24 szep 25, 21:22:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 710 711 [712] 713 714 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2478014 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #10665 Dátum: 12 jan 26, 12:57:52 »

Már ideje lenne egy Sasuke-Itachi találkozásnak. Nevet
Van az a szent völgy vagy mi, ami Madara és az első hokage harca miatt alakult ki. Kiváncsi leszek hogy mi lesz ha naruto, és Sasuke harcolni fognak majd. Nevet

De az is jó lenne ha a kagék már a halálukon vannak, akkor Sasuke egy Raikirivel ketté vágja Madarát, és amikor már regenerálódott Madara, akkor ezt mondja. "Ez az Uchihák igazi ereje" Nevet:D



Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10666 Dátum: 12 jan 26, 13:32:58 »

Sasuke nemhiszem hogy segítene a Kagéknek a találkozó után. Azt, hogy találkozzom Itachival, nem tudom elképzelni. Mm az elmúlt 8(?) évben meg akarta ölni, aztán kiderült ugye, hogy jó, akkor meg sírt utána. Ha összefutnak, akkor azt sem tudom elképzelni, hogy a nyakába veti magát, de azt sem, hogy megint eljátssza a jépcsapot.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zsolti99
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 360


WWW
« Válasz #10667 Dátum: 12 jan 26, 14:21:39 »

jó rész volt de én nem erre számítottam mármint hogy így fog kinézni átváltozva
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Jocifradi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #10668 Dátum: 12 jan 26, 14:24:57 »

Tobi nem azt mondta h megöli a Bijuukat...http://naruto-kun.hu/mangaolv/index.php?oldal=13
Itt én nem látok semmi bijuu ölést... azt mondja, hogy: "Ha már úgyis meg akartam ölni őket" és megy az együttes bomba narutoék felé. Ebből most mondjátok meg, hogy szűrtétek le, hogy a Bijuukat akarja megölni:D
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10669 Dátum: 12 jan 26, 15:02:06 »

szerintem narutoékra gondolt de ez nem 100%
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10670 Dátum: 12 jan 26, 16:05:45 »

Ömm, ugyan a részhez kicsit off, de találtam a Naruto wikin egy képet ami nem rémlik, hogy bennelett volna a mangában.
http://images.wikia.com/naruto/images/8/81/Minato_Rasengan.png
Nem tudja esetleg valaki, hogy ez a kép honnan van? Jött ki valami fanbook vagy valami hasonló ami még nincs lefordítva?

Hogy a mangarészhez is írjak valamit, az a bijuu bomba amit a bijuuk együtt csinálnak, méretre ugyan akkora mint amit Kurama próbált csinálni Naruto ellen miután az elszívta a chakráját, szóval valószínűleg nem vicc h a Kyuubi a legbrutálabb bijuu Nevet, de ennyire? Nevet
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #10671 Dátum: 12 jan 26, 16:08:46 »

Ömm, ugyan a részhez kicsit off, de találtam a Naruto wikin egy képet ami nem rémlik, hogy bennelett volna a mangában.
http://images.wikia.com/naruto/images/8/81/Minato_Rasengan.png
Nem tudja esetleg valaki, hogy ez a kép honnan van? Jött ki valami fanbook vagy valami hasonló ami még nincs lefordítva?

Hogy a mangarészhez is írjak valamit, az a bijuu bomba amit a bijuuk együtt csinálnak, méretre ugyan akkora mint amit Kurama próbált csinálni Naruto ellen miután az elszívta a chakráját, szóval valószínűleg nem vicc h a Kyuubi a legbrutálabb bijuu Nevet, de ennyire? Nevet

Ez a kép a mangában van méghozzá ott amikor bee tanítja narutonak a bijuu dama-t... Amikor bee elmagyarázza neki, hogy működik akkor mondja naruto, hogy ugyanaz mint az ő rasenganja amit ugye minato fejlesztett ki.. És ekkor ugrik be ez a kép bee-nek... fejezet számot nem tok pontosan...

