24 szep 20, 22:40:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 581 582 [583] 584 585 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2470661 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #8730 Dátum: 11 okt 13, 19:16:11 »

He was controlled by Madara Uchiha who could be called the "real" Fourth Mizukage.
ezt írja a narutopedia a 4 mizukagérol ezt nem értem valaki elmagyarázza hogy hogy irányitotta madara a 4 mizukagét ha halott volt?
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #8731 Dátum: 11 okt 13, 19:17:12 »

Te nem érted, azért let toda Madara irva, hogy hitessék el mindnekivel, hogy ő Madara. Ezek szerint valameik mizukage tobi. És megis értem, hogy akkor Tobi hogylehet ilyen erős.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Frenkyg
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #8732 Dátum: 11 okt 13, 19:20:08 »

Na és ha Madara, miután Nagatóba ültette a rinnegant, tökéletesítette Hashirama sejtjeinek a felhasználását, majd létrehozott ezekből a sejtekből egy testet külön magának(béta verzió fehér+fekete Zetsu), mejd a tudatát és a sharindanját beleültette akkor logikus csak, az, hogy hogyan lehet 2 Madara:D

Am ez is lehetne valami nyereményjáték, nem? Tippelj hogyan lehet 2 Madara egyszerre, egyazon időben, egyazon csatában résztvevő! És a győztest mondjuk, meg lehetne dícsérni:D
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8733 Dátum: 11 okt 13, 19:26:29 »

Most így hirtelen valamit nem értek.Itahi mondta hogy madarával együtt irtották ki az uchiha klánt.De: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/549/10 akkor itachi miért mondta azt hogy:légy átkozott madara,tehát tudtad,, Gondolkozik
Lehet,hogy valamit elfelejtettem,de akkor előre elnézést,mert eléggé fáradt vagyok már,vagyis előfordul hogy hülyeséget kérdeztem smirksweat
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #8734 Dátum: 11 okt 13, 19:31:45 »

Azért hívta kisame tobit mizukagénak, mert sokáig ő manipulálta a 4.mizukagét, aki jinchuuriki is volt és ugye kisame a rejtett köd falujából származott.
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #8735 Dátum: 11 okt 13, 19:33:23 »

egyébként madara honnan tudott az edo tenseiröl ha azt a 2. hokage találta ki? mert eléggé úgy mondta mint ha ismerné azt a teknikát
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #8736 Dátum: 11 okt 13, 19:33:54 »

Szerintem Tobi egy klón akit Madara alkotott , még az előtt , hogy  meg kűzdött Hashimarával. Ez szerintem a fekete Zetsu másik fele, mert van egy fél fekete és egy fél fehér. Egy amolyan tartalék tervnek , hogy utólag hajtsa vére a 66-os parancsot ikszdé. Erre az egyik bizonyíték , hogy Tobi szerint "rá" kellett volna használnia Nagatonak a Rinne Tenseit, és Madara is tudja ki Nagato , valamint Tobi azt mondta , hogy ó adta Nagatonak a Rinnegant. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/400/4 ha itt meg nézitek Tobit tök fekete , az oké , hogy a ruhája az de akk minek vesz  fekete ujjakat is hozá , vagy mik azok . És ez már csak esetleges meg figyelés de Tobi jobb Sharinganjában van a tér idő jutsu legalábbis úgy tűnik , egy Uchiha is nehezen jut ilyen jutsu-hoz , ő meg nem is az(és Madara jobb szemét http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/12 , pedig nem is lehet látni , persze lehet direkt takarta el a haja , de lehet ,hogy nem és emiatt kapott ki , fél szemel, de ez az elmélet azért baki mert akk Tobi miért nem hasznáklta az mst).
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #8737 Dátum: 11 okt 13, 19:36:50 »

Én viszont azt nem vágom, hogy mi történt a többi csatatéren?
Úgy volt hogy a fekete zetsu a mizukage ellen harcol aki a földesurakat védte, most meg ott van kakashival és saival aki a köd kardforgatóit pecsételi...
Naplózva

Frenkyg
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #8738 Dátum: 11 okt 13, 19:40:06 »

Szerintem Tobi egy klón akit Madara alkotott , még az előtt , hogy  meg kűzdött Hashimarával. Ez szerintem a fekete Zetsu másik fele, mert van egy fél fekete és egy fél fehér. Egy amolyan tartalék tervnek , hogy utólag hajtsa vére a 66-os parancsot ikszdé. Erre az egyik bizonyíték , hogy Tobi szerint "rá" kellett volna használnia Nagatonak a Rinne Tenseit, és Madara is tudja ki Nagato , valamint Tobi azt mondta , hogy ó adta Nagatonak a Rinnegant. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/400/4 ha itt meg nézitek Tobit tök fekete , az oké , hogy a ruhája az de akk minek vesz  fekete ujjakat is hozá , vagy mik azok . És ez már csak esetleges meg figyelés de Tobi jobb Sharinganjában van a tér idő jutsu legalábbis úgy tűnik , egy Uchiha is nehezen jut ilyen jutsu-hoz , ő meg nem is az(és Madara jobb szemét http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/12 , pedig nem is lehet látni , persze lehet direkt takarta el a haja , de lehet ,hogy nem és emiatt kapott ki , fél szemel, de ez az elmélet azért baki mert akk Tobi miért nem hasznáklta az mst).

