24 jún 26, 11:35:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 516326 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3150 Dátum: 14 júl 02, 14:55:09 »

Hát.. nem akarok szemét lenni, de tényleg elég hülye nevet választottál.

Amúgy

Új trailer és képek

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HDoW6F5R1fU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HDoW6F5R1fU</a>

Képek:

Gunbai Madara artwork
http://i.imgur.com/GNBn5HH.jpg

Complete susano'o artwork
http://i.imgur.com/TxokVON.jpg

Sage Hashirama artwork
http://i.imgur.com/OVjwP5X.jpg

1000 kezű Buddha awakening
http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-0702-07.jpg

Hashirama fogása
http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-0702-03.jpg

Hashirama-Madara csapat ultimate startup (Élő forma Madara konfirmed)
http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-0702-04.jpg

Hashirama ultimatejének egy része, vagy az awakening animáció
http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-0702-05.jpg

Madara Vs Hashirama a scanről (Hashirama fasárkánya)
http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-0702-06.jpg

És zárásként egy szocihopata fej Madarától
http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-0702-01.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 14:59:20 írta Exkirion » Naplózva

fritz8888
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #3151 Dátum: 14 júl 02, 14:58:33 »

Nem, van benne single is. 4 karaktert próbálhatsz ki : sasuke eternal mangekyou sharingan, kakashi, naruto kurama chakra mode2 és mecha narutót. szerintem nagyon jó lett a demó. jót tett a karaktereknek az új moveset. főleg sasuke-nak és kakashinak Nevet am az új trailer és állat lett. madarának sztem jobb let a movesetje na meg hashirama 1000 kezű cucca meg a perfect susano'o se kis pályás Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3152 Dátum: 14 júl 02, 16:36:40 »

Na kipróbáltam a demót.

Nem minden karakter típust próbáltam még szóval csak azokról fogok írni, akiket próbáltam.

Bijuu Naruto - Atombeteg karakter. Iszonyú gyors és jól kapcsolódnak a mozdulatai egymáshoz, ráadásul a jutsuja egy ilyen kis cutscene, ami mindig a legidegesítőbb fajta.
-Ultimate type: A csapat ultit kellően nehéz elnyomni és elég látványos.
-Awakening type: Külön tetszik, hogy átváltozás után Kurama beszél nem naruto, viszont iszonyú erős, mint minden Bijuu,
--Kushina mint support elég vacak, kicsit olyasmi mint Gai.

Mecha Naruto
-Drive type: So-so annak ellenére, hogy a drivera mondrák, hogy durva annyira nem az.
-Awakening type: Dúrva. Nem rettenesen de elég tápos karakter így.

Kakashi
-Awakening type: Szépek ki van balanceolva. A két awakening actionje szépen chainelhető. Jó kis kari lett.
-UJ type: Kb hasonló csak ultival. kakashi az egyik legkiegyensúlyozottabb kari lesz sztem.

Sasuke
Ultimate jutsu: Erős.

Egyéb meglátásaim:

-A jutsuk kb lófaszt se sebeznek az előző játékokhoz képest. Azt néztem, hogy benyomok egy jutsut és kb annyit nem vesz le mint egy kombó. Jól kibalanszolták. A Jutsu spammerek kb meghaltak ebben a játékban az az érzésem.
-Hasonlóképp minden sokkal kevesebbet sebez.
-Sasuke Susano'o cuccosa (talán a tilt) laggoltat mint állat.
-A drive type nagyon tetszik, baromi trükkös type.
-A guard break pill kellően lassú és alig megy előre valamit.
-A seal barrier szopás mint állat, de csak kb 20 mp-ig tart és elég nehéz bevinni.
-Elérni a true awakeninget baromi nehéz. Kétszer tuti nem nyomod el egy meccs alatt azt garantálom, mert kapitális mennyiségű sebzés kell hozzá.
-A supportok mindentől sérülnek és könnyen halnak.
-A counterattack elég trükkös.

