24 jún 26, 12:12:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 516404 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3135 Dátum: 14 jún 18, 14:07:19 »

Új scan Obito és a Juubi

Jött egy új scan
http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-Scan-16.jpg
Angol verzió
http://i.imgur.com/EVuTMk8.jpg

Meglepő módon íme Obito, mint új karakter, akinek vagy az ultimateje vagy az Awakeningje a Juubi megidézése. Ezen kívül úgy fest lesz a komának egy csapat ultimate jutsuja Madarával. Jaja Madara + Obito(Maszk nélkül) csapat ulti. Király mi?

Na akkor tegyünk még rá egy lapáttal. Úgy tűnik új minijáték kerül a játékba, mégpedig egy főzőóra Itachi főszakáccsal Nevet

(Akinek esetleg hiányzom újabban az oldalról: Záróvizsga hetem van és leégett a gépem tápja úgy 1.5-2 hete, most is laptopról vagyok.)
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 18, 18:26:46 írta Exkirion » Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #3136 Dátum: 14 jún 24, 17:30:22 »

A japán demó július 2-án jön ki! Játszható karakterek: Bijuu Mode Naruto,Kakashi,Mecha Naruto,Sasuke. A demóban lesz online július 2-tól július 23-ig. Ez nem biztos nem öljetek meg ha tévedek Nevet
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #3137 Dátum: 14 jún 24, 18:19:34 »

De, ez igaz, de ez elvileg eddig is be volt jelentve, most csak megerősítették, hogy Európában is megjelenik.
Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #3138 Dátum: 14 jún 25, 13:57:30 »

Amúgy a Generation óta a bábmesterek használhatatlanok mindentöl össze esnek a bábjaik es nem igazán lehet ellen támadni emiatt,pedig a Storm 2-be imádtam Sasori-val játszani és ott még lehetett is vele,bar szerintem mostanra már senki nem tart rájuk igényt úgy hogyha lesz benne maszk nelkuli obito,madara stb
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3139 Dátum: 14 jún 25, 14:12:37 »

A fenét! Kb a legdúrvább karakterek a bábmesterek mióta a storm 3 ban van combo cancel rush. Ha tudsz velük játszani a létező legidegesítőbb karakterek, mert az ellen a karakter targetolja nem a bábot és nem lehet semmit csinálni a báb ellen, amikor az oldalról rushol téged megállás nélkül.

Amúgy egy trailer lassan már elkéne nem?
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3140 Dátum: 14 jún 25, 14:17:32 »

SRÁCOK!!! Nevet én bele ültem a pumpába mikor ezt megláttam! Perfect susanoo és hasirama 1000 kezü senju akármije Nevet
a méreteikből meg már a juubi miatt is sejthető volt hogy ezek ilyen óriás awakening félék lesznek mert a pályán kívűl állnak. Úgy tudom őket elképzelni mint a strom 1 ben a shukaku boss harcnál vagy a storm 2 ben a itachi susanoo bosharcnál a dolgot hogy mikor lehozod ezeket a böhöm nagy awakeningeket akkor nem tudsz vele mozogni egyhelyben vagy és csak támadni tudsz itt a scan http://www.saiyanisland.com/2014/06/naruto-storm-revolution-sage-hashirama-madara-join-the-battle/
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3141 Dátum: 14 jún 25, 17:31:33 »

Húú perfect susanoo meg az a buddga valami játszható awakening lesz? Nevet az k***a jó:D meg ahogyan látom új madara (jó mondjuk új karakterek) mert látszi ka felső képen a legyezője madara-.nak meg hogy másmilyen tüzet fúj Nevet meg már alapból rinnegan:D op karakterek lesznek az bizti:D azért egy pein módosítást még várnék meg pár embet..Nevet nem kell idézgetnie.. legyen csak tendo erejeD:
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3142 Dátum: 14 jún 25, 18:03:45 »

Ez a játék már réges rég megéri az árát, de úgy fest a CC2-nél a srácok nem szarakodnak túlságosan. Túl nagy a szörny? Oké, akkor csinálunk belőle egy játszható minibosst. De most komolyan, milyen király már ez? A két új karakter bejelentését nem vártam mára.

