24 szep 20, 22:21:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 579 580 [581] 582 583 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2470637 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8700 Dátum: 11 okt 13, 12:36:18 »

Nem értem. Mitől volt ez most olyan bad ass rész. Az előző mangában Kabuto mondta, hogy ideje megidézni az ütőkártyáját. A legtöbben sejtettük már korábban is, hogy a koporsóban Madara van. Így nem is volt olyan kikövetkeztethetetlen ez az eredmény, már mint nekünk. Akik ott állnak vele szemben a mangában, azoknál biztos megrökönyödést vált ki hiszen azt hitték, hogy Madara egyenlő Tobival. Tehát még él Madara. Erre most megtudták, hogy mégsem. Nálam valami olyasmi lenne az ilyen fejezet, hogy Narutoból megpróbálná kiszedni ez az edo Madara a rókát és ezzel arra kényszerítené őket, hogy dolgozzanak együtt mert ha nem akkor....

Azon viszont elgondolkodtam, hogy most, hogy a szövetség megtudta az igazat egészen máshogy kell hozzáállniuk a dolgokhoz. Másrészt lehet, hogy ez a megjelenés lyukat ütött Kabuto és Tobi ideiglenes szövetségébe mivel Kabuto az idézésével elárulta, hogy Madara már meghalt.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 13, 12:45:39 írta rini67 » Naplózva
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #8701 Dátum: 11 okt 13, 13:20:50 »

Hűha itt van Madara a góré... Itt már csak Itachin múlik minden. Remélem, hogy Ita meg tudja azt oldani, hogy miután Kabutót genjutsuba ejtette, rajta keresztül Madara felett is átvenné az irányítást, akinek a segítségével pedig legyőznék Tobi-t.  Gondolkozik
Aminek nem örülök, hogy a Mizukage vs  fekete zetsu harcból semmit sem láthattunk. (biztos tápos lehet a fekete zetsu, ha bírja a sarat a mizukage és pajtásai ellen+ ő lehet a kapocs Madara és Tobi között)
+Hiányoltam egy Gai-Kakashi közös darálást.
Naplózva
t.felix
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Válasz #8702 Dátum: 11 okt 13, 13:39:03 »

kezdenek pörögni az események.hamarosan minden edos elesik,kivéve madara és a 6 jinchuriki meg itachi.
a zetsuknak vége.marad tobi,sasuke.kabuto és zetsu.kiváncsi lennék,hogy naruto leverné-e az edos madarát.
szerintetek a háború után lesznek még ivek?
Naplózva
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #8703 Dátum: 11 okt 13, 14:39:51 »

Egy biztos, Madarát már Tobi a rinengannal,és Sasuke az ems-sel letudja dönteni, ha esetleg Kabuto arra gondolna,hogy Tobiék ellen fordítaná. Plusz sz.tem Madara akkora gyílkolászást nem fog tudni végrehajtani,hisz Narutoék összefognak, és nem lesz rá ideje. Meg ez a Madara úgy lenne tuti, ha a rinengannal hozta volna vissza Nagato,és ha rögtön láttuk volna az Ems-t.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8704 Dátum: 11 okt 13, 14:44:39 »

Ne feledjétek, még nem láttuk harcolni.
ad 2. edo tensei a halál előtti állapotot hozza vissza, ergo mikor madara harcolt hashiramával, már rendelkezett elvileg Ems-el. Ezt ne feledjétek.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #8705 Dátum: 11 okt 13, 15:01:07 »

Vajon Tobi pipa lesz Kabutora, hogy előhozta a nyuszit a kalapból? Egyébként én is azt a forgatókönyvet adnám nagyon amiben Ita és Sasuke 1ütt vágja haza Madarát.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 13, 15:02:33 írta sulooman » Naplózva
Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #8706 Dátum: 11 okt 13, 15:46:57 »

Nem teljesen értem Kabutot, mivel bevetette Madarát, így Tobival is fasírtba lesz... A helyébe visszahívnám a megmaradt zombikat és egy helyre idéztetném meg őket, így sokkal ütősebbek lennének, míg így apránként lenyomják a seregét és a végén még Sasuke ellen se lesz elég bábuja.