Összeségében szuper kis game lesz ez. A type szeparáció jól ki van balace-olva és tényleg ad egy extra mélységet a játéknak. Az egész játék sokkal profibb valahogy mint az előző.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 18:55:58 írta Exkirion » Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #3153 Dátum: 14 júl 02, 19:01:10 »

Ne várd az európait mert szerintem nem lesz és a válasz a kérdésedre van igen de nem ilyen sztori mód szerű csak egy kicsit hogy be gyakorold a játékot mert tényleg soka a változtatás szerintem,sőt az elején utáltam de kezdem megszokni és jobban bejön Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3154 Dátum: 14 júl 02, 19:09:57 »

A tipus szeparáció szerintem az egyik legjobb döntés volt, amit hozhattak. A három együtt kegyetlen erős volt pár karakternél, ráadásul a legtöbb karakter a szériában tényleg vagy jó vezetői készséggel vagy dúrva átváltozásokkal vagy erős jutsukkl bír, szóval még logikus is.

Amennyire a demóból kiderül ez a szétválasztás frankón kibaaceolja a játékot.

A trailerben érdemes megnézni, amikor a Juubi meg Kurama awakening Naruto harcolna (már kurama formában). Jól meghagyták a méreteket. Kurama kb kis piszok a Juubihoz képest.

Szóval lesz

-Új harcredszer
-csapat ultik
-Sztori mód mászkálással
-Ninja escapade
-Új karakterek
-Felújított karakterek
-Új mapok
-Itachi ova bónusz
-Dupla wakening

Ez azért nem kevés extra kontet egy iterációba, ráadásul az új karakterek jórésze fan favorit és kérés.
Eléggé odatették most magukat a CC2 srácok mit ne mondjak.

EDIT

A kijött híresztelést összefoglalva íme a várható karakterlista a revolutionshöz (nem tutkó, csak, amit eddig tudni)
-A "ruhákat" (és kozmetikai változtatásokat) nem nézem külön

