24 szep 20, 22:23:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 583 584 [585] 586 587 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2470639 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8760 Dátum: 11 okt 14, 12:35:50 »

Idézet
Madara vs Hashirama harc. Már régebben is írták, hogy Madara volt az aki a harcban irányította a Kyuubit, tehát Hashirama volt az aki a kettő ellen küzdött és így győzte le Madarát!!! Nem azért tudott háziállatként bánni a Bijuu-kal mert érezték rajta, hogy állatbarát, hanem olyan erős volt a fa eleme. Az állatok sem hülyék, főleg a Naruto világában, szóval a verésből ezek is tanulnak

Én nem tartom olyan erősnek a hashiramát, hogy madarát úgy verje el, hogy még közben madara a kyuubit is hashiramára küldi.. Mert akkor kb. hashirama egy maga elverte a kyuubit és a madarát amit kétlek, hogy meg tudna. Szerintem úgy nézett ki, hogy madara oda ment a kyuubival amit irányított, de mivel hashirama mégis arról volt híres, hogy fa elemet használt meg bijuukat irányított, lehet meg bírta cisnálni, hogy a kyuubi ne ellene harcoljon hanem madara ellen és madara kikapott mivel kyuubi+hashirama ellen nem lett volna esélye szerintem. Azt meg kizártnak tartom, hogy hashirama annyira tápos lett volna a fa elemmel, hogy madarát is elverte meg még közben a kyuubi ellen is harcolt (mivel ha madara irányította a harcba akkor nyilvánvaló kyuubi is harcolhatott a hashiramával). Nem azt mondom, hogy madarát tartom olyan erősnek, hogy hashiramát meg kyuubit elverje, de nem is volt olyan erős mert kikapott, ha te meg azt mondod, hogy madara irányította a ahrc során a kyuubit akkor hashirama madarát is elverte meg kyuubit is lefoglalta ezt meg nem hinném, hogy képes volt akármilyen jól használta a fa elemet. Szóval én még mindig tartom magam ahhoz, hogy madara vs hashirama harcnál hashiramának volt segítsége nem pedig madarának a kyuubi azt úgy is kikapott..
Naplózva
ultimatelali
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #8761 Dátum: 11 okt 14, 12:59:14 »

Én végig sejtettem hogy nem Madara, és a koporsóba ő lesz. és beigazolódott. De most egy csomó kérdés merült fel. De szerintem, (csak vélemény) Tobi, nagato egy felmenője, aki nem rendelkezett a rinne'gannal. de minennel tisztában volt stb. Megszerezte magának a sharingant. És titkolta hogy ki ő. De dupla vagy semmi alapon, double helmetetvett magára és Madara nevével takarózott, arra a régi pajkos Tobifiúra. Miután kellőképpen megtanulta használni a Sharinganját, a saját képességével kombózva( átmegy szilárd dolgokon ) sikerült elhitetnie Nagatoval, hogy ő bizony a 2. helmet  Madara. És Nagaton kívül (és/vagy Itachi) , mindenkinek az 1. helmet a kis pajkos Tobi aki szimplán Sasori gyűrűjével lett tag. Btw: Most jut eszembe valaki írta hogy Itachi arra "programozta" az amaterasuját amit Sasunak adott, hogy Madara Sharinganjára reagáljon. Na de most ha ő azt hiszi, hogy ő Madara akkor arra is irányítja te nagyon egyszerű. A másik hogy ez nem névre hallgat hanem a személyre mert a tárgyak és, élőlények nem az elnevezésüktől léteznek. Tovább: Na most miután olyan erőre tett szert, amilyennel rendelkezik, marha egyszerű elhitetni, hogy ő Madara. És még szinte, kétség sem merült fel. De mikor Kabumegmutatta neki Edo Tensei koporsóban, tudta hogy gáz van.

Igazából halál mind1, Tobi ost mérföldekkel magasabb szinten van mint az egész bagázya áleszcuzámen együtt. Madara ne tudná leütni, hozzátéve hogy a 2 legerősebb szemtechnika birtokosa, a háta mögött 6 bijuuval akik szintén rendelkeznek e kettővel. Madara epicus megjelenése semmit sem jelent szerintem, ha logikusan gondolkozunk. És felfogjuk mekkora powa birtokában van Tobi. Hmm a Ravasz róka k*rva szját azért ha a feltételezésem igaz...
Nincs igazad. Tobi-nak nincsen EMS-e se MS-e,ami ugye hatalmas erőt jelent. eközben madara egy legenda,tobi meg egy suttyom senki,aki csak most próbálkozik a nagyok dolgába beavatkozni. nameg ha tobi-t megölné most kabuto vhogy,és megidézné,akkor nem az lenne az első dolga,hogy a 70 cm vastag, tölgyfából készült koporsójának az ajtaját kicsessze az előtte álló személyre ikszdé (méghozzá állóhelyzetben mindenféle erőlködés nélkül)Egyébként már nem is azért,de ez egy jele, hogy hashirama-nak esélye se volt egyedül lezúzni madarát Neeem,hisz a legfőb technikája a faelem volt, és hát ha egy pöcköléstől így kirepít egy ajtót,szegény muu-ra ikszdé,akkor egy technikával kirepít egy ötszáz tonnás fát.  ikszdé bye bye
 

