24 jún 29, 05:31:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 518101 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3120 Dátum: 14 máj 28, 04:40:55 »

Bevallom nem értem a problémát.
Persze ha már utolsó Storm, akkor megkívánja az ember, talán jogosan is, hogy a karaktereket, amiket eddig bármelyik UN/UNS játékban megcsináltak játszhatóra, azokat lehessen használni, de nem így döntöttek. Kushina bekerülése pl hidegen hagy engem is,  a sztori módján kívül használni sem fogom, de most mit csináljak vele? Bent van, ez van.
A 7 kardforgató nekem nem hiányzik annyira, persze Kishi segíthetett volna a támadások megalkotásában, de nem tette. A 4 edo kage bekerült, akiknek én speciel nagyon örülök. Van, akik meg nekik nem örülnek.
Akit hiányolni fogok az a "szemtelen" Madara 1 szál nadrágban, menő lett volna vele tolni. Na de addig nem megy a sztori. Nevet

Amúgy amíg nem a Bleach féle szutykot tolják a képünkbe (azt hiszem Soul Resurrection vagy mi a bokám volt), ami a "Blade Battlers2"-höz képest egy pofátlanul nagy visszalépés volt, addig nem kellene panaszkodni, hogy gyakran jön ki és mennyi karaktert vonultat fel.
Persze tudom, hogy ha az egyik tré, attól a másik nem lesz jobb, félreértés ne essék, csak gondoltam hozok 1 példát arra, hogy mi is történhetne akár "velünk".

Szerintem élvezhetőek a Storm játékok, ami benne van az jó és működik, ennél többet nem nagyon lehet kívánni tényleg.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 04:43:46 írta Aizen » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #3121 Dátum: 14 máj 28, 07:05:31 »

Exkirion

Ha nem veszed észre a Tekken sorozatban a fejlődést akkor nagy baj van, nem csak grafikailag lesz szebb és szebb a játék, hanem a teljes mechanizmus folyamatosan változik, a MK relatíve mindenben megváltozott a 9. részre.
Egy verekedős játék értékmérője nem feltétlen az 50+ feletti karakterszám (sőt).

Ha megnézel egy box, k1, vagy pankráció meccset szinte mindig oldalról vannak fotózva a harcosok, miért mert úgy néz ki jól. Nem véletlen, hogy a Tekken, SF vagy MK is ezt a perspektívát használja, a totál 3d számomra nem előny sőt inkább zavaró. Nehéz a mozgásokat időzíteni és pozícionálni, az egész harc sokkal inkább egy button mash bajnoksággá fajul.

Ha leveszed a fanboy/fangirl faktort a Storm játékokból akkor az értékük közel a felére csökken.
Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #3122 Dátum: 14 máj 28, 14:42:39 »

Az szinte biztos hogy nem az utolsó Storm ami kijön.

Szerintem is erős túlzás a 12 egy tucat kijelentés, a Tekken és a Mortal Kombat játékokkal is játszottam, az MK 9. része még tetszett is a megvalósításban + x-ray kamera is jó volt, a Tekken az sok kombó miatt nem szerettem. Igazából az összes verekedős játék fulladhat gomb nyomkodásba, amúgy a fan\ faktor ugyan úgy vonatkozik a Tekken illetve MK-ra is.

Exkirion: igen az a kép elég jó lett, de ez annál inkább kiábrándító http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-0526-11.jpg , legalábbis nekem!
Szerintem lehettek volna sima támogató karakterek mint Iruka mint Kushina! Ha már Choujuurou, Fuu, Torune, stb csak support.


Eszközök\testre szabhatóság:
http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-0526-02.jpg
Ha jól látom ezen a képen akkor különféle tárgyakat és fegyvereket lehet ráaggatni a karakterekre, vajon ezek használhatók is lesznek vagy csak a látvány szolgálják. (Bee + Samehada kardra gondolok, hogy akkor nem kéne külön 2 karakter)


Kakashi movesetje elég jóra sikeredett.