Itt van megtaláltam:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/519/19
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 26, 16:16:51 írta Sammy Blaze » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10672 Dátum: 12 jan 26, 16:15:15 »

Naruto most ezzel a formával gyorsabb mint előzőleg volt nem? Mert ha igen akkor eléggé gyors lehet most és akkor minato is eléggé gyors lehetett hisz kakashi vele keverte össze mert azt hitte, hogy ő. Ő már pedig eléggé ismerte a mesterét így a gyorsaságát is szóval lehet naruto most minato szintű gyorsasággal tolja már pedig ha most fejlődött gyorsaságba is és csak így érte el minato szintű gyorsaságot akkor raikage még se lehet olyan gyors hisz akkor naruto az eggyel bénább kyuubi móddal nagy nehezen lekörözte.
Naplózva
Jocifradi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #10673 Dátum: 12 jan 26, 16:31:53 »

A Raikage gyors:D csak Minatohoz képest piskóta:)

Még megjegyezném, hogy a sensei-t mondhatta arra is Kakashi, hogy Naruto chakra köpenye hasonlít Minato sima köpenyére:)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 26, 16:40:58 írta Jocifradi » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10674 Dátum: 12 jan 26, 16:32:01 »

Hmmmmmm kösz Sammy, ezekszerint azok a részek valahogy kiestek nálam, majd nekiálok valamikor újraolvasom. Csak ugye pl Jiraya sírja sem volt benne a mangában hanem valami databookban, meg Naruto új sexy jutsuja is csak úgy volt benne, szóval hirtelen azthittem ez is olyasmi.
Naplózva

Minizs2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 11


« Válasz #10675 Dátum: 12 jan 26, 16:46:04 »

Minden esetre nagyon jó lett ez a rész is.
Azért egyetértek, "Sasuke mit ül még mindig a kis formás fenekén"??
S tobi ha megöli a bijuukat, akkor mi lesz a nagy tervével??

Sok kérdést szült a dolog, meglátjuk mi sül ki ebből.

Egyébként, Bee a 8 farkúként nézz ki bijuu formában, Naruto, miért nem? Vagy ehhez is tanulnia kéne, míg felnem tudná venni rendesen az alakját?
Szerintem Sasuke szándékosan kivár . Gondolj bele , Naruto és Tobi  agyonverik egymást   aztán majd jön  Sasuke és  lezúzza mind2-t aztán majd teszi a fejét hogy mekkora király mert legyözött  két félholtra vert  ninját pf xD.  Tobi szerintem  a " Megölöm a bijuukat " alatt csak a kilenc és nyolc farkut értette.  Ha megölné mindet akkor  alaposan megszívná mert  egyrészt már nem lenne mi mögé bújni , másrészt meg  foghatná be újra mindet.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #10676 Dátum: 12 jan 26, 17:17:43 »

Egyik bijuut se akarja megölni, hisz nem is tudná egyiket se, mivel chakra lények(legalábbis nem tudjuk biztosra). Szerintem Narutoékat akarja megölni, eddig azért nem tette mert úgy gondolta, hogy így könnyebb lenne elfogni őket, mert ha meghalnának akkor a bijuuk kiszabadulnának és az azért nagyobb falat lenne.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Horyx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 27


« Válasz #10677 Dátum: 12 jan 26, 17:57:12 »

nagyon király rész volt! kicsit tápos lett naruto! Nevet fantáziálás: nem lehet hogy a negyedik hogake aki ennyire előre elgondolt mindent egy szempillantás alatt, vhogy lehetővé tette naruto számára hogy kurama teljes chakrájához hozzájusson? Nevet az nagyon epic lenne!:D naruonak egy ujabb levelup! Nevet
Naplózva

Fairy Tail nincs Natsuék nélkül!!
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #10678 Dátum: 12 jan 26, 18:14:21 »

Nekem nagyon bejött ez a fejezet Nevet
Narutó új ,,formája" meg egyszerűen zseniális Nevet Nagyon keményen tolja, kíváncsi vagyok mikre lehet képes, jó lenne ha Kishi adna neki teljesen új képességeket, amiknek semmi köze a rasenganhoz vagy az árnyékklónokhoz.
Sasukéra meg marhára kíváncsi vagyok én is. Valóban, az uchihá egy vagy két lépéssel mindig narutó előtt járt, el sem tudom képzelni milyen új képességeket kap.
Amúgy én sokkal jobban örülök ennek hogy narutó nem a,,hús-vér" kyuubi alakot vette fel, így szerintem sokkal erősebb.

A következő fejezetben szerintem tér váltás lessz. Nagyon kíváncsi vagyok személy szerint a madara vs. 5 kage harcra.
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #10679 Dátum: 12 jan 26, 18:18:15 »

Félreértés ne essék szerintem is sokkal erősebb így csak a hús-vér kyuubi vizuálisan nekem jobban bejött volna.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 710 711 [712] 713 714 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!