24 szep 25, 21:18:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 711 712 [713] 714 715 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478001 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #10680 Dátum: 12 jan 26, 19:25:31 »

Sokkal egyszerűbb lenne a dolga Tobi-nak ha megölné Naruto-ékat.Utána vagy feltámasztja őket, a rinnegan-nal (aminek sok értelme nincs), vagy az elszabadult bijuu-kat simán elkapja a sharingan-nal....Kurama be van tojva a sharingan-tól, ha nem lenne Naruto-ban akkor már rég elkapta volna őt Tobi.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #10681 Dátum: 12 jan 26, 19:31:29 »

Igaz a sharingant elfelejtettem.
 Talán még valami más szándéka is lett volna Narutoval, csak hogy most "kissé" túl nőtt a számításain, azt hagyja és egyszerűen megszerzi Kuramat.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 26, 19:34:23 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #10682 Dátum: 12 jan 26, 19:55:48 »

...jó lenne ha Kishi adna neki teljesen új képességeket, amiknek semmi köze a rasenganhoz vagy az árnyékklónokhoz.

Ezzel teljesen egyetértek ^^ Nem tudom miért jó hogy minden shounen fight animében új "formákat" kapnak a szereplők, amitől általában csak erősebbek lesznek na meg persze gyorsabbak. Persze biztos van akinek ez tetszik, de nekem nem, szerintem fantáziátlanok. Örülnék ha Naruto kapna új szél elemű képességeket, esetleg új elemet, bár nekem nincs semmi bajom a rasengannal meg az árnyékklónokkal (hiszem végülis ezek voltak az első jutsui), de szerintem felesleges annyi sok verzió belőle amennyi jelenleg van...
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #10683 Dátum: 12 jan 26, 20:39:23 »

A klónos megoldással 2-3 hét alatt meglenne elvileg a tüz, villám, föld és víz is, de akkor már túl erös lenne Naruto Szöcsihez képest
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #10684 Dátum: 12 jan 26, 20:56:19 »

Nekem néha ugy tünt hogy a csík a fejükön lebek, és Naru azon átt pl ittt Kuramáén:   http://mangastream.com/read/naruto/60737455/11 1. képkocka
http://mangastream.com/read/naruto/60737455/13 itt is az első itt meg olyan mintha eltakarná a fejtápt néhány
részei, az lehet ugy volt  Mosolyog
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #10685 Dátum: 12 jan 26, 21:07:23 »

Szerintem Narutoék a Kyuubi-forma chakrán belül vannak, de néha tényleg elég nehéz eldönteni.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Sarge
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 5



« Válasz #10686 Dátum: 12 jan 27, 00:32:21 »

Miért nemképes naruto egy az egyben normális  bijuu chakrás alakot felvenni ?
Gondolok itt arra amit bee is tud mielőtt átakakul teljesen, vagy amikor anno naruto harcolt orochimaruval...
és miért nem rendes "szőrös Mosolyog " rókává alakult át ? :/ Nemtudom én már a nine-tail chakra modot sem szerettem,
de ezt a bijuu alakot még annyira sem :/ ... Sima kyubii cloak meg szőrös kyubii kéne ide Mosolyog
Naplózva
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #10687 Dátum: 12 jan 27, 00:38:03 »

Amit nem értek, hogy Naruto mitől is lett ennyire power, vajon tényleg ennyivel erősebb lenne a Kyuubi a többi Bijuu-hoz képest?
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10688 Dátum: 12 jan 27, 01:41:36 »

Miért is? Két dolgot is fel lehet hozni ebből az okból. Nincs normális, élő jinchurikijük és ami van az is olyan irányítás alatt áll mint az edo zombik. Ők sem tudtak teljes erőből harcolni. Tobi adagolja számukra a chakrát. Ő pedig nem tud egyszerre annyit adagolni mint amennyit a juubik tudnának használni. A nyolcfarkú elmondása szerint nincs olyan nagy különbség közöttük erőben, bár azért látható, hogy Kurama kilóg a sorból. Tulajdonképpen most az a helyzet állt elő, hogy az egyik oldalon a mennyiség (Tobi és 5 bijuu), míg a másik oldalon a minőség (Naruto+Kurama és Bee+hachibi egyesülése) harcol.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #10689 Dátum: 12 jan 27, 07:05:15 »

Ejj emberek, ritkán járok errefelé, de látom még mindig nem szoktak az emberek figyelmesen olvasni...
A bijuuk a teljes erejüket használják és szó sincs arról, hogy Tobi adagolná a chakrát, a 4 farkú esetéből tudjuk, hogy a bijuuk chakrája nincsen lekötve, csak össze van kapcsolva a Gedou Mazou-val Pein külső útjának láncai által, ahogy Son nevezte őket, de ez csak biztosítás, hogy Tobi visszazárhassa őket, ha netán megtörne felettünk az irányítása, szó nincs semmilyen korlátozásról, mindegyik 100%-on tombol.
Irányítani meg pontosan úgy irányítja őket, ahogy egykor Kuramat is.