Játszható karakterek + Awakening(ek)
-Naruto (Shippuden eleje) - 4 farkú kyuubi
-Naruto (Rashen shuriken) - 4 farkú kyuubi
-Naruto (Sage mode) - 6 farkú Kyuubi
-Naruto (Bijuu mode) - Kurama Bijuu forma
-Sasuke (Shippuden eleje) - CS2
-Sasuke (Itachi harc) - CS2
-Sasuke (Akatsuki) - Mangekyou sharingan
-Sasuke (Háború/EMS) - Susano'o
-Sakura - Byakugo
-Sai - Gyorsírás mód
-Kakashi (Part1 és part 2) - Sharingan mód
-kakashi (Juubi arc) - Mangekyou sharingan mód
-Yamato - Fa mód
-Neji - Byakugan
-Lee - 6 kapu
-Tenten - Teketcs mód
-Shino - Bogár mód
-Hinata - Bykugan
-Kiba - Karmok mód
-Shikamaru - Árnyék mód
-Chouji (Alap) - Baika no jutsu
-Chouji (Háború) - Pillangó mód
-Ino - Virágok
-Gaara (Shippu eleje és Kage summit) - Kazekage mód
-Gaara (Háború) - Kazekage mód
-Kankuro (mind) - Shinsou mód
-Temari (mind) - Szél mód
-Jiraya - Sage mód
-Tsunade - Byakugo mód
-Orochimaru - Fehér kígíó
-Kis kakashi - Kard mód
-Kis Obito - Sharingan mód
-Minato (élő) - Sárga villanás mód
-Minato (Edo tensei) - Kurama mód
-Chiyo - 10 báb
-Kabuto (alap) - Chakra kés mód
-Kabuto (Orochimaru génjeivel) - Fehér kígyó
-Kabuto (Sage mód) - Elnyelt emberek
-Suigetsu - Nagy kéz mód
-Karin - Dühös/Boldog mód
-Juugo - CS mód (nem tudni még melyik)
-Itachi (sima) - Susano'o
-Itachi (Edo tensei) - Susano'o
-Kisame - Samehada egyesülés
-Deidara - C3 sárkány
-Sasori - Báb mód/Pre akatsukiban lehet, hogy valami más)
-Kakuzu - Szivek kint szörny mód
-Hidan - Vérátok mód
-Tobi (Nrancsmaszk) - "Madara" mód
-Masked man - Kamui mód
-Tobi (Rinnegan) - Rinnegan mód (ami eddig is)
-Madara (Kage harc) - Rinnegan
-Madara (Legyezővel) - Végső Susano'o =Szuperóriás awakening=
-Konan - Angyal mód
-Pain - Isteni büntetés (Ami eddig)
-Nagato - Hat út mód
-Danzou - Sharingan kéz mód
-Raikage Ay (Mind) - Villám köpeny mód
-Tsuchikage Ohnoki - Kő reptető mód
-Mizukage Mei - Savfüst mód
-Bee (Alap) - Gyuuki
-Bee (Samehada) - Gyuuki
-Mifune - Szamuráj út mód
-Hanzou - Szalamadra mód
-Darui - Fekete villám mód
-Nii Yugito - Matatabi
-Utakata - Saiken
-Han - Kokuou
-Fuu - Choumei
-Yagura - Usobu
-Roushi - Son
-Zabuza - Démon mód
-Haku - Tű mód
-Hashirama (Élő) - Fa mód
-Hashirama (Sage mód) - 1000 kezű igaz Buddha =Szuperóriás awakening= //Lehet, hogy az előbbi karakter updateje//
-Tobirama - ???? //Feltehetőleg kap updatet//
-Hiruzen - Enma mód
-Kimimaro - CS2
-PTS Naruto - 1 farkú Kyuubi
-PTS Sakura - Dühös mód
-PTS Sasuke - Sharingan/CS2
-PTS Neji - Byakuga
-PTS Lee - 4 kapu
-PTS Tenten - Fegyverek mód
-PTS Hinata - Byakugan
-PTS Kiba - Harcra kész mód
-PTS Shino - Bogár mód
-PTS Gaara - Koncentráció mód //De remélhetőleg Shukkaku//
-PTS Temari - Legyező mód
-PTS Kankuro - Bábmester mód
-Asuma - Chakra penge mód
-PTS Ino - Virágok mód
-PTS Chouji - Dühös mód
-PTS Shikamaru - Stratégia mód
-4. Kazekage - Shukaku arany mód
-2. Tsuchikage Muu - Osztás mód
-3. Raikage - Acéltest
-2. Mizukage - Genjutsu mód
-Obito (Háború maszk nélkül) - Juubi =Szuperóriás awakening=
-Kushina - Vörös-forró Habnero mód
-Konohamaru - ????
-Iruka - ????
-Shisui - Susano'o
-Mecha Naruto - 4 farkú mecha Kyuubi/Mecha Kurama

Support only karakterek
-Shizune
-Jirobu
-Kidomaru
-Tayuya
-Sakon/Ukon
-Cee
-Choujuurou
-Ao
-Kurotsuchi
-Akatsuchi
-Foo
-Torune
-Anko
-Kurenai

Összesen

-Játszható -> 104
-Support -> 14
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 21:33:02 írta Exkirion » Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3155 Dátum: 14 júl 04, 19:58:41 »

hali gali Nevet szerinted még lehet számítani új karakterre? mennyi esélye van? vagy esetleg karakter újításra? itachi kapjon már meg még pár ember..  nagyon redva.. ha már csinálnak neki ilyen szakácsos szutykot meg ilyesmit akkor illene... shisui movesetje meg obitoe meg kb minden új karakteré 1000x tankabb.. peinnél is.. közben nem is erősebbek. amúgy jó ötlet volt iruka.. vagyis lett volna ha nem "poénkodták" volna el sexi jtusus izékkel (szerintem nem poén).
mind1 is Mosolyog meg azthittem juubito lesz jinchurikiként :S de van idő megjelenésig még bőven Nevet szóval remélem nem csak ezt az új kaki adventure vagy tournament vagy milyen módot fejlesztik aminek szerintem semmi értelme.  szóval légyszi írjátok le szerintetek milyen karakterek/fejlesztések/moves csere stb lesz még Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 04, 20:00:39 írta cimpeti_ » Naplózva
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3156 Dátum: 14 júl 05, 01:40:23 »

