24 szep 26, 22:45:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 713 714 [715] 716 717 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478835 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
leanda4
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #10710 Dátum: 12 jan 28, 10:56:31 »

ja jo lett a manga izgi volt xdd:)
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #10711 Dátum: 12 jan 28, 16:06:04 »

Nem Naruto pecsétje kell mert
1. Narutot akkor már gyermekkorába levadászta volna.
2. Fel lett oldva a pecsét Nevet

Enyi erővel gyermekkorába is levadászhatta volna a Kyubi miatt, de mégsem tette, valamint akkor még nem is ez a pecsét volt narutón
Nem lett feloldva, csak kinyitva, én szerintem azok amit narutót és a Kyubit díszítik azok a pecsét jelei, és az kell tobinak. Lehet hogy az a kulcs Rikudou "testéhez" (ahoz, amit örököltek a senjuk).
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10712 Dátum: 12 jan 28, 16:11:41 »

Annak is oka van, hogy miért nem vadászta le őket korábban. Elhangzott a mangában, hogy nem eléggé fejlett még a levadászáshoz. Valószínűleg ezzel arra utalhatott, hogy nem tudnák kiszívni belőle a kyuubit mert előbb halna meg a gazdatest mint kijönne a kyuubi chakrája. Így viszont máshol, idővel Kurama újraszületne és nem kerülne a Gedo Mazouba.
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10713 Dátum: 12 jan 28, 18:45:36 »

Talán . De az is lehet amit Chiyo sama mondott még a Shippuuden elején , hogy amikor a part1-ben Itachi és Kisame (eljött Narutoért) akkor azt hitték , hogy Jiraiya miatt nem vitték el , pedig az igazi oka az volt , hogy nagyon sok ídőbe telik mire kitudnak találni egy olyan technikát amivel egy Jinchuurikiből kiszedik a bijuut és azt biztonságosan tárolni tudják , talán lehet , hogy ez volt az ok , különben miért allig fél év alatt akartak megszerezni 7 Bijuut , mikor az idő elteltével (mindenki) erősödik ?Nem lett volna egyszerűbb Narutot akkor elfogni amikor találkoztak vele a simában ?
Nem, mert az előkészületek még nem voltak készen .
Mert nem biztos , hogy a Gedou-Mazou-t Bijuu tárolására találták ki.
És lehet , hogy a kombinált pecsét technikát is ídőbe telt mire mindenki megtanulta olyan szinten használni , hogy az megfelelően működjön ameddig csak kell pl. 3 napon keresztül , gondolok én most a (Fuuin no jutsu:  Genryuu Kyuufuujin )
Lehet , hogy ezt nem Nagato (Pein) alap technikájai közé tartozik , tehát ezt is ki kellett találni.
De az is lehet , hogy ez a Genryuu Kyuufuujin ez ugyanaz  a technika amit Nagato akkor használ amikor Yahikot megölte és idegeségből megídézte a Gedou-Mazou-t és használta azt a (lélek elválasztó) jutsu-t, amiért olyan sovány lett .

« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 19:02:20 írta Rikudou-sennin » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10714 Dátum: 12 jan 28, 19:05:14 »

Narutot azért engedték útjára,mert a Kyuubinak kell utoljára a szoborba kerülni,különben összetörik. Azt hiszem Pein mondta valamikor. Igaz, ekkor fennáll a kérdés,hogy minek mentek oda? (Itachi személyes dolgain kívül)

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10715 Dátum: 12 jan 28, 19:12:16 »

A pecsét valószínüleg külöleges, mert naruto a iatt néz ki mint ahogy most.mert eléggé külömbözik az ő teljes formája beetől.Másik meg számít a bijuuk sorrendje is és stb.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10716 Dátum: 12 jan 28, 19:15:36 »

ennek több oka is van:
1) A pecsét
2) Az, hogy tökéletes jinchuuriki lett
3) Mert Uzumaki (Rikuduo rokonja kicsit, és így hajaz is rá)
4) mert rohattmenőn néz ki
5) főszereplő-vér
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
kolompar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #10717 Dátum: 12 jan 28, 21:15:47 »

Sziasztok!

Tudom nem sokszor írtam. De szerintem ha megnézzük Tobit akkor látunk nála egy eszközt(bot). Ha beütjük a googlébe, hogy Rikodu senin akkor mit találunk nála azt a botot vagy eszköszt ami Tobinál is van. Ha megnézzük Naruto nyakát akkor ugyanazt a hat sharingan jelü dolgot látjuk a nyakába mint Rikodunál. Lehet ,hogy nem nyaklánc de az bizonyos , hogy a bijuuk irányitásában vagy elfogásásban szükséges.  Lehet , hogy ezek az apróságok amik jelzik Narutó "Isteni" vérvonalát. De ahoz meg kéne a szem. Nem tudom de valaki irta, hogy a ő testét és a Senjik akaratát örökölte. Ha azt nézzük , hogy az Uchiák örökölték a szemet a Uzumakik meg a testet akkor egy a leszármazott. És nem mondhatjuk azt , hogy ez nonszenesz mivel szinte semmit nem tudunk az Uzumaki klánról. És képzeljük Naruto mostani formáját egy árnyékként akkor teljesen úgy nézni ne ki mint a Rikodu senin. És szerintem itt az a nagy kérdés , hogy itt ki fogja ezt megszerezni, mármint ezt a két komponenst(mert akkor ő lesz a legyőzhetetlen alias Isten:D) Mert lehet , hogy Tobi ezt tudja,de eszeágába sincs elmondani. Szerintem Narutónak gőze sincs az egészről őt csak hajtja a szíve előre.

