24 júl 01, 04:10:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 601 602 [603] 604 605 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2366103 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
wasabi91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #9030 Dátum: 11 okt 22, 12:20:26 »

Sharingan -> rinnegan ez már tény, ne zavarjuk össze a többieket.
Madaránál tisztán lejött hogy a sharinganja változott át.
A Madara szétválása az elsővel vívott csatában nem elvetendő, de mi van ha Rikudou sennin vált szét a 10 farkuval vívott csata során, hisz leírta hogy a yin és yang erejével győzte le. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/13
Ebből a 2 örökös legendája is magyarázgató, miért álltak folyton harcba.
Madara annyit mondott,hogy "röviddel a halálom előtt ébresztettem fel ezeket a szemeket" de ez nem jelenti azt feltétlenül hogy a sharingan kellett hozzá....De úgyis kiderül majd,hogyan sikerült.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 22, 12:21:26 írta wasabi91 » Naplózva
izon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #9031 Dátum: 11 okt 22, 12:52:17 »

Sharingan -> rinnegan ez már tény, ne zavarjuk össze a többieket.
Madaránál tisztán lejött hogy a sharinganja változott át.
A Madara szétválása az elsővel vívott csatában nem elvetendő, de mi van ha Rikudou sennin vált szét a 10 farkuval vívott csata során, hisz leírta hogy a yin és yang erejével győzte le. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/13
Ebből a 2 örökös legendája is magyarázgató, miért álltak folyton harcba.
Madara annyit mondott,hogy "röviddel a halálom előtt ébresztettem fel ezeket a szemeket" de ez nem jelenti azt feltétlenül hogy a sharingan kellett hozzá....De úgyis kiderül majd,hogyan sikerült.

ne felejtsük el hogy rikudou sennin volt az első jinjuriki a 10 farkúé és halála előtt tépte 9 darabra.... tehát nem vált szét két részre és nem ebből van a két leszármazott....
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 22, 12:52:56 írta izon » Naplózva
Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #9032 Dátum: 11 okt 22, 13:03:33 »

Csak annyit fűznék még hozzá, hogy Nagato is Uzumaki, akik távoli rokonságban állnak a Senjukkal. Ha már most hihetünk Tobinak, hogy ő adta a Rinnegant Nagatonak, akkor valószínűleg Nagato származása miatt (Uzumaki) történt ez, és valószínűleg célja volt vele. Lehet köze volt ennek Madara halálához (vagy azért, mert meghalt, vagy mert fel kellett támasztani egyszer), vagy pedig Nagato nem volt több, mint egy kisírleti nyúl, akin tesztelték a Rinnegant egy Uzumaki testben.  Előfordulhat, hogy Madara teste tényleg szétvált a halála előtt, de akkor az nem világos, hogy a lelkét hogy hozhatták vissza a túlvilágról? Mondjuk a legtöbb Naruto szereplőnél megszokhattunk, hogy egyik sem született gonosznak, hanem a körülmények hatására választotta a rossz utat. Ha Madaránál is ez történt, ami valószínű, mert akkoriban háborúk folytak, akkor ez megmagyarázná, hogy miért is olyan, amilyen. Amúgy szinte biztosan lesznek még meglepetések ezzel kapcsolatban. Szóval a jelenlegi infók alapján fél lelket nem lehet visszahozni. Ez alátámasztja azt az állítást, miszerint Tobi nem Madara. Viszont Tobi egy olyan személy, akiről Madara tudott, és akivel közösen kiterveltek valamit (Madara monda, hogy: "Nem úgy tűnik, mintha minden a tervek szerint haladna"- http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/4 ). Na már most Madara halála még mindig letisztázatlan. Meghalt, mivel visszahozták az Edo Tensei-jel az élők közé), viszont hogy halt meg? Azt nehezen hiszem, hogy feláldozta magát (hacsak nincs neki egy jó oldala is). Tehát sejthette, hogy egy nap majd ismét életre kel. Lehet azért célzott mindjárt rögtön az elején arra, hogy csak sikerült túlélnie annak a taknyos Nagatónak, csak lehet az nem volt tervben, hogy az Edo Tensei-jel hozzák vissza. Márpedig, ha Madara belement egy ilyen "szövetségbe" Tobival, akkor nagyon biztosra kellett mennie.
Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #9033 Dátum: 11 okt 22, 19:47:04 »

