24 szep 27, 00:11:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 715 716 [717] 718 719 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478923 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
dony77
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #10740 Dátum: 12 jan 30, 07:33:18 »

Én már csak azt nem értem hogy mi lett az egyfarkúval. Elvégre azt is elszívták nem? Nevet
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #10741 Dátum: 12 jan 30, 09:16:19 »

Szerintem az egyfarkút azért nem vetette be Tobi, mert az az üzemanyag a Gedou Mazo-hoz. ::
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10742 Dátum: 12 jan 30, 10:23:52 »

Vagy csak szimplán a jinchuuriki test nélkül nem akarta használni, jobban mondva, lusta volt keresni egy másik testet, amihez hozzá tudná láncolni, hanem hagyta benne a szoborban!
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #10743 Dátum: 12 jan 30, 14:13:33 »

helló

Remélem jó helyre írom,
Ugyebár a öt kege aról beszélt Narutonak h egyesíteni kellene az 5 falut ( meg a többi szét szórt falvakat ).
De nem stimmel valami mert h bár a kagék a falvak vezetői adtól még ez nem rajtuk áll vagy a falu lakóin.
Azért gondolom ezt mert nem tudom ,hogy hol  olvastam h a falut a kagék vezetik de nem ők a főnökök az igazi vezérek a földesurak.
És erősen kétlem h ők benne lenének eben ( nem tűnnek olyannak aki csak úgy osztozkodni fognak egymás között ).
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #10744 Dátum: 12 jan 30, 14:16:18 »

És szerinted ha az 5 kage odamegy egy földesúrhoz akkor a földesúr meri azt mondani hogy nem?
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #10745 Dátum: 12 jan 30, 14:20:05 »

Végül is mondhatja mert ők a főnökök.
Az 5 kake meg láthatóan hűséges hozzájuk. Hisz a háborúhoz is engedélyt kértek.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #10746 Dátum: 12 jan 30, 14:29:37 »

Ja mert kellett az anyagi fedezet, de ha az 5 kage valamit mondd az úgy is úgy lessz.
Ők a katonaság. A földesuraknak csak mondhatni jelképes hatalmuk van.
Tény először diplomáciával oldanák meg s ha az nem lenne elégséges esetleg leváltanák a földesurakat.
Minden esetre ez nem az eggyik napról a másikra döntés lenne.
Hosszú tárgyalások kellenének hozzá.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10747 Dátum: 12 jan 30, 15:13:33 »

Ne haragudjatok de ez éppen olyan gondolkodás mint amit a Sara fillerben elsütöttek. A kage nem főnöke a földesúrnak és nem is erősebb annak hatalmánál. A földesúr nagyobb hatalommal bír náluk alapvetően az országban. Nem csak ez az egy falú létezik az országban hanem számos kisebb és nagyobb, ahol a kage hatalma jóformán semmit nem ér ellentétben a  földesúr hatalmával. Másrészt nem gondolom, hogy egyesíteni lehet ezeket az országokat. Nem is szükséges ezt tenni. Túl sok az ellentét, érdek és eltérő kultúra rejtőzik ezek mögött. A háborúskodást kell megszüntetni, hogy ne legyen okuk haragudni egymásra. Az ellentétek pedig generációk múlva ködbe vész, igaz lesz helyettük más ellentét. A lényeg, hogy ezeket az ellentéteket ne háborúkkal oldják meg.
Naplózva
Dema
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 2



« Válasz #10748 Dátum: 12 jan 30, 17:27:13 »

Az aki még nem olvasta a Naruto manga 571-et az most ne figyeljen nem akarok szpojlerezni( csak szép angolosan)!
Kérdésem főkép azoknak szól akik olvasták angolul vagy a akkor már rögtön a fordítónak, hogy az utolsó kép legalján az van h "Bijuu Dama!!! Flash!!!" és a egységes karakterrel és a magyar fordításban pedig "Bijuu Bomba! Lobbanáspont!" és it az utolsó szó más karakterrel, sőt, hogy pontosabban kifejezem magam olyan mérettel mint mikor a fejezet utolsó gondolatait írják le. És a kérdésem h ez most a végszava a fejezetnek vagy csak így fért ki mert a haverokkal jó nagy botrányt csináltunk belőle és kéne egy helyes válasz, hogy eldőljön kinek van igaza.
Előre is kösz mindent!
Naplózva

