24 jún 24, 12:24:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 536 537 [538] 539 540 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1884323 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8055 Dátum: 14 feb 10, 16:50:52 »

Ha Natsu megszökik, akkor nagy lenne, ha megint Jackal-al futna össze. Úgyis pikkel most rá sakál barátunk. Natsu még nem tud semmit a céhről, szóval azért még nem tombolna.

Lamy- szerint a démonok is tudnak gyereket nemzeni, akkor semmi akadálya, annak ,hogy Silver azt mondja "Gray, én vagyok az apád!" "Csatlakoz és ketten uralni fogjuk a kontinenst, mint apa és fia!hououou phőő... hououou phőő" Nevet

Említettétek, hogy lehet, hogy ez csak Charle spoiler látomásai és a Égi sárkány daláról meg az a látomás jutott eszemebe, hogy Lucy sírva "énekel" az összedőlő palotában. Jó lenne valami olyasmi, hogy Wendy kimászik a törmelék halom alól, és ő az egyetlen túlélő pont, mint az Edolas Arc elején, mikor eltűnt a város. Aztán valamit ki okoskodna.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 10, 18:49:34 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #8056 Dátum: 14 feb 10, 18:19:41 »

Úgy rémlik, mintha ezt egyszer már leírtam volna, de lehet, hogy csak nem küldte el. Vagy olyan fáradt voltam, hogy begépeltem, aztán ki x-eltem xD

Kizárnám a megmenekülés lehetőségei közül azt, hogy az ARC semlegesíti a mágiát, mert 1. nem tudhatjuk hogy a lacrima mágiával van e feltöltve (ugyanis átkokat használó démonok nem biztos, hogy mágiával töltik fel xD) 2. Az ARC-ot még nem aktiválták.

Nem tudom miért, de van egy olyan érzésem, hogy Polyhuska menti meg őket. Nevet

Gáz lenne, ha megint Mavis mentené meg őket, ahogy az is, ha sablonosan ez csak egy látomás volna. Volt már ilyen. Amikor Lucy visszajött a jövőből, mert akkor is olyat mutattak, ami aztán nem történt meg.

Kana semmit sem tudna szerintem tenni ellene, max Juvia vízbubija, de ahhoz ő nem elég erős. Gray megfagyasztja a robbanást xDD Vagy Gazille univerzálisan (mint Natsu szokta) megeszi a robbanást xD (neem)  smirksweat

Gildarts nem hiszem, hogy felbukkan, eddig sem nagyon avatkozott bele a dolgokba, max majd később, amikor már nagyon nagy gáz lesz, akkor egy menő belépővel Nevet  Kúl

Vagy Gerard és csapata lehet épp arra tart. Jó lenne ha valami ower powered robbanás gátló mágiával megmentené a bőrüket xDD  kacsint

A Lumen Historie meg nem hiszem, hogy erre jó.

Nekem amúgy tetszik Tempesta új kinézete, egész helyes lett. Jackal meg mindig is tetszett Mosolyog Lamy-t idézve: ,, A mérges arcod annyira cuki. "   =)
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #8057 Dátum: 14 feb 11, 19:45:16 »

HA most felrobbant a Ft akkor a Lumen  Histoire-nak(bocs a helyesírásért)  nem lesz baja? Akár mi is az. Nevet
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8058 Dátum: 14 feb 11, 20:38:58 »

Nem mindegy akkor már?  Nevet Ha a FT tagjai meghalnak akkor olyan mindegy, hogy mi lesz az LH-val. Szóval nem azt kell félteni elsősorban.
Naplózva
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #8059 Dátum: 14 feb 12, 13:53:57 »

Az FT tagok tuti túlélik őket nem féltem. Nevet
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8060 Dátum: 14 feb 12, 15:35:58 »

Túlélik, de éppen amiatt a mágikus dal miatt amiről a következő rész címe szól.
Naplózva
Amaya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #8061 Dátum: 14 feb 12, 17:53:55 »

Lucy veszélyben van, a csillagszellemei tuti reagálnak, így ő nem halhat meg, Edolas dimenziókapujánál sokkal nagyobb pusztítás volt és Horologiumnak semmi baja nem lett. Tehát ő tuti kijut élve.
Ha elvégre a mágia eltűnne Lucy csillagszellemei akkor is letudnának jönni nem? Csak nem az ő erején élősködnének.
Naplózva
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #8062 Dátum: 14 feb 12, 20:27:35 »

