24 szep 20, 22:22:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 582 583 [584] 585 586 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2470638 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #8745 Dátum: 11 okt 13, 21:02:22 »

Nem teljesen értem Kabutot, mivel bevetette Madarát, így Tobival is fasírtba lesz... A helyébe visszahívnám a megmaradt zombikat és egy helyre idéztetném meg őket, így sokkal ütősebbek lennének, míg így apránként lenyomják a seregét és a végén még Sasuke ellen se lesz elég bábuja.

Valaki megtudná mondani, hogy mi van azokkal a zombikkal, akik Tobival lógnak? Mivel Kabuto technikája/idézése, így ha akarja, akkor Tobi ellen fordíthatja őket, nem? Ha igen, akkor nem értem, hogy miért turbózta fel őket Tobi, hiszen nem bízik a kígyóban.
Te nem érted. Ez nem edo-tensei, nem tudom miért hiszi mindenki ezt. Hmm? Nagato pont ezt a jutsu-t használta a pain 6 útjánál. ezt az "irányítást" a rinnegannal lehet előidézni,úgy hogy beülteted a rinnegan-t a halott személy testébe, de a csakra rudak is segítenek az irányításukban. De úgy néz ki, hogy a sharingan+rinnegan elég ütős kombót hoznak létre ikszdé. Elég az egyik szemébe beültetni a rinn-t a másikba meg az sh-t és így irányítod a testeket+kitudja még milyen új jutsukat kreál a kettő. Amúgy tobi-nak nincs ms-e se ems-e, neki ilyen fura tér jutsu-s a sima sh-ja. kacsint Én viszont madarától egy tökéletes harcot várok, és olyan ems-es jutsukat, amiket nem láttunk eddig,de erősek  Pontosan De sztem is valami segítség,mondjuk az első(hokage) testvére és vmi jinchuuriki segített hashirama-nak hisz a 3. leverte egyszerre az elsőt és a 2.-at is pedig egy vén szivar,és nem is az olyan kiváló,erős ninja, mint naruto vgy sasuke,vgy itachi, vgy tobi, vgy madara,tehát ennyi.(és mostmár eléggé kabuto is mer a háború több mint felét ő rendezte  Nyelvesít)de egyébként sasuke egy felpöffeszkedett"bosszút állok hogy lekoptattátok a körömlakkom"meg hasonló marhaságokért harcoló hülyegyerek. "Szegény" elveszett a sötétségben, és őmaga is bevallotta hogy innen már nincs visszaút. Már a semmiért harcol a rossz oldalon és nem veszi észre,de a következő lépés az lesz,hogy tobi parancsának fog engedelmeskedni.B verzió meg az,hogy épp ellenkezőleg, mindenkit el akar pusztítani a világon,még a rosszakat is.
Naplózva
ultimatelali
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #8746 Dátum: 11 okt 13, 21:16:47 »

Én végig sejtettem hogy nem Madara, és a koporsóba ő lesz. és beigazolódott. De most egy csomó kérdés merült fel. De szerintem, (csak vélemény) Tobi, nagato egy felmenője, aki nem rendelkezett a rinne'gannal. de minennel tisztában volt stb. Megszerezte magának a sharingant. És titkolta hogy ki ő. De dupla vagy semmi alapon, double helmetetvett magára és Madara nevével takarózott, arra a régi pajkos Tobifiúra. Miután kellőképpen megtanulta használni a Sharinganját, a saját képességével kombózva( átmegy szilárd dolgokon ) sikerült elhitetnie Nagatoval, hogy ő bizony a 2. helmet  Madara. És Nagaton kívül (és/vagy Itachi) , mindenkinek az 1. helmet a kis pajkos Tobi aki szimplán Sasori gyűrűjével lett tag. Btw: Most jut eszembe valaki írta hogy Itachi arra "programozta" az amaterasuját amit Sasunak adott, hogy Madara Sharinganjára reagáljon. Na de most ha ő azt hiszi, hogy ő Madara akkor arra is irányítja te nagyon egyszerű. A másik hogy ez nem névre hallgat hanem a személyre mert a tárgyak és, élőlények nem az elnevezésüktől léteznek. Tovább: Na most miután olyan erőre tett szert, amilyennel rendelkezik, marha egyszerű elhitetni, hogy ő Madara. És még szinte, kétség sem merült fel. De mikor Kabumegmutatta neki Edo Tensei koporsóban, tudta hogy gáz van.