Őszintén az történt amit reméltem Madarával kapcsolatban, egyedül a Rinneganra nem számítottam.
Belegondolva szerintem az lesz a nagy pillanat amikor Madara(Tobi) és Madara(Edo) szemtől szemben állnak majd.
Egyébként gyanítom, hogy Tobi még is Madara hiszen miután Kabuto fölfedte Edo-madárkát Tobi még mindig tartotta az "illúziót" pedig akkor már értelmetlen lett volna.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/512/12

Mi van ha Tobi Madara rikudo-jának része valami speckó módon megoldva

Mindegy várom az új mangát... kiderül mi az a nagy meteor/chibaku tensei/ vagy valami egyéb
és hátha megtudunk még egy kis infót
Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9034 Dátum: 11 okt 22, 23:23:14 »

Na,gyerekek,egy hét írásjogi megvonás után visszatértem.Én azt várom madarától,hogy a rinn-jének és az fms-ének a kinézete is összeolvadjon.Hisz gondolj csak bele.Madara használja a rinnegan-t a rasenshuriken ellen,de utána, amikor a suusano-t használja , akkor már nem mutatják,hogy,hogyan néz ki a szeme, és rinnegan technikát használja a susanoo-val combózva.Amúgy még szeretném látni madara  fms-ének 2-3 vmiféle még eddig nem látott erejét,hisz eddig úgy volt,hogy minden fms és ms képessége más,itachié és sasuke-jé,azért hasonlít,mert hiszen testvérek,ennyi.   Egyébként úgy gondolom,hogy ez a szikla darab a 10 farkú-nak egy részét tartalmazza, és amikor majd tobi odaér, akkor kihúzzák narutó-ból  a 9farkút  és a gedo mazo-ba beteszi és a szikla darab erejét is, és így a gedo mazo átalakul a 10farkúvá . Ezután mondja tobi naruto-nak,hogy a háborút bezúztam,ahogy az akaratod is,hisz,ha kiveszik a bijuu-t a jinchuurikijéből  az meghal. Naruto akkor felvillantja a képességét és megmutatja azt a pecsételő technikát,amit saját maga fejlesztett ki,úgy hogy az uzumaki klán jó pár pecsételős technikáját megtanulta, és elolvasta a tekercsét stb.
Ez azt tudja,hogyha kiveszik a bijuu-t,akkor vszínűleg hirtelen csakra változástól hal meg az ember.Ez a pecsét jutsu korrigálja ezt és a bijuu csakrájához mérten ad neki annyi csakrát, és csak lassan ereszti kisebb szintre,tudjátok,mint a mélyre merülő búvároknál szokás.Naruto továbbfejlesztette azt a tech-et ,amivel be lehet pecsételni a bijuut és madara,és tobi irányítása alól kicsúszik a tíz farkú és magába pecsételi naruto azt.Ezután ,mivel a 10 farkút mondjuk bepecsételni nehéz lenne,így a jinchuuriki irányítja az erejét,ha sikerül a bepecsételél.Közben megérkezik szöcske,aki megküzd ita-ita-val és bee-vel.Végül itachi kiveszi sasuke szemeit,mert nem tudott volna győzni ellene(miközben lefogják közös erővel bee-vel).Beülteti magának,így egyből kész lesz,hisz itachi szintje ezerszer naobb,és mert sasuke-nak már mutálódott egyszer.Így jön később be majd a naruto(10farkú uralom) vs tobi,akinek mondjuk kiderülne,hogy konan óta még szerzett utakat és lenne 5 útja,csak a 6. nem, a juubi.Aztán jön az itachi vs madara. Bee meg le akarná akasztani kabutót.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9035 Dátum: 11 okt 23, 00:28:52 »

ennek az elméletnek csak az egyik 'érdekesebb' részét emelném ki... Itachi mi a halálért akarná elvenni a szeretett öccse szemeit, amikor egyébként is halott már? Am honnan szeded ezt? mert logike kb. 0 van benne. Mikor fjlesztett volna ki Naruto egy pecséttechnikát?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #9036 Dátum: 11 okt 23, 01:10:23 »

