24 szep 27, 19:53:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 603 604 [605] 606 607 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2480316 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
izon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #9060 Dátum: 11 okt 25, 13:59:26 »

ha hold szeme tervvel 1 baj van ha tényleg a holdban van a 10 farkú teste pontosabban az a 10 fakú becsomagolva egy kis földel akkor a hold szeme terv azon részét hogy a holdra kivetíti a sharingant tobi sosem lehetne kivitelezni mert ha felélesti a 10 farkút akkor megsemmisíti a holdat ergó nincs mire genjutsut használni tehát én kitartok azon álláspont mellet hogy a most látott nagy vmi az a 10 farkú teste...
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9061 Dátum: 11 okt 25, 14:10:07 »

végülis lehet, hogy a holdba csak a chakrája és az a tömény őrülete van, ezért lehet hogy a szadó mazó téll a durván megcsonkított teste neki. Gondolkozik
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #9062 Dátum: 11 okt 25, 14:45:46 »

A 10 farkú chakrája lett felosztva, vagyis minden csak a teste nem hiszen az van a Holdba zárva Tobi szerint.

Az egyértelmű, hogy Narutonak táposabbnak kell lenni-e mert így esélytelen. Ez a "táposság" szerintem a fa elem lesz, annak ellenére hogy se a vizet, se a földet nem tudja használni. Amikor ugyanis a 9farkú módban van akkor a fa elem reagál erre a chakrára, pl a Zetsukból fa lett vagy amikor először vette fel a Kyuubi módot akkor Yamato is megjegyezte. Zetsu-s rész és Bee elmélkedése:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/545/15

(kicsi off: az igazi Madara ellen fogja először használni az igazi Naruto és mikor az uchiha ezt meglátja akkor jön a visszaemlékezés, legalábbis nagyon remélem Nevet. Legyőzi FMS + Rinnegan Madarát, így erősebb lesz mint Hashirama, azaz az új generáció ... szokásos duma Mosolyog )

szerk.:
Azt a kősziklát biztos nem Izanagival hozta létre Madara, hiszen akkor egyik szemére meg kellene vakulnia. Ahhoz hogy vakság nélkül használja valaki ezt a technikát, ahhoz a 6 út kell. Madarának csak 2 van, legalábbis sehol sem olvastam, hogy rendelkezne Hashirama DNS-sel.

Az Edo Tensei-t egyszerű megszüntetni, csak rá kell venni Kabutot, hogy oldja fel. Ehhez elég lenne Itachi egy genjutsuja is, azonban Kabuto mostani állapotában immunis a genjutsura, mert ott van benne Oro chakrája, azaz olyan mint a Jinjuriki és a Bijuu.

Az is biztos hogy Madara nem fog kitörni az irányítás alól, sőt szerintem nem is irányítja Kabuto. Felesleges mert egyébként is irtaná a hadsereget.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 25, 15:05:46 írta CsukiIce » Naplózva

Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #9063 Dátum: 11 okt 25, 14:51:56 »

nem tom hogy ebbe a topicba volt e vita arról hogy volt-e valaki harcisipka mögött azon a képen, de most voilá:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/527/21
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Putir
Vendég
« Válasz #9064 Dátum: 11 okt 25, 15:01:46 »

ez egy fanmade színezés bárki színezheti bármilyenre nem biztos hogy így néz ki
Naplózva
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9065 Dátum: 11 okt 25, 15:22:31 »

Naruto-nál a kövi szint az a Sage+Kyuubi mód. Talán már most Madara ellen bekövetkezik. És kapcsolódóan egy újabb ötlet, Naruto maga lesz Rikudo sage (nem reinkarnáció, hanem mint valami két lélek egy testben) és a Sage+Kyuubi mód lesz az első lépés Rikudo felébresztéséhez. kacsint Madara-t pedig visszavonulásra fogja késztetni.
Edo tensei-el kapcsolatban még Sasuke is felbukkanhat Kabuto közelében és nála se tudni h hova fejlődött a genjutsu-ja. Nevet Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9066 Dátum: 11 okt 25, 15:57:38 »

szerintem első körben madara nagyon-nagyon csúnyán kiírtja a környezetét, és a 2. fightban nyomják le Nevet általában így van: először veszít a jó, de aztán súlyso sérülten, csak az akaraterejével lenyomja / meggyőzi, hogy adja fel, mint nagatónál. ha naruto már első körben lenyomná madarát, nagyon-nagyon csalódott lennnék.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
HJoci26
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #9067 Dátum: 11 okt 25, 16:49:11 »

