24 jún 26, 14:09:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 516592 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
fritz8888
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #3090 Dátum: 14 ápr 28, 19:21:44 »

az még csak úgy össze is jött de a kakashi vs zabuza boss battlenél az egyik nem akar sikerülni. amikor kawarimizek és jön az egyik secret az sikerül de videóba látom h van benne suiton suiryūdan no jutsu secret action. azt hogy kell előhívni? mit kell hozzá tenni? Nevet Nevet
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3091 Dátum: 14 máj 09, 00:28:54 »

xDDD ez most vicc?: http://www.saiyanisland.com/2014/05/naruto-storm-revolution-kushina-narutos-mom-confirmed-playable/ kishinat (naruto anyjat) le confirmoltak jatszhato karakterkent?? most komolyan? mit harcolt?? asdasd inkabb a hang4est csinalnak meg, meg a karakterek uj movesetjere koncentralnanak... ilyen kushinakat beraknak, es a jo karaktereket akiket megcsinalhatnanak meg nem lesznek benne...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3092 Dátum: 14 máj 09, 02:06:47 »

Mivel összesen 118 karakter lesz a játékban még így is van max 10-12 min 6-8 új karakternek hely, akiket nem jelentettek be. Holnap majd leülök és összeszámolom mennyi pontosan.
Mindenesetre még ne jelentsük ki, hogy x vagy y nem lesz benne.
Ráadásul úgy tűnik a 3. sztoriszál az akatsuki és Shisui mellett Minato és Kushina körül fog forogni így érthető, hogy bekerült.

Amennyire tudom sokan kérték már őt a Generations óta. Bár én is kicsit fura választásnak tartom, de egy új női karakter mindíg jól jön, plusz így már lehet tolni Uzumaki família vs Uchiha família meccset ténylegesen Nevet
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3093 Dátum: 14 máj 09, 02:14:39 »

Mosolyog hang4-et szerintem azért többen kérték:) na jó..szerintem biztos benne lesznek!:D és ugye októberben fog megjelenn ia játék.Mosolyog szóval az anime már bőven fog ott tartani, hogy madara jinchuriki lesz. szóval az sem kizárt, hogy obito,madara jinchuriki benne lesz? ja és 1. 2. hokage-nak adnak szerintem első sorban új moveseteket:D mert 1. hokage elég otromba lett.. kb semmit nem csinál ( az egyik legerősebb shinobi) a 2. hokage meg rendelkezik minato  gyorsasági képességeivel stb.. (mivel őtalálta fel). tehát akkor eddig még a  118 karakterből 10-12 üres hely van még?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3094 Dátum: 14 máj 09, 02:31:31 »

Najó aszonyga.

81 Storm 3 karakter
+ kis - Temari, Kankuro, Kenten, Kiba, shino, Ino, Shikamaru, Chouji

89
+ Shisui, Kushina, EdoMuu, EdoRai, Edomizu, Edokaze, Mecha Naruto

96

-------------
Elvileg a 118 ban benne vannak a csak supportok is szóval
+14

110

Vagyis van még 8 szabad helyünk, ha azt vesszük, hogy ugyanannyi csak suport karakter lesz benne, mint a Generationsben.
A 7 Köd-ninja kardforgatót szerintem felejtsük is el, szóval van még bőven hely. Ha esetleg csökkentik a Sasukék és a Naruto-k számát vagy pl az Edos Itachit egybevonják a simával, akkor akár több is.
Még jobb, ha korábbi csak supportok lesznek teljes karakterek pl: a hang 4-es. mert akkor a supportok száma csökken, de az össz karakterek száma nem, vagyis anélkül kapunk játszható karaktereket, hogy a karakterhelyek száma (az új karakterek rovására) csökkenne.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 09, 02:35:10 írta Exkirion » Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #3095 Dátum: 14 máj 14, 17:33:10 »

Érdekes dolog, hogy nem bírnak várni míg vége van az egésznek, mert akkor lehet csinálni egy elejétől a végéig összefoglaló játékot. Inkább rókabőr rókabőr hátán! Bár érdekesnek tűnik ezek a történet szálak amiket beleraknak, mint pl. az akatsuki tagok előélete, meg külön öröm hogy maga Kishi készítette el a susannot ami Shisui-nak lesz, mindenesetre még nem vagyok benne biztos hogy meg fogom venni, ez majd a karakterektől függ, hogy megint lesz 5-5 féle Sasuke meg Naruto, stb.., meg a körítéstől! Az viszont biztos hogy nálam ez nem lesz első napos vétel.