Mondjuk,nagyon szeretett a hülye szöcske,nem mondom.Egyébként azt bírom,hogy mindenben tudtok találni kötni valót, csak hogy érdekesebb legyen.Ez egy elmélet, és az lenne a legjobb,ha itachi-nak is lenne fms-e a végére nem pedig szöcskének.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #9037 Dátum: 11 okt 23, 08:55:18 »

Itt több hiba is van, mellesleg már Rikudou topicjában tisztáztuk hogy a Juubi az nem számít egy útnak. Inkább az Ősi Ninja fegyverek számolnak oda.
Naplózva


IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9038 Dátum: 11 okt 23, 14:55:45 »

Én arra vagyok a legjobban kíváncsi,hogy mi lehet ez a "6 kezes jutsu,,?Véleményem szerint madara így tud teremteni.
Szerintetek? Gondolkozik
Naplózva
izon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #9039 Dátum: 11 okt 23, 16:21:25 »

egy nagyon elvetemült elméletem van... senju vs uchiha rivalizálás közepette az uzumaki klán nem a senju klán egyik mellék ága hanem a két nagy klán egyesülése senju és uchiha ez magyarázná a klán jelét, ezentúl ha ez valós esemény lenne akkor ezért volt képes nagato befogadni és használni a Rinnegan, talán a Rinnegan tényleg elérhető ha az erejének korlátaihoz ér valaki, ezt tudva ébresztette fel egy uzumaki nagato nevű srácban a Rinnegant tobi és ez magyarázza meg miért írtották ki az uzumaki klánt, aki azt akarta hogy a klán békébe éljen ezért kellet meghalniuk, és ez teszi narutot különlegessé....
Naplózva
wasabi91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #9040 Dátum: 11 okt 23, 17:32:13 »

Narutoról való feltételezésekhez még annyit írnék,hogy Jiraya "öröksége" és az uzumaki klán képessége összefüggésbe fog kerülni még és így lesz erősebb Naruto néhány fejezeten belül szerintem...
Nem kell itt arra gondolni,hogy egy csomó fajta bonyolultabbnál bonyolultabb pecsételő technikát fog ő megtanulni, megtanul egy fajta technikát aztán a következő félévben be kell érnünk azzal.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #9041 Dátum: 11 okt 23, 18:21:12 »

És sztem madarának,azért kellett az a 6 kezes jelezés,meg az a szemhasználat,mert abban a kőben van elzárva a 10farkú egy része,és így megidézte azt az izanagival.Azért tartom kizártnak a chibaku tensei-t,mert mondta is kabutó-nak,hogy"ne légy elszállva magadtól,ezt a technikát nem te hoztad létre".(hanem rikodou)
Rikudo sennin a HOLDBA zárta el a Juubi testét,a chakráját meg szétbontotta.Nincs még 2-3 bazi nagy meteor amiben Juubi darabkák vannak,és össze kell rakni mint a legot.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
andrisandrew
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #9042 Dátum: 11 okt 23, 18:23:59 »

Nagyon tetszett ez a fejezet, nem számítottam ilyen csattanóra, bár el is szomorított kicsit, hogy valószínűleg Sasuke is fel lesz turbózva a rinnegannal, szóval majd Narutót is erősíteni kell valahogy. Véleményem szerint, hogy rövid legyek ugye van a 9 bijuu, valószínűleg farokszám szerint állíthatunk fel egy erősségi sorrendet, ezért is maratt a kyuubi konohában mikor hasi szétosztotta őket a nemzetek között. Szóval szerintem abból hoz ki valamit a mester hogy csak a kyuubi chakrájának a fele van narutóban ugye magával a rókával mert szerintem ez az egyetlen bijuu amit már nem lehet egybe lepecsételni valakibe (persze itt szerintem kivétel hashirama felesége akinek valószinűleg ez hashirama segitségével sikerült). Ezért szerintem a róka chakrájának a másik fele amit ugye a negyedik magába pecsételt az ugymond regenerálódott naruto testén belül és szerintem az fog a felszinre kerülni és hozzáadódni a mostani erejéhez. Erről mi a véleményetek?
Naplózva
wasabi91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #9043 Dátum: 11 okt 23, 20:37:52 »