Igazából halál mind1, Tobi ost mérföldekkel magasabb szinten van mint az egész bagázya áleszcuzámen együtt. Madara ne tudná leütni, hozzátéve hogy a 2 legerősebb szemtechnika birtokosa, a háta mögött 6 bijuuval akik szintén rendelkeznek e kettővel. Madara epicus megjelenése semmit sem jelent szerintem, ha logikusan gondolkozunk. És felfogjuk mekkora powa birtokában van Tobi. Hmm a Ravasz róka k*rva szját azért ha a feltételezésem igaz...
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8747 Dátum: 11 okt 13, 21:23:10 »

Am rosszul irtad mert 7 bijju, és szerintem Itachi arra programozta a Sharinganját hogy amint meglát egy Sharingánt Tüüüüz...! Nevet Mert akinek Sasukén kivul volt ilyen az Tobi meg Kakashi(gondolom kakashit nem akarta bántani de muszáj volt)
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #8748 Dátum: 11 okt 13, 21:26:40 »

mangában emlitik rikudo 2 fiát.
egyik hatalmas chakrával, szem technikával ala uchiha, másik hatalmas mentális, és testi erővel született. ala senju
sasuke,naruto.
szővel nem biztos h hashirama gyengébb volt.

Sztem tobi volt a harmadik mizukage aztán eltünt és szervált magának két sh-t hisz a harmadikról semmit sem tudunk,de ettől még lehet madara egy része.És obito nem lehet mert tobié volt a rinengan de obito kb egyidős nagatóval és csecsemőként nem tudta volna létrehozni nagatót. 
Sztem kövi részben még nem fog kiderülni ki tobi mert ita vs tobi csata jól elfog húzódni meg madara is fog mutatni egy kicsit az erejéből,de vajon saske melyik oldalra fog állni madarához akit kabuto irányít vagy tobihoz


Azt meg honnan veszed,hogy ita vs tobi lesz a felállás?És azt sem értem,hogy honnan jött az ötlet,hogy egyáltalán áll vmelyik oldalra?(Sztem őt ismerve megpróbálja majd leverni az egész háborút és konohát elpusztítani,ami még az EMS-ével se lehetséges,hisz ne feledjük, hogy madarának is van két darab  ikszdé)
Naplózva
Frenkyg
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #8749 Dátum: 11 okt 13, 21:26:58 »

Szerintem inkább a jinchurikikre gondolt...
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #8750 Dátum: 11 okt 13, 21:43:54 »

Én végig sejtettem hogy nem Madara, és a koporsóba ő lesz. és beigazolódott. De most egy csomó kérdés merült fel. De szerintem, (csak vélemény) Tobi, nagato egy felmenője, aki nem rendelkezett a rinne'gannal. de minennel tisztában volt stb. Megszerezte magának a sharingant. És titkolta hogy ki ő. De dupla vagy semmi alapon, double helmetetvett magára és Madara nevével takarózott, arra a régi pajkos Tobifiúra. Miután kellőképpen megtanulta használni a Sharinganját, a saját képességével kombózva( átmegy szilárd dolgokon ) sikerült elhitetnie Nagatoval, hogy ő bizony a 2. helmet  Madara. És Nagaton kívül (és/vagy Itachi) , mindenkinek az 1. helmet a kis pajkos Tobi aki szimplán Sasori gyűrűjével lett tag. Btw: Most jut eszembe valaki írta hogy Itachi arra "programozta" az amaterasuját amit Sasunak adott, hogy Madara Sharinganjára reagáljon. Na de most ha ő azt hiszi, hogy ő Madara akkor arra is irányítja te nagyon egyszerű. A másik hogy ez nem névre hallgat hanem a személyre mert a tárgyak és, élőlények nem az elnevezésüktől léteznek. Tovább: Na most miután olyan erőre tett szert, amilyennel rendelkezik, marha egyszerű elhitetni, hogy ő Madara. És még szinte, kétség sem merült fel. De mikor Kabumegmutatta neki Edo Tensei koporsóban, tudta hogy gáz van.

