24 jún 26, 14:15:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 516607 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3075 Dátum: 14 ápr 24, 09:46:27 »

Egy anime játékról beszélünk, ami hűen követi a sztorit, amennyire tudja, szóval nyílván hosszabbak lesznek az átvezetők, mint az átlag.

Ha a sztori módot nézzük csak, akkor a Storm 2 jobb, de ha a teljes játékot, akkor a Storm 3 messze messze jobb.

Viszont az jobb ha tudod, hogy sztoriban
Storm 1: Sima Naruto
Storm 2: Shippi 1. rész -> Pein
Storm 3 FB: Pein után -> Tobi vs Naruto de a vége nem teljesen canon.

Szóval nincs olyan játék, ami mindent végigvisz.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 09:47:30 írta Exkirion » Naplózva

fritz8888
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #3076 Dátum: 14 ápr 24, 11:45:01 »

Köszi a segitseget Nevet igen azt tudo. H melyik meddig viszi a sztorit. Meg is rendelem majd a full burstot. Varom mar mert az utobbi idobn eleggge megtetszettek ezek a fajta jatekok es en is el akarom mar kezdeni ezt a tipusu gamet. Sztem madara lesz benne a legutosebb kari :-)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3077 Dátum: 14 ápr 24, 12:49:05 »

Madara egy szerintem egy elég közepes Karakter.
Nagato, Gaara, Neji, Hinata
Ezek sokkal jobbak. Mondjuk Madara átéri a fél pályát az ütéseivel.

ÚJ játékmechanikák a REV-ben

http://www.ppe.pl/upload/editor/images/DSCN2712.JPG

Az első egy védekezéstörő támadás, ami csak párszor lesz használható, a második egy counter támadás, ami stunolja az ellent és a stun ideje alatt a supportokat se tudja használni.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 16:46:48 írta Exkirion » Naplózva

fritz8888
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #3078 Dátum: 14 ápr 24, 19:18:46 »

Még annyi lenne a kérdésem hogy a full urst mennyit foglal? Mennyi hdd-t foglal el a ps3 on? Minden mentessel meg mindennel egyutt. Szeretnem ha lenne ra hely a gepen mert akkor le kell szednem rola jatekot h ez raferhessen  Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3079 Dátum: 14 ápr 24, 20:02:30 »

Ugyan FB DLC nekem nincs meg de a sima Naruto Storm 3-at minnyá megnézem neked. Aszonyga hooogy...... (keresgél a blu-ray lemezek közt)... Hm 4605mb a sima, szóval a Full burst szerintem 5 gigsz körül lesz. Szóval elég sokat. Sőt ez ps játékhoz képest rengeteg.
Naplózva

fritz8888
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #3080 Dátum: 14 ápr 24, 20:12:27 »

Koszonom szepen h megnezted Nevet akk kb ot giga hm. Akkr nem kell torolnom semmkt Nevet de
:-)  a 12 gigát ugye nem haladhattja meg a mentesekkel ? Mert akkor torolnom kell vmit de nem hinnem h annyit foglalna mentesekkel. Ugye ? Nevet. Bocsi a sok kerdesert de teljesen kezdo vagyok ilyen teren. Nemreg ismerkedtem meg ezzel a jatekkal  Nevet Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3081 Dátum: 14 ápr 24, 20:19:02 »

Dehogy. A mentések, azok legfeljebb ilyen 1-2 mega, ha jól rémlik. Persze, ha nyitni akarsz 50 profilt és mindegyiken tárolni 30 biztonsági mentést, akkor nagy gondban leszel, de más esetben kizárt Nevet Amúgy, ha ps-ed van én 12 giga helyed van, akkor egy nagyobb vinyó elkéne előbb utóbb. Nekem mondjuk mindegy, de rohadtul rá fogsz unni, az egyfolyábani törölgetésre, ráadásul dlc-ket se nagyon fogsz tudni szedni előbb utóbb.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 20:19:50 írta Exkirion » Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3082 Dátum: 14 ápr 24, 21:17:13 »

Miért van az hogy pc-n a haverom nem tud online ozni? nekem megy.. tört.. ő meg most telepítette. steam crackolta, meg minden belép online modba de nem talál senkit meg nem tud szobát sem csinálni mert session errort ír Szomorú ez miért van? nagyon ne mjó
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3083 Dátum: 14 ápr 24, 21:47:28 »

Ez most elég sznobnak fog hangzani, de törttel kapcsolatban nem tudok segíteni, nekem minden storm game-em eredeti, ráadásul, ha a tört nem megy, akkor azzal az lehet a legnagyobb baj, hogy tört és az baszarint el valamit. Örülj, hogy tudsz törtel multizni, a legtöbb mostani játéknál nem lehet.
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3084 Dátum: 14 ápr 25, 00:10:20 »

köszi Nevet de nem akarok pc-re ilyen játékokat venni xDD meg törten sokkal több magyar van pc-n.. xD ps3 on megvan Mosolyog storm2,gene,storm3 Mosolyog hát elég kaki pc-n.. szanaszét dobál a szero.. 
ja és itt a counter attack , guard break ról vidi https://www.youtube.com/watch?v=aMxT3cP5UOU
am nem tudom mi a különbség Mosolyog.. az hogy 1ik védelembe semlegesít kis ideig másik meg simán?