Más: Megérkezett Kushina támadási http://www.saiyanisland.com/2014/05/naruto-storm-revolution-kushina-ultimate-combo-screenshots/
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 14, 17:37:07 írta Ice007 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3096 Dátum: 14 máj 15, 09:14:21 »

Pedig eddig messze ez tűnik a legjobbnak az összes eddigi rész közül. Teljesen átrendezik a harcrendszert, a melléksztorikat kishi írja, lesz halom új kari, felújítanak régi karaktereket, lesznek végre csapat ultik megint az UN5 óta, lesz ez a ninja world tournamentes bizbasz is és még tuti bejelentenek mellé egy halom új dolgot.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 09:16:17 írta Exkirion » Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3097 Dátum: 14 máj 15, 11:53:22 »

Azt hogy érted hogy átrendezik a harcrendszert? Nevet Am szerintem is ez tűni keddig a legjobbnak:) minden eddigi karaktert belepakolnak + halom új:D 50P akatsuki story-ról nem is beszélve:D (mondjuk a minatos nem mozgat meg ennyire)
 és ha tényleg adnak úk moveseteket pl: orochimaru,pain,deidara,itachi,madara,war tobi stb.. akkor nagyon klassz lesz Nevet főleg az online. Tényleg visszahozza a team ultimate jutsu a nuns4 , accel2 stb ps2-ős élményét:D már csak egy hang4, és awakening 2es szint minddnek kacsint nosztalgikus..
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 11:55:36 írta cimpeti_ » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3098 Dátum: 14 máj 15, 12:05:49 »

Eddig még csak Kakashi, aki teljesen biztos, hogy tök új movesetet kap.

"Azt hogy érted hogy átrendezik a harcrendszert?"

Amikor kiválasztod a csapatodat, akkor ki kell választanod majd, hogy Ultimate jutsu, Awakening vagy Drive típusú legyen a csapatod.

Ultimate jutsu típus: Csak ez a típus tud ultimate jutsukat nyomni és csapat ultimateket. Ellenben kevesebbet fog sebezni az ulti viszont kevesebb chakrába is fog kerülni. Az ultizáshoz fel kell majd vinni a drive gauge-et (Ami eddig is volt, ez aktiválta a plusz support funktciókat és a csapat ultimatet 2-esen) úgy, ahogy eddig.

Awakening típus: Csak ez a típus tud awakeningelni. Minden karakternek 2 awakeningje van az 1. az initial, amit 1 es drive gauge szintnél lehet használni és a true, amit 2. szinten (ilyenkor még a map is ilyen lávás lesz.) Az első awakeninget úgy lehet majd használni, mint a storm 3-ban az instantot a 2. at úgy mint a régit a chakratöltéssel.
Ahhoz, hogy ez a csapattipus növelje a drive gauge-et neked vagy az ellenfélnek sérülni kell.

Drive típus: Ez a fajta nem tud se ultizni, se awakeningezni, de van pár elég speckó funktciója. Először is a drive gauge úgy nő nekik, mint eddig. 1. szinten a jobb analoggal változtatni tudod majd a supportjaid típusát attack és defense között 2. szinten pedig midkettőt használják egyszerre. Ezen kívül ha 100%-on van a chakrád, akkor 2 es drive mellett tudsz használni pecsételést, ami, ha eltalálja az ellenfelet, akkor egy jó ideig nem tudnak awakeningelni, se ultimatezni.

A védekezés + shuriken gomb kap egy ellentámadást, amit ha pont akkor nyomsz le, amikor eltalálnának, akkor ellentámadsz és bekábul tőle az ellen egy rövid időre.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 12:07:20 írta Exkirion » Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3099 Dátum: 14 máj 16, 01:40:46 »

Na kakashira is ráfért
Hm az komoly Mosolyog akkor most még taktikusabbá tették a játékot. Kíváncsi leszek, hogyan lesz:) reménykedem a 2v2-s dologban is.. mondjuk reménytelenxdd mivel így is néha szétdobja az embereket.. főleg pc-n. ott örülnek ha játszanak 1v1 online.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3100 Dátum: 14 máj 16, 02:12:00 »

Hát olyan lesz, hogy 1v1v1v1 de az csak singleplayerben és csak abban a world tournament mode-ban. Legalább is eddig, aztán majd kiderül mi hova kerül még, mert a megjelenésig még van 4 hónap, szóval még sokminden jöhet, amire nem számítunk.
Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #3101 Dátum: 14 máj 19, 15:17:53 »

Jó hallani, hogy ezeket a "mellék" szálakat\történeteket maga Kishi írja, azt lehet tudni hogy ezek benne lesznek az animében vagy csak a játékban lesznek benne?
A mellék szálak mellet a rendes történetet is folytatni fogják? Mert ez így kicsit kevésnek tűnik játékidőben, + hogyan ha folytatják hogyan fogja felvenni a történet szálat mikor így lett vége az előző résznek?