Igazából halál mind1, Tobi ost mérföldekkel magasabb szinten van mint az egész bagázya áleszcuzámen együtt. Madara ne tudná leütni, hozzátéve hogy a 2 legerősebb szemtechnika birtokosa, a háta mögött 6 bijuuval akik szintén rendelkeznek e kettővel. Madara epicus megjelenése semmit sem jelent szerintem, ha logikusan gondolkozunk. És felfogjuk mekkora powa birtokában van Tobi. Hmm a Ravasz róka k*rva szját azért ha a feltételezésem igaz...
Nincs igazad. Tobi-nak nincsen EMS-e se MS-e,ami ugye hatalmas erőt jelent. eközben madara egy legenda,tobi meg egy suttyom senki,aki csak most próbálkozik a nagyok dolgába beavatkozni. nameg ha tobi-t megölné most kabuto vhogy,és megidézné,akkor nem az lenne az első dolga,hogy a 70 cm vastag, tölgyfából készült koporsójának az ajtaját kicsessze az előtte álló személyre ikszdé (méghozzá állóhelyzetben mindenféle erőlködés nélkül)Egyébként már nem is azért,de ez egy jele, hogy hashirama-nak esélye se volt egyedül lezúzni madarát Neeem,hisz a legfőb technikája a faelem volt, és hát ha egy pöcköléstől így kirepít egy ajtót,szegény muu-ra ikszdé,akkor egy technikával kirepít egy ötszáz tonnás fát.  ikszdé bye bye
Naplózva
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #8751 Dátum: 11 okt 13, 21:48:00 »

egyébként madara honnan tudott az edo tenseiröl ha azt a 2. hokage találta ki? mert eléggé úgy mondta mint ha ismerné azt a teknikát

Szerintem csak simán tud japánul, és "lefordította". Nevet
Naplózva

sajtmester
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #8752 Dátum: 11 okt 13, 21:50:04 »

srácok srácok, eddig okés, volt szó sok mindenről, de én most 1 picit visszalapozott kérdést tennék fel, mikor ugye Tobi Nagato szemeiért ment, WTF Uzumaki Nagato?Mosolyog
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #8753 Dátum: 11 okt 13, 21:51:15 »

Én végig sejtettem hogy nem Madara, és a koporsóba ő lesz. és beigazolódott. De most egy csomó kérdés merült fel. De szerintem, (csak vélemény) Tobi, nagato egy felmenője, aki nem rendelkezett a rinne'gannal. de minennel tisztában volt stb. Megszerezte magának a sharingant. És titkolta hogy ki ő. De dupla vagy semmi alapon, double helmetetvett magára és Madara nevével takarózott, arra a régi pajkos Tobifiúra. Miután kellőképpen megtanulta használni a Sharinganját, a saját képességével kombózva( átmegy szilárd dolgokon ) sikerült elhitetnie Nagatoval, hogy ő bizony a 2. helmet  Madara. És Nagaton kívül (és/vagy Itachi) , mindenkinek az 1. helmet a kis pajkos Tobi aki szimplán Sasori gyűrűjével lett tag. Btw: Most jut eszembe valaki írta hogy Itachi arra "programozta" az amaterasuját amit Sasunak adott, hogy Madara Sharinganjára reagáljon. Na de most ha ő azt hiszi, hogy ő Madara akkor arra is irányítja te nagyon egyszerű. A másik hogy ez nem névre hallgat hanem a személyre mert a tárgyak és, élőlények nem az elnevezésüktől léteznek. Tovább: Na most miután olyan erőre tett szert, amilyennel rendelkezik, marha egyszerű elhitetni, hogy ő Madara. És még szinte, kétség sem merült fel. De mikor Kabumegmutatta neki Edo Tensei koporsóban, tudta hogy gáz van.

Igazából halál mind1, Tobi ost mérföldekkel magasabb szinten van mint az egész bagázya áleszcuzámen együtt. Madara ne tudná leütni, hozzátéve hogy a 2 legerősebb szemtechnika birtokosa, a háta mögött 6 bijuuval akik szintén rendelkeznek e kettővel. Madara epicus megjelenése semmit sem jelent szerintem, ha logikusan gondolkozunk. És felfogjuk mekkora powa birtokában van Tobi. Hmm a Ravasz róka k*rva szját azért ha a feltételezésem igaz...
Jah meg egyébként nem hiszem hogy tobi gyenge lenne,de madarának az ereje naon Kúl pedig nem is ismerjük,de biztos nem fogja alulmúlni a követeléseket ikszdé
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8754 Dátum: 11 okt 13, 21:54:11 »

Iggen Nagatóban is Uzumaki vér folyik...de nekem most az volna a krdésem,hogy vajon szerintetek mit fog Madara mondani???ha meglátja Narutot mert Tobi azt mondta,hogy benned is megvan a tűz akarata meg,hogy tiszta Hashirama...vajon mit mond majd Madara??Vagy csak odamegy és  letépi a klón fejét XDJah igen és szerintem Madara meg Hashirama egy szinten voltak...mert nagyon véres harc lehetett az utcsó,és szerintem Madara is abba halt bele,Hashirama meg amiatt halt meg,mert szerintem sulyos sebeket kapott...
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 13, 21:57:53 írta naruto96ricsmond » Naplózva

sajtmester
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #8755 Dátum: 11 okt 13, 23:23:32 »

