24 szep 20, 22:24:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 580 581 [582] 583 584 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2470641 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8715 Dátum: 11 okt 13, 18:03:29 »

Idézet
Madara már csak a be ( illetve koporsóból való "ki kászálódása" ) lépjőével komolyat ütött, és még csak nem is erőltette meg magát!

Hát igen, az eléggé nagy ütés volt nem hétköznapi belépő és kb. helyből ütött akkorát és nem is erőltette meg magát:) Szerintem most eléggé erős karaktert fogunk látni, meg lehet hashirama is gyengébb volt nála ki tudja, nem láthattuk azt a harcot hogyan zajlott le. Lehet olyan volt hogy hashirama+kyuubi vs madara hisz madara tudta irányítani a kyuubit, de hashirama az összes bijuut, lehet ő jobban bírta irányítani és kyuubi ellen is kaphatott lehet pár ütést a madara. Ki tudja, hogyan nézett ki az a harc:)
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #8716 Dátum: 11 okt 13, 18:07:18 »

Most hogy kiderült tobi nem madara,akkor ez hogy van: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/3 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/4  smirksweat
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8717 Dátum: 11 okt 13, 18:08:12 »

mangában emlitik rikudo 2 fiát.
egyik hatalmas chakrával, szem technikával ala uchiha, másik hatalmas mentális, és testi erővel született. ala senju
sasuke,naruto.
szővel nem biztos h hashirama gyengébb volt.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8718 Dátum: 11 okt 13, 18:16:55 »

mangában emlitik rikudo 2 fiát.
egyik hatalmas chakrával, szem technikával ala uchiha, másik hatalmas mentális, és testi erővel született. ala senju
sasuke,naruto.
szővel nem biztos h hashirama gyengébb volt.

gőzöm nincs hogy jött ez most ide......de nem teljesen: Senju: Naruto: Sasuke meg of course Uchica,abból a vérből kinek soha semmi nem jó, mindig felsőbb rendűnek kell érzenie magát: a Rikudo fia akikből az Uchica klán jött létre.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 13, 18:18:45 írta picassopeter » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8719 Dátum: 11 okt 13, 18:18:27 »

rikoudo fia nem volt uchiha mert nem sharinganja volt hanem teljesen más szemteknika ha jól tudom
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8720 Dátum: 11 okt 13, 18:19:46 »

De abból alakult ki a sharingan v nem? le van írva h ezek a leszármazottak az uchihák.Egyébként meg mach5 válaszára reagáltam h miszerint madara erősebb lett volna.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8721 Dátum: 11 okt 13, 18:21:06 »

rikoudo fia nem volt uchiha mert nem sharinganja volt hanem teljesen más szemteknika ha jól tudom

Tobi maga mondta el  hogy mind a senju mind az Uchica a 2 testvér utódaiból alakult ki.... a sharingan meg a Juubitól jön ha az ábrázolást jóól értelmeztem! Rikudo fia azért örökölte a sharingant mivel Rikodu volt az első jinchuuriki. Magyarán egy bijutól  örökölt dolog.

batai15! igazad van, nem tudhatjuk mi történt ott, volt e biju használat meg minden, a végeredmény hogy Madara vesztett. Hogy tényleg a csatájuk után halt e meg ez már viszont nagyon vitatható azok alapján mind amit itachi is mondott, meg most maga Madara is a koporsóból kilépve Nagatót említve.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 13, 18:23:48 írta picassopeter » Naplózva
bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #8722 Dátum: 11 okt 13, 18:33:08 »

mangában emlitik rikudo 2 fiát.
egyik hatalmas chakrával, szem technikával ala uchiha, másik hatalmas mentális, és testi erővel született. ala senju
sasuke,naruto.
szővel nem biztos h hashirama gyengébb volt.

Sztem tobi volt a harmadik mizukage aztán eltünt és szervált magának két sh-t hisz a harmadikról semmit sem tudunk,de ettől még lehet madara egy része.És obito nem lehet mert tobié volt a rinengan de obito kb egyidős nagatóval és csecsemőként nem tudta volna létrehozni nagatót. 
Sztem kövi részben még nem fog kiderülni ki tobi mert ita vs tobi csata jól elfog húzódni meg madara is fog mutatni egy kicsit az erejéből,de vajon saske melyik oldalra fog állni madarához akit kabuto irányít vagy tobihoz
Naplózva
exuslucy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 84


« Válasz #8723 Dátum: 11 okt 13, 18:42:10 »

