24 júl 01, 08:45:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 518989 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3105 Dátum: 14 máj 21, 22:13:05 »

 Hát én nem repesek az új "karakterektől" elég a töltelék karakterekből már -.-.... eddig shisui meg a 4 edo kage illetve 2 uj naruto,sasuke...
értelmes karaktereket is nyomathatnának már kacsint lassan betehetnék akkor az ichiraku ramenes palit is xd Nevet annyit mtuatott harcilag mint iruka.. hang4,kard7,juubito,new madara, + karakter moveset változtatások , 10 farku is jo awakening lenne..
remélem azért nem reménytelen a juudara (jinchuriki madaraxdd) meg ha már semmit nem tevő karaktereket tesznek akkor zetsut hiányolom nagyon :/



« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 22:16:11 írta cimpeti_ » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3106 Dátum: 14 máj 22, 00:04:25 »

Még van 4 hónapunk megjelenésig. Annó a Storm 2 megjelenésekor szó szerint 1 héttel megjelenés előtt jelentették be Tobit, szóval ne remegjen már most a bokátok csak mert még nincs benne 1-2 karakter, aki szerintetek benne kéne legyen.

Én Konohamarunak kifejezetten örülök pl. Szerintem neki már a Storm 2 ben is nenne kellett volna lennie, például Lars helyett.

"lassan betehetnék akkor az ichiraku ramenes palit is"
Az ilyesmi meg vicc vagy sem, valahogy mindíg is zavart. Azért Iruka még ha nem is a legtáposabb karakter, bőven erősebb, mint egy átlag ember és annó valami akadállyal meg akarta állítani Naruto-t is ha jól emlékszem.

hang4,kard7,juubito,new madara, + karakter moveset változtatások , 10 farku is jo awakening lenne..
remélem azért nem reménytelen a juudara (jinchuriki madaraxdd) meg ha már semmit nem tevő karaktereket tesznek akkor zetsut hiányolom nagyon


Hang4 - Valószínűleg ők benne lesznek.
Kard7 - Ők még Irukánál is kevésbé releváns karakterek. Heten összesen jó ha 2 fejezetet szerepltek.
Juubito - Valószínűleg az új Obito karakter (maszk nélküli) awakeningje lesz. Még nem jelentették be de ez egy 100% tuti kari.
new madara - Minek? Kicsit variálják át a mostanit az jóvan.
juudara (jinchuriki madara - De. Őrá egyáltalán ne számíts. A játék addig fog elmenni, ahol az anime lesz a megjelenéskor. Addig pedig tuti nem jut el.
zetsut hiányolom - Nála töltelékebb töltelék karakter én személy szerint elképzelni sem tudnék.


Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #3107 Dátum: 14 máj 22, 08:30:36 »

Én a helyükben Irukát nem tenném bele. Egy támadást sem láttunk tőle (eddig) az egész manga során. Supportnak nem lenne rossz, de így. Remélem nem az lesz a végső támadása, hogy ordít Nevet Narutónál még vicces lenne, de Madaránál... oké még viccesebb, de értitek Nevet
Szerintetek Juubitot szétszedik majd két részre? Mert ugye volt neki egy olyan része, amikor nem tudta irányítani a Juubit meg van neki egy olyan amikor már botos. Ha lehetne, a maszk nélküli Obitonak nem a Juubis awakinget adnám, mert hogy néz ki, hogy ott szippantya fel azt a szerencsétlent a harc hevében a csatatér közepén, hanem szabadabb kamui használatot. Pl a védekezés gombbal anyagtalan lenne.
Exkirion, azt megkérdezhetem, hogy te olvasol japánul, hogy így megérted a plakátok mondani valóját vagy csak következtetsz? Mert a jobb alsó sarkában van egy kép, amiben naruto hátára pakolnak valami fegyver szerűséget. Az az lehet, hogy szabad ilyen kiegészítőket lehet majd ráaggatni a karakterekre, vagy csak én nézem félre?  Mosolyog
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3108 Dátum: 14 máj 22, 09:41:06 »

Zetsu szerintem többet mutatott mint iruka:D Am nem lenne rossz ha anyagtalan lenne obito védekezés közben igen:) csak így nagyon előnyös karakter lenne és sokan lennének vele :S mert minden karakternek rajta kívül sérül a védelme és beájul ha legyengül teljesen:) szerintem így jó Nevet csak mehetne kicit hosszabb ideig Nevet pl 5 mp és ütni is lehessen közben Nyelvesít
meg  pl awakeningben mask nelkuli obitonak adhatnának jutsunak mikor összekombinálja a kamui kifele forgatást meg katon jutsut Nevet meg különféle dolgokat nyomat kifele Mosolyog jó kis kari lenne mask nélküliből , én is remélem hogy juubito teljes karit kap Mosolyog de naruto sem kapott elsőre rendes chakra controll mode-ot :S
Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #3109 Dátum: 14 máj 22, 14:05:48 »