Szerintem pont nem tudnának lejönni, mert ha nem is Lucy-jén élősködnek, de a saját mágiájukat kéne akkor használniuk, ami nincs, mert az ARC elvonja a mágiát. De az ARC-ot még nem aktiválták, úgyhogy ez a veszély még nem áll fönt. Mosolyog
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8063 Dátum: 14 feb 14, 09:27:01 »

Ésss itt az uj rész
http://www.mangareader.net/fairy-tail/371/3
Cana szép volt:)
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #8064 Dátum: 14 feb 14, 09:35:47 »

nagyon remélem, hogy nem annyi lesz, hogy most leverik a Tartarost ! Én arra számítok, hogy vagy jön E.N.D. vagy Zeref és "kitakarítja" a szemetet, mert ha most Mashima eljátssza azt, hogy megjött a fairy tail és leverik a Tartaros bázist akkor hatalmas fail lenne ennek a jól felépített arc-nak, de ne legyen igazam. Bíztam valami olyasmiba hogy Natsu rohan kiszabadítani erzát, és ha meglátja tele sérülésekkel,megtörve ő is beragel mint Gon a heti hxh részben Nevet Ha nem lesz ugy megoldva hogy most leverik a tartarost akkor elégedett leszek,de ha most ezzel el is intézik őket akkor.....no comment, mindenesetre jövőhéten kiderül
Naplózva
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #8065 Dátum: 14 feb 14, 09:41:57 »

Hát ezzel aztán most felpörögnek a dolgok.

Natsu átment Aladin-ba, a béka király  nem kapott csókot, helyette kapott egy fejbekólintást, Erzának új prémkabátja van, Mirácska is hasonlóképpen csak ő turiba vette, mert az övé kissebb, a többiek pedig pókereztek közbe, de megunták és előjöttek játszani inkább Mosolyog

Erza arca nagyon kellett a végére igazi badass kacsint Hasonló érzésem volt mikor anno a tornán, a Saber-os csaj ellen csinált hasonlót mikor felcs*szte az agyát, az a dühtől volt igaz,  bár ez most más de akkor is epic Mosolyog.

Először mikor még nem görgettem lejjebb azt hittem, hogy vmi kabát van rajta mint Luxus-é Nevet

Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #8066 Dátum: 14 feb 14, 09:43:35 »

Tényleg Luxus-ék hova lettek?  Gondolkozik   Egyébként a fejezet címnek ismét semmi köze szerintem a tartalomhoz..... smirksweat
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8067 Dátum: 14 feb 14, 09:44:51 »

Remélem most jön az, amikor a FT benézi a cuccost és kapnak a pofájukra. Ellenben Cana megoldása elfogadható legalább, többé-kevésbé.
Erza menő akart lenni az utolsó oldalon? Nagyon nem jött össze....
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8068 Dátum: 14 feb 14, 10:35:48 »

Szerintem jó rész volt. bow

Szép mentés volt ez Kana-tól bár erre nem számitottam.  Nevet Jól meglepődött Kyouka és a többiek mikor meglátták Happy-éket,és ugye már ott is vannak a Tartaros bázisánál. És igen Mira-t nemtudták átváltoztatni hála a sátán léleknek. smirksweat
Natsu és Lisanna ezek szerint használták a kardot,és igy kujutottak a cellából. És Erza arca a végére nagyon kellett,ezzel jelezte az ellentámadást.
És megint nem volt semmi köze a résznek,a feltüntetett cimhez.  Nyelvesít
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8069 Dátum: 14 feb 14, 10:40:08 »

Persze hogy nem nyer most az FT. Zero akarná mindenkit lefagyaszthatna. De szerintem nem fogja megtenni. Natsut is szerintem atol a csúnya démontól védte meg. Meg van még sok rejtélyes tag a Tartarosban. Először ők  fogják majd megmutatni mit tudnak.
FT ben akik feljöttek csak Makarow veszélyes meg Gray.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 536 537 [538] 539 540 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!