24 jún 29, 01:45:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 602 603 [604] 605 606 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2362758 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #9045 Dátum: 11 okt 24, 07:04:45 »

Nem kell itt arra gondolni,hogy egy csomó fajta bonyolultabbnál bonyolultabb pecsételő technikát fog ő megtanulni, megtanul egy fajta technikát aztán a következő félévben be kell érnünk azzal.

Mibe fogadunk, hogy  az új technikához árnyékklónokat + rasengant fog használni.
Naplózva
Juby
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #9046 Dátum: 11 okt 24, 15:46:36 »

Fantasztikus manga fejezet volt,mindig örülök egy új fajta susano'o-nak.Kíváncsi vagyok hogy sasukénak is hasonlóvá fejlődik(4kezes 2felyű).Kezdek attól félni Madara után sasuke is aktiválja a rin'negant.Csak nekem tűnt fel hogy a lefordított manga sötétebb az eredetinél,talán a fénymásolás miatt,a 12-es oldalon susano'o keze majdnem beleolvad a hátsó írásba.
Naplózva
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9047 Dátum: 11 okt 24, 17:05:20 »

Más forumban olvastam info csepegtetésekben h a Kyuubi chakrája 50%-a Juubinak és ezért olyan fontos a Kyuubi. Elvileg ez később még elmagyarázzák a mangában. Mosolyog

A fejezethez kapcsolódva pedig valszeg. megtörik az Edo tensei-t (h ki az nem tiszta...vagy Itachi vagy Naruto)...A lényeg pedig az h emiatt nem fogja senki lepecsételni Madara-t, így legközelebb is feltámasztható lesz. Szerintem ez a verzió elég logikus, h tovább lehessen vinni azt a bizonyos tervet, amiről Madara beszélt.
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9048 Dátum: 11 okt 24, 17:28:07 »

Más forumban olvastam info csepegtetésekben h a Kyuubi chakrája 50%-a Juubinak és ezért olyan fontos a Kyuubi. Elvileg ez később még elmagyarázzák a mangában. Mosolyog

A fejezethez kapcsolódva pedig valszeg. megtörik az Edo tensei-t (h ki az nem tiszta...vagy Itachi vagy Naruto)...A lényeg pedig az h emiatt nem fogja senki lepecsételni Madara-t, így legközelebb is feltámasztható lesz. Szerintem ez a verzió elég logikus, h tovább lehessen vinni azt a bizonyos tervet, amiről Madara beszélt.

ezzel egy probléma van, madarát(edós) csak a lepecsételéssel lehet megállítani, mert hiába daraboljuk föl és temetjuk el, megoldja.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9049 Dátum: 11 okt 24, 17:42:12 »

Más forumban olvastam info csepegtetésekben h a Kyuubi chakrája 50%-a Juubinak és ezért olyan fontos a Kyuubi. Elvileg ez később még elmagyarázzák a mangában. Mosolyog

A fejezethez kapcsolódva pedig valszeg. megtörik az Edo tensei-t (h ki az nem tiszta...vagy Itachi vagy Naruto)...A lényeg pedig az h emiatt nem fogja senki lepecsételni Madara-t, így legközelebb is feltámasztható lesz. Szerintem ez a verzió elég logikus, h tovább lehessen vinni azt a bizonyos tervet, amiről Madara beszélt.

ezzel egy probléma van, madarát(edós) csak a lepecsételéssel lehet megállítani, mert hiába daraboljuk föl és temetjuk el, megoldja.

Pontosan! Azért gondolom h az egész Edo tensei-t fogják megszüntetni és így maradhat Madara továbbra is fenyegetés. Tuti nem fogja most senki lepecsételni...mégis csak ő az aduja Kabuto-nak. Nevet
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9050 Dátum: 11 okt 24, 17:44:18 »

h144600 Írta hogy megtörik az edo tenseit és akkor nem kell lepecsételni madarát.
szívem, kabuto említette, hogy hiába ölik meg a használót attól a jutsu még tart, csak akkor van vége a jutsunak, ha elmutogatja a kecske, papagáj, isten nyilát.
amúgy nem bántás csak mondom.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Putir
Vendég
« Válasz #9051 Dátum: 11 okt 24, 17:48:00 »

kérlek ne szívemez le mert elpirulok xD:$
De ha megtörik a edo tenseit az nem azt jelenti hogy kabutot ölik meg hanem hogy megtörik az edo tenseit... és akkor madara is eltűnik:)
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9052 Dátum: 11 okt 24, 17:50:10 »

mivel törik meg?
amúgy oké Nevet
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9053 Dátum: 11 okt 24, 17:51:08 »

Jaja. Úgy tűnik h a zseni ninjáknak, mint Itachi, nem új keletű jutsu az Edo tensei. Mosolyog
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9054 Dátum: 11 okt 24, 17:55:00 »

szerintem, akkár mennyire űber kúlos és tápos itachi, nem tudja megtörni az edot, bár talán egy genjutsuval, esetleg...
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9055 Dátum: 11 okt 24, 18:23:47 »

Moderátor:
Pár oldal témába nem illő hsz törölve.
A Kilencfarkúról a Bijuu és Jinchuuriki témában kell írni.
Plusz a fórum nem chat. A 4-5 szavas beszélgetéseket privát üzenetben, MSN-en, Skype-n, stb. rendezzétek.
A manga témában az előző pár, a jelenlegi és találgatás szintjén a következő mangafejezetről esen szó! ...hmm ha annyi ezresem lenne, ahányszor ezt már elírtam... huhúúú... egy ideig nem lennének anyagi gondjaim.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #9056 Dátum: 11 okt 24, 20:24:16 »

Hmmm. találgatás szintjén nem lehet hogy Tobcsi valójában Marcsi? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/4 (ez alapján)

hiszen Madara szerintem beszélgethetett anno rég Marcsival, aki alapvetően világuralomra törekszik, bár ezt cáfolja a 490-edik fejezet, de egy kis valószínűséget adok a dolognak. (Chakra sempai ha úgy véli nyugodalmasan törölje)
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9057 Dátum: 11 okt 24, 20:37:28 »

Ha tudod, hogy törölni való a hsz, akkor miért írod be? Mosolyog (Költői kérdés.)