Egy dolog hogy nincs Ems vagy Ms-eot a rinnengan ami erősebb mint az ems:D plusz emellé e gyengébb sharingan... az a kis Suttyom senki, rendelkezik a 2 legerősebb szemtechnikával az egyiknek egy gyengébb verziójával(sharingan) Madarának avn egy ems-e, amierős de nem eléggé, hozzáteszem még mindig ott vannak a ShaRinn'eganos zombi jinjuurikik akikkel darál... bár egymaga is elveri... a kipöckölés meg az epikus belépés volt és amúgy te is azujjaddal meg tudod lökni az ajtót max nem repül annyit, de hozáteszem HasisRámának kurva erőss spec.fája lehetett nem ilyen kis útszéli tölgyfa.... mit amilyen az a kopi....
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8762 Dátum: 11 okt 14, 13:16:24 »

1 dolgot megjegyeznék...Hasirama a harcban bevette a Bijjukat is, én ugyemléxem:D
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8763 Dátum: 11 okt 14, 13:23:47 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/6
Itt van ahogy kushina mesél a narutonak és ott mondja kushina, hogy irányítása alá vonta a hashirama a killencfarkút, szóval az a madara ellen harcolt. Mert ha irányítása alá vonja akkor gondolom nem saját maga ellen fogja küldeni:) Szóval szerintem madara úgy kaptot ki, hogy hashiramára is meg kyuubira is kellett figyelnie és kikapott. Ha sima 1vs1 lett volna akkor szerintem madara elverte volna hashiramát mert nem hinném, hogy madara olyan shinobi akit úgy vernek el, hogy fa trükközgetéssel majd elverik. Hashirama azért lett hokage mert bírta a bijuukat irányítani és ez jól jött, legalább is én így olvastam, hogy bijuu irányítás miatt lett hokage. Szóval nem kizárt, hogy madara ellen is irányította a killencfarkút hisz ő is ott volt a csatatéren és kushina is meséli a narutonak, hogy irányítása alá vonta a harc során a killencfarkút.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8764 Dátum: 11 okt 14, 13:35:59 »

Egy dolgot szeretnék megjegyezni....szerintem Hashirama meg Madara ugyanolyan szinten vannak,mivel nem 1szer hanem többször is összecsaptak....tehát egyszer nyert egyszer veszitett Hashirama....szerintem az ugy voolt hogy Madara irányította  a kyuubit Hashirama ellen,de aztán valahogy a fa elem miatt szerintem megtutta szerezni az irányítást Hashirama a kyuubi fölött,és így zuzta szerintem....de kb. egy olyan 50%-50% az erőfölény szerintem....linkelnéld nekem pls.ahol azt olvastad hogy a bijuu irányitás miatt lett hokage??!
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 14, 13:38:13 írta naruto96ricsmond » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8765 Dátum: 11 okt 14, 13:40:09 »

Idézet
szerintem az ugy voolt hogy Madara irányította  a kyuubit Hashirama ellen,de aztán valahogy a fa elem miatt szerintem megtutta szerezni az irányítást Hashirama a kyuubi fölött,és így zuzta szerintem....

Én is így gondolom, hogy így zajlott le a csata:) Hisz többször is összecsaptak és akkor még csak ms-e volt madarának és úgy voltak egy szinten. Utána meg szerezte az fmst és akkor történt az utolsó harc, szóval szerintem ott már madara erősebb volt, csak valahogy hashirama átvette az irányítást a kyuubi felett és úgy elverte.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8766 Dátum: 11 okt 14, 13:42:18 »

Csak ezzel az a baj, hogy nem Hashirama hozta/idézte a harctérre a rókát hanem Madara. Tehát az elején Madara együtt harcolt a rókával majd pedig Hashirama elvette tőle a róka feletti irányítást. Röviden mindketten harcoltak a rókával együtt és ellene is. Hashirama kibírta ezt a harcot amíg a róka Madara irányítása alatt volt míg madara nem bírta el ezt a harcot és megpucolt. Miért nem vette vissza az irányítást a róka felett és harcolt volna a rókával Hashirama ellen. Most akkor ki is volt a jobb? Abban a harcban a róka is csak egy fegyver volt ahogy mondani szokták. Éppen olyan mint Akamaru. Sem több, sem kevesebb.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8767 Dátum: 11 okt 14, 13:46:42 »