Ez hatalmas meglepetés volt!
Abban egyetértek hogy Konohamarunak benne kellet volna hogy legyen már a Storm 2-ben is, különösebb bajom sincs a karakterrel, azt az egy kivételével hogy szerintem a játékban ctrl+c,cttrl+v, szinte 90% PTS Naruto lesz (rasengan, sexy jutsu, + klónos kombók). Lars Alexandersson is teljesen felesleges volt, csak foglalta a helyet.

Iruka, ő is érthető egy bizonyos szinten, de a játék és a harcok szempontjából felesleges teljes értékű játszható karakter csinálni belőle. Sokkal nagyon potenciál lenne -harcok tekintetében- a 7 kardfogatónak, vagy akár Zetsunak is. Simán meglehetne őket is csinálna ugyan úgy ahogy Kishi Shisuinak a susannoját. De ha már itt tartunk akkor Irukát alapon véve bekerülhetne Ao, Chouza, Torune, Choujuurou, Dan, Ebisu, Hatake Sakumo, Tsume, Kinkaku-Ginkaku, Anko, Ibiki, Nara Shikaku, Rin, Fuu, Inoichi, Kurenai, és valljuk be a felsoroltak közül vannak akik sokkal többet mutattak mint Iruka, Ezekből is lehetne teljes értékű játszható karaktereket csinálni.

-Ha már a poénosabb karaktereknél tartunk én szívesen látnám az egyik fillér részből a Struccot, na az nagyon jó lenne-
Nevet

Én inkább azt mondtam volna hogy csinálják még vagy 1-2 évig az új részt, neve lehetett volna Storm 4, de kicsit olyan érzésem van mintha a rev olyan lesz mint a gen, (leszámítva az újdonságokat) és majd jővőre jön a Storm 4 vagy 2016-ba.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3110 Dátum: 14 máj 22, 14:37:16 »

Szerintetek Juubitot szétszedik majd két részre? Mert ugye volt neki egy olyan része, amikor nem tudta irányítani a Juubit meg van neki egy olyan amikor már botos.

Most már semmi szükség szétszedni kettőbe.
Sima -> Awaken1 = Bot nélküli -> True awaken = Botos

Exkirion, azt megkérdezhetem, hogy te olvasol japánul, hogy így megérted a plakátok mondani valóját vagy csak következtetsz? Mert a jobb alsó sarkában van egy kép, amiben naruto hátára pakolnak valami fegyver szerűséget. Az az lehet, hogy szabad ilyen kiegészítőket lehet majd ráaggatni a karakterekre, vagy csak én nézem félre?

A hiraganaákat és a katakanákat el tudom olvasni, a kanjikat nagyrészt nem sajnos, szóval nem mindent értek, de amit kérdezel az tényleg az. Valóban lehet majd ilyen kiegészítőket rájuk aggatni.

Am nem lenne rossz ha anyagtalan lenne obito védekezés közben

Tudsz vele olyat csinálni most is. Ha a tiltjét használod, akkor nem védekezik, hanem anyagtalan lesz és átmennek rajta az ütések meg minden.

én is remélem hogy juubito teljes karit kap

Már az előbb írtam, de SZERINTEM, arra semmi szükség. Pláne most, hogy 2 awakening van, tök jól meglehet oldani 1 karakterre.
Ráadásul nézzétek meg mecha Naruto második awakeningjét az is meddig tart. Annyi idő alatt Obitonak is megcsinálhatnák, hogy leidézi a Juubit, benyeli, lerobban róla az a réteg és voala.

Iruka, ő is érthető egy bizonyos szinten, de a játék és a harcok szempontjából felesleges teljes értékű játszható karakter csinálni belőle.

Igen ezzel valahol egyetértek, de hiszed vagy sem legalább annyira kért karakter volt ő, mint Kushina vagy Konohamaru. A CC2 egyszerűen elegett tett a fanok kérésének.

Ha már a poénosabb karaktereknél tartunk én szívesen látnám az egyik fillér részből a Struccot

Tudom, hogy csak viccelsz, de korábban nyiltakozták, még a generatins idejében a fejlesztők, hogy filler karaktereket ne is kérjük tőlük, mert a fillerekkel nem foglalkoznak.

kicsit olyan érzésem van mintha a rev olyan lesz mint a gen

Azért mert olyan lesz. Direkt nem számozott folytatás. Ami egyébként nem baj, mert a nagy harcrendszeri és gameplay változtatások, mindig a nem számozott részekben jönnek, és a gen az egyik legjobb kiadott storm a mai napig.

Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #3111 Dátum: 14 máj 22, 15:18:54 »

Az tetszene, ahogy megoldanád Obitot, csak annyi szépséghiba lenne benne, hogy ha lejár az awaking ideje, (akár az elsőjé akár a másodiké) akkor ugye vissza változik a sima mezei Obitová. És akkor újra megidézi a 10 farkút és megint beszívja az olyan furcsa Nevet Vagy csak nekem?
Egyébként annak nagyon örülnék, ha már a második awakingre spanoltad föl magad nem, az alapra esnél vissza, hanem az elsőre, érdekes meccseket lehetne belőle kihozni.
Várom a játékot, ezt most meg fogom rendelni, mert ennyivel lógok a készítőknek Nevet
Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #3112 Dátum: 14 máj 22, 15:21:31 »

Igen a struccos karakter vicc volt. Szerintem sem kellenek filléres karakterek.

Ezzel megleptél hogy, a fanok ennyire akarták Irukát, Konohamarut meg Kushinát is, de akkor ebből következik hogy nagy valószínűséggel Rint is belepakolják, ha van pici Obito meg pici Kakashi, és van egy velük kapcsolatos sztori rész is.

Az viszont tényleg több lehetőséget nyújt hogy akár 2 awakening is lehet egy karakternek.

Hm, sajnos a gen részről nem tudok sokat mondani, mert csak olvastam és videókat néztem róla, storm 2-3 játszottam, meg az ubis féle narutokkal.

A juubi+obito, juubi+madara + a mindennel felturbózott madara karakterek nem nagyon érdekelnek engem, max sima Madara full susannoval, meg egy komolyabb hangvételű Obito karakter maszk nélkül.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3113 Dátum: 14 máj 22, 19:02:24 »

ramenes csávó játszható karakter Nevet http://kepfeltoltes.hu/140522/db919c157abf65c3b7a5f3894501ad0b_www.kepfeltoltes.hu_.png

Najó kicsit unatkoztam Nevet Amúgy lehet hogy nem csak addig megy a sztory ameddig az anime tart mert emlékszem hogy a storm 3nál is még az animében nem volt naru vs tobi harc amikor a játékban már főboss ként benne volt
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3114 Dátum: 14 máj 22, 19:12:47 »

Be lett jeletve, hogy csak addig fog menni, ameddig az anime.

Az tetszene, ahogy megoldanád Obitot, csak annyi szépséghiba lenne benne, hogy ha lejár az awaking ideje, (akár az elsőjé akár a másodiké) akkor ugye vissza változik a sima mezei Obitová. És akkor újra megidézi a 10 farkút és megint beszívja az olyan furcsa Nevet Vagy csak nekem?

Nem sokkal rosszabb, mint, hogy Sage Naruto megőrül átváltozik 6 farkú formába, aztán magától kijön belőle, aztán megint megőrül.....

Ráadásul, amikor visszaváltozik Obito megcsinálhatnák, hogy lejön róla a ruha és szürke marad a haja. Az egyik Sasukével van hasonló, hogy amikor leveszi a ruciját és Átokpecsét 2-be megy, miután lejár nem megy rá vissza a ruha.
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3115 Dátum: 14 máj 26, 22:33:14 »

http://www.saiyanisland.com/2014/05/naruto-storm-revolution-combination-ultimate-jutsu/ na jo valaki pls forditsa :@@@ ha nem lesz benne hang 4 ideges leszek! ilyen full hajlektalan karaktereket belepakolnak akik semmit se csinaltak :@@@@@@@@@@@@ iruka mi a f**omnak, meg kinder tojas konohamaru, meg naruto muterja JEZUSOM meg shisui neki ki is talalnak mindent hogy habi jatszhato legyen... huuuuuuuu a k**** anyjukat !!!!

Moderátor: Nyugalom. Dobj be egy Snickers-t és a pánik máris a múlté.

Nincs itthon:/
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 27, 00:32:41 írta cimpeti_ » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3116 Dátum: 14 máj 27, 08:25:09 »

Személy szerint én sokkal szívesebben játszanék Konohamaruval meg Shisuival, mint akármelyik hang 4-es taggal. Amúgy meg már egyszer legalább tuti leírtam, de az eddig bejelentett új karakterek mind olyanok voltak, akikért szarrá könyörögték magukat az emberek külföldi fórumokon (Igen Iruka is).