Nem tudom, hogy mi lesz Naruto lépese, de Naruto 14-felé "osztódott" (13 klón+igazi) és igen jól boldogultak a klónok, mi lesz ha újra össze áll, a megszerzett harci tapasztalat egyesül, még bármi lehetséges. Szerintem Madara a klónt lenyomja, de megjön az eredeti N. és akkor lesz majd igazán izgalmas a harc. Ami Naruto új technikáit illeti, olvastam vhol egy igen érdekes lehetőséget(fanmade de elgondolkoztató) Itachi genjutsuba zárja Narutot, ahol tanulhat, és a csatatéren csak pár perc, a jutsuban évek telnek el-sztem nem lehetetlen!
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #9068 Dátum: 11 okt 25, 16:56:31 »

Ez kb olyan jellegű mint Dragon ball-ban a tér és idő szobája. De nem lesz belőle semmi szerintem ,mert Ita nem alkalmazott azóta Gen-t rajta, és ment Kabutohoz vagy hova feloszlatni az edo-t ami őt is eltüntetné, max akkor nem ha önmagát meg hagyatná vele.
Naplózva
wasabi91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #9069 Dátum: 11 okt 25, 17:31:06 »

Ez kb olyan jellegű mint Dragon ball-ban a tér és idő szobája. De nem lesz belőle semmi szerintem ,mert Ita nem alkalmazott azóta Gen-t rajta, és ment Kabutohoz vagy hova feloszlatni az edo-t ami őt is eltüntetné, max akkor nem ha önmagát meg hagyatná vele.
Nekem is ugyanez jutott eszembe. Nevet Ez tiszta Dragon Ball lenne a Cell gamesből. Nevet
Várom már az új fejezetet nagyon, kíváncsi vagyok, hogy mi az a valami amit Madara a végén "megidézett".
Nem tudom lesz e a Madara elleni harcnak 2 felvonása is...szerintem egy hosszúban lenyomják az egészet, amiben végig Naruto fog szarul állni,de a végén kitalál egy valamit és azzal legyőzi. De ezt szerintem csak 20 rész múlva tudjuk majd meg. Nevet
Naplózva
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9070 Dátum: 11 okt 25, 17:43:42 »

Madara-val nem csak most fognak összecsapni. Most egy kis erőfelmérő lesz egymás képességeiből (Naruto-Madara). Tobi pedig bedarálja Bee-t a kis "seregével".
De az az edző genjutsu se lenne piskóta. Ha nem Itachi, akkor majd Sasuke-val. Nevet Nevet
És most h Tobi nem az Madara, akinek mindenki hitte, szerintem az eredeti Zetsu nagyon is fontos lesz. Mert róla se tudni semmit.
Naplózva
HJoci26
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #9071 Dátum: 11 okt 25, 18:29:50 »

hát én nem vagyok, dragon ball fan, de ezt már csinálta Itachi Kakashival, mikor meglátogatták a falut, pontosan nem tudom melyik részben, vhol 1-180-fejezet között volt, még Sasuke szökése előtt.
Naplózva
LEGATO3654
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #9072 Dátum: 11 okt 25, 18:30:10 »

Az senkinek nem jutott eszébe, miért hangsulyozta ki Kabut azt" A Te Edo Tensei-jed egy különleges verzio. Úgy készültél, hogy olyan legyél, mint fény korodban."
-Akkor Nagatot miért nem úgy hozta létre? Simán legyözte volna Narutot és Bee-t.
-Mert Tobi Madara és másképpen nem tudta volna megidézni.
TÁLÁN
Naplózva
HJoci26
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #9073 Dátum: 11 okt 25, 18:31:53 »

Mármint bezárta a gjutsuba, de nem edzeni, hanem kínozni! Mosolyog
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #9074 Dátum: 11 okt 25, 18:38:41 »

LEGATO3654
nagatonak nem volt nagyon fénykora sőt szerintem akkor volt legerősebb amikor megidézte
Naplózva
Oldalak: 1 ... 603 604 [605] 606 607 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!