24 szep 27, 00:13:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 712 713 [714] 715 716 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478943 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #10695 Dátum: 12 jan 27, 16:40:55 »

Ami azt illeti én is "hús vér" alakra számítottam.

Bár Narutónál sosem tudni, de Pl Bee esetében 3 fázisa van az átalakulásnak.
1. átlátszó Chakra veszi körül a (farkak száma változhat)
2. tömör vörös Chakra (pont mint narutó 4 vagy több farokkal régebben)
3. a végső forma amikor "szilárd test" jön létre. Bár Bee a testéből közvetlenül akár szilád csápot is tud "növeszteni"
Szóval érdekes a helyzet mert az átlátszó Chakra miatt az 1. fázisba lehetne sorolni Narutót, de Kurama mérete és az hogy tudja használni a bombát az ara utal, hogy ez már a 3. fázis. Bár lehet, hogy csak gyakorlás kérdése.
Nem véletlen az, hogy a Raikage 24/7 ben edzette Bee-t smirksweat.

Amúgy remélem hamarosan megtudjuk, hogy mire is mondta Tobi az előző Mangában, hogy "van nálad pár értékes dolog, ami az enyém. És mindet el fogom venni!"

Majdnem 100% ig biztos vagyok benne hogy Kuramán kívül az egyik (esetleg több) útra fáj a foga. Csak az a kérdés, hogy vajon a fától nem látjuk az erdőt ( szal olyan képesség amit 1000 éve használ) vagy esetleg meg fel nem ébredt képesség(/képességek) és Tobi tud róluk mert ő "jófiú"  ikszdé.

Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10696 Dátum: 12 jan 27, 17:05:07 »

Miért nemképes naruto egy az egyben normális  bijuu chakrás alakot felvenni ?
Gondolok itt arra amit bee is tud mielőtt átakakul teljesen, vagy amikor anno naruto harcolt orochimaruval... ...

Talán mert ez az első ilyen átváltozásuk, nem elég jó még az összhangjuk, és egyből élesben voltak kénytelenek kipróbálni, ahol 5 bijuuval és egy Tobival kell szembenézniük, amiből kb. mindenki vonalkódot nyomna a gatyára. Nevet Lesz ez még máshogy is szerintem. kacsint

...
13 oldal édes kevés.
...
De azt jó lenne tudni , hogy ez a Kyuubi mód most is sárga vagy már vörös
...
Mellesleg kiváncsi vagyok erre a "Flash Dama-ra"
...

A dupla oldalakat kettőnek számold.

Szerintem narancs színű. kacsint Asszem nem kell hozzá magyarázat. Nevet

http://mangastream.com/read/naruto/60737455/13
Nincs semmiféle "Flash Dama". Van egy "Bijuu Dama!!!" nevű támadás és egy "Flash!" szöveg-a-képen szöveg. ^^ Figyeld a !-ek helyzetét és használd a logika képességet. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #10697 Dátum: 12 jan 27, 17:53:32 »

Sziasztok! Bár most írok először fórumra de amióta olvasok mangát( visszamenőleg is el olvastam az edzés megkezdéséig) de folyamatosan figyelemmel kísérem az itt elhangzottakat. Szerintem az amire "Tobi"nak fáj a foga narutótol az az egyik  rejtett képessége bár ez csak egy feltételezés de a mangát elnézve ezt látom helytállónak.
Ez pedig nem más mint a szeme,a rejtett képessége szerintem amit meg akar magának szerezni tobika az a rinnengan bár én magam se tudom miért hiszen van már neki egy, hogy miből gondolom azt hogy narutónak lenne rinnenganja? Nos ha meg figyelitek a mostani kinézetét amit kurama-val való szövetség kötés után létre jött az erősen hajaz a 6 út bölcsére, már pedig ha jól tudom tőle származik a rinnengan is és az hogy narutó rá hasonlít szerintem nem véletlen.Mint mondtam ez egy felvetés tőlem, lehet tévedek, majd az idő el dönti.
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10698 Dátum: 12 jan 27, 18:23:28 »

...
13 oldal édes kevés.
...
De azt jó lenne tudni , hogy ez a Kyuubi mód most is sárga vagy már vörös
...
Mellesleg kiváncsi vagyok erre a "Flash Dama-ra"
...

A dupla oldalakat kettőnek számold.

