24 jún 16, 20:14:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen háziállatod van?
Kutya - 260 (39.3%)
Macska - 173 (26.1%)
Hörcsög - 31 (4.7%)
Papagáj - 27 (4.1%)
Degu - 4 (0.6%)
Gyíkfélék - 8 (1.2%)
Pók - 10 (1.5%)
Rovarfélék - 4 (0.6%)
Más rágcsálók - 32 (4.8%)
Más madárfélék - 7 (1.1%)
Nincs háziállatom - 48 (7.3%)
Halfélék - 41 (6.2%)
Nyúl - 17 (2.6%)
Összes szavazó: 421

Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 121
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Milyen háziállatod van?  (Megtekintve 249750 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #1095 Dátum: 09 aug 17, 14:00:57 »

3 cicusom van, abból az egyik egy öregember xD a másik kettő meg hát az a középkorosztály xD
Ő itten a Kormi cica, 3 éves múlt tavasszal (azt már nem tudom, napra pontosan mikor xD) és ő a leglükébb a macskák körében Mosolyog Nevet
http://kepfeltoltes.hu/090817/081209175658_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090817/IM000378_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ő itt a Méri, a Kormi anyukája, ő 4 éves múlt tavasszal
http://kepfeltoltes.hu/090817/IM000367_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090817/kiscic_k2_023_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ő meg itt a Maxi, több, mint 6 éves odaszegődött hozzánk, tehát nem tudom, mikor is született
http://kepfeltoltes.hu/090817/M_solat_-_IM000201_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090817/macsekok_3_012_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1096 Dátum: 09 aug 17, 14:08:10 »

Mind a három cica imádnivaló!!! És nagyon szépek is.  Pontosan
Főleg a két kandúr tetszik, mert a 3 színű cicákat nem szeretem annyira. De azért ő is aranyos. Meg nagyon szép, egészséges mind a három. Nem akarod feltenni őket blöki.hu-ra? Mert akkor bejelölhetnéd velük barátnak az én cicámat. Még csak 5 barátja van.  Sír
Naplózva


Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #1097 Dátum: 09 aug 17, 14:19:56 »

miaz a blöki.hu ? ikszdé de oké felrakom őket mindjárt
öhm, amúgy tényleg egészségesek, de ha tudnád mennyit meg tudnak enni!! Ha csak egy percre kimegy valaki a házból azonnal jönnek és úgy néznek ránk, mint aki mindjárt éhen hal. Kis kéregetők Nevet
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1098 Dátum: 09 aug 17, 14:24:09 »

Én mutatom Pöcköt. A NKW banda jól ismeri őbutamacskáját... Avagy Padlizsán...  Ördögi

Története: tavaly augusztus elején került hozzánk. A szomszédból loptuk ki, mert beteg volt, náthás bolhás kullancsos stb. Még enni sem kapott. Csoda hogy élt. Még 1 hónapos sem volt szegényke, mikor magunkhoz vettük.
Enni, inni, mosakodni stb mindent mi tanítottunk meg neki. És nekünk rengeteg örömet szerez. Édes, rossz és nagyon szép lett.
Ő a mindenünk Gáborral  Pirul

Aki pedig ilyen rosszul bánt vele remélem a Poko...ba jut  Ördögi Hogy lehet bántani egy ilyen édest?  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 17, 14:26:11 írta aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1099 Dátum: 09 aug 17, 14:38:30 »

miaz a blöki.hu ?

Egy állatos közösségi oldal.  Mosolyog Én Szumóharcos_Katica néven vagyok fent, a cicám neve Russel. Vannak róla képek és videók is.