Frankónak néz ki!

Angolra fordított scan
http://i.imgur.com/294VXMx.png
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 25, 18:20:00 írta Exkirion » Naplózva

fritz8888
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #3143 Dátum: 14 jún 27, 21:13:51 »

találtam új screenshotokat az unmasked obitóról és benne van madara is a team ultimate-jükkel.hát valami brutális az a juubi team ultimate benne. nem bírok várni már szeptemberig. alig várom hogy kijöjjön a játék. ja és itt vannak a screenshotok. Nevet
http://www.saiyanisland.com/2014/06/naruto-storm-revolution-ten-tails-and-obito-unmasked-hd-screenshots/
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 27, 21:15:05 írta fritz8888 » Naplózva
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #3144 Dátum: 14 jún 29, 07:03:02 »

A demó csak japán account-ra jon majd ki? Mert akkor az úgy elég szívás lesz,egyszer csináltam japán acc-ot de elég nehéz benne tájékozódni,legalábbis nekem xD
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3145 Dátum: 14 jún 29, 12:25:06 »

A japán accon Narutos játékot úgy a legkönyebb megtalálni, ha bemész a keresőbe és beírod latin betűkkel, hogy "naruto" és kidobálja, az összes Narutos cuccot. Amúgy nem, elvileg minden más nyelvű accra is jön külön-külön egyidejűleg.
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3146 Dátum: 14 jún 29, 23:17:56 »

ég mindig ne hiszem el Nevet 10farkú játszható.. meg gondolom perfect susanoo is az lesz Nevet sokkal jobb hogy obito leadta a fegyvert madara-nak Mosolyog mind2 jobb karaktert kap ezáltalxd és akkor juubi obito csak awakening? Szomorú szerintem el lenne rontva úgy... am nekem ez a lávás pálya egyáltalán nem tetszik Nevet .. nem tudom kinek volt a forradali ötlete:S csak azt tudom kérdezni, hogy hogyan és miért? Szomorú inkább maradt volna a rendes pálya alattuk vagy azt csinálják meg kicsit leromboltabbá vagy ilyesmi Nevet de hogy teljesen más talaj meg láva.............
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 29, 23:19:43 írta cimpeti_ » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3147 Dátum: 14 jún 30, 03:15:27 »

Hogy maga az ötlet, hogy pont láva legyen az honnan jött azt nem tudom, de maga a tranzíció azért kell, mert a szuper nagy dög awakeningeknek kell egy hely, ahol lehetnek, ami elég nagy, ahol elférnek.
Ha tippelnem kéne, hogy maga a lávás dolog honnan jött, akkor szerintem a Juubi tenpen chi jutsujától.
Minden pályát meganimálni leromboltabban meg kolosszális munka.

Nekünk játékosoknak könnyű azt mondani, hogy ennek így kéne lenni annak úgy kéne lenni, meg van sok dolog, amit megcsinálni a mi szemszögünkből gyerekjátéknak tűnhet, de ilyeneket megoldani ténylegesen irtózatos mennyiségű meló. Ha tényleg mindezeket bele akarnák rakni, akkor sose lennének kész, mer, ahogy múlik az idő, úgy új karaktereket is kéne csinálni, azokhoz a fanok szerint megin új mechanikák kellenének és így tovább.
Valahol kompromisszumot kell kötni.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 30, 03:18:01 írta Exkirion » Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #3148 Dátum: 14 júl 02, 06:25:17 »

Már tölthető le az új Naruto Ultimate Ninja Storm Revolution Demója bár én csak japán accon találtam
Kipróbáltam és nagyon jó én nagyon élveztem,sajnos nem nagyon tudtam online játszni mert senki nem volt hajlandó játszani velem szóval aki akar játszani majd az írjon. Nevet
PSN acc: Szopd_Ki
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 08:07:00 írta [Hun]ter » Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #3149 Dátum: 14 júl 02, 13:32:51 »

Ezzel a névvel nem csodálom Nevet
Majd meglesem a demót, ha lesz európai accon is. Egyébként a demóban csak multi van?
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 13:33:49 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!