Valaki megtudná mondani, hogy mi van azokkal a zombikkal, akik Tobival lógnak? Mivel Kabuto technikája/idézése, így ha akarja, akkor Tobi ellen fordíthatja őket, nem? Ha igen, akkor nem értem, hogy miért turbózta fel őket Tobi, hiszen nem bízik a kígyóban.
Naplózva
Supesharu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1



« Válasz #8707 Dátum: 11 okt 13, 15:49:42 »

Akkor ezért nem láttuk "Madara" Mangekyou ját sose Hümm-hümm
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #8708 Dátum: 11 okt 13, 15:59:48 »


Valaki megtudná mondani, hogy mi van azokkal a zombikkal, akik Tobival lógnak? Mivel Kabuto technikája/idézése, így ha akarja, akkor Tobi ellen fordíthatja őket, nem? Ha igen, akkor nem értem, hogy miért turbózta fel őket Tobi, hiszen nem bízik a kígyóban.
[/quote]





AKik tobival vannak azok az ex jinchurikik  Amiket a reningal irányit nem? Vagy elnéztem valamit? :S
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #8709 Dátum: 11 okt 13, 16:01:28 »

Zetsu ezért szólítja hát "Madarát" Tobinak . Amikor Toruneval harcolt akkor ugye megették a kezét , és amikor vissza nőtt akkor Zetsu féle fehér anyagot láttunk . Mi van ha Tobi is egy Zetsu ?
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #8710 Dátum: 11 okt 13, 16:33:05 »

Ez most így vagány, lesz.... Meg szerintem Kabuto nem fél Tobitól.. mivel ő tudja Tobi titkát, és tobit még nem is láttuk harcolni csak Konan ellen ahol majdnem meghallat, lehet nem is egy erős alak és ezért idézte meg kabuto  Madarát mert nem fél tobitól.... De viszont Kiderült az is madara megszólalásából hogy Nagato akárkit képes feléleszteni és akármikor... (legalábbis nekem ez jött le)
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #8711 Dátum: 11 okt 13, 17:04:08 »

Ütős rész volt Nevet Meglepő fordulatok Nevet Én meg azon gondolkodtam,hogy mi van ha igazából Tobi az Madara öccse?Csak átvette a szerepét és eljátszotta h ő Madara...Istenem de nem tudok várni még egy hetet Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #8712 Dátum: 11 okt 13, 17:42:16 »

Viszont akkor Nagato, és Itachi is erősebb lehetett mint Tobi. Mert mindenki azzal számolt,hogy ott van neki az ems.
De Izanagija volt, sima sharingan, teleport jutsu,és nagyjából ennyi. Tehát nincs neki se Susano, se Amaterasu.....
Plusz Itanak ott volt az a lepecsételős kard,sak egyszer kellett volna v.hogy megvágnia,és kampec bye bye
Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #8713 Dátum: 11 okt 13, 17:46:11 »

Tobi azért képes volt a képéből kiszedni az amaterasut ami Sasuke Ms aktiválódása okozott..... azért az nem semmi!

Madara már csak a be ( illetve koporsóból való "ki kászálódása" ) lépjőével komolyat ütött, és még csak nem is erőltette meg magát! Attól hogy Hashirama ellen kikapott, nem jelenti azt hogy a jelenlegi kagék, vagy akár kabuto-Tobi, itachi, Sauke négyes be tudná őt zúzni ha egyenként esnek neki. Az a tag több mint legenda. Ráadásul merem hinni hogy itt komoly szint váltások lesznek még.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 13, 17:53:43 írta picassopeter » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8714 Dátum: 11 okt 13, 17:59:19 »

Sasuke miért esne az edos madarának? a legnagyobb uchihának? akivel egy nézetek vallanak?
szerk:madara edos  zombi, tehát kabuto kutyája, ergo meg kabuto sasuket akarja sima ügy Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 13, 18:02:20 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 579 580 [581] 582 583 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!