24 szep 27, 13:33:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen háziállatod van?
Kutya - 260 (39.3%)
Macska - 173 (26.1%)
Hörcsög - 31 (4.7%)
Papagáj - 27 (4.1%)
Degu - 4 (0.6%)
Gyíkfélék - 8 (1.2%)
Pók - 10 (1.5%)
Rovarfélék - 4 (0.6%)
Más rágcsálók - 32 (4.8%)
Más madárfélék - 7 (1.1%)
Nincs háziállatom - 48 (7.3%)
Halfélék - 41 (6.2%)
Nyúl - 17 (2.6%)
Összes szavazó: 421

Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 121
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Milyen háziállatod van?  (Megtekintve 272435 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1080 Dátum: 09 jún 26, 17:08:49 »

Hm... Az akkor tényleg egy paraszt... Ha valaki le se szarja hogy egy autó veszélyes üzem, akkor tarkón kell lőni...

Abból amit leírtál tényleg őrültség gyorsan menni... Egyébként nem kívánom neki hogy csattanjon, mert annak úgyis az elszenvedő fél issza meg a levét... Neeem

Idézetet írta: Saphira
Aztán utána az egyik cigány mesélte a suliban, hogy milyen jól szórakoztak, amikor összegyűjtötték a kis sünöket és ráhajtottak...
Na az ilyeneket kell összegyűjteni egyrakásra és lánctalpassal taposni őket!!!!!!!!
Na azon én is jót szórakoznék!
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1081 Dátum: 09 jún 26, 17:11:37 »

Gabesz!
Én arr az esetre gondoltam, amikor a szembejövő is ugyanez a típus. xDD Ezek egy idő után megtalálják egymást. Csak a szép kocsikat sajnálnám ebben az esetben.  Pojén
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1082 Dátum: 09 jún 26, 18:47:06 »

Áh nincs az az isten... Két ilyen akkor se ütközik össze ha szándékosan is akarnak... :/
Legalábbis lyat még nem láttam ahol mindkét sofőr barom volt...

Na de félig meddig topic témája:
Szegény ravaszdi jól beépült a motortérbe..
http://kepfeltoltes.hu/090606/medium_2101202989_d39c4fdc94_o_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az egész motornak kakukk...

Egyébként a róka a kedvenc állatom... De amikor ezt megláttam, röhögtem... Ha meg valaki szándékosan gázol akkor így járjon! Ördögi
Naplózva
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #1083 Dátum: 09 jún 26, 23:26:45 »

uhh ez durva szegény VUK Szomorú de igy jár az aki netán szántszándékosan gázol el állatokat meg érdemli hogy tönkre menjen a motor de azért ezt a jó kocsit is sajnálom de ez már OFF
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1084 Dátum: 09 jún 29, 19:00:46 »

Folytatás a > Szavazás > Milyen háziállatod van? - témán belül. Hamarosan összevonásra kerül a két téma.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1085 Dátum: 09 jún 30, 13:33:40 »

Ez egy szomorú kis történet. Azért írom le, hogy mindenki kétszer is meggondolja, kell-e neki valamilyen állat, mielőtt megveszi. Remélem nem OFF. :'D

                                                                  Híres leszek...


Ma megszülettem. Egy a tízbõl. A papám nagyon híres volt. Rengeteg féltestvérem van, a legjobb vérvonalakból. A mamám nagyon híres. Mióta híres lett állandóan kölykei vannak.

Nincs több simogatás, nincs több érdekes utazás, csak kölykök……..
Mindig szomorú mikor itt hagyják……

Ma elkerültem otthonról. Nem akartam menni ezért elbújtam a mamám, és a három még ott lévõ alomtársam mögé. Nem szerettelek téged, de egy nap, azt mondták, híres lehetek. Kíváncsi vagyok, a híres ugyanazt jeleni mint boldogan élni? Így aztán felkaptál és elvittél, bár aggódtál, amiért elbújtam elõled, azt hiszem te sem szerettél.

Az új otthonom messze van. Rémült vagyok és félek, A szívem azt súgja legyek bátor. Az õseim azok voltak. Õk is olyan jó otthonokba kerültek, mint az enyém? Éhes vagyok, mert nem kaphatok sokat enni, nem tenne jót a csontjaimnak. Nem haraphatok, nem kaphatok oda, amikor a gyerekek bántanak. Csak futok és játszom úgy teszek mintha egy nagy zöld mezõn lennék pillangók, vörösbegyek és békák között. Nem értem, miért rúgnak belém. Csöndes vagyok, de az ember megüt, és hangosan kiabál. Enni sem kapok olyan finomakat, mint a mamámnál. Csak leszórja az ételt a földre, és gyorsan elmegy, mielõtt még a közelébe kerülhetnék, hogy megérintsem vagy simogasson. Néha az ételem rossz szagú, de akkor is megeszem.