Szerintem Madara sokkal erősebb volt mint Hashirama hiszen túlélte az ellene vívott harcot és képes volt elhitetni vele hogy legyőzte hiszen mikor kijött a koporsóból első mondata ''a kis taknyos Nagatonak sikerült felnőnie'' szóval ö azt feltételezte Nagato idézte meg öt szóval ismernie kellet a kis Nagatot  vagyis az igazi Madara azóta halt meg valahogy (lehet hogy Tobi ölte meg? ikszdé)
De egy biztos aki ráuszította a rókát Konohára az Tobi volt lehet más maszkba volt de ugyan az a Téridő jutsu és mint láthattuk Muu-nál az edo tensei-es zombik a haláluk előtti testbe idéződnek meg Madaran viszont nem volt maszk bárki is legyen Tobi ö is erős ellem hiszen olyan térido jutsut birtokol ami a 2. és 4. Hokagét is felülmúlja illetve Hashirama DNS, sharingan, rineganalal is rendelkezik smirksweat
Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8724 Dátum: 11 okt 13, 18:46:27 »

Kétlem hogy Itachi képes lenne hatni már Sasukéra.....most már el hatalmasodott rajta ez a "mindenkin bosszút állok pedig már nincs is miért, vagy értelmetlen olyanokért bosszút állni akik csak káoszt akartak teremteni" itt szerintem komoly meccsek lesznek. Sasuke is megmondta Itachi idealista volt, esze ágában sincs a bátyja útját követni! Tobi meg ha pattog nagyon el lesz seggelve. A három Uchicából 2 most teszt halott, tehát ellenük esélye sem lesz hacsak nincs komoly lepecsételő teknikája. De szerintem sem Madara sem Itachi nem hagyna időt Tobinak. Ha Sasukéval fog arcoskodni akkor most nagyon megszívja, egyedül szöcsinek van sharingan forever kontak lencséje de ez most a legveszélyesebb, mivel Sasukéval nem lehet érvelni. Ami nem kis dolog, sőt jelenleg monható hogy itachi is komoly bajban lesz ha ezek ketten beszélgetés helyett a harcot választják. Rengeteg lehetőség van! Kishimoto nagyon felpakolt, a teória gyártók azt se tudják hova kapjanak annyi eshetsőség áll most fenn! Főleg hogy Madara is a képbe került.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8725 Dátum: 11 okt 13, 18:50:45 »

igaz tobi gyenge csak 6 volt jinchuurikivel rohangál akik felvannak turbozva + még ő neki  van 3 útja + nem tudom mennyi ideig halhatatlan úgy hogy semmi esélye senki ellen:D
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 13, 18:52:17 írta Putir » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8726 Dátum: 11 okt 13, 18:52:32 »

MEg elvileg vagy ő lesz a fő boss, vagy pedig kabuto, és ezután lesz a szöcsi v naruto harc, vagy azis lehet hogy az ő harcukat fogja meg zavarni a boss fight.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
exuslucy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 84


« Válasz #8727 Dátum: 11 okt 13, 19:07:15 »

Nem értem mér feltételezi mindenki Tobirol hogy olyan hú de gyenge lenne hiszen anno a 4. hokage ellen elég jól állta a sarat +kapkodott a kyuubi miatt amit egy mezei sharinganal irányított én semmi MS-t nem láttam ott ikszdé és hiába kapott ki tőle elégé rátudott ijeszteni ahhoz hogy feláldozza az életet csak hogy narutoba pecsételhesse a Rokát aki majd később ennek segítségével légyőzheti öt.
Konan meg mindent tudott a kepésségéről (amit ha jól értelmeztem 5 percig képes érintetetlen maradni de 1 másodperc múlva már újra használhatja ami szerintem sokkal durvább mint pain pár másodperces jutsuja volt)  és ahogy láttam Tobi egyáltalán nem vette komolyra a figurát ellene hiszen nem megölni akarta hanem kiszedni belőle hol van Nagato teste elrejtve.
Naplózva
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #8728 Dátum: 11 okt 13, 19:10:27 »

És mivan akor ha Nagatonak sikerült feléleszteni Madarát de nem teljes mértékben ,  lehet hogy Madara tuadátval rendelkezik és az erejének is meg van egy része  De nem teljes mert láthattuk hogy milyen  folyékony  vagy nem is tom minek mondja pll konen vs tobi harcban  ottis folyt a kezéről valami .... Meg mért hordana maszkot az igazi Madara ? Szal ha Nagatonak sikerült valamit varázsolnia azt biztos hogy nem teljesen sikerült jóll ... Én ezt látom ugy jónak
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #8729 Dátum: 11 okt 13, 19:12:07 »

Most hogy kiderült tobi nem madara,akkor ez hogy van: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/3 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/4  smirksweat


Lol, erre nemfoigyelt oda senki? Kisame miért hívja Tobit Mizukage-sempainak?!?!?! Ez valami érdekes nagyon érdekes dolog..
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 580 581 [582] 583 584 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!