ha benne lesz juubito az animében a megjelenésig akkor poén hogy bele fogják paszírozni a játékba az a kép a karakter ikonokrol meg tuti hogy nem 100%-os 1. azért mert ez a demo volt csak 2. két hónap van a megjelenésig 3. kcm minato ikonja sem szerepelt a képek közt pedig ő tuti benne lesz a játékban
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3157 Dátum: 14 júl 05, 13:03:20 »

1.Még ha nem is biztos, hogy teljes az a kép tuti, hogy legit. Eddig minden Storm demóból hasonlóan sikerült kiadatbányászni ilyesmiket,
2. Az utolsó két hónapban már nem csinálnak új karaktereket.
3. KCM minato elviekben awakening lesz, de majd kiderül.

De mondom a lista nem biztos, hogy teljes, de jó eséllyel valami nagyon hasonlóra kell számítani.
Naplózva

fritz8888
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #3158 Dátum: 14 júl 05, 14:37:07 »

nagyon jó kis game lesz ez, már alig várom, hogy megjelenjen. de azt most sem értem hogy miért kell egy karakternek elfoglalnia 4 helyet is. miért nem tudják egymásra pakolni őket és ezzel új helyet adva más karaktereknek? na de m1:D én  a legyezős madarára és sage hashiramára vagyok nagyon kíváncsi Nevet amúgy szerintetek lesznek a játékban boss harcok vagy azokat kihagyják? igaz hogy nagyon sok újítást raktak bele de ha már új karaktert se csinálna akkor ebben a két hónap hátralévő időben csinálhatnának bele boss harcokat Nevet pl újra megcsinálni most már a sztorihoz hűen az obito vs naruto boss harcot meg egy új five kage vs madara harc se lenne rossz Nevet így is fenomenális játék de ha raknának bele epikus boss csatákat akkor maga lenne a tökély Mosolyog (na meg én személy szerint szívesen látnék benne egy sage hashirama vs final susano'o madara boss csatát is Nyelvesít)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3159 Dátum: 14 júl 05, 15:07:56 »

Valószínűleg a végleges karakter roster a játékbéli kód alapján, illetve elvileg még 1 hely van, akit nem sikerült dekódolni, de hogy lesz-e belőle valami vagy sem a kérdéses.
http://forums.saiyanisland.com/showpost.php?p=1549911&postcount=17314

Boss harcok nem hiszem, hogy nagyon lesznek, arra senki ne számítson túlságosan. Ez tulajdonképpen a Gen 2.

Valóban van még 2 hónap, amiből 1 végső bugtesztelés, a többszörösítés és a kiszállítás a boltokba, szóval tényleges készítési folyamat az még 1 hónap max, amiben már csak bugtesztek lesznek jó eséllyel, szóval új karaktereket most már kérni nem is érdemes. Ha van még ismeretlen/bejelentetlen karakter, akkor az már jó eséllyle kész van, csak még nem ismert.

