24 jún 16, 04:23:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 533 534 [535] 536 537 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852482 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #8010 Dátum: 14 feb 07, 15:16:19 »

A másik, szerintem Silver Ultear apja. Gray apja meghalt, láttuk a sírját. De Ultear apjáról nem tudunk semmit. És így érthetővé válna miért utálja Grayt. Elvégre miatta halt meg a lánya és Ul.

Gray- nek semmi köze Urtear halálához. Főleg, hogy nem halott Nevet Elvégre nem Gray miatt pörgette vissza az időt.

Nem hinném ,hogy Elfman karaterét kiírják...
Szerintem nem olyan fontos szereplő. Engem nem igazán viselne meg, ha kiírná.

Nekem a következő címről Wendy jutott eszembe. Szerintem ő alkot majd valamit. Vaagy esetleg Grandine jön vissza.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8011 Dátum: 14 feb 07, 15:21:39 »

Lehet Mosolyog
Hát ,Elfman már "ki lett vesézve" (Lisanna) ,de nekem hiányozna az otokoda Nevet Meg stb. Mosolyog
Szerintem jó karakter Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8012 Dátum: 14 feb 07, 15:31:55 »

inkább 500x gyengébb. xD

Vagy a pincében őrzött valami elnyeli vagy valaki más s csak az épület lessz oda de beomlik a pince s fényderül a titokra.
Vagy Kana valamelyik kártyájával elnyeli illetve ő maga s megjelenne a kezén a pecsét.
Ha jól emlékszem, Mavis csak kölcsönadta neki azt a mágiát. Szóval már nem tudja használni.

Minerva  felvet egy kesztyűt és bezselézte a haját és woalá démon lett. Nevet

Lamy lenne az FT legidegesítőbb karaktere? Én rá szavazok.

A mennyei sárkány dala jelentheti azt is, hogy mindenki meghalt de a Mennyből visszaküldik őket, hogy győzzék le a démonokat. Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8013 Dátum: 14 feb 07, 15:56:15 »

Szerintem Elfman-t nem fogják kitenni,a céhből. Ugye mikor Kana bement hozzá s Eflmán rátámadt,akkor észrevette Kana annak a jelét,hogy irányitják. S ha valami csoda folytán túléli Kana és elmondja,hogy csak azért tette mert irányitották akkor talán nem rugják ki. Bár ugye anno Laxus-t is kirugták,pedig ő nem robantotta fel a céhet.

A mennyei sárkány dala lehet,hogy kapcsolatba hozható a pincében szunnyadó valamivel,  smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #8014 Dátum: 14 feb 07, 16:01:03 »

Igen csak kölcsönadta neki de már 2x is, ideje lenne már ha 1-2 tagjuk birtokába kerülne 1-2 ütősebb mágia is.

A fejezet utolsó képén a mi kis macsekunk van s nagyon látomás filinget sejtet. Nem tudom miért de valahogy nem tetszik ez az opció  Technikai KO ám ha így lessz akkor ha tetszik ha nem az lessz.

Annó Kana glittere is nagyot szólt, s ha épület ellen irányult volna akkor lehet még impozánsabban festett volna.

Ha tényleg felrobbanna s a többiek a romok alól kecmeregnének ki s azon filóznának
a) mi az ami megcsiklandozott
b) melyik barom verte már megint szét a kocsmát/céhet Nyelvesít
-na ez totál lökötség nem komolyan venni
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8015 Dátum: 14 feb 07, 16:17:47 »

Jah robbanás után Makarov kimászna a törmelékek alól és odairditaná,hogy halkabban robbantgassatok.  smirksweat ikszdé
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8016 Dátum: 14 feb 07, 16:35:37 »

kissé laposnak tűnt majdnem végig, (visszatértek a régi szereplők - új bőrben)
aztán elszorult a szívem. és felcsendült az Anime nyitómuzsikája bennem Szomorú

End of Fairy Tél? Ó nooooooooooooooo ! Szomorú  Neeem  Technikai KO

Jó ötlet: Makarov kiáll a romok alól aztán rákérdez: - Csak ennyit tudtok?
jelen esetben olyan érzésem van: Happy és még valaki megmenekült. Mondjuk Lucy.
 Kúl