Egyébként várható volt, hogy Kurama nagyon táp lesz, eddig is tudtuk, hogy közel végtelen chakrakészlettel rendelkezik, ráadásul csak a pecsételő technikák nagyágyúi az Uzumakik tudták lepecsételni ez azért sokat elárul az elejéről. Mosolyog
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10690 Dátum: 12 jan 27, 09:46:34 »

Minato is lepcsételte és nem volt Uzumaki:P azt én is tudom, hogy az Uzumakik pecsételő technikáját is használtaXD de akkor se volt Uzumaki. Ne legyen már teljesen igazad CsibeXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #10691 Dátum: 12 jan 27, 09:57:20 »

De a lényeg az az, hogy most se tobi se madara se szöcske nem tudná elvileg irányítani kuramat... Mert ugye ahogy a kushinas esetnél is láttuk az irányítás azt jelenti, hogy genjutsuval irámyítja mert olyan erős a szeme... De ugye ez nem működik ha ketten összedolgoznak láttuk ezt a bee vs szöcskénél is, mert ugye bee genjutsuba esett de a hachibi ,,kiszabadította" és ez megtörténhet fordítva is és most ez ugyanúgy nem működne naruto és kurama ellen sem... Csak mert láttam olyan véleményt, hogy naruto szarban lesz ha irányítani akarják a kyuubit, de így nem tudják irányítani...
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #10692 Dátum: 12 jan 27, 13:46:30 »

Minato is lepcsételte és nem volt Uzumaki:P azt én is tudom, hogy az Uzumakik pecsételő technikáját is használtaXD de akkor se volt Uzumaki. Ne legyen már teljesen igazad CsibeXD

Ne kössé belém, neki meg egy Uzumaki volt a felesége, volt kitől tanulni. Nyelvesít
Naplózva

Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #10693 Dátum: 12 jan 27, 15:25:47 »

Háát nem erre számítottam , hogy ilyen formában jelenik meg a Kyuubi hanem , hogy mint amikor tombolt 17 évvel ezelőtt.
De ettől eltekintve nagyon jó volt kicsit részletesebb is lehetett volna és több is mert 13 oldal édes kevés.
Amúgy ez a Kyuubi is Chakrából épül fel pont mint mint az előző Kyuubi módja pl. a Chakra keze  hát ez ahoz hasonló Kishi faszán megszívatott minket , azt hittük , hogy aztán pedig dehogy Nevet
De azt jó lenne tudni , hogy ez a Kyuubi mód most is sárga vagy már vörös , mert most nem adok a Deviantartos képekre mert ők sem tudhatják biztosra.
100% , hogy ez a Kyuubi is Chakrából épűl fel mint az eddigi formája .
Hachibi mondta , hogy nem a farkak száma határozza meg a bijuu erejét , de a a Bijuu bombát amit az Bijuu csinál meg amit nem sokára látunk animeben az szinte úgyan akkora 499/15  manga fejezet.
Szóval nem tudom biztosra de a Kyuubi ezek szerint teljessen más szinten áll mint a többi Bijuu , ráadásul nem beszélve arról , hogy 3-5 bijuuval harcol egyszerre .
És hát Kurama mondja , hogyha edzenek már belejönnek akkor talán tovább tudja felvenni ezt a formát vagy az is lehet ha edzenek akkor már a Hús.vér Kyuubit láthatjuk majd.
Mellesleg kiváncsi vagyok erre a "Flash Dama-ra" amúgy ez a forma valamilyen szinten mintha hasonlítana a Susano'o-ra mert a belsejében van elhelyezkedve a személy és maga lény nem engedi , hogy bejussanak a személyhez, tehát ez valamilyen szinten egy védekező mechanizmus.
És hát kétség sem fér hozzá , hogy most Narutoéknak szerintem most sikerül a Flash Dama
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #10694 Dátum: 12 jan 27, 16:32:04 »

Kéretik nem leszólni a 13 oldalt, mert van 5 duplaoldal, tehát úgymond 18at kaptunk Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Oldalak: 1 ... 711 712 [713] 714 715 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!