Ha viszont valakinek észrevétele van a demó alapján, az itt feltétlenül jelezze a készítőknek
http://www.cc2.co.jp/narutimate_enq/intl.html
(Europe/Oceania)

fritz8888
A Hashirama-Madara boss harcot lejátszhattod keved szerint multiban, ha awakeninges típust választod Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 05, 15:09:54 írta Exkirion » Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3160 Dátum: 14 júl 05, 15:10:09 »

egy szóval sem mondtam hogy a kép FAKE lenne Nevet csak azt hogy nem 100% a lista szerintem a generationsnál is az utolsó 1 hétben derült ki hogy lesz új kabuto karakter a storm 3 nál meg madarát halogatták az utolsó pillanatig a storm 2 nél meg tobi meg killer bee volt az akit sokáig nem jelentettek be. és mivel a demo ból lettek ki rippelve a dolgok szerintem jó esély van rá hogy legalább 1 karakterünk még lesz 2hónap ide vagy oda Nevet de amilyen szerencsénk van kapunk egy hanabit vagy egy udon moegi konohamaru triót xDDDD najó csak nem
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 05, 15:11:52 írta lemlermark » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3161 Dátum: 14 júl 05, 15:14:26 »

Egy Jinchuuriki Obitora még én is számítok (Juubito), de majd meglássuk. Kérdéses, hogy az anime meddig megy el Szeptember 11 ig, mert annál tovább nem, megy a játék sem.

Na utána számoltam. KB 6 rész múlva benne lesz Obito, mint Jinchuuriki, szóval Juubito elviekben még benne kell, hogy legyen.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3162 Dátum: 14 júl 05, 15:26:13 »

1 anime rész max 3 manga fejezetet dolgoz fel. szóval igen 6 részen belűl már benne kell hogy legyen juubito. viszontha normális movesettet akarnának neki belerakni akkor kicsit spoilerezniük kéne 2-3 epizódnyit. de majd szeptemberben úgy is kiderül minden
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #3163 Dátum: 14 júl 09, 08:30:59 »

Na, ki próbáltam az új demót, ami a Revolution-het tartozik, s bevallom.... jaj...

Kezdjük ott, hogy ez a "Drive-Awakening-Ultimate Jutsu" amellett, hogy fölösleges volt, igaziból semmilyen újítást nem hozott, mert valójában csak fogták és 3 felé választották az Ultimate Jutsu-t, a Awakening-et és a Support karakterekre vonatkozó elemeket, amiknek az lett a következménye, hogy most már vagy csak Ultimate Jutsu, vagy csak Awakening, vagy pedig a Support karakterek speckója maradt (nem viccelek, Ultimate Jutsu-t nem lehet használni a másik kettőben, ahogyan Awakening-et sem).

Egyedüli újítás az exkluzív csapat Ultimate, de ahogyan elnézem, nem fog minden "párosítás/banda" kapni. Érdemi újítás viszont a Counter Attack.

Amire én valóban kíváncsi lettem volna, az az arénás-bogyó szedős valami, de persze pont az nem volt benne, ami cink, mert a demó volt kb másfél giga!

Szóval ennyit a demóról, nekem amellett, hogy sovány volt az 1 gigás helyével, úgy érzem, hogy valódi érdemi változás megint nem volt!

S habár ez már nem csak a demóra vonatkozik, de megint nagyon értelmes húzás volt belerakni 10 Support Only karaktert! Komolyan, inkább szedték volna ki őket vagy tették volna játszhatóvá, de ne szúrják ki mondjuk a Hang 4-es vagy Shizune, Kurotsuchi és Anko rajongóit azzal, hogy "jaj, de hát játszhatóak", aztán az egyetlen dolog, amit lehet velük tenni, az a Support behívás! Ha már Kushina-nak adtak egy szettet annak ellenére, hogy a láncokon kívül semmit nem mutatott (azokkal sem sokat), akkor Shizune-nak meg mondjuk Kidomaru-nak miért lett volna nehéz?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3164 Dátum: 14 júl 09, 12:37:11 »

Na, ki próbáltam az új demót, ami a Revolution-het tartozik, s bevallom.... jaj...

Kezdjük ott, hogy ez a "Drive-Awakening-Ultimate Jutsu" amellett, hogy fölösleges volt, igaziból semmilyen újítást nem hozott...