+ volt szó előzőekben hogy madara vs. hashirama közti csatában ottvolt a 9 farkú is, hát tessék:

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/6
Naplózva
Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #8756 Dátum: 11 okt 13, 23:29:11 »

Hát most már tényleg kezd egyre bonyolultabb lenni a manga. Ha ezek szerint Madara volt a koporsóban, amit szinte gondoltam, akkor a kérdés most az, hogy ki lehet Tobi (még mindig ez a kérdés)  ?
1. Maga a 10 farkú valamilyen emberi formába préselve, vagy legalább csak a tudata  WTF?
2. Nagato egyik felmenője, amit már korábban is említett valaki
3. Tobi maga lenne Madara tesója... ez elég butaságnak tűnik, és egyre inkább az az érzésem, hogy a második verzió lesz a nyerő.  Neeem
De előfordulhat, hogy Tobi is Madara, csak pont úgy, mint az a múmiaKage, ő is ketté tudja magát választani, vagy valami hasonló.. lehet két személyisége van, vagy tudja a fene.  No comment
 Mindenesetre arra lennék kíváncsi, hogy Madara honnan ismerheti Nagatot, mivel kis taknyos kölyöknek nevezte, amikor említést tett róla. Ezek szerint, ha ismerte, akkor mégis csak jóval tovább élt, mint egy átlagos ninja, hiszen Nagato jóval fiatalabb tőle. Vagy talán maga ez az álarcos fickó ölte volna meg, vagy szövetséget kötöttek volna?

Lehetséges volna, hogy egy Uzumaki áll Tobi álarca mögött. Ha Nagatoban is Uzumaki vér folyik, és Narutóban is, akkor elehet, hogy nem is egy Uchiha van Tobi álarca mögött?  Hmm?
A kérdés még az, hogy mit tudhatott még Itachi? Nekem úgy tűnt, hogy megvolt róla győződve, hogy Madara az, aki az ellenségük. Viszont ha találkozott vele akkor, amikor hosszú haja volt, és később is, akkor lehetséges, hogy sejtette, hogy két külön személyről van szó, vagy azt, hogy pontosan egy személyről. Az is eszembe jutott, hogy Shisui testében tevékenykedik Madara, de az Edo Tensei a lelket hozza vissza, és ha csak nem vált kettő Madara lelke, akkor Uchiha Madarának semmi köze nincs az álarcos fickóhoz, mivel már rég halott.  Behalt
Vagy mégis?  Ohh My God

Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #8757 Dátum: 11 okt 13, 23:36:50 »

Na ez nem semmi ...     itt arra gondolok, hogy miket írtok. Most olvastam végig 10 oldalt és nem áll szándékomban okoskodni de ennyi butaságot már régen olvastam.

Amire emlékszem arra megpróbálok reagálni:
 
Először is a 10farkú fel lett osztva. Mindene: tudat, chakra stb, a teste pedig a Holdba zárva (gondolom Rikodou Sennin egy Chibakuval bezárta). Ezért ez az elmélet szerintem felejtős.

Madara vs Hashirama harc. Már régebben is írták, hogy Madara volt az aki a harcban irányította a Kyuubit, tehát Hashirama volt az aki a kettő ellen küzdött és így győzte le Madarát!!! Nem azért tudott háziállatként bánni a Bijuu-kal mert érezték rajta, hogy állatbarát, hanem olyan erős volt a fa eleme. Az állatok sem hülyék, főleg a Naruto világában, szóval a verésből ezek is tanulnak. Másabb példa, de jó ide, hogy Naruto Itachival történt első találkozása óta talán tőle tartott a legjobban.

Nagato általi felélesztés. Nagato mondta a Naruto elleni harc során, hogy azokat tudja feléleszteni akiket Ő MAGA ÖLT MEG!!! Ebből adódik, hogy Madarát nem próbálta feléleszteni, hacsak nem ő ölte meg. A másik fontos dolog, hogy szintén Narutonak mondta: épp időben vagyok még azon emberek visszahozatalához akiket megöltem Konoha támadásakor, tehát az nem lehet, hogy Madara hagyja magát megöletni Nagatoval és ő majd évtizedekkel később feléleszti.