De van külön "Ki is lehet Tobi?" téma, ami már 2007. szept. 17. óta létezik, ugyanazon a helyen.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9058 Dátum: 11 okt 24, 22:29:42 »

Közeli jóslásként akkor maradnék az Edo Tensei megszüntetése verziónál. Szerintem Kabuto nem hal meg mostanában...vagyis meglepődnék ha igen. Mosolyog Madara most még nem lesz lepecsételve, mert akkor kiesne az eddigi legfőbb negatív szereplő. Naruto Madara harcban pedig muszáj lesz Narutonak magasabb szintre lépnie, új képességet elérnie. Más forrás szerint ez idő alatt pedig Hachibi-t elkapja Tobi "6 Jinchuriki útja". Kíváncsi vok h tényleg így lesz e. Az nem biztos h máris bekövetkezik a Kyuubi+Sannin mód, de azzal elvileg Naruto is nagyot dob a képességein. Mosolyog
Valamint tuti h Naruto-ban is valami Rikudo-ból, mert a kyuubi módban ugyanaz a mintázata mint Rikudonak. Meg mint ha a Kyuubi legutóbbi lepecsételése már nem Uzumaki pecsét lett volna, hanem Rikudo-é. Asszem a Kyuubi említi is.
Naplózva
achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #9059 Dátum: 11 okt 25, 00:20:08 »

na akkor egy kis kihagyás után,
nem bántásból, meg tudom hogy másoknak is ellenszenves naruto, de komolyan úgy is kitalálnak vmi nyálas badarságot, hogy Jiraya-tól kapott örökségével megállítja még a föld forgását is (elvégre /csak hangsúlyozni tudom/ AZ A MANGA CÍME, HOGY NARUTO/ ), elvégre nagato-t is így állította meg, jó tudom, hogy leverte a peinciket (Konan nagy bánatára ikszdé ) és egy fáradt nagatoval találta szembe magát, de az, hogy dumával megtérítette (teljesen luke és vader a jedi visszatérből)
-bocsesz Chakra-sempai hogy visszautaltam erre a fejezetre, tudom hogy már nem téma de úgy érzem ezt hozzákellet fűznöm, hogy érthető legyek- na arra akartam kilyukadni, hogy tuti szöcskével is ilyen térítéses műsor lesz, már csak abban reménykedem, hogy madarát és tobi-t nem fogják ilyen módon legyőzni...
azt mondjuk sajnálom, hogy nem tanulta meg az apja teleport jutsu-ját... de arra van esély, hogy remete-kyuubi formát láthatunk tőle, láthattunk hasonlót már (szintén nagatoval folyatott beszélgetésének az elején)

egyszer már írtam, de leírom még 1x nem biztos, hogy Rikodu a holdba pecsételte, lehet, hogy abba amit most madara megidézett, és a sok okos aki abban az időben élt azt hitte, hogy abba, vagy csak felturbozták a story-t mert így érdekesebb (elvégre ne felejtsük, egy legendáról beszélünk és abban szókás túlozni, vagy ti tényleg beveszitek, hogy tróját egy faló segítségével foglalták el...)

FMS=rin'negan lehet benne vmi, de ugyan akkor nem biztos (szöcskének sincs rin-je, vagy csak nem mutatták még),
meg akkor már meglett volna madarának a hasisráma elleni küzdelemben, de akkor meg is halt volna a csatában és nem tudhatna nagato-ról, ezért nem hiszem,
de egy biztos, megnézte vki már jobban azt a képet amin az amaterasu kardos susanoo van (4 keze van és lehet hogy 2 feje is, mivel madara susanoo-ján is ellenkező irányba néznek, és a szöcske susanoo-ját még csak szemből láttuk - logikus lenne, FMS=2 MS=2susanoo... 

+1-2 elmélet
madara az első hk-val vívott harcban megszerezte a senju dns-t így létrehozta a zetsu-kat, az egyik lemásolta őt, talán kapott sharingant is, talán a másolással járt, ezért tud tér-idő jutsu-t használni (mondjuk elleste a második hk-tól)
madara annyira legyengült, hogy már nem tudott mit kezdeni magával, így ez a madara-zetsu tevékenykedett helyette
közben kitervelték a kyuubi konoha elleni támadását, hogy az uchihákat fogják vádolni, az uchiha mészárlást..., és aztán be adta a kulcsot, mielőtt meghalt felébresztette a rin'negant és nagato-nak adták...
és a végeredmény zetsu-madara=TOBI /a vanilliafagyi szerető/ JÓ FIÚ

vagy az előttem szólónak van igaza és madara=tobi, és tobi azért nézett csúnyán, hogy hogy a f...-ba sikerült ez+kabuto egy örült... de akkor madara meg kabuto miért úgy hivatkoznának rá, hogy "Ő", bár ebben az esetben, ez egy ügyes marketing fogás
Naplózva
Oldalak: 1 ... 602 603 [604] 605 606 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!