Szerintem narancs színű. kacsint Asszem nem kell hozzá magyarázat. Nevet

http://mangastream.com/read/naruto/60737455/13
Nincs semmiféle "Flash Dama". Van egy "Bijuu Dama!!!" nevű támadás és egy "Flash!" szöveg-a-képen szöveg. ^^ Figyeld a !-ek helyzetét és használd a logika képességet. ikszdé


Milyen dupla oldal? Gondolkozik
Azért nembiztos mert a mangába eddig szinte (fehérbe) láttuk a Narutot mikor Kyuubi módba volt most meg , hogy felvette a "Bijuu" módot , még mindig fehér , nem úgy mint a többi bijuunál , a körvonalak a sötétebb árnyalatok árnyékok stb. ezért kérdeztem .
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 27, 18:29:01 írta Rikudou-sennin » Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10699 Dátum: 12 jan 27, 19:46:10 »

Jajj Rikudou-sennin...ne duplapostolj mááá  >.<# és a dupla oldal az a hiperszuperextranagy oldal ma a mangastreamen sem fért el a képernyőn jobra vagy balragörgetés nélkűl,de itt sem a mangaolvasóban,ha arra a linkre kattolsz,amit a Naruto-Kun.hu-ra raktak ki,hogy Magyar online olvasás
Naplózva

Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #10700 Dátum: 12 jan 27, 19:47:58 »

Tényleg voltak giga oldalak de hát volt 1 uj forma, szóval érthető volt.  Mosolyog
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #10701 Dátum: 12 jan 27, 20:45:24 »

Sziasztok! Bár most írok először fórumra de amióta...

Csakhogy a Sennin (amúgy ezt miért nem húzza alá a helyesírás ellenőrző?) szemeit az Uchihák örökölték, míg a a Senjuk (akik az Uzumakik, mint Naruto távoli rokonai) a testét és az akaratát örökölték. Ezért nézhet ki úgy Naruto, mint a Sennin de Rin'neganja valszeg sose lesz. + Tobinak amúgy se lenne már rá semmi szüksége, ha akarta volna berakhatta volna Nagato másik szemét is magának.

szerk.: Ezért a pár sorért nem akartam új hsz-t írni: Annyit még hozzá raknék, hogy Naruto már így is bőőven elég tápos, nem kell neki még Rin'negan is. kacsint Bár régebben én is azt szerettem volna, hogy legyen neki, egészen Madara villantásáig...
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 27, 20:57:55 írta Gaburieru » Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10702 Dátum: 12 jan 27, 20:50:03 »

Jaa értem már ha így nézzük akkor nem szóltam semmit.
naruto96 : Szerinted direkt akartam 2x kipakolni? Véletlen volt!
Egy moderátor legyen szíves az egyik Hozzászólásomat törölni , nem szándékos volt, elnézést
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #10703 Dátum: 12 jan 27, 20:54:01 »

Gaburieru Mint mondtam ez csak egy elmélet volt részemről. lehet tévedek és ha igen elismerem. Ettől függetlenül nem tartom kizártnak ezt az eshetőséget is akkor tényleg nagy fight lenne sasuke és naruto között a finale-ban( mondjuk így se fogunk meg halni az unalomban kettejük final fightja alatt) Nem tudjuk mit tartogat nekünk még kishimoto sensei.
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #10704 Dátum: 12 jan 27, 22:43:45 »

Most lehet hogy hülyének néztek, de az nem lehet hogy amit tobi akar, az a pecsét Narutotól? pl amin a testén vannak, lehetséges, hogy az kell ahoz, hogy valakibe a Juubit bele tudják rakni, és ezért azt még akarja tobi, mert lehet hogy ez az egyik út. Bár kitudja...
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #10705 Dátum: 12 jan 27, 22:52:57 »

Nem tudom, a pecsét most nem oldódott fel?  De említette a Kyuubi Rikodou sennin valamijét, valami pecsétszerű az is, az érdekelheti Tobit.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #10706 Dátum: 12 jan 27, 22:55:49 »

Nem Naruto pecsétje kell mert
1. Narutot akkor már gyermekkorába levadászta volna.
2. Fel lett oldva a pecsét Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #10707 Dátum: 12 jan 27, 22:58:32 »

Ez az új  naruto köpeny nagyon vajaz Rikodura Nevet Ha jól emlékszem, akkor a szarv szerű haj, és a fém, ninja jelzés típusa egyezik + ez a ruha gallérrész az is emlékeztet valamire.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #10708 Dátum: 12 jan 27, 23:33:59 »

Nem Naruto pecsétje kell mert
1. Narutot akkor már gyermekkorába levadászta volna.
2. Fel lett oldva a pecsét Nevet
Szerintem nem ilyen egyszerű. Tudtommal nem "feloldva" lett a pecsét, hanem kulcsot kapott hozzá Naruto. Bár megnyitotta, maga a pecsét ettől még nem szűnt meg.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10709 Dátum: 12 jan 28, 09:16:36 »

Így van a pecsét nem szünt meg, mellesleg ez biztos sokkal erősebb pecsét mint a Shisou Fuujin (Tetragram pecsét) mert ha a Kyuubi felismerte a pecsétet akkor az biztos nem lehetett semmi , talán Rikudou-sennin maga a bölcs is ezzel a pecsét tehnikával zárta magába a Juubit , szóval nem kizárt , hogy Tobinak is kell ez a Pecsét.
Mellesleg itt egy jó kis kép:
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2012/028/0/d/naruto_by_alxnarutoall-d4nse4a.png
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 09:24:59 írta Rikudou-sennin » Naplózva
Oldalak: 1 ... 712 713 [714] 715 716 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!