Ez az új harcrendszer is jól hangzik amit írtál, a ninja world tournament meg a mecha narutotól kicsit tartok, mert nem nagyon tetszik ez ilyen formában. Az edokagék számomra nem pozitívum az új részbe; mert már az előzőbe is bele kellet volna rakni.
Szerintem is valahogy úgy kellene hogy ne legyen 4-4 naruto, sasuke,  (1 karakterből több), hanem a karakter választónál be lehetne állítani a ruhát támadást és az awakening és egyéb hasonló dolgokat, és akkor lehetne berakni a 4 hang ninját a köd 7 kardforgatóját és még sorolhatnám! A support karaktereket is megszüntetném és csak játszható karaktereket raknék bele akik használhatók supportnak is.



Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #3102 Dátum: 14 máj 19, 17:42:27 »

Kicsit nekem is túlzásnak tűnik, hogy minden évben kiadnak egy Naruto játékot. Lassan olyan lesz, mint a Call of Duty, Assassins Creed vagy a Dragon Ball játékok. Viszont jó látni, hogy ilyen sok fejlesztést raknak bele, nem csak pár tessék-lássék dolgot mint az előbb említett játékoknál (kivéve talán AC egy kicsit, de ott is mindig ugyanaz a lényeg). Mondjuk ez a Mecha Naruto/Kyuubi egy kicsit túl japán nekem Nevet.
A sztorija olyan lesz kb. mint a Generations-nek vagy inkább a számozott epizódokra fog hasonlítani? Gondolom előbbi mivel ez nem a 4. rész. PC-re ki fog jönni?

Szerk.: Ja és Kushinához hozzászólva: ő olyan karakter lesz kb. mint Karin, meg kb. annyi értelme is van neki játszható karaktert adni. De nem bánom Karint is nagyon viccesre csinálták meg szerintem Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 19, 17:44:41 írta Gaburieru » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3103 Dátum: 14 máj 19, 18:12:46 »

Próbálok válaszolni az előző kettőtök kérdéseire:

lehet tudni hogy ezek benne lesznek az animében vagy csak a játékban lesznek benne?

-Csak a játékban, de hivatalosan OVA-nak számítanak, szóval a Youtube-on biztos megtalálod majd őket, ha nem veszed meg a játékot.

A mellék szálak mellet a rendes történetet is folytatni fogják? Hogyan ha folytatják hogyan fogja felvenni a történet szálat mikor így lett vége az előző résznek?

-Igen folytatva lesz. ott lesz vége, ahol az anime tart, amikor kijön a játék. (Feltehetőleg a Juubito arc végénél)
-Erről nincs infó, de szerintem visszatekerünk a Kagék vs Madara harchoz és onnan újra az egész. Szóval a Madara vs Kagék, Tobi vs Narutoék, Uchihák vs Kabuto újra benne lesz jó eséllyel.

Kicsit nekem is túlzásnak tűnik, hogy minden évben kiadnak egy Naruto játékot.

-Habár ez igaz, a játékok nem 1 évig készülnek. Egy hasonló kérdés volt a stúdióhoz és az elmondásuk alapján 1-1 játék 2-3 éves munka. Amikor az előző már jól áll, akkor osztják a csapatot és kezdik az újat.

A sztorija olyan lesz kb. mint a Generations-nek vagy inkább a számozott epizódokra fog hasonlítani?

-A számozást nem tudom, de amennyire tudni lehet mindkettő. Bár a rendes sztori mibenlétéről még nincs infó, de a mellékszálak (Akatsuki, Uchihák, Minato csapat) azok a Gen-hez hasonlóan anime + harc stílusban lesznek, a world tournament mód sztorija viszont rendesen animált átvezetőkkel.

PC-re ki fog jönni?

-Igen. Itt előrendelheted: http://www.konzolokszervize.hu/productlist.phpname=naruto&context=productlist&searchtype=0&full=true
Nagyon korrekt és olcsó bolt. Ha kérdésed van írj nekik, 1 napon belül válaszolnak. nekem volt, hogy 1 órán belül küldtek választ.

« Utoljára szerkesztve: 14 máj 19, 18:14:25 írta Exkirion » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3104 Dátum: 14 máj 21, 14:16:52 »

Két új karakter

Kaptun ma egy scannel két új karakter leleplezést a játékhoz.
Úgy tűnik most a viccesebb karakterek vannak terítéken.

Az egyik Konohamaru, akit én személy szerint már a Storm 2 ből is hiányoltam, és aki beveti a Rasenganját, sexy jutsuját és egyéb technikáit a harcban, illetve van egy elég mókás sexy jutsu csapat ultija Narutoval.

A másik Iruka, akiről soha nem gondoltam, hogy valaha bekerül a játékba, mindenesetre róla nem sok mindent látható a scanen, úgyhogy nem tudok mit mondani. Ezt már elég necces választásnak tartom, de biztos volt, aki akart vele játszani, vagy tuti lesz valami oka, ami miatt berakták.

Midkét karakter egyébként úgy tűnik teljes, játszható karakter.
http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-Scan-14.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 15:05:13 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!