24 szep 27, 14:56:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen háziállatod van?
Kutya - 260 (39.3%)
Macska - 173 (26.1%)
Hörcsög - 31 (4.7%)
Papagáj - 27 (4.1%)
Degu - 4 (0.6%)
Gyíkfélék - 8 (1.2%)
Pók - 10 (1.5%)
Rovarfélék - 4 (0.6%)
Más rágcsálók - 32 (4.8%)
Más madárfélék - 7 (1.1%)
Nincs háziállatom - 48 (7.3%)
Halfélék - 41 (6.2%)
Nyúl - 17 (2.6%)
Összes szavazó: 421

Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 121
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Milyen háziállatod van?  (Megtekintve 272470 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1110 Dátum: 09 okt 06, 10:31:00 »

Nyúl hozzáadva a szavazáshoz! Moderátor
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1111 Dátum: 09 okt 06, 10:39:26 »

Persze a fenyítés is egy megoldás, bár nem túl szép, adott esetben szükséges lehet.

A macska egy nagyon kényelemszerető dög, és nem megy oda, ha kényelmetlen a hely. Általában ugyanis a cica nem direktbe pisálni megy oda, egyszerűen szeret a kényelmes ágyon hemperegni, aztán ha rátör a dolog, akkor lusta elmenni az alomig. xDD De ha alapból nem megy fel, akkor odvizelni se fog. Nevet Nevet Nevet

Sok sikert!!!!!


Itt válaszolok, mivel a férfi topicba nem írhatok.  Hümm-hümm
A fenyítést nem veszi fel.. Hiába adtunk neki pofont, nem érdekli, mintha nem értené...

Szerintem is a lustasága miatt van, mivel máskor is eljátszotta... Utána beledobtam az alomba és láss csodát, oda piszkolt... Csak az ágyunkat nem hajlandó elfelejteni... Valami macskairtó-riasztó kütyüt fogok rászórni...
Hátha...  Ördögi
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1112 Dátum: 09 okt 06, 15:01:20 »

Tényleg makacs egy jószág lehet. xD Tettenérésnél csináltátok a fenyítést? A legjobb akkor, amikor pont csinálja, akkor elkapni.
Vannak sajnos ilyen nehezen kezelhető macsekok is. Próbáld még ki azt is hogy telerakod az ágyat cuccokkal. Hátha az bejön.
Mondjuk egy idő után talán kinövi.

Meg az is számíthat, hogy hol van az alom. Egyes macskák erre valamiért elég kényesek tudnak lenni, bármilyen fura is legyen ez. A legtöbb macska azt szereti, ha valami rejtettebb helyen van.
Naplózva
TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #1113 Dátum: 09 okt 06, 15:12:14 »

bár én asszem már írtam anno ebbe a topicba,most kicsit kiegészítek... születésem óta van kutyánk (az első sajnos már rég nem él),van hörcsögöm (immár a 3.) van egy rakás halam-AKINEK KELL GUPPI INGYEN az szóljon Nevet(túlszaporulat van..)-és van két lovunk,de persze azok nem a házban vannak Nevet
de több állatka már nem kell,így is túl sok a láb/uszony a lakásban Nevet
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1114 Dátum: 09 okt 06, 21:32:43 »

Nekem sajna egy darab háziállatom sincs. Neeem (Húgomnak van egy macskája, de az is már fél lábbal a sírban van.) x"D
(Meg eleve Szegeden töltöm az időm nagy részét a suli miatt, a szomszédok meg nem nagyon örülnének sztem annak, ha kutyát tartanék ---> albiban lakom.) x"]

Ennek ellenére mégis nagyon szeretnék egy extra mini yorkshire terriert. :3 *-* Szóval aki nagyon be akarja lopni magát piciny szívembe, nyugodtan vehet nekem egyet. x"D
De ilyen szépet kérek, mint ő itt: Pirul
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 21:33:41 írta Nikkie » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1115 Dátum: 09 okt 06, 22:05:19 »