6-8 új karakter még egész sok, szerintem Rin tuti benne lesz, remélem 4 edo hokage nem kap külön karaktereket (ha elmegy odáig a történet), szívesen látnék egy susanno+kurama Madarát, meg egy sage mode Hashirama karaktert, vajon a nagy harcig elmegy a sztori (Madara Hashirama harca)?
Lehet esélyes még Izuna (vagy nem), érdekes lenne még egy obito+zetsu fúzios karakter is , vagy egy zetsu+yamato karakter! Lehet esélyes még valamiféle crossover karakter megint (mint volt Lars Alexandersson)? Mondjuk Goku.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3123 Dátum: 14 máj 29, 19:28:28 »

6-8 új karakter? hmmmm Szóval a játék szeptemberbe jön ki és addig tart ameddig az anime +1-2 fejezet a mangából mint a storm 2-3 nál is volt de az nem zavaró a csak anime nézőknek, tehát a játé szeptember környékén jön ki ahogyan a logóbol is látszik akkor már a team-7 vs obi,madara bunyóig megy majd tehát a feltehetőleg új karakterként képbe jövő személyek
Edo hokagék,Régi hashirama,Régi Madara,Obito(zetsu),Obito(összetört maszkos),talán új edo madara,Kcm Mianto,Juubito, ők azok a komoly karakterek akik szóba jöhetnek szerintem de a cc2 úgyis kitalál nekünk majd ilyen ichiraku rámenes palit aki levest dobál meg ilyenek Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 29, 19:29:30 írta lemlermark » Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3124 Dátum: 14 máj 29, 20:31:40 »

Amúgy amíg nem a Bleach féle szutykot tolják a képünkbe (azt hiszem Soul Resurrection vagy mi a bokám volt), ami a "Blade Battlers2"-höz képest egy pofátlanul nagy visszalépés volt, addig nem kellene panaszkodni, hogy gyakran jön ki és mennyi karaktert vonultat fel.
Persze tudom, hogy ha az egyik tré, attól a másik nem lesz jobb, félreértés ne essék, csak gondoltam hozok 1 példát arra, hogy mi is történhetne akár "velünk".

Szerintem te másra gondolsz, mert a Soul Resurrection nem verekedős játék volt, hanem Hack'n Slash.

Így hány karakter helyünk maradt? +1 et vonj le mert masashi kitalal meg 1 exkluzivot mivel 2ot jelentettek be az elejen meg.

Még van azt hiszem 6-8 új karakternek hely.
Amúgy nem lesz több exkluzív karakter, az egy cuki félrefordítás volt. Abból a kettőből mindkettő Mecha Naruto, az egyik az ő első awakeningje. (És mielőtt jönnek a hülye félreértések, nem ő nem számít 2 karakternek).

Amúgy azt azért el kell ismernetek:
http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-0527-06.jpg
Ez a kép elég király.

Egy középszerű 12 egy tucat bunyós gémér ekkora patáliát csapni...
SzVsz amíg a történet nincs lezárva kár játékot csinálni belőle...és únézki egy darabig még húzzák a Narutót...(amíg shounen jump pénzt tud belőle csinálni addig jönni fognak új részek.

A "középszerű 12 egy tucat bunyós géme" szerintem a Tekken, meg a mortal kombat, ahol 0 innováció van a részek közt és már jó vagy ha betanulod a végtelen kombókat. Skill kb 0 kell hozzájuk, csak magolás.
Még, ha a storm széréának relatíve egyszerű is az alapkoncepciója és a kombórendszere, a meccsek 100x változatosabbak és pörgősebbek, mint az említett kettőben. Arról ne is beszéljük, hogy legalább rendes 3ds és nem osztja a képet a game.

Tény, hogy a Storm szériának is megvannak a maga hibái, de legalább az élvezeti faktor nem esik az agyadra meg faktor alá, nem úgy mint az említett két játékban (Ahol a tekken úgy unblokk idegesítő az 5. ellenfél után, a mortal kombat fő sztorijának a végét meg, aki kitalálta az bekaphatja)

A Tekken-t és a Mortal Kombat szériákat alsóbbrendűnek beállítani, LOL, nyílván ezért van az, hogy mindkét sorozat 40 millió eladott példánnyal büszkélkedik világszerte, míg az Ultimate Naruto (mely magában foglalja az Ultimate Ninja, Ultimate Ninja Heroes, Ultimate Ninja Storm és más "Ultimate" jelzővel eladott játékot) még kb 15 résszel is épp hogy elérte a 10 millió főt, méghozzá azért, mert réteg játék, ugyanis amíg a Tekken és Mortal Kombat játékok mindenkinek mondanak valamit, addig a Naruto egyedül a fanoknak, jobb esetben is max azoknak, akik ismerik az animéket/mangákat.

