24 máj 24, 00:44:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen háziállatod van?
Kutya - 260 (39.3%)
Macska - 173 (26.1%)
Hörcsög - 31 (4.7%)
Papagáj - 27 (4.1%)
Degu - 4 (0.6%)
Gyíkfélék - 8 (1.2%)
Pók - 10 (1.5%)
Rovarfélék - 4 (0.6%)
Más rágcsálók - 32 (4.8%)
Más madárfélék - 7 (1.1%)
Nincs háziállatom - 48 (7.3%)
Halfélék - 41 (6.2%)
Nyúl - 17 (2.6%)
Összes szavazó: 421

Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 121
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Milyen háziállatod van?  (Megtekintve 240894 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #1065 Dátum: 09 jún 04, 12:17:16 »

ö..öö lövésem sincs mekkorára nőnek meg, de mintha anyum valami fél-1 métert mondott volna... de ez attól is függ, hogy melyik fajtájuk, sztem ezek olyan fél méteresek lesznek, az így reális ^^
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1066 Dátum: 09 jún 04, 12:27:55 »

Fél méter?? Ohh My God Az azért durva... mennyit eszik egy ilyen?
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #1067 Dátum: 09 jún 04, 14:32:04 »

nemtom, 3 van 'még' 1 terráriumba, reggel teletöltöm kajával és olyan 2-3 kor mikor hazaérek már üres a terrárium és újratöltés van
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1068 Dátum: 09 jún 04, 15:22:16 »

mert amúgy ezek most mekkorák kb?Nevet
Am Aes Sedai Pirul xD nah szal macskák (LLLLLLLL) Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1069 Dátum: 09 jún 04, 15:25:45 »

A macska a legjobb állat. Nevet Imádom őket. Nekem is van egy szép cicám. Régen kettő volt, de a másikat egy paraszt elütötte. Szegény. Szomorú

A kutyákat is nagyon szeretm egyébként. Mosolyog
Naplózva
pecas85
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79



« Válasz #1070 Dátum: 09 jún 14, 07:41:52 »

Kis cicám Tigris.
Aranyhörcsögöm Guszti.
Papagájom Ninfi.
Naplózva

Attól hogy okoskodsz, még hülye maradsz!!!!!!!!!!
motosandu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


« Válasz #1071 Dátum: 09 jún 20, 10:04:15 »

van 1 nőstény németjuhászom és 1 hím tacskóm
Naplózva
Mocsok22
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #1072 Dátum: 09 jún 20, 19:42:43 »

Kutya,macska....van......

Van egy németjuhász-skótjuhász keverék....egyszerűen gyönyörű......

Meg van három macskánk.......fkete,szürke,tarka,mindhárom kan......

Meg egy teknősbékám....kis csúnyácska de aranyos.... Mosolyog
Naplózva
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #1073 Dátum: 09 jún 21, 18:24:21 »

Egy kutyám van, két macska, egy rakás csirke, sok hal és ennyi. Ja igen, régen voltak papagájok is. ^^
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #1074 Dátum: 09 jún 24, 00:50:10 »

hejj álltaok Nevet szeresük őket Nyelvesít
Hát mi egy nagyon állatszerető család vagyunk és ha 20nál kevesebb állatunk nem volt eddig akkor egy sem.
Most viszont van három édes hiperaktív kutty:
-Pumi, aki előre megérzi az esős időt azzal jelezve hogy félelmében a seggünkbe mászik és szinte olyan külsőre mint egy dingó. Ő volna az:
http://kepfeltoltes.hu/view/090624/Pumiii_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

-Fáni, egy iszonyatosan okos, nagyon szőrős drágaság :
http://kepfeltoltes.hu/view/090624/F_nika_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

-Csibi, Fáni egyik leányzója, aki a többi kicsi elajándékozása után nálunk maradt, mellesleg totálisan nem hasonlít az anyjára, de a kicsik születése után ő volt az első mindenben: kúszásban, szemkinyitásban, ház össze..piszkításában hogy finoman fogalmazzak ikszdé
http://kepfeltoltes.hu/view/090624/Csibebab___gen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Itt megjegyezném, hogy ő olyan szinten hiperaktív, hogy rendes képet nem lehet róla készíteni ikszdé
Mindhárman keverék szukák, hálái édesek, dögönyözni való szőrmókok Nevet
Előttük volt még egy kutyánk, akit a mamámtól kaptuk, neki Csöpi volt a neve, de szegény öreg volt már.