Szerintem azzal,hogy a 9farkúnak mekkora része lett Narutoba pecsételve felesleges foglalkozni. Volt róla szó különböző részekben,de szerintem azok csak a róka hatalmát próbálták szemléltetni. Viszont az,hogy a 9bijuu egyenlő erős lenne....nem hiszem. Lehet hogy elvileg egyenlően lett volna felosztva a juubi, de történet alapján nagyon jelentős eltérések mutatkoznak erejük között. Valamint ahogy a rókát ábrázolták iszonyat erősnek tűnik, jóval hatalmasabbnak az összes többinél. Ha ugyanolyan erős lenne mint pl a két farkú(asszem az volt amelyiket a vízben akarták levadászni), akkor Naruto kiegyezhet vele, használhatja a bijuu bombát is...nem lesz ellenfél úgysem. Viszont amennyiben a 9 farkú tényleg olyan hatalmas mint ahogy ezidáig ábrázolták akkor úgy már sokkal inkább ellenfél lenne egy Madarának,Tobinak.
Itachi biztosan többet tud Tobiról, hisz ha nem tudna semmit, nem hiszem,hogy az amaterasut be tudta volna állítani Tobi szemére....Bár akkor elmondta Tobi,hogy mindent Itachi sem tudott róla még, hisz így tudta kivédeni azt a támadást.
Viszont Ita nagyon úgy beszél róla,mintha tényleg Madara lenne, meg elmondta,hogy Madara életben maradt erejével és szemeivel egyetemben:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/386/12
Így viszont a rinnengan az érdekes...Másrészt most eszembe jutott egy olyan,hogy a legyengült testből, idővel átköltözött egy új testbe,pl az öccse testébe(igaz oda szemet is kellett volna beültetnie,bár ha belegondolok...sosem láttuk,hogy Tobinak 1-nél több sharinganos szeme lenne) vagy hasonló...viszont akkor meg hogy tudták edoval megidézni?
Ha Tobi valamilyen formában Madara,csak éppen más testben,klón v hasonló, akkor nagyon kíváncsi vagyok hogy fogják előadni azt,hogy feltámasztották ezzel a technikával...Mert az,hogy életben van,de feltámasztják....kicsit összeférhetetlen.Tehát számomra csak az elképzelhető,hogy Itachi elméletei Tobiról javarészt tévesek voltak, Tobi folyamatosan hazudik és tévhitben van mindenki, csak a most megidézett Madara tudja az igazat.
Tobi egy olyan személy lehet,aki sokat segített Madarának, így mindent tud róla, megvolt a terv amit véghez akartak vinni. Tobi egyedül túl gyenge lett volna ehhez, Madara viszont a csata után már nem volt elég erős,hogy egyedül megcsinálja.Így azt sem tartom kizártnak,hogy Madara halála a terv része volt.Lehet túl gyenge volt már és haldokolt, lehet tudtak az edo tenseiről és gondolták, hogy úgy sokkal erősebben tudja majd visszahozni Tobi őt?
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 23, 20:40:48 írta wasabi91 » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #9044 Dátum: 11 okt 23, 20:45:54 »

Ha Tobi valamilyen formában Madara,csak éppen más testben,klón v hasonló, akkor nagyon kíváncsi vagyok hogy fogják előadni azt,hogy feltámasztották ezzel a technikával...Mert az,hogy életben van,de feltámasztják....kicsit összeférhetetlen.
Ez egész jól összefügg azzal,amikor tobi azt mondta kabutónak:"te őrült,hogy csináltad ezt,,? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/490/5
Naplózva
Oldalak: 1 ... 601 602 [603] 604 605 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!