Azt szeretném még krédezni, hogy ebben majd lehet 2v2 csatákat vívni? (pl te+haver vs 2 japcsi) 1 képernyőn:) vagy még nem biztos? és milyen karakter változtatások lesznek? remélem pein,itachi,deidara, madara,tobi meg még sok karakter változni fog movesetben Mosolyog. és ezt a 2 awakeninget sem értem.  olyan lesz hogy választhatsz mint ultimate jutsut? Szomorú vagy 1 match alatt mind2-t kipróbálhatod? pl tsukuyomi,susanoo?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3085 Dátum: 14 ápr 25, 00:42:34 »

Azt szeretném még krédezni, hogy ebben majd lehet 2v2 csatákat vívni? (pl te+haver vs 2 japcsi) 1 képernyőn:) vagy még nem biztos?

Még nem tudni, de leginkább nem valószínű.

És milyen karakter változtatások lesznek? remélem pein,itachi,deidara, madara,tobi meg még sok karakter változni fog movesetben Mosolyog.

Kakashit tudom, hogy teljesen revampolják és full más dolgokat fog csinálni. Pl a Kamui az már csak simán jutsu lesz neki nem ulti és kap vízsárkányt meg földfalat a kutyafejekkel.

Rajta kívül EMS Sasu fog tutira kapni egy teljes moveset átalakítást az tuti, de másról nem tudok még. Amúgy szerintem ne várd, hogy túl sok mindenkit revampolnak, mert az lehetetlen. Ahhoz újra kéne dolgozni 100+ karaktert, ami meg röhelyes. Nincs olyan cég vagy fejlesztőcsapat, aki erre képes lenne.

és ezt a 2 awakeninget sem értem.  olyan lesz hogy választhatsz mint ultimate jutsut? Szomorú vagy 1 match alatt mind2-t kipróbálhatod? pl tsukuyomi,susanoo?

Nem tudom, hogy mindenkinél így lesz-e, de egyes karaktereknél biztosan, hogy 2 awakeningjük lesz. Ha Awakening type-ot választasz csapatstílusként, akkor ha a storm gauge felmegy 1-esre (Az az a csík, ami ha eddig 1-es volt, akkor jöttes a supportok segíteni 2-esen meg mehetett a csapat ulti. Ez a csík most más típusoknál mást tud és a chakra csík alatt van), akkor tudod használni az első awakeninget, ha felmegy 2-esre, akkor a durvábbat, ami hozza a teljes susano'o-t meg a Bijuu átalakulásokat stb. Ilyenkor a pálya is ilyen lávás menydörgős lesz. Ez a csík az awakening típusnál úgy töltődik, ha te vagy az ellenfél sérül.

Amit még tudok, hogy a drive típusnak ulti helyett lesz egy ilyen elpecsételő akadálya, amit ugyanúgy kell majd ellőni, mint az ultit és, ha azt bekapja az ellenfél, akkor nem tud majd se ultizni, se awakeningelni egy jó darabig.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 25, 00:45:42 írta Exkirion » Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #3086 Dátum: 14 ápr 25, 05:52:49 »

Holnap conon Full Burst verseny Nevet nem indul esetleg valamelyikőtök?
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3087 Dátum: 14 ápr 25, 10:40:29 »

Nem járok semmilyen conra. Ami mondjuk elég vicces tekintve, hogy szerintem kb simán bennelennék a top 10 emberben, aki a legtöbb animét látta az összes látogató közül, ennek ellenére, valahogy taszít a gondolat, hogy olyan emberekkel szocializálódjak, akik (és miközben) cosplayeznek vagy hajlamosak lennének rá. Félreértés ne essék semmi bajom a cosplayesekkel, sőt, akik prók benne azokat kifejezetten tisztelem is a kreativításukért, de nem nekem való az ilyesmi.
Nekem tök jó az animézés délutáni elfoglaltságként.

Szóval nem, én legalább is nem indulok.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 25, 10:41:29 írta Exkirion » Naplózva

fritz8888
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #3088 Dátum: 14 ápr 28, 17:13:48 »

Hello Nevet valaki tudna nekem segíteni abban hogy a naruto shippuuden ultimate ninja storm 3 full burstben hogy kell a secret action-öket megcsinálni? kell hozzá valami szükséges feltétel hogy megcsinálja? videókba látom h csinálják de én nem bírom. köszi a segítséget előre is Nevet Nevet Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3089 Dátum: 14 ápr 28, 17:42:58 »

Ha arra gondolsz, amikor harc közben bejön egy ilyen kis quick time event, akkor egyszerűencsak próbálj olyan dolgokat csinálni, mit, amiket az animében is csináltak ott karakterek. Pl: A masked man harcban az elején neki kell szaladni, amikor ő is feléd szalad.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!