A hősök teremtik a halált, és a halál teremti a hősöket!
By.: Demeter Mátyás
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #10749 Dátum: 12 jan 30, 18:07:59 »

Nem tudom szerintem a Flash!!!!! az ott azt jelenti, hogy "világíts". Tehát hogy gondolom azt jelentette a Bijju Dama Flash!!!! hogy Bijju Bomba, Ragyoooogj!!!! Gondolkozik
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #10750 Dátum: 12 jan 31, 16:15:42 »

a flash max egy "villanást", "felvillanő fényt" és pesze a "villámot" (vaku xd),világítást egyáltalán nem jelent (tudok valamennyire angolul). Az angol fordítás a ludas szerintem, mert nem lehet minden japán szót lefordítani angolra. Bizonyára a magyar fordításban azért ez, ami, mert semmi értelme nincs itt kb az összes flash-jelentésnek, már azangolban se, mivel nem illik a szövegkörnyezetbe. Hamisjoenak lehet hogy igaza van, mivel nem mindent lehet tükörfordítani Mosolyog Tehát a "ragyogj" lehet, hogy egy jó megoldás erre, de lehet, hogy ez a technika neve. Holnap kiderül.

Új kérdésfelvetés: Miért csinált Naruto klónt a bijuuformban?
Naplózva
Dema
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 2



« Válasz #10751 Dátum: 12 jan 31, 16:35:32 »

Kösz akkor nekem van igazam: Pontosan
Naruto azért csinált klónt, hogy megkeresse a bijuukban a chakrarudat ami volt a 4 farkúban (Son Gokuban). Utána még mondja s mutatja is hogy megtalálta őket a klón.
Naplózva

A hősök teremtik a halált, és a halál teremti a hősöket!
By.: Demeter Mátyás
all_in
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


« Válasz #10752 Dátum: 12 jan 31, 17:57:04 »

én már a madara vs kagék részt várom már nagyon de még darabig nem jön elő... én arra leszek kiváncsi ha már az összes bijuu vissza lesz szivva a gedoumazuba és tobii harcol kakashi,naruto,gai és még bee ellen bár szerintem igen csak ugy nézki jelenleg h 4en elvernék tobit és majd szerintem ott fog képbe ugrani sasuke....
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 31, 17:57:49 írta all_in » Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #10753 Dátum: 12 jan 31, 21:30:20 »

Sasukénak nem hiszem, hogy szándékában lenne megvalósítani a Hold-szem tervet, ő sem akar agyatlan zombi lenni. Valószínűbbnek tartom, hogy Konoha ellen megy, vagy Tobival szembeszegül, esetleg elrabolja Bee-t, vagy valamelyik bijuut megszerzi (nem jinchuuriki lesz, csak kontrollálja/ lepcsecsételi). Na meg persze Itachival is összefuthat.
Naruto, Kakashi, Gai nagyon nem érdeklik (part 2-ben már nem tekint riválisként Narutora úgy, mint part 1-ben), első a bosszú.
Naplózva
Atesz91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #10754 Dátum: 12 jan 31, 21:33:42 »

...tobii harcol kakashi,naruto,gai és még bee ellen bár szerintem igen csak ugy nézki jelenleg h 4en elvernék tobit és majd szerintem ott fog képbe ugrani sasuke....

A Tobi Vs. Minato harc alapján nem Sasuke fog képbe ugrani, hanem Tobi fogja kikacsintani magát a képből  kacsint
Én is nagyon kíváncsi vagyok a kagék csapatmunkájára (az eddigiek alapján remek harcnak ígérkezik), de szó mi szó, arra sokkal inkább kíváncsi vagyok, hogy a két Bijuu bomba mekkora karcot hagy maga után a csatamezőn (már a Naruto Vs. Oro harc során is nagy durranás volt  Nyelvesít )

Mellesleg ha egy nem tökéletes átváltozás során is ilyen erőhöz jutott Naruto, tuti elég táp lesz a tökéletes átváltozás (főleg, hogy a Sage Naru Vs Kyuubi során meglepően gyors volt szőrös kis barátunk a remete formához képest is Mosolyog )
Naplózva

Hard work never killed anybody, but why take a chance?
Oldalak: 1 ... 715 716 [717] 718 719 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!