Ezenkívül jelenleg van 2 papagájunk, egy kecskepapagáj, aki sosem tudja mit akar: vagy megcsípni vagy nyugiban nézegetni engem, és egy nagypofájú kis sándor.
Múlt nyáron még megvolt a két rózsásfejű törpepapagáj is, de amikor az egyik elpusztult, ment utána a másik is. Ha meg már papagáj akkor volt régen egy nimfánk , Prüntyi volt a neve (jó hülye név ikszdé) és jóval az átlag életkornál tovább húzta Mosolyog
Volt degunk is, halomszámra, de annak meg nagyon hosszú története van, a második degunk ,akit 2002 szeptemberében vettük az első degunk után (bátyám véletlenül rálépett Szomorú) ő volt a legdrágább mind közül, Muszinak hívtuk és tényleg egy angyali teremtmény volt, csokit evett, néha a hátán aludt meg hasonlók Nevet
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1075 Dátum: 09 jún 25, 14:30:59 »

"Régen kettő volt, de a másikat egy paraszt elütötte. Szegény."

Legközelebb tartózkodj az ilyen kijelentésektől... Arra a parasztra is mondhatjuk hogy "Szegény! Szomorú " Aki átment a macskán, mert emlékszem még én is az első gázolásomra... Eléggé lesokkoló amikor a kocsid előtt az úton 1-2 méteren belül akar átszaladni a macska az úton, és neked reagálni sincs időd, és máris hallod a kocsi alól a zajt, és a visítást...  És hidd el nem mehet az ember mindenhol 20-al a kocsijával hogy minden kiugró macskát ki tudjon kerülni! Kúl
Egyébként egy balesetért te is ugyanúgy felelős vagy, mint a gázoló, mert az állatodat kiengedted az utcára!  Hümm-hümm

Egyébként nekünk is van egy rakat macskánk, és 1 kutyánk... És szeretem őket...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1076 Dátum: 09 jún 25, 16:08:49 »

ö..öö lövésem sincs mekkorára nőnek meg, de mintha anyum valami fél-1 métert mondott volna... de ez attól is függ, hogy melyik fajtájuk, sztem ezek olyan fél méteresek lesznek, az így reális ^^

Az Afrikai óriáscsiga kifejlett egyedei általában 25 cm-esek. Ez tudtommal nem fél méter.  Mosolyog

Gabesz, te egy vagy a sok közül. Legtöbb ember - enyhe kifejezéssel - le sem sz*rja, ha elüt egy állatot. Például amikor itt a Bükkben sün invázió volt. xD És annyira édi volt, ahogy átcsoszogott az úton... Apum rögtön meg is állt... Kb. 2 percig vártunk, mire átért. xD Olyan édes volt, ahogy nagy nyugodtan ment először, meglátta a kanyarban az autót, és ilyen számára hipersebességgel elkezdte szedni a kis lábait... xD Aztán utána az egyik cigány mesélte a suliban, hogy milyen jól szórakoztak, amikor összegyűjtötték a kis sünöket és ráhajtottak...  Nem nagyon mondanám erre a "parasztokra" (Mondjuk a parasztok dolgozó emberek. Azokról a cigányokról nem mondhatnám) hogy szegények. Sőt, szemét senkik, akik megérdemelnék, ha ugyanazt tennék velük mint amit ők tettek a sünökkel.

Vagy ugye itt van a lovastanya... Ott is mindig van egy csomó kutya. És ugye egy kis 3 hónapos kutya ott szaladozott az apja után, aki a lovakat meg a bivalyokat terelte... Jött egy ember, terepjáróval... Simán látta, hogy ott van előtte a kis kutya, mert elég lassan ment hozzá. De nem, nem állt meg. Ráment a kutyára. A kutya átfért a kerekek alatt... Csak a fejét verte bele a kocsiba elég keményen... Nem is állt fel utána, de élt. Erre a csávó megállt a belejáratnál, a kutya meg ugyanúgy ott feküdt - mivel már nem nagyon tudott csak így szaladozni - az úton. Erre odament, felkapta a kis kutyát és eldobta vagy 3 méterre, hogy ne legyen útban... A szemünk láttára...