Ha csak egy percre kimegy valaki a házból azonnal jönnek és úgy néznek ránk, mint aki mindjárt éhen hal. Kis kéregetők Nevet

Russel-ünk is mindig azt csinálja. Volt olyan, hogy behúzta a hasát mintha egy éve nem kapott volna enni. Meg van, hogy olyan erőtlen hangon nyávog, mint aki haldoklik.


aemy:  Még régebben láttam Pöcökről képet és azóta tényleg nagyot nőtt. Gyönyörű cica lett belőle, látszik, hogy sokat gondoztátok.  Mosolyog
És nagyon különleges a farkán a szőr. Fél perzsa cica?
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1100 Dátum: 09 aug 17, 18:50:16 »

Aemy, Pöcök jó nagyra nőtt!  Mosolyog Jól járt veletek az biztos. ^^

Esztii, nagyon édesek a cicák. Az első kép főleg nagyon tetszik.  Nevet

Na de akkor én se maradjak ki a buliból.  Mosolyog (Csak kutyák - macskák. A hörcsögről, nimfa papagájról és sirálykáról nem készítettem képeket.

Hehe Na, hol a zsákba macska?  Pojén

Kis Cat:
  A kis lusta
Bágyadt tekintettel néz a semmibe Pojén
Kezd felébredni Mosolyog

Vadóc:
Eléggé szeret minden kis zugban elbújni... Pl: teherautóban kacsint
Neki ugye a lustálkodás egy pótolhatatlan időtöltés
De lustálkodni sem olyan jó, a halálra ijesztem  kacsint
Mellesleg ez a macska, a mai napig azt hiszi, hogy Manó (a palotapincsi) az anyja.  Nevet Jól kijönnek egymással...

Vicáról (Az előző két macska anyja) most nem rakok be képet bizonyos okok miatt.  Mosolyog Az első képen látszik mondjuk. Ő a kávészínű perzsa.

Na de akkor jöjjenek az én pótolhatatlan, drága kedvenceim.  Nevet Ugyanis inkább kutyabarát vagyok.

Manó:
Jajj, de szeretem  Pirul
Na, ki találja meg?  Pojén
A kis vattacsomó
Fuss, Forest, fuss!

Leó szívem:
LOL
A gyáva kis pamacs  kacsint
A kis sunyi  Pojén
Játék után jó egy kis pihenés  kacsint

Na, azt hiszem ennyi...  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 17, 18:54:35 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1101 Dátum: 09 aug 18, 07:58:57 »

Saphii!
Ezek az állatok... nagyon aranyosak. Nevet Az a kép, amin Vadóc meg van ijedve, nagyon lol. Az enyém is hasonló fejet szokott vágni ilyen esetben. xDD Azért majd rakhatnál be képet az anyamacskáról is, őt is szívesen látnánk. Mosolyog
Leóról még mindig nehéz elhinni, hogy szelíd és gyáva, mondjuk ezeken a képeken tényleg nem néz ki vérszomjasnak.  Pojén
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1102 Dátum: 09 aug 18, 08:43:31 »

Saphi: Nagyon jók a képek és az állatok imádni valóak!!! Főleg a cicák! <3
Az első képen gondolom a két kövér és édes fekete cica volt a zsákbamacska.
Kis Cat nevű cica egyszerűen leírhatatlanul aranyos. Olyan kis tragikus fejet vág.  Pojén És milyen piros a nózikája. meg kicsit olyan vadmacskás a szőrzete.
Vadóc is nagyon aranyos, gyönyörű a szeme. Ilyen sárga szemű cicát még nem is láttam.
A Manó nevű kutyus nekem annyira nem tetszik, mert a nagy testű kutyákat szeretem jobban. De azért szép kis kutya és ugye a jellemét nem ismerem, pedig egy kutya megítélésében az is sokat számít.
Hát Leó fantasztikus egy eb.  Nevet Hallottam történeteket róla, azt hiszem izgalmassá teheti a napjaidat.  Nevet
Nem nehéz rendben tartani a szőrét? Szoktad fésülni vagy vmi?  Mosolyog
Naplózva


Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #1103 Dátum: 09 aug 18, 09:14:30 »

Saphira, a hosszú szőrű macskád nagyon édiike imádom a hosszú szőrűeket Nevet de a másik is nagyon cuki! Ilyen sárga szemű macskát még én se láttam de nagyon aranyosak. A hosszú szőrű a harmadik képen úgy néz, mint aki eléggé morcos. Mosolyog
A kutyusok is cukik, igaz, én a nagy testű kutyákat szeretem, de a kicsi kutyád is aranyos. =)
És szerintem tegyél be Vicáról is egy képet. Merthát hosszú szőrű macs és én szeretem a hosszú szőrű cicákat Nevet kacsint
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1104 Dátum: 09 aug 18, 13:22:47 »