Kifejezetten szükséges lépés volt már ez és valójában, már a Storm 3 nál meg kellett volna ezt tenni, ugyanis egyes karakterek iszonyatosan erősek a hárommal együtt, emellett szépen kibalanceolja a játékot.
Ráadásul minden egyes type kapott valami új dolgot
Ultimate -> Team ultik
Awakening -> Dupla awakening
Drive -> Auto drive és seal barrier

S habár ez már nem csak a demóra vonatkozik, de megint nagyon értelmes húzás volt belerakni 10 Support Only karaktert! Komolyan, inkább szedték volna ki őket vagy tették volna játszhatóvá, de ne szúrják ki mondjuk a Hang 4-es vagy Shizune, Kurotsuchi és Anko rajongóit azzal, hogy "jaj, de hát játszhatóak", aztán az egyetlen dolog, amit lehet velük tenni, az a Support behívás! Ha már Kushina-nak adtak egy szettet annak ellenére, hogy a láncokon kívül semmit nem mutatott (azokkal sem sokat), akkor Shizune-nak meg mondjuk Kidomaru-nak miért lett volna nehéz?

1. lehetőség: Kiszedik őket
Jött volna a fan-rage, hogy mért szednek ki karaktereket, legalább lennének supportok

2. játszhatóvá tenni őket
Sokan szeretik elfelejteni, hogy játszhatónak megcsinálni egy karaktert nem úgy működik, hogy átírsz egy változót és bumm játszható.
Készíteni kell neki ilyeneket:
-Mozgás
-ugrás
-shuriken dobás
-védekezés animáció
-ugrás animációk
-kombók
-fogás
-tilt
-esetlegesen egyedi chakra shuriken
-ultimate
-awakeningből 2 és a hozzájuk tartozó egyedi motgáselemek
-awakening action

ezeket mind le kell modellezni, meganimálni, feltextúrázni (mert a support only karakterek textúrája általában rosszabb minőségű, szóval abból is újat kell csinálni), lekódolni, letesztelni (most már 3 külömböző típusra) stb stb stb.

1-1 karakter elkészítése baromi nagy munka, ezért is nem kapunk csak kb tizet minden új iterációval. (Kivéve a Storm 2-t, de arra lényegesen többet is kellett várni) Kushina azért került bele, mert van saját sztorija a játékban, Konohamaru és Iruka pedig fan követelések Japánból illetve európából, amennyire tudom, vagyis ez a két karakter valószínűleg jobban kért karakterek, mint akiket felsoroltál.

Mellesleg senkinek sem hiszem, hogy ki akarnák szúrni bármivel a szemét, valljuk be, akik support only karakterek, azok mind rohadtul le semmit nem csináltak szinte eddig a sztoriban. Oké van pár olyan játszható, akire ez szintén igaz, de biztos megvan a saját kritériuma a cégnek az ilyesmire, de miven nem dolgozom ott (sajnos) így nem tudom mi az.
De ha tippelnem kéne

Hang 4: Part 1 karakterek, szóval nem élveznek priorítást
(A fillerek nem számítanak)
Shizune: Abszolút mellékszereplő, még jobban, mint Iruka a shippudenben. Iruka legalább megpróbált kiállni Naruto ellen és használt rá egy jutsut. Shizune tudom, hogy orvos ninja, de nem volt harca a sima Naruto óta.
Anko: Szintén tök irreleváns karakter. A chuunin vizsgák idején egyszer beverette magát Orochimaruval, aztán ennyi. És azért valljuk be ő csak azért fan favorit, mert majdhogynem pucéran flangál.

Na most az új Karakterek:

Iruka: Talán a leg kevésbé releváns, de legalább csinál valamit a shippudenben, még ha nem is sokat.
Konohamaru: Jigokudo pain, többet nem is kell mondanom.
Kushina: Road to ninja film + Értékes Part 2 karakter, még ha nem is látjuk sokat harcolni, és van saját sztoriszála a játékban.

Obitot, Madarát, Hashiramát stb remélem nem kell magyaráznom.

Úgyhogy részemről teljesen rendben van így ez.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 09, 12:39:25 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!