A 6 Jinjuriki EDO TENSEI-jel visszahozottak. Az más kérdés hogy most Tobi irányítja őket. Már az is ki lett beszélve valamelyik topicban, hogy Nagato halottakat használt 6 testnek, nem pedig "élő", Edo-s embereket. Ebben az esetben nem kellenek chakra rudak, hiszen élnek és elég annyi az irányításukhoz, hogy olyan talizmánt kapnak a fejükbe, amiben az van hogy Tobinak engedelmeskedjenek. Az hatalmas nagy hülyeség, hogy Tobi beültette nekik a Rinnegant, a sharingant és már kész is az irányítás. ikszdé

Az Izanagi. Tobi is mondta, hogy tiltott Uchiha jutsu. Nem kell hozzá Hashirama DNS, mert az Uchiháknak sem volt. Danzounak kellett hiszen csak így tudta a sharingant tartósan használni. Az más kérdés, hogy Hashirama DNS-sel tovább tart a jutsu, pl Tobi. Gondolom egy Uchiha kb annyira tudta ezt használni, hogy max 1 támadást túléljen, de mivel pecsétek kellenek ehhez is ezért nem olyan könnyű ezt a technikát felkészületlenül használni, a végső támadások pedig általában így jönnek.

Kisame vs Madara. Az kiderült, hogy a 3. Mizukagét Tobi irányította és ekkor Uchiha Madaraként mutatkozott be. Ezek után egyáltalán nem furcsa, hogy Madarának hitte Tobit, főleg úgy hogy Kisame Madarának csak hírét, legendáját hallhatta, sőt szerintem nem is látta.
(Megjegyzés: A 3. Mizukagéról tudjuk, hogy Sanbi Jinjurikije volt és az ő viszonyuk olyan volt mint Bee és a 8 farkú. Ebben az esetben hogy tudta Tobi genjutsuval irányítani őt?)

Nekem az a véleményem, hogy (egészséges) Nagato, FMS Madara és FMS Sasuke is erőben Tobi felett vannak. Eleve Rikodou Senninnek Rinneganja volt. Ez az a szem amiből a többi szemtechnika kialakult, de azok közül egyik sem képes megközelíteni azt (sima sharingan vagy byakugan). Az FMS megint más. Szerintem 2 Rinnegan vagy 2 FMS többet ér mint egy sima sharingan és Rinnegan, már csak azért is mert a kialakulásuk miatt a Rinnegan tudja mindazt amit a sima sharingan. Az is biztos, hogy Tobinak a teleportálás miatt maradt meg az egyik Sharingan.

Azt sem tudom mire fel van ez a Madara übertáp. Narutot legyőzné? Lehet, de közel sem biztos. Hiába van Susanoo és egyebek, ha nem tudja eltalálni Narutot aki most a leggyorsabb Shinobi, gyorsabb mint az Amaterasut kikerülő Raikage. Az megint más kérdés, hogy támadni se nagyon tudna, de azt sem szabad elfelejteni, hogy Madara hiába Edo Tensei-jel visszahozott, chakrája akkor is korlátozva van. Az FMS ugyanúgy zabálja a chakrát mint az MS, talán még többet is.
Az egyértelmű, hogy most Madara lesz a hentes mert tarolni fog, főleg azért mert egy nagyon kimerült sereg és egy elfáradt Naruto klón nem ellenfél számára.

Javasolnám, hogy olvassátok el a Ki is lehet Tobi?  topic-ot és a Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen! utolsó 3 - 4 oldalát, persze tisztelet a kivételnek.  Nevet bow
Biztos van amire rosszul emlékszem, szóval várom a javaslatokat.  kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 14, 00:01:07 írta CsukiIce » Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #8758 Dátum: 11 okt 14, 06:48:19 »

Én is arra tippelek hogy Nagato egyik felmenője. De már az is eszembe jutott, hogy elképzelhető hogy ő Rikudou Sennin idősebb fia. Aki bosszút akar állni, azért mert az öccsét választotta örököséül a Sennin. Végülis ő is tudott mindent a Juubi-ról. Neki állna jobban érdekében hogy hatalomhoz juthasson. Egy olyan személynek kell/kellene lennie akiről már olvashatott Mindenki, így lenne szerintem logikus. De ez csak egy tipp.

De abban egyetértek hogy Madara most nagyon tarolni fog.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8759 Dátum: 11 okt 14, 07:17:00 »

De ha Rikudou sennin idősebbik fia lenne akkor sokat élt Pojén ezt mindenki tuddja,de akkor a fiatalabbnak is élni kellene szertinem...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 582 583 [584] 585 586 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!