24 júl 03, 00:14:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 599 600 [601] 602 603 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2368167 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
wasabi91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #9000 Dátum: 11 okt 21, 14:06:23 »

Én úgy gondolom, hogy ezt a Sharingan és Rin'negan fejlődést, hogy a Rin'negan kifejlődéséhez nem szükséges a Sharingan. Kifejlődhet/létrejöhet  sima szemekből is. Ha visszaemlékszünk a Rin'negan történetekre, vissza emlékezésekre ott mindig megemlítik, hogy időről időre feltűnik egy ilyen szemtechnika vagy azt használó személy. Nem gondolom, hogy ott mindig lett volna egy Sharingan használó. Éppen ezért nem gondolom, hogy ez csak és kizárólag az Sharingan továbbfejlesztet verziója. Inkább arra tudok gondolni, hogy hasonlóan mint a Sharingan és annak továbbfejlődése a Magnekyu Sharinngan létrejövéséhez érzelmi hatások kötődnek úgymint fájdalom, kín, stb. és ehhez hasonlok. Ha valaki akár normális szemmel is sok ilyet szenved el akkor elérheti a Rin'negant is ha túléli ezeket.
lehet van benne valami, ha belegondolunk Nagato szintén sokat szenveden, sok kínt élt át már gyerekként....Miért ne lehetne ez a rinnengan titka?
Bár akkor Naruto sem állhat messze ettől.Csak nála az a gond,hogy egy szemhasználathoz némi iq is kellene.  Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9001 Dátum: 11 okt 21, 14:38:55 »

Nah Rinneganhoz:

Ha Naruto nem állna tőle messze, akkor Sasuke sem, ebből az következik, hogy Naruto ha fejre állna és kukorékolna se tudná leverni sosem őt.

Remélem tényleg Sharingan kell a Rinneganhoz, elég ótvar lenne a manga, ha pl Naruto is azokkal a szemekkel rohangálna... De ha belegondoltok, nyilván nem viccből nem lehet az Uchiha-táblát Byakugannal elolvasni, csak Sharingannal, MS-el vagy Rinnegannal. A 2 szemfajta között nyilván szoros a kapcsolat.

Madara meg szabaduljon kifelé az Edo-Tenseiből, már unom Kabuto fejét, még hogy ő alkotta azt az erőt.. jó vicc... Madara lábujja ellen sem lenne fikarcnyi esélye sem...   smirksweat
Naplózva
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #9002 Dátum: 11 okt 21, 15:29:14 »

Ha megfigyelitek az a hatalmas Meteort vagy mit a susano(val) hozza létre. A 4 kezével formál pecséteket és utána jön az a cucc. Már valaki régebben irta, hogy wow 4 kezes jutsu (remélem nem lett cáfolva).

Narutot pedig tápolni kell ez igaz, a jelenlegi formájában nem győzhet (ha mégis az gáz lenne, igen tudom, hogy sok mindene van és, hogy rohadt erős, de akkor is egy ems vagy ems+rinengan kombó már sok lenne neki), az esetlege lehetőségek a fejlődésre:
- egy rinengan gagyi lenne
- ha a jubi erejét kapná, akkor meg bee-nek lenne annyi
- Pecsét technikákra nincs idő
- biju bomba, nem lenne nagy különbség a rasengan és közte (bár jóval pusztitóbb lenne)
- vérvonal képesség az anyától vagy apjától (ezt meg valszeg már megkapta volna, ha lenne)
- valaki emlitette a tekercs békát amit jiraiyatól kapott, az csak a pecsétjéhez van, ezért kilőve
- ha léteznek 4 kezes technikák arra Naruto képes lenne, de megint csak sok idő lenne

Ezek mind kihúzva, ráadásul az összecsapások még csak 1.5 napja tartanak és lassan vége a háborúnak, ha nem lesz szünet és nem nyúlik el a háború akkor nem nagyon van esély naruto erejének növelésére (mivel a tanuláshoz, fejlődéshez idő kell). Kiváncsi vagyok mivel áll elő Kishi de szerintem nem kell sokat várnunk. 
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9003 Dátum: 11 okt 21, 16:21:36 »

Narutonál van az egyedül szerintem hogy egy teknika kifejlesztéséhez nem kell idő mert kage bunshinol 1265326 klónt és akkor meg is van a teknika és ha tényleg vannak 4 kezes jutsuk akkor naruto simán megtanulhatná( bár naruto gyenge kézpecsétekben szerintem).
Naplózva
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #9004 Dátum: 11 okt 21, 16:24:48 »

De egy jó pár nap neki is kell.
Naplózva
hatakiri
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #9005 Dátum: 11 okt 21, 16:47:59 »

Biztos az lessz a vége hogy kiegyezik a rókával, és így még több ereje lessz, és még így is csak a fele lessz meg a róka igazi erejének. A másik felét ugyan elzárták a shinigamival, de még az is kiderülhet hogy érzelmi alapon visszaszerezhető.
Azért túl sok technikát ne várjatok Narutótól. Mindíg is a Klónjai csapatmunkájába és a rashengan egyik változatában volt az ereje.