Már bocs, de pont hogy azért mondják agyatlannak a Ninja Storm-ot, mert bárki tud nyerni, mert még akkor is nyerhetsz, ha csak spammolod a kör gombot vagy a háromszög then kör gombot egy szuper támadásra. S "rendes 3D" max a hatalmas boss fight-oknál van, rendes bunyónál is csak false 3D van és csak azért nem tűnik fel, mert a kamera a karakter feneke mögött van, illetve ha a másik oldalra kerülsz (szembe oldal), akkor megcserélődik. Az meg, hogy miután elkezded spammolni a kört és a kamera egy másik szögbe kezd el mutatni meg olyan, mint amikor pl a Tekken-ben használsz egy elkapás technikát és másik szögbe helyezi.

Az meg, hogy nem tudsz betanulni egy 100-as kombó litáról legalább pár mozdulatot, vagy nem tanulsz stratégiákat (offenzív, védekező, elterelő, elkapó stb), illetve ha nem multiban nyomod, s még easy fokozaton is röhögve elvernek a gépi ellenfelek, az meg már ne a játék hibája legyen. Amúgy is hozzászokhattál a "kihíváshoz", mert pl a "Substitution Bar" rohadt rossz lett, mert gépi ellenfeleknél 5-ször gyorsabban töltődik vissza, mint a játékosnak.

Én bevallom, a Storm játékokat mindig is csak a Boss Fight-ok, Free Roam-ok és titkok miatt szerettem, de amúgy ahogyan mondták előttem, ha nem vagy Naruto fan vagy nem ismered a sorozatot, akkor az élvezeti faktor negyed annyi sincs, mint pl egy Tekken-nél. A Street Fighter-t meg fel sem merem hozni.
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3125 Dátum: 14 máj 30, 11:15:36 »

Idézet
Már bocs, de pont hogy azért mondják agyatlannak a Ninja Storm-ot, mert bárki tud nyerni, mert még akkor is nyerhetsz, ha csak spammolod a kör gombot vagy a háromszög then kör gombot egy szuper támadásra.

Hát én nem tudnám elképelni, hogy valaki ilyen módszerrel legyőzne:).. szerintem is sokkal taktikusabbak a naruto storm sorozatú játékok mint pl mortal kombat,tekken stb (nagyon sokat mortal meg tekkeneztem, és elég jól) a tekkennek pl milyen végkimenetele lehet? kiütnek vagy kiütsz valakit, az egész match alatt ez megy.. csapkodás csak.. jó azért védekezni is kell tanulni de attól függetlenül a naruto-k sokkal változatosabbak tényleg.. mindíg kilehet találni valamit ha pl vesztésre állsz tolsz 1 susanoo-t, messzi, közeli támadások, kerülgetés, jó taktika hogy ne fogyj ki az ellenfélné lhamarabb a sub-bar bol (ha ez a neve). meg tényleg minden karakter változatos.. pl tekkenben igaz hogy máshogy néznek ki a combo-i a karaktereknek de kb ugyanarra épül soknak. pl jin,kazuya meg meg rengeteg karakter ugyanolyan..

Idézet
Eszközök\testre szabhatóság:
http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-0526-02.jpg
Ha jól látom ezen a képen akkor különféle tárgyakat és fegyvereket lehet ráaggatni a karakterekre, vajon ezek használhatók is lesznek vagy csak a látvány szolgálják. (Bee + Samehada kardra gondolok, hogy akkor nem kéne külön 2 karakter)

a 2 killerbeenek teljesen más a movesetje, szerintem ezért kapott 2őt. de pl edo itachi-nál, kirin,átok pecsét sasukénél,kakashi nem kellene különpakolni :/

remélem azért lesznek még jó karakterek:D és a  hang4es poénjuk remélem nem volt igaz..
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #3126 Dátum: 14 máj 30, 21:07:33 »

kérdem én mi a fene más az értelme van egy verekedős játéknak mint hogy kiüsd a másikat...a szó szoros értelmében a nartuo nem is verekedős gém...sokkal inkább beat em up mint a klasszikus fighter.
szvsz...van itt egy generációs különbség, egy olyan ember aki több kilőnyi 20 forintost dobott be az SF, MK, KI vagy a Tekken  játéktermi autómatájába valószínűleg nem fogja a Stormot komolyan venni, akinek meg a Storm tetszik az köpködni fogja a klasszikusokat csak azért is.
Az egygombos kombórendszerrel könnyen lehet látványos dolgokat előhozni, akár button mashal is. Ahhoz, hogy mondjuk a Tekkenben vagy a SC-ban látványos dolgokat csinálj gyakorolni kell, és kombókat tanulni, ez ilyen.
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3127 Dátum: 14 máj 30, 21:48:02 »

