve. Páran Bongornak hívjuk, utálja is... ikszdé A Csongor nem a Csongor és Tündéből való? A magyartanárnőm azt mondta, de most, hogy utánanéztem a neten, mindenhol az van, hogy török/magyar eredetű. Gondolkozik A Tündét viszont az író találta ki.

A mókuslekvárt még lehet nehezen, de eltűrném, viszont egy kókuszbevonattól már biztos felállna a szőr a hátamon. >.<# Bocsi. ^^ Honnan jönnek ezek a becézések? Nevet

A Mira névről azt írják, hogy latin eredetű, de eddig azt hittem, hogy szláv. smirksweat Abból indultam ki, hogy szerbül a "mir" békét jelent, és a szerbeknek szokásuk egy +a betűvel női nevet csinálni az ilyen szavakból. ^^ Amúgy errefelé hosszú "í"-vel ejtik, csak írni írják Mirának. Szóval Kallen a barátnőd jól ráérzett a dologra. :3
Amúgy nekem a fodrászomat hívják így. Nevet
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #6338 Dátum: 11 aug 05, 16:43:15 »

Bár régóta tudtam hogy a nevem héber (és nem vagyok zsidó, azért nagyon haragszom ha vki azt mondja rám Durci)... de így már értem mért vagyok kedves:

DÁVID
- héber eredetű; jelentése: kedvelt, szeretett; egyesítő.


Ugye milyen nagyszerű? Nevet

ui.: francba a szerkesztéssel mindig kihagyom a legfontosabb szavakat a mondanivalóimból "I hate gyorsírás!"Durci
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 16:49:15 írta Morause » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6339 Dátum: 11 aug 05, 16:51:07 »

Én is értem akkor, hogy miért vagyok Isten bajnoka. Nevet
De az egyik ausztráliai unokatesóm a durva akit úgy hívnak, hogy Zan (kiejtve Zen). Nevet
A gyerekeimnek én is magyar neveket szeretnék adni, de ez a lány esetében nehéz lesz. Mert két normális magyar női név van. Az egyik az Emese, a másik a Tünde. Tünde az édesanyám, Emese meg az ő testvére. Ismételni meg nem akarok. Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6340 Dátum: 11 aug 05, 16:55:52 »

Azért biztos van több is mint kettő...

Morause.. tanulékony.. jó fiú.. megtaláltad a szerkesztés gombot? *buksisimi*
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6341 Dátum: 11 aug 05, 16:57:15 »

Válogass/Válogassatok kedvetekre, itt van majdnem az összes (vagy az összes)férfi és női név egyaránt:
http://mek.oszk.hu/00000/00084/00084.htm

Na de most le nyomom a limitet amit két óránként csinálok, szükségem van az erőre! Nevet
Tényleg csak a téma váltás kedvéért... van vki aki csinál vmilyen edzés program félét??

ui.: ohh Ejfel hogy nyald meg a FA.... Nyelvesít fagylaltomat! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 16:59:37 írta Morause » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6342 Dátum: 11 aug 05, 17:06:30 »

Gábornak lenni jó Nevet Nem cserélném el a nevem semmiért sem...   Én is a régi magyar neveket pártolom, jó dolog hogy most divatosak lettek Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6343 Dátum: 11 aug 05, 17:18:33 »

Végre egy értelmes hozzászólás! Idézem: Gábornak lenni jó!
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6344 Dátum: 11 aug 05, 17:20:21 »

Bár én Gergő vagyok, az iskolában szinte minden tanár már minimum egyszer Gábornak hívott, osztálytársaim fele szintén, munkatársaim is! Nem olyan jó dolog Gábornak lenni xD
Naplózva



Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!