Szerintem Kisimoto minden üzenetet lerajzol csak észre kell venni és mi biztos az meg csak ő tudja.Tehát lehet tippelgetni de a mozaikokat nehéz össze rakni és lehet , hogy jól rakjuk össze de nem vagyunk vagy lehetünk benne biztosak. Nekem mindenkinek tetszik a feltevése.
Bocsi a helyesírási hibákért csak külföldi a gép és sok vele a baj.
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10718 Dátum: 12 jan 28, 21:21:19 »

Lehet , hogy igazad van , valamilyen szinten , lehet Naruto úgy szerzi meg a 6 útat , hogy ő észre sem veszi mi van a kezében. De akkor aztán rághatja a körmét Tobi ha ez így lesz Nevet

Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #10719 Dátum: 12 jan 28, 21:38:44 »

Sziasztok!

Tudom nem sokszor írtam. De szerintem ha megnézzük Tobit akkor látunk nála egy eszközt(bot). Ha beütjük a googlébe, hogy Rikodu senin akkor mit találunk nála azt a botot vagy eszköszt ami Tobinál is van.
Az Madara botja, nem Rokudou Senniné. Rikudounak valami kard van a hátán.
Naplózva
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #10720 Dátum: 12 jan 28, 22:03:16 »

Amúgy elég nehezen tudná úgy megszerezni a 6 utat, hogy ne venné észre. Alapból a sharingan és a rinnegan hogy kerülne hozzá anélkül hogy észrevenné? Hip-hop bennelesz? Mert azért az elég nagy szemétség lenne, ha egyszercsak egyik fejezetben azt látjuk hogy Naruto szeme hirtelen pirosba vált át...
És akkor az anno nagy Uchihák semmik voltak ha Naruto most előállna vele. Szóval nemhiszem hogy a 6 út megszerzése Narutot nagyon érdekelné vagy fogja érdekelni. Hiszen akik élnek azok közül Tobinak és Sasukének van sharinganja, és nemhiszem hogy nekimenne Sasukének ezért.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 22:04:25 írta ChroN » Naplózva

kolompar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #10721 Dátum: 12 jan 28, 22:15:05 »

Én nem erre gondolok. Kezdjük ott , hogy Narutó mikor menne neki egy embernek , hogy kioperálja más szemétXD

Csak arra, hogy ő nem csak ezért kelhet mert a kilenc farkú hanem mert ő lehet , hogy leszármazottja, de lehet , hogy nagy tévedés.De a másik csak akkor jelent meg a 6 jel amikor a átalakul. Lehet ,hogy a kilincfarkú eltitkol valamit vagy másis is történt a lepecsételéskor. Én nem konkrét dolgokat mondok, mert én nem tudhatom meg mi igaz és mi nem.

Lehet, hogy Narutó a "kulcs"
 
Csak azért is irom ide le a gondolataimat mert hát sajnos a családommal nem tudom ezeket megosztani:D:P:P(Akikkel meg igen azok pedig elutaztak én meg itt punnyadok a kolibaXDXDXDXD)
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10722 Dátum: 12 jan 28, 22:48:58 »

Az Madara botja, nem Rokudou Senniné. Rikudounak valami kard van a hátán.

Meg egy bot ami az avatarodon is látszik a jobb kezében van.
http://fc06.deviantart.net/fs51/f/2009/281/7/d/Rikudou_sennin_and_Jyuubi_by_Pokedex_Himori.png

ChroN:Nem gondoltam komolyan a 6 út megszerzését. smirksweat
Naplózva
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #10723 Dátum: 12 jan 29, 00:12:20 »

Rikudou-sennin: Gondoltam hogy nem komolyan gondolod, csak kifejtettem az ezzel való gondolataimat.

Amúgy tényleg a formája és a Sharingan szerű jelek Naruton hasonlítanak Rokudou-senninre, és akkor lehet hogy Tobi a szem, és Naruto a test, nem pedig Sasuke a szem. Amúgy mostanában visszaolvasgattam a mangában, és van egy olyan megnyilvánulása Tobinak, hogy még nem akarja egybeolvasztani Sasukét a Gedo Mazoval(elnézést ha rosszul írtam). Ez mit akar jelenteni? Hogy akarja egyesíteni Sasukét ezzel a szoborral? Mint Nagato, amikor olyan lett a teste?
Naplózva

saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #10724 Dátum: 12 jan 29, 08:35:39 »

sztem már nem is tudja majd egyesíteni sáskát meg a gedo mazot, mert mivel sasuke FMSel rendelkezik, úgyhogy mostmár nemnagyon fog tobira hallgatni...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 713 714 [715] 716 717 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!