nem azert de szerintem mk,tekken-ben is porig alaznalak. azokon nottem fel.  foleg tekken.. ellenfelem nincsen benne es tudtam kombozni nagyon sokat de mar elfelejtettem. akkor is sokkal latvanyosabb a naruto es technikasabb.. es nem arrol van most szo hogy milyen nehez megcsinalni.. lezert lo devil jin a levegobol..de jo meg a 2 fele allo haju villam megrazta oregember megdorzsoli a fejedet elektromossaggal.. nagyon latvanyos tenyleg.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #3128 Dátum: 14 máj 31, 07:47:34 »

figyu...90-óta játszom SF-el, több 10 ezer forintot hagytam ott a játéktermekben KI, Tekken, Soul Edge, MK automatákban (a 90-es évek elején azért ez nem kis pénz volt), SS voltam a DOA4-ben és voltam Tekken Lord is, a másik kérdés, hogy jelenleg 0 időm van videójátékozni.
A Naruto látványos az hát, ahogyan a DB játékok is, de akkor is nagyon sekélyes unalmas játékmenete van, a mozgások sok esetben véletlenszerűen jönnek elő, hosszú animációk törik meg a harcot amit 1x bőven elég látni kutyát nem érdekel többször.
Ahogyan korábban is mondták/tuk, ez egy réteg játék, a sorozat rajongóinak, akiknek tényleg előny, hogy bele kerül egy kosztüm, egy új mozgással.
Mint verekedős játék minden szinten a régi arcade klasszikusok alatt van, a harc/kombórendszer összetettsége a játék mélysége a karakterek használhatósága mind messze elmarad egy igazi arcade játék mögött.
Naplózva
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3129 Dátum: 14 jún 09, 00:07:56 »

vajon az idei E3 on lesz valami új hír a játékkal kapcsolatban? a pletykán kívül hogy kijön a játék ps Vita-ra...
jó lenne egy új demó vagy trailer vagy akár új karakter bejelentése vagy a fő (anime) sztory móddal kapcsolatban valami.
Naplózva
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #3130 Dátum: 14 jún 14, 18:38:24 »

Sziasztok,lenne egy olyan kérdésem hogy a most kijövő Revolutiont érdemesebb megvenni vagy vegyem meg a storm 3-at? Megéri szerintetek megvárni a megjelenésig?
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3131 Dátum: 14 jún 14, 19:00:00 »

Szerintem nyugodtan várhatsz a Revora, rosszabb biztosan nem lesz, sőt... mivel a teamougik és hasonló jó dolgok be/visszakerültek, több karakter is lesz, így biztosan jobb lesz. Mosolyog

http://www.saiyanisland.com/2014/06/naruto-storm-revolution-september-11-japanese-release-date-demo-confirmed/
Na igen, van egy dátumunk, valamint lesz demónk is, kérdéses, mikor. Várjuk szeretettel. Mosolyog Kíváncsi vagyok meddig jut az anime és ezáltal a játék története.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 14, 19:14:16 írta Aizen » Naplózva
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3132 Dátum: 14 jún 15, 21:49:09 »

Nos, megérkezett a frissitett boritója a játéknak nekem nagyon tetszik és mivel KCM minato is rajta van igy jo esély van arra is hogy Juubito is benne lesz a játékban Nevet nektek mi a véleményetek erről? :DDD http://www.saiyanisland.com/2014/06/naruto-storm-revolution-updated-box-art-includes-manga-spoilers/
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3133 Dátum: 14 jún 16, 02:06:39 »

Nos, megérkezett a frissitett boritója a játéknak nekem nagyon tetszik és mivel KCM minato is rajta van igy jo esély van arra is hogy Juubito is benne lesz a játékban Nevet nektek mi a véleményetek erről? :DDD http://www.saiyanisland.com/2014/06/naruto-storm-revolution-updated-box-art-includes-manga-spoilers/

Amennyire tudom nem hivatalos forrásból származik ez az új borítókép, úgyhogy akár kamu is lehet, szóval azért annyira ne örüljünk még neki, de feltéve, hogy valódi, szerintem fasza. Külön örülök (nék) neki, hogy Obitoról leoperálták a bukósisakját.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3134 Dátum: 14 jún 16, 16:16:44 »

de igen hivatalos a viz media meg erősítette és a bandai namco is twitteren Mosolyog szóval jah, így már sejthető hogy meddig megy majd el a sztory mód és hogy kb milyen karakterekre lehet számítani a VS módban amugy itt a twitteres megerősítés https://twitter.com/BandaiNamcoUK/status/478481663811674112
Naplózva
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!