Az edo tensei-es Madara viszonylag "egyszerűen" megszabadulhat, csak használnia kell magán az izanagit. Igaz ha nem saját akaratábol nyomul akkor meg van lőve.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9006 Dátum: 11 okt 21, 16:53:53 »

Egyébként szerintem nem 4 kezes jutsu hanem 6 mert madara is pecsétet formál .
Naplózva
izon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #9007 Dátum: 11 okt 21, 17:18:15 »

hát naruto valószínűleg megint menet közben fog tanulni valamit vagy fedez fel magában egy új erőt ez mindig így van  >.<# szinte már törvényszerű hogy nagy pácba kerül jön 1 kis lelki fröccs akár a kilencfarkú emlékeibe belenéz és azon keresztül látja az anyja pecsét technikáit...
Naplózva
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #9008 Dátum: 11 okt 21, 17:33:58 »

Szerintem ez a hatkezes cucc szimplán annyi, hogy menő. Nem sorba mutatja a pecséteket hanem egyszerre hat külön kézzel. Elvileg egy test úgyhogy, szerintem olyan mint egy "sima" jutsu.
Naplózva

achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #9009 Dátum: 11 okt 21, 18:25:04 »

az lenne a vicc, ha narcsi + a róka összehaverkodnának annyira, hogy a róka narcsin keresztül használná a shinigami-t (amit a 4.-től lesett el - még mielőtt vki ebbe belekötne), ezzel feláldozná magát (a kyuubi-t viszi a kaszás, de narcsit békén hagyja) és így győznének le mindenkit... -persze ennek kicsiny a valószínűsége, de valami ilyesmit el tudnék képzelni...
madarának hiányolom a legyezőjét, ami tobinál van... tuti az is valami érdekes cuccos
tehát a hat út:
rin'negan
sharingan
senju
talán még hyuuga (byakugan), uzumaki (pecsétek), egyéb vérvonalak, por elem, bijuu-k... lehet találgatni...

nem lehet, hogy nagato-t madara hozta létre az izanagi-val???
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9010 Dátum: 11 okt 21, 18:29:26 »

Szerintem az még hamarabb megtörténhet hogy a kyuubi megmutat pár jutsut narutonak gondolom a kyuubi nem egyet tud.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #9011 Dátum: 11 okt 21, 18:55:38 »

Miért emlegetitek annyian , hogy meg szabadul az Edo tensei irányításától ? Itachinak sikerült de neki több szempontból is érdeke volt hisz ha nem teszi Narutoék már régen halottak meg amúgy is. Madarának semmilyen oka sincsen , hisz tudja , hogy Tobi társa hozta vissza , emiatt szerintem Kabuto is engedi őt ,hogy azt tegyen amit akar hisz azzal rájuk nem jelent veszélyt. Egyből rájött , hogy a terv az megy csak módosítva. Remélem Narutoékat most nagyon összeverik , mert okés ,hogy mindig nyer de ez egy háború ahol a történelem legerősebb Shinobijaival áll szemben , és a régi ebben az esetben nem rosszabb. Madara pedig jelenleg mind közül a legerősebbnek bizonyul.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #9012 Dátum: 11 okt 21, 19:13:17 »

a byakugan nemhinném h út lenne meg az ien oan vérvonal képességez az tul 1szerű rikudou  nak amugy se hiszem  byakuganja lett volna szóval az nemhinném  h út lenne meg a sharingan se hinném h út bár lehet h az mégis de xtem inkább az h uchiha bár úgy eltom képzelni h rikudou sennin birtokolta a világ össszes vérvonal képességét és á de azis hülyeség mer akkor az nem oszlottt volna annyi felé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9013 Dátum: 11 okt 21, 19:21:07 »


Igazad van! Érdekes dolog...

...
Az Izanagi az nem egy valósággá váltot genjutsu? Akkor azt a kis kődarabot lehet hogy genjutsuval létrehozta és Izanagival valóság lett.

Ez is jó meglátás, hiszen itt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/13 elhangzik (Tobitól, de ebben nem hiszem, hogy kamuzik), miszerint:

"Azáltal, hogy hatalma volt a képzelet és a spirituális energiák felett, ami a „Yin” alapját képezi...
Képes volt tárgyakat formálni a semmiből."


Ez pont úgy hangzik, mint valósággá tenni egy illúziót. Mosolyog

Nem hinném,hogy a sharinganból lehet rinnengan. Szerintem azokat a szemeket szerezte Madara valahogy,nem pedig csak továbbfejlődött a szeme.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/17
Itt mondja, hogy ő ébresztette fel saját magában.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9014 Dátum: 11 okt 21, 19:25:39 »

egyébként már kb 600x le lett írrva, hogy a byakuganból lett a sharingan.. vagy legelábbis rokon a két szemtechnika. de ennek sztm nincs jelentősége. a byakuganon eddig sem volt semmi hangsúly,sztm továbbra sem lesz
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 599 600 [601] 602 603 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!