Hogy én menynire nem bíroma  yorkshirokat.. de ez mondjuk egész.. tűrhető darab. Viszont, ha már albérlet, akkor inkább macska nem?
Még egy zsebkutya sincs el úgy a lakásban, mint a macska, meg a macskával amúúgy is kevesebb a gond, ami ilyen körülményke közt szerintme nem mellékes.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1116 Dátum: 09 okt 07, 06:39:00 »

Nem fogok háziállatot tartani lakásban, mert tudom, hogy nem bírnám ki. (Ez vonatkozik sztem a lakótársamra, a szomszédokra, ill. magára a jószágra is.) x]
Macskát akkor sem tartanék. Inkább valami nagyon kistestű kutyát ---> teacup-yorkiet. :3 (Legfeljebb, ha nem bírná a lakást és az egyedüllétet, hordanám be minden előadásra a zsebemben - a tanárok biztosan örülnének neki.) x"D

A normál méretű, hosszúszőrűek nekem sem tetszenek egyébként. Csak a picuri, rövidszőrűek, mint a képen a kutyus. Pontosan

Amúgy tegnap, ahogy jöttem haza, láttam egy picurka csivavát. *-* Olyan picike volt, és aranyos. :"D El tudnék képzelni magamnak egy olyan kutyust is - persze majd ha lesz saját lakásom/házam. Nevet (De azért a yorkienak még mindig aranyosabb a pofija.) :3

Addig pedig álmodozok róla...és gyűjtöm a pénzem. Technikai KO ;DDD
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1117 Dátum: 09 okt 07, 09:47:07 »

Csivavával 2 gond van... Inkbb 3..
1 Drága..
2 Mérete... Elviszi egy macska... +az ebből adódó problémák.. :"D
3. Idegbeteg kis görcs... Biztos a méretéből eredő kissebbségi komplesszusa lehet mindnek, de harciasabb mint a legtöbb kutyafajta... >.<#
Amúgy szerimtem az a kis görcs semmire nem való...
Na jó én alapból úgy gondolkozok hogyha már van egy háziállat, akkor legyen haszna is... Kutya: Védi a házat, Macsk, görény összeszedi az egeret, stb...
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1118 Dátum: 09 okt 07, 10:49:42 »

Nekem addig, amíg nincs saját házam - sőt, sztem utána se feltétlenül - szükséges, hogy haszna legyen a háziállatomnak. Nevet
Ha mondjuk önvédelemre kellene kutya, akkor vennék vmi jó nagytestűt, ami kb. 2 mp. alatt szétkap bárkit. x""D (Bár lehet, hogy engem előbb "falna fel", minthogy megvédjen.) x"D
Nekem azért kell, hogy cipelhessem és babusgathassam. :3 Meg hogy elmenjek vele sétálni. =D

Csivavát meg tényleg csak példának írtam, hogy ha minden kötél szakad, akkor az se lenne annyira rossz. =) Igazából a kis mérete miatt. =D (Azt én is hallottam, h agresszív kis dög.) >.<#

Amúgy azon már én is elgondolkoztam, hogy mi lenne, ha szegény Kírát ( így hívnám a kutyumat :3 ) agyontaposnám. :"D Bármikor a lábam alá kerülhetne. :/ Ráadásul nekem Szegeden kialakult egy rossz szokásom, hogy az első lépésnél jól odadobbantom a lábam - biztos, ami biztos, meglegyen a lendület. x"DDD Főleg buszokon és lépcsőkön. Nah, ha úgy lépnék rá, tuti, hogy moshatnám fel a padlót. :"D ='(
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 07, 10:51:30 írta Nikkie » Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1119 Dátum: 09 nov 26, 19:39:40 »

Én a macskákat utálom + a gazdájukat.  >.<#
Mit lehet csinálni egy macskával