Szóval nem mindig kell sajnálni az ilyen "parasztokat".  Mosolyog Kivéve azokat, akik tényleg nem szándékosan teszik. Baleset előfordul. Volt például egy ember, aki elütött egy macskát, és megállt, megkérdezte a járókelőket, hogy kié a macska és ő maga adta oda a halott macskát a gazdájának, mert szerinte: "rendkívül rossz az, ha nem tudja az ember hogy végződött kedvence sorsa". Ez meg nézőpont kérdése.  Mosolyog

És tudom, hogy te nagyon véded az ilyeneket, de másnak rosszul esik, ha a macskáját elütik. Valószínűleg nem fog szónokolni a tettesről, ahogy te sem tennéd, ha elütnék valamelyik szerettedet. Így elég rosszul érint - főleg ha az ember közel állt az állathoz - mindenkit, ha utána felhozzák ezt a témát "a parasztot" védve, vagy éppen a gazdát téve felelősnek.  Szomorú

Ezzel csak azt akartam elmondani amúgy, hogy nem mindig kell védeni az autósokat... Ahogy egy, az útra szaladó gyereket sem lehet elütni, úgy az állatot se lehessen. Erdőkön meg főként, ahol az ember betolakodott az állat otthonába...

(Mint mondtam, nem azt mondom, hogy a véletlen baleseteket is muszáj azzal megelőzni, hogy 20-al mész. Azok előfordulnak sajnos. Ott az autóst is lehet sajnálni... Akkor, ha megáll, és megnézi él-e még az állat, nem pedig azt lesi mekkora kár keletkezett a kocsiban... Elütött, de még megmenthető állatot meg az úton hagyni kegyetlenség. Pedig már ilyennel is találkoztam... )
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 25, 16:11:33 írta Saphira » Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1077 Dátum: 09 jún 25, 18:08:42 »

Elismerem vannak olyan állatok, akik tényleg le se sz*rják, hogy min mennek át, és mennyivel...  smirksweat Na de az olyanoknak jól meg kéne kapartatni a kisagyán, és jólvan... Épp az általánosítás miatt mondtam amit írtam... A többség nem szándékosan üti el szerencsétleneket... Azt meg el kell ismerni, hogy vannak akik igen...
Láttam már olyat, hogy én mire észrevettem egy fácánt át is szaladt előttem, de a velem szembejövőnk lett volna esélye megállni, de lassítás nélkül majdnem belerobbabntotta a mögöttemjövő szélvédőjébe a fácánt..
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1078 Dátum: 09 jún 26, 08:25:44 »

Gabesz!
Az én macskámat valószínüleg tényleg egy paraszt ütötte el, egy olyan kötélre való állat. Ezt meg is tudom magyarázni. Az utca, ahol lakom, ilyen hegyi út. Nagyon kanyargós, és nagyon keskeny. Annyira, amennyire általában csak egyirányú utcák szoktak lenni, de ez nem az. Ha két autó szembetalálkozik, az egyiknek valahogy félre kell húzódnia, vagy beállnia egy kapubejáróba, hogy elférjen a másik. Ezenkívül nincs járda az út szélén, a gyalogosok is az úton mennek, kisgyerekek és nagyon idős emberek is. Régebben az utca elején volt is egy 30as tábla, de ez valahogy eltűnt. (Színesfém, ugyebár xD)

Ennek ellenére az utcában lakik pár szemét burzsoá osztályellenség xD vagyishogy gazdag ember, akik hatalmas autóval, és igen nagy sebességgel szoktak átvágni az utcán. Kész életveszély, amit csinálnak. Száguld ezen a keskeny úton a hatalmas Merci terepjáróval, úgy, hogy csak a következő kanyarig lát... Neeem Így nem csoda, ha elüti a macskámat. Legközelebb majd egy kisgyereket fog, vagy egy öregasszonyt... vagy a legjobb esetben ütközik a szembejövő másik ilyen barommal.  Ördögi Te talán nem így vezetsz ilyen körülmények között, de ez közel sem mondható el mindenkiről. Szomorú

Idézetet írta: Saphira
Aztán utána az egyik cigány mesélte a suliban, hogy milyen jól szórakoztak, amikor összegyűjtötték a kis sünöket és ráhajtottak...

Nah, ilyenkor nyílik ki a zsebemben a bicska. Vagy inkább a Kalasnyikov...  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 26, 08:29:48 írta Aes Sedai » Naplózva
Hamon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #1079 Dátum: 09 jún 26, 13:37:32 »

Hát a húsevő növény háziállatnak számít?Nevet:D:D De a beeekuci nem szerepel a listán.Pedig narutos fórum.És van is. Pontosan
Naplózva



A nyugalom a belső erő külső jele.
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 121
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!