Mindenesetre az ötletem hogy Klánok Összefogása menjen.. MÉG AKTUÁLISABB
(már csak a háborús logika is ezt kívánja)
 
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8017 Dátum: 14 feb 07, 16:55:31 »

Nem értem miért vagyunk még mindig leragadva Silvernél. Úgyis kiderül majd hogy ki is ő nem kell minden fejezetnél leírni hogy ennek az apja annak a jövő énje stb. Nevet

Egyébként hagyjuk már ezt a 500x nagyobb mint a Jupiter izét is. Nem láttunk még semmit sem a hatásából emberek, ennyire vakon vagytok? A végén az a robbanás pont olyan mint egy pillanat kép, egyrészt nem láttuk még mekkora pusztítást okozott, másrészt az sem biztos hogy fog bármit is elvégre ott a Lumen Histoire is plusz ki tudja még mi. Nem értem miért kel véleményt alkotni egyből egy olyan dologról amiről semmit se tudunk. Ez olyan mintha én lefotóznám pl hogy felrobbantok egy várost de csak arról teszik ki képet amint megnyomom a gombot.  smirksweat Ez is pont ugyan az. Komolyan néha egyesek itt elfelejtik hogy ez egy shounen VÍGJÁTÉK Ecchi manga és nem horror vagy seinen.

Na de a részről:

Nekem nagyon bejön eddig az arc. Kíváncsi vagyok mi lesz Mirával majd tuti hogy kap power up-ot.
Minerva eléggé bugyután néz ki de ő kicsit sem érdekelt eddig sem. Tempesta nekem jobban bejött Oroszlán külsővel de oké. Viszont aki nagyon bejön ez a Loli démon aki láthatóan két személyiséggel rendelkezik legalább. Nagyon beteg egy karakter lett, végig jól mulattam rajta.

Ami a Tartaros helyét illeti tuti hogy nem a FT-hez indultak hanem az ARC-hoz. És minő véletlen hogy pont útba esik az FT bázis is. Így nem kell majd Gerardnak sem sokat keresgélni főleg ha látja a robbanást majd. Szóval Mashima láthatóan előre gondolkodik megint hogy gyorsan mindenki egy helyre kerüljön.

Ami ezt a Mennyei Sárkány énekét illeti nem tudom mi lehet de 1000% hogy nem Wendy. Egyrészt ő nem Mennyei Sárkány hanem Égi Sárkányölő, szóval van bőven különbség a kettő közt. Szerintem lehet hogy a Lumen Histoire-nak az igazi neve vagy épp a Mennyi Sárkánynak az egyik képessége a LH ami valójában az éneke. Nem tudom. De az tuti hogy megfognak menekülni a FT tagok és ez a sárkány fogja őket megmenteni.

Egyébként van egy olyan sanda gyanúm hogy Mavis is sárkányölő és ő lesz a Mennyei Sárkányölő. Elég sok dolognak értelmet adna.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 07, 16:56:54 írta Kuro25 » Naplózva

Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #8018 Dátum: 14 feb 07, 17:21:54 »

Én már azon is gondolkodtam, hogy talán egy Sárkány van láncra verve a pincében Nevet Ha nem lenne halott Sting sarija arra tippelnék, mert szentség az eleme és "mennyei sárkány dala". Amúgy jó fejezet volt, kicsit csalódott vagyok, hogy Jackal él...
Naplózva

"I believe i can fly"
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8019 Dátum: 14 feb 07, 17:35:59 »

Komolyan néha egyesek itt elfelejtik hogy ez egy shounen VÍGJÁTÉK Ecchi manga és nem horror vagy seinen.
És ennek az Arc-nak melyik a vígjáték része? Pojén

Ha az tényleg csak a robbanás pillanatképe, (ezek csak képek, szóval minden pillanatkép ikszdé) akkor nem lett volna értelmesebb, látványosabb, ha azt mutatják, hogy az egész város a levegőbe repül? Lehet, így jutnak majd fel a kockára xD

Mavis, mint sárkányölő? Akkor már tényleg nagyon sok sárkányölő lenne a céhben. Viszont jó lenne, ha megint Mavis mentene meg mindenkit.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8020 Dátum: 14 feb 07, 17:51:11 »