Ma tíz kölyköm született. Olyan csodálatosak és melegek. Most már híres vagyok? Bárcsak játszhatnék velük, de olyan picikék. Én még olyan fiatal és játékos vagyok, nem könnyû ebben a ház alatti lyukban feküdni és csak a kölykökkel törõdni. Olyan éhes vagyok. Bárcsak valaki adna enni.

Már csak nyolcan vannak. Kettõ kihûlt az éjjel és nem tudtam újra felmelegíteni õket. Elmentek. Mind nagyon soványak vagyunk. Lehet, hogyha kiviszem õket az udvarra, kaphatunk valami ennivalót.

Ma elvittek minket. Túl sok gondot okozott az etetésünk, és valaki jött, hogy elvigyen minket. Valaki megragadta a kölykeimet, sírtak és nyüszítettek. Felraktak minket egy kocsira, amiben ketrecek voltak. A kölykeim már híresek? Remélem, mert hiányoznak! Elmentek!

A helynek vizelet, félelem és betegség szaga van. Miért vagyok itt? Szép voltam, mint az õseim. Most éhes vagyok, piszkos, fáj mindenem, és nem kellek senkinek. Senki sem jött, pedig megpróbáltam jó lenni.

Ma jött valaki. Nyakörvet tettek rám és bevezettek egy nagyon tiszta szobába, aminek a közepén egy nagy, fényes asztal állt. Feltettek az asztalra. Valaki tartott és átölelt. Olyan jól érzem magam! Azután nagyon fáradt lettem, és fejemet az utolsó "ember" karjára hajtottam, aki törõdött velem.

Most már híres vagyok! Ma valaki törõdött velem.
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1086 Dátum: 09 júl 31, 11:37:49 »

Jajj nekem van egy kis feka cicusom=3 Elvileg lányXD
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #1087 Dátum: 09 aug 02, 23:38:11 »

nekünk volt egy törpe pincserünk de elkellet ajándékozni mert az unokahugaim kinyirták voltna szegényt Szomorú
de amire vágyom az egy Mopsz olyan aranyos és még röfög is ikszdé de van háziállatunk is vagy 25 tyúk rohangál meg 1 kakas a kertben Nevet
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #1088 Dátum: 09 aug 04, 18:33:29 »

Nekem van egy Beagle kutyám, és 2 teknősöm.
Dorci: nem fogsz sokat aludni mellette, mert a Mopsz horkol mint állat xD
Naplózva
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #1089 Dátum: 09 aug 04, 22:27:55 »

az nem érdekel de nagyon aranyos és amire vágyom még mint kutyafajtára ami neked is van renato imádom beagle kutyákat is ^_^
Naplózva

Riel---chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


Nyunyógumóhusivirágszál *-*


« Válasz #1090 Dátum: 09 aug 05, 13:00:58 »

nekem nincs háziállatom sajnos... halaim voltak régebben, de mindig elpusztultak, aztán egyszer járt hozzánk egy perzsa cica, és közben kiderült, hogy allergiás vagyok a macskákra... aztán sajnos meghalt, mert szült és legyengült és verekedett egy másik macskával... ( és gondolom nem az enyém győzött) de nagyon szeretnék majd kutyákat, yorkshire terriert vagy bichon havanese-t ( ilyen van unokatesómnak, fekete és naaaaaagyon aranyos)
Naplózva

Unokanővérem : Kletta
Szenszéém : Miroku
Csapattársak : Marci1996 és pintermate
Anyum:Shiro_Chidori
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #1091 Dátum: 09 aug 08, 13:09:05 »

Van három cicám: Miju, Lili, Zorro, 6 tengerimalacom: Ino, az anyuka, Mauríció, Zsömi, Süti, Emo Malac (fekete-fehér), és Auchan, a gyerekek, akaik el lesznek ajándékozva. Apukájuk a suli tengerimalaca, Peet (igazából Pete, a fall out boy basszusgitárosárol neveztem el, azelőtt józsi volt). Inót is a suliban tartom, csak a szüntetekre viszem haza őket.
Szoktam fürdetni! Nevet Pattog Boxoló
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Madoka Motto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


WWW
« Válasz #1092 Dátum: 09 aug 13, 09:51:43 »

Nekem csak 1 kutyám van ami a Mocsok névre hallgat ....
Naplózva

"Jelenleg nehéz elképzelni hogy valahol a világban esik az eső"
Yoropico
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #1093 Dátum: 09 aug 13, 11:52:17 »

1 Newl ikszdé, neve manó
Naplózva



Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1094 Dátum: 09 aug 13, 14:40:12 »

Hm öreganyáméknál van egy koromfekete kölyök kandúr... Lucifer nevet kapta... Hiba volt... Találó neve van... Őkandursága egy kisördög... Nevet Rengeteg galibát csinál...
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 13, 22:57:49 írta Gabesz » Naplózva
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 121
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!