Egyébként az a konfirmáció valami namco bandai EU officiáltól jött, akinek kb semmi köze a fejlesztőkhöz, szóval kb nem jelent az semmit.
De még, ha hivatalos is lenne ennyire azért ne rage-elj.
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #3117 Dátum: 14 máj 27, 09:02:42 »

Egy középszerű 12 egy tucat bunyós gémér ekkora patáliát csapni...
SzVsz amíg a történet nincs lezárva kár játékot csinálni belőle...és únézki egy darabig még húzzák a Narutót...(amíg shounen jump pénzt tud belőle csinálni addig jönni fognak új részek.
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3118 Dátum: 14 máj 27, 20:18:55 »

Szerintem jogos a "patáliám" Nevet csak csökken az üres meg nem jelent  karakter helyek száma. 100 felett lesz, és még lesz egy exkluzív karakter is mecha naruto-n kívül:D..
Szerintem ezek nem kellettek volna bele: Konohamaru , Iruka (max akkor ha jól megcsinálják és nem viccelik el), Naruto anyja,Mecha Naruto , meg még van pár aki már eddig is benne volt pl: karin,anbu kakashi,kis obito.(és tudom hogy a "fanok kérése" de nem hiszem hogy többen szeretnék ezeket mint pl hang4.. mind1 is) Remélem változtatnak pár karin főleg akatsuki.

Így hány karakter helyünk maradt? +1 et vonj le mert masashi kitalal meg 1 exkluzivot mivel 2ot jelentettek be az elejen meg.
A maradékok szerintetek kik lesznek? Lesz még lyen npc játszható karakter mint pl kushina? (ő zavar a legjobban)

Jöttek gyönyörű képek is:) http://www.saiyanisland.com/2014/05/naruto-storm-revolution-iruka-and-konohamaru-screenshots-part-2/ Nem tudom hogy fog kinézni hogy pl konohamaru sexy jutsut tol egy csávónak:D vagy iruka leordítja madara-t Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3119 Dátum: 14 máj 28, 00:22:48 »

Így hány karakter helyünk maradt? +1 et vonj le mert masashi kitalal meg 1 exkluzivot mivel 2ot jelentettek be az elejen meg.

Még van azt hiszem 6-8 új karakternek hely.
Amúgy nem lesz több exkluzív karakter, az egy cuki félrefordítás volt. Abból a kettőből mindkettő Mecha Naruto, az egyik az ő első awakeningje. (És mielőtt jönnek a hülye félreértések, nem ő nem számít 2 karakternek).

Amúgy azt azért el kell ismernetek:
http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-0527-06.jpg
Ez a kép elég király.

Egy középszerű 12 egy tucat bunyós gémér ekkora patáliát csapni...
SzVsz amíg a történet nincs lezárva kár játékot csinálni belőle...és únézki egy darabig még húzzák a Narutót...(amíg shounen jump pénzt tud belőle csinálni addig jönni fognak új részek.

A "középszerű 12 egy tucat bunyós géme" szerintem a Tekken, meg a mortal kombat, ahol 0 innováció van a részek közt és már jó vagy ha betanulod a végtelen kombókat. Skill kb 0 kell hozzájuk, csak magolás.
Még, ha a storm széréának relatíve egyszerű is az alapkoncepciója és a kombórendszere, a meccsek 100x változatosabbak és pörgősebbek, mint az említett kettőben. Arról ne is beszéljük, hogy legalább rendes 3ds és nem osztja a képet a game.

Tény, hogy a Storm szériának is megvannak a maga hibái, de legalább az élvezeti faktor nem esik az agyadra meg faktor alá, nem úgy mint az említett két játékban (Ahol a tekken úgy unblokk idegesítő az 5. ellenfél után, a mortal kombat fő sztorijának a végét meg, aki kitalálta az bekaphatja)

"SzVsz amíg a történet nincs lezárva kár játékot csinálni belőle"
Kevesebb nagyobb baromságot hallottam még animejátékra. Főleg mivel más anime játékokra érdekes nem panaszkodok hasonlóan senki.

"és únézki egy darabig még húzzák a Narutót...(amíg shounen jump pénzt tud belőle csinálni addig jönni fognak új részek."

Ezt nem egészen értem hogy érted. Ha a játékra mondod, akkor a shounen jumpnak 0 köze van hozzá, ők csak kapnak liszenszpénzt, de nem ők se a megrendelők, se a kiadók.
Ha a Narutora, mint szériára(mangára/animére) mondod, akkor viszont bocsi, de ez egy gyökérség, főleg, mivel már be van jelentve, hogy nemsokára vége lesz a mangának, az animében pedig idén nem lesz már több filler, szóval az is kb a manga után 1 hónapra véget fog érni.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 00:25:22 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!