Ott tényleg úgy látszik, mintha fekete lenne a teste, de itt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/396/19 látszik hogy az egy teljes testet elfedő ruha:D
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8739 Dátum: 11 okt 13, 19:44:31 »

Most így hirtelen valamit nem értek.Itahi mondta hogy madarával együtt irtották ki az uchiha klánt.De: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/549/10 akkor itachi miért mondta azt hogy:légy átkozott madara,tehát tudtad,, Gondolkozik
Lehet,hogy valamit elfelejtettem,de akkor előre elnézést,mert eléggé fáradt vagyok már,vagyis előfordul hogy hülyeséget kérdeztem smirksweat
Erre valaki válaszoljon,nagyon megközönném:D
Naplózva
henrik
Vendég
« Válasz #8740 Dátum: 11 okt 13, 19:44:47 »

de azt is vedd figyelembe,hogy itachi egy olyan teknikát adott sasuke-nak hogy ha meg látja madara-t akkor égese meg az amaterasuval.vagyis madara-ra aktiválódik.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #8741 Dátum: 11 okt 13, 19:45:42 »

Ezt még kifelejtettem , hogy a képen amit mutatál Frenkyg Tobi szeme alatti ráncok vagy mik hasonlóak http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/11 ehhez itt amin Madarának van. Egyébként nekem abból annyira nem derül ki , hogy egy egész testet fedő ruha de az arc attol tényleg lehet normális még . Ezzel csak arra akarok kilyukadni , hogy Tobi vagy Madara klónja vagy a 10 farkúval áll kapcsolatban.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 13, 19:51:58 írta dosreis » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #8742 Dátum: 11 okt 13, 19:59:24 »

OFF:5 percig képes érinthetetlen maradni tobi,de nem 1 másodperc használhatja újra,az túl durva lenne ikszdé
On:Nem is arról van szó hogy mizukaga-senpainak szólítja,hanem madara-sannak,de madara halott,akkor hogy van ez Ohh My God
De, bazzeg, miért szólítja mizukagé-nak b...ki ,ez tényleg érthetetlen. Vajon ki lehet akkor tobi? Miér szólitja mizukagénak,meg madarának, és madara is halott, tehát hogy van ez?
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #8743 Dátum: 11 okt 13, 20:11:57 »

Azért szólította Mizukagénak ,mert Tobi irányította jagurát az akkori mizukagét egy genjutsuval ,így gyakorlatilag ő volt a kage.
Lehet hogy Tobi testét azért borítja mindenhol ruha ,mert abból az érdekes növényi anyagból van a teste.
Viszont ,ha az igazi Madara magáról mintázta még a halála előtt ,akkor Tobinak nem kéne hogy ráncos legyne az arca ,meg miért nem mutatja a másik felét?
Naplózva
Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #8744 Dátum: 11 okt 13, 20:58:40 »

Amúgy ha Itachi mangekyou-ja Tobi sharinganjára aktiválódott, akkor biztosak lehetünk abban, hogy az a hosszú hajú "Madara" akit Itachi ismert, az is Tobi volt, és mikor Kisamének megmutatta magát, akkor is hosszú haja volt. Szerintem e tájba ilyen hajviseletet viselt, hogy még hitelesebb legyen a Madara álca, még az olyan zsenik előtt is, mint Itachi. Ugye láthattuk, hogy a Yondaime Hokage ellen még rövid hajjal harcolt, de Itachival és Kisamével való találkozása később történhetett, legalábbis az Itachis biztos, hisz láthattuk, hogy Itachi is gyerek volt még ott.
Én csalódnék akkor, ha Tobi csak egy klón lenne vagy valami ilyesmi, mondjuk egy tízfarkú tudat még érdekes lenne azt elismerem! És véleményem szerint Itachi se tudta, hogy Tobi valójában nem Madara, ő is szépen meglett vezetve, bármilyen ember is ő, valamilyen szinten örülnék is neki, így Itachi se lenne tévedhetetlen, meg végülis Tobi maga mondta annó, miután előjött a sötétből Itachi amaterasuja után, hogy Ita nem tudott róla mindent, mert akkor már halott lenne...
Vagyis Itachi sincs teljesen képben Tobi kilétével kapcsolatban...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 581 582 [583] 584 585 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!