24 szep 24, 22:25:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 534 535 [536] 537 538 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1985892 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8025 Dátum: 14 feb 07, 21:04:55 »

Biztos, hogy Minervát Erza fogja elverni, max Mira segítségével. Minerva van olyan őrült, hogy azt hiszi, hogy most kapott egy kis power uppot, és már Erza szintjén van. De Erza meg fogja mutatni, hogy miért nem győzte le még eddig senki Nevet
Az már jobb kérdés, hogy Silvert meg Kyukat ki fogja elverni. (Gildartz gyere már Figyelmeztetés)

Szerintem az még jobban leépítené a szememben Mira karakterét ha be kéne állnia Erzának aszisztálni...
Szerintem egyik legpotenciadúsabb karakter és nevetség tárgya.2x mutatott valamit.
Persze ez az arc most nagyon jó, de nem Natsut meg Erzát kéne nyomni állandóan.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8026 Dátum: 14 feb 07, 21:11:47 »

Szerintem meg Mira verje el Kyoukat,igy lenne démon vs démon.  smirksweat Erza-nak meg ottvan Minerva,szinte tudni lehet,hogy ők ketten fognak küzdeni egymás ellen.  smirksweat Ha esetleg Laxus felépűl,akkor neki ottvan megint Tempesta,bár ez a robbanás nem tesz jót Laxus-nak és a többi betegnek.  smirksweat Natsu-nak meg ottvan megint Jackal.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #8027 Dátum: 14 feb 07, 21:51:22 »

Nagyon jó rész volt, bár nem volt benne olyan amire nem lehetett számítani ^^. A végén lehet, hogy csak látomásnak lesz beállítva, de ez nem olyan valószínű. Nyílvánvalóan a céh nem szenvedett nagyobb károkat máskülönben a következő fejezetben a nyitóoldalon az szerepelne, hogy "Tartaros"  Pojén . A következő részben lehet megjelenik Grandine és kiderül hogy mindenkire rányomott egy bubit  >.<# Amúgy a következő rész címe eléggé emlékeztet a "A Song of Life" fejezetre a Rave-ből ^^.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #8028 Dátum: 14 feb 08, 18:16:52 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/370/11

Kiscsaj hozzádörgölőzik Jackalhoz, birtam volna, ha felrobban.
Naplózva

"I believe i can fly"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8029 Dátum: 14 feb 08, 18:56:46 »

Öhm izé nem akarok kukacoskodni de az utolsó oldalon a fordítás kissé hibás.
Az nem Égi Sárkány hanem Mennyei Sárkány éneke. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/370/21

Meg az a szöveg beszerkesztés is elég érdekesre sikeredett. De a lényeg hogy a félre fordítás elég sok embert megzavarhat. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 08, 18:57:25 írta Kuro25 » Naplózva

kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #8030 Dátum: 14 feb 08, 19:17:54 »

Égi/mennyei, édesmindegy, a lényeg hogy van manga Nevet
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8031 Dátum: 14 feb 08, 19:24:07 »

Nem mindegy, mert az Égi (Sky) sárkányölő az Wendy, a Mennyei viszont ki tudja.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8032 Dátum: 14 feb 08, 19:42:51 »

Hát igen a FT most nagyon megszivta.  smirksweat Jackal helyében én felrobbantottam volna Lamy-t.
Ugy tűnik,hogy lamy felelős az újjászületésért ez megmagyarázza Minerva kinézetét is.   ikszdé
Szegény Mira-t remélem nem fogja tudni átalakitani,valami rodasággá csak mert féltékeny rá.  Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8033 Dátum: 14 feb 08, 21:13:14 »

A "Heavenly" szó a "Mennyei" mellett azt is jelenti, hogy "Égi". Máskor is előfordult már, hogy "Heavenly"-t írtak az angol fordításban, aztán Wendy-ről és Grandine-ről volt szó. Sokkal esélyesebb, hogy most is ez a helyzet, minthogy lesz egy új Sárkányölő/Sárkány, a Mennyei Sárkányölő/Sárkány.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8034 Dátum: 14 feb 08, 21:21:57 »

Mikor az angol címet megláttam, akkor mondjuk én is egyből Wendyre gondoltam, meg, hogy majd ő menti meg az FT-t ettől az egész hóbelevanctól. Csak aztán több dolog is elbizonytalanított. Nevet
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #8035 Dátum: 14 feb 08, 21:32:26 »

Egyébként a démonná válás megváltoztatja a személyiséget is? Gondolkozik
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8036 Dátum: 14 feb 08, 21:41:41 »

Igen. Én is így emlékszem, hogy több esetben is előfordult, hogy keverték a megnevezést a Heavenly szónál és Grangine és Wendy-ről volt szó végül. Nagy valószínűséggel ez is lesz de nem lehet kizárni azt sem, hogy a történetben lehetnek istenek is, ha már vannak istenölő mágiák. Így akár lehet sárkány isten is, bár ennek kicsi a lehetősége.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8037 Dátum: 14 feb 08, 22:41:37 »

Wendy-t ugye elég váratlanul árte a robbanás,csak ugy mint a többieket. Lehet,hogy valamit hirtelenjében tett,amivel megvédte a többieket,de em biztos. Nekem tetszene,ha mondjuk egy mennyei sárkány mentené meg őket valahogy.  Nevet
Ugye ha már van Tűzsárkány,Vassárkány meg a többi akkor lehet Mennyei sárkány is. Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #8038 Dátum: 14 feb 08, 22:51:55 »

Nem tom miért fikázzátok, én szeretem Jackalt xD  Szerintem nagyon aranyos, és ahogy Lamy mondja: ,, A mérges arcod annyira cuki~"  xD

Én a lehetséges verziók közül kizárnám az ARC semlegesíti a lacrima mágiáját, mert azt még nem aktiválták...
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/370/7

A látomás még csak-csak, de az elég szánalmasan sablonos lenne, mindenhol elsütik és a mágia játékok arcnál is volt hasonló, Levy levele a jövőből, mert hát ugye tudjuk... Lucy visszajött és figyelmeztetett mindenkit és stb... (Tehát ott is mutattak valamit, ami aztán nem történt meg...)

Mavis 2. bevetése elég gáz lenne, megint ő menti meg a seggüket... ennyire azért csak nem ismétli magát a sensei.

A Lumen Historie sztem más lesz, nem hinném, hogy itt vetik be. Ahogy Gildarts sem valószínű, hogy feltűnik.

Gerard sztem a céh felé megy. Hátha van valami ower powered robbanásgátló lost magic-je xD  Vagy az OS -nek/ Meldy-nek xD

Kana sz@rt se tudna sztem tenni ellene, max Juvia víz bubija, de ahhoz ő nem elég erős Nevet Gray megfagyasztja a robbanást xDD (neem Nevet)

Lamy xdd rá van kattanva a két srácra xD És szerintem Tempesta egész helyes Mosolyog

A Silver-es ügyről meg annyit, hogy majd csak kiderül egyszer, de még nem most, sztem vagy 3-5 fejezet múlva.. Neeem

A Heavenly-t pedig ismét lehet húsz féle képpen értelmezni, szóval ne fordításban keressünk hibát, mert maga a fejezetcím a félreérthető (na meg mashima) nem az.. Mosolyog
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8039 Dátum: 14 feb 08, 23:06:39 »

Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy a Lumen Histoire fegyver. Szerintem egy bizonyos információ. A nevéből és a rá való utalásoknól, ill. reagálásokból nekem ez jött le. De persze nem biztos.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 534 535 [536] 537 538 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!