Idézet
Tehát az elején Madara együtt harcolt a rókával majd pedig Hashirama elvette tőle a róka feletti irányítást. Röviden mindketten harcoltak a rókával együtt és ellene is. Hashirama kibírta ezt a harcot amíg a róka Madara irányítása alatt volt míg madara nem bírta el ezt a harcot és megpucolt. Miért nem vette vissza az irányítást a róka felett és harcolt volna a rókával Hashirama ellen.

Szerintem eléggé egyszerű, hashirama jobban bírta irányítani a bijuukat hisz őt mondják egyfolytába, hogy bijuuk irányítója volt. Madarának viszont nem az volt az egyik nagy képessége szerintem, hogy bijuukat irányítgasson, lehet csak egy ideig bírta hashirama viszont eléggé jól bírta a bijuukat irányítani. Madara szerintem nem attól híres mert bijuukat irányítgat, hanem attól mert más képességekkel volt erős. Míg hashiramának mivolt amiről tudunk? Fa elem, bijuu irányítás, ebbe a kettőbe volt kiemelkedő, szóval lehet, hogy killencfarkút ő jobban bírta irányítani mint a madara és több ideig is. Azért szerintem az se mindegy, hogy kinek mennyi ideig van az oldalán a killencfarkú a harcba.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8768 Dátum: 11 okt 14, 13:48:28 »

A fa elem a bijju chakrát irányítja, tehát úgy ugrottak ahogy ö csettintett Kúl
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8769 Dátum: 11 okt 14, 13:53:10 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/3  ezen a képen látszik Madara FMS-e,és ez még szerintem nem az a csata...ez szerintem eggyike azoknak a csatáknak amelyeken, harcoltak.....
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8770 Dátum: 11 okt 14, 13:57:45 »

Hashirama nem csak ebben volt erős. Irtózatos akarata és fizikai ereje is lehetett, hiszen létrehozott és egyben tartott egy falut. Használhatta a föld és víz elemeket is szabadon, nemcsak a fát. Tehát nem csak Madara volt rendkívüli erős és képzett hanem Hashirama is. Ők mindketten hasonlóan erősek lehettek de egy kicsivel Hashirama erősebb volt és ez elég volt ahhoz, hogy Madara elismerje őt jobbnak. Amit írtál az pont ezt támasztja alá. Madarának is megvolt minden lehetősége amiben biztos jobb volt mint Hashirama. Például a szemtechnikái. Miért nem azzal győzte le? Miért hozta be a rókát is a harcba? Azt is csak a sharinganjával tudta csak irányítani. Ezek szerint a sharingan gyengébbnek bizonyult mint a faelem hatása.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8771 Dátum: 11 okt 14, 14:00:42 »

Hát itt ógy látszik de nézd meg a 139.-140. shippuuden részt...ott hazudozik TobiXD és akkor muttatja ezt a képet is és ott tisztábban látszik hogy FMS...mert tudod neki olyan összekeverhető,mivel Izunályéval összeolvadt,ezért van egy kör 3 kissebb körrel pont ott ahol vannak a sima sharinag pontjai is,és ott van az a 3 egyenes vonal a körön kivül amit a kis "vesszőnek" is vehetnénk...és ezért lehet téveszteni,de az animébe látszik...
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8772 Dátum: 11 okt 14, 14:06:47 »

Idézet
Használhatta a föld és víz elemeket is szabadon, nemcsak a fát.

Bocs belinkelnéd azt a mangaszámot ahol ott van, hogy föld és víz elemet is bírta használni a hashirama? Mert nem emlékszem ilyenre.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8773 Dátum: 11 okt 14, 14:08:52 »

hát eddig szinte mindenki akinek volt vérvonal képessége tudta használni azokat az ellemeket amikböl lesz a vérvonal képesség
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8774 Dátum: 11 okt 14, 14:10:37 »

Ez nem volt konkrétan de,ha akarod tudni,a fához kell a föld is meg a víz is...de itt egy kis ada Hashiramárol::  http://naruto.wikia.com/wiki/Hashirama_Senju   oldalt megtod nézni ott abban a kis táblázatban!!
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 14, 14:11:29 írta naruto96ricsmond » Naplózva

Oldalak: 1 ... 583 584 [585] 586 587 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!