Őszinte leszek: vegyes érzelmeket keltett bennem ez a rész.  Hmm? Végre aktiválódik az Arc, és kezdődhet az igazi küzdelem. Ez tök jó, lesz egy kis izgalom. Viszont Tempesta új alakja nem tetszik, Minerva új alakja elég fantáziátlan ("valamiért" a FMA King Bradley-ét juttatja eszembe), valamint elég kiábrándító, hogy Jackal csak így visszatért. Emlékeim szerint utolsó szavaival bocsánatot kért Kyouka-tól, hogy meghal és nem teljesíthet több parancsot. Ez vszg. azt jelenti, hogy nem tudhatott arról, hogy visszatérhet az életbe, míg Tempesta tudott róla. Ennyire jelentéktelen lenne Jackal szerepe, vagy csak úgy gondolták, hogy "miért ne jönne vissza?" A Fairy Tail miatt meg egyáltalán nem aggódom. Előző fejezetekben ennél sokkalta nagyobb csapásokba nem halt meg soha senki (pl.: előző egy-két fejezetben Gerard "nukleáris csapás" szerű varázslata).
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8021 Dátum: 14 feb 07, 19:38:56 »

Lehet, hogy csak nálam van ez így, de amikor megláttam a felrobbant céhet eszembe jutott az a jelenet, hogy "vágjuk le a kardal a bilincseinket".Ha úgy fog kezdődni a kövi fejezet, hogy Natsu anyaszült meztelen leért és megette a robbanást akkor dobom a mangát.

Ez persze a legrosszabb eset Nevet körülbelül bármi másnak örülnék.

Hát, hogy a legerősebb céh egy céh épületet sem bír megtartani ikszdé

Minerva démonná válása teljesen hidegen hagy számomra jelentéktelen karakter úgyis megint elfogja picsázni Erza.

Túlélőkről annyit, hogy itt most vagy mindenki meghal vagy senki.

Én egy olyan jelenetet megnéznék, hogy Makarov rárombol a tartarosra Nevet hiába közelít a 100 felé, egyik kedvenc karakterem  Nevet imádtam azt is amikor a Tenrou szigeten lendült harcba.

A többi céh közbeavatkozásának én is örülnék mivel ha nem teszik meg azzal bebizonyosodik, hogy Natsu és az FT nélkül már elpusztult volna a világ.
Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8022 Dátum: 14 feb 07, 19:54:28 »



Minerva démonná válása teljesen hidegen hagy számomra jelentéktelen karakter úgyis megint elfogja picsázni Erza.

Túlélőkről annyit, hogy itt most vagy mindenki meghal vagy senki.



Szerintem Minervát nem fogja 2.x is Erza elverni... Én másra gondolnék Pl.: Mira ,ha nem sikerül démonná alakítaniuk...
Szerintem vagy Kana vagy Elfman ha meg... Vagy senki Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8023 Dátum: 14 feb 07, 20:08:02 »

Biztos, hogy Minervát Erza fogja elverni, max Mira segítségével. Minerva van olyan őrült, hogy azt hiszi, hogy most kapott egy kis power uppot, és már Erza szintjén van. De Erza meg fogja mutatni, hogy miért nem győzte le még eddig senki Nevet
Az már jobb kérdés, hogy Silvert meg Kyukat ki fogja elverni. (Gildartz gyere már Figyelmeztetés)
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8024 Dátum: 14 feb 07, 20:18:38 »

Biztos, hogy Minervát Erza fogja elverni, max Mira segítségével. Minerva van olyan őrült, hogy azt hiszi, hogy most kapott egy kis power uppot, és már Erza szintjén van. De Erza meg fogja mutatni, hogy miért nem győzte le még eddig senki Nevet
Az már jobb kérdés, hogy Silvert meg Kyukat ki fogja elverni. (Gildartz gyere már Figyelmeztetés)

Hát sztem Silvert Lyon(ha összejönnek a céhek)+Gray+ Juvia Nevet
Én azért nem hinném mert nem szokása az FTnek olyan ,hogy akit egyszer már elvert még egyszer elfogja....
Kyoukát...Hát ,passz Nevet Kana a Fairy Glitterrel Nevet
Vagy Laxusék,ha felépülnek :3
Naplózva
Oldalak: 1 ... 533 534 [535] 536 537 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!