Jó, nem mondom, hogy Leó olyan gyáva... Legalábbis, ha a házat kell őrizni, akkor nem az... De a saját területén kívül, már nem olyan nagy legény.  Pojén

Sevanna, Kis Cat amúgy óriási macska... A képen nem is látszik annyira, de egyszer linkeltem egy olyan képet, ahol én fogom, és hát majdnem nagyobb, mint én.  Pojén (Enyhe túlzással. xD ) Meg ugye óriási pamacsos lábai vannak... *_*
Bár mostanában alig látni... Folyton a lánymacskák után szaladgál, mert igazi Casanova.  Pojén Meg elűzi a többi macskát, nem félve attól, hogy harcba bonyolódik... Ő az utca királya.  Kúl

Fú, ha Vadóc szeme sárgának tűnik, akkor látnátok Vicáét. A legsárgább szemű sárga szemű macska, akivel valaha találkoztam. Olyan, mint a borostyán...  Mosolyog Gond az, hogy már nagyon öreg... És megbetegedett... Állatorvos azt mondta, hogy a félszemére örökre vak marad.  Sír Pedig olyan szép szemű volt...  Johhny Depi

Hehe, Leó pedig tényleg fantasztikus.  Nevet Nevet És hát nem nagyon kell fésülni. Kaukázusi bundája nem igényel sok ápolást. Azért ha nagyon vedlik, akkor megfésülöm néha.  Pojén De amúgy olyan bundája van, hogy a fésű is beletörik... Pl: Amikor belesett a tóba (xD), akkor is a bőre teljesen száraz maradt, és pár perc múlva meg is száradt, mert egyszerűen a víz sem áztatta át teljesen a szőrét...  Pojén

Esztii, úgy látszik mindenki a nagy testű kutyákat szereti.  Nevet Jövőre ilyenkor már ugyanitt jelentkezhetek a 4 hónapos Tisza nevű vizslámmal.  Hümm-hümm Isten rabjai stílus, ugye?  Pojén Leszögezem, Gárdonyi lopta tőlem az ötletet.  Lesütöttszemek

Ja, és ez a hatalmas bunda Leónak, jó túrázás vagy sátrazás közben... Van min aludni, ami még puha is.  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 18, 13:31:08 írta Saphira » Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1105 Dátum: 09 aug 18, 13:49:43 »

Ha a saját területét őrzi az pont elég ahhoz, hogy elriassza a tolvajokat.  Nevet Azt hiszem nem fogok hozzátok betörni mostanában.  Pojén
Meg annyiból nem baj ha házon kívül gyávább, mert akkor legalább nem kell attól tartani, hogy megharap vkit. Egy ekkora kutyával mászkálni nagy felelősség és nehéz lenne ha mogorva természetű lenne.  Mosolyog
Igen most már emlékszem arra a képre.  Nevet Azon tényleg látszik, hogy bazi nagy macska.  Nevet Régen a szomszédainknak volt egy ugyanakkora macskája (sajnos már nem él  Szomorú) és egyszer izomból hasba rúgta öcsémet, ahogy fogta.  Nevet
Mondjuk az rossz ha sokat jár el. Én állandóan rettegnék, hogy ne legyen baja. A mi cicánk vhogy gyermek maradt  Nevet és nem gyúr a nőstényekre sőt kandúros pisilése sincsen! Ártatlan, költői lélek. <3
Sajnos elég gyakori, hogy a cicák öreg korukra megvakulnak vagy félszeműek lesznek. Pl. környékünkön régen lakott egy részeges nyanya  Nevet akinek volt egy Zsuzsi nevű 20 éves!! teljesen vak macskája. De egyébként semmi baja nem volt, mogorva volt mint a csuda.  Nevet A gond csak annyi volt, hogy a környéken volt egy nagyon ravasz és ugyanolyan színű nőstény cica, akiről a piás nyanya állandóan azt hitte, hogy Zsuzsi az és őt etette Zsuzsi helyett.  Nevet Szóval szegény Zsuzsi néha lemaradt a kajáról az a másik ravasz cica miatt, mert az meg tudatosan sündörgött arrafelé.  Nevet

Az jó, hogy Leót akkor nem kell annyit fésülni, mert elég macerás lenne...  smirksweat Bár az állatok elvileg szeretik ha fésülgetik őket.  Nevet
Egyébként én úgy tudom, hogy az állatok szőre vhogy úgy van kitalálva, hogy alig vagy abszolút nem áznak bőrig. Végülis akkor könnyen elpusztulnának télen ha átázik a bundácskájuk.  Nevet Russel is volt, hogy nagyon elázott, de azért a bőre száraz maradt. Mondjuk azért törölközővel ledörzsöltük. Nem örült neki...  Pojén

Leszögezem, Gárdonyi lopta tőlem az ötletet.  Lesütöttszemek

 Nevet

A vizslákat imádom! Kár, hogy csak egy év múlva lesz meg.  Szomorú Az Isten rabjaiba különben azt az aranyos Tisza nevű vizslát IV. Béla hülye fia oldalba rúgta úgy hogy elrepült.  Szomorú Meg a lovát is leszúrta az a hülye gyerek, mert nem engedelmeskedett neki...  Sír


« Utoljára szerkesztve: 09 aug 18, 13:50:30 írta Sevanna » Naplózva


ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #1106 Dátum: 09 aug 18, 18:23:11 »

Nekünk most szökött el a kutyánk.
Mer két kutya megrakta... és elszökött...Szomorú
És most van egy fekete macskánk.
Naplózva

*Reira
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 47

[Naru♥Hina]


« Válasz #1107 Dátum: 09 aug 19, 21:51:24 »

Ohh, ez sajnálatos Max.  Szomorú

A kutyákat nem szeretem, mert kiskoromban nagyon sok megtámadott, meg a tesómat is. Ez úgy látszik elég rendesen bennem maradt. :S
De a macskákat annál inkább!
Van két macskám, egy fekete és egy cirmos.
Már 5 éve megvannak nekem. Hihetetlenül okos mind a kettő.xD Nagyon szeretem őket. Szeretet
Naplózva

"Az élet és a szeretet csupán egyetlen időt ismer: a jelent.
Az egyetlen érzékelhető idő a pillanat,
amelyben élünk, amikor szeretünk."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1108 Dátum: 09 aug 19, 23:00:27 »

Nekem sajnos nincsenek,
kutyit panelházban nemakarunk tartani, macskaszőrre + alergiás vok (annak ellenére h imádom őket)  smirksweat
Régen (nagyon régen) volt 1 Cilem névre hallgató cirmos macsekunk, az mindíg felmászott az ágyra és dorombolt a fülembe éjjel, és 1 Sátán nevű németjuhászunk...  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Justine
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


WWW
« Válasz #1109 Dátum: 09 aug 29, 16:56:43 »

A nyúl miért nincs külön? Szomorú
Na mind1, először volt egy Károlyka nevű nyulunk, bézs színű, nagyon rendes volt, semmit nem rágott meg, nem menekült el, és ásni is csak egy kicsi gödröcskét...de aztán odaadtuk a szomszédnak...
Volt egy szürke nyuszink is, a neve Maszat volt, nagyon rossz nyulacska lévén felásta az egész kertet, teljes alagút rendszer...Megrágta az internet vezetéket és a tévéét. Ráadásul röfögött és harapott, meg karmolt, szal támadott. Őt odaadtuk az egyik osztálytársamnak, akinek több nyula is van.
Aztán most van egy fehér nyuszikánk, fekete foltokkal a két szemén és a hátán, és a füle is fekete Mosolyog Rág meg karmol, meg röfög, de nem annyira, mint Maszat... Nevet
Egyébként én törpenyulat szereték meg anya is, mert kevesebb vele a gond, meg szelídebb is...
Naplózva

Az álmok legtöbbször valóra válnak, a gond az, hogy sokan egy bizonyos álmot kergetnek, és nem veszik észre a sok-sok beteljesült álmot maguk körül...

Olyan borzalmas, hogy ehhez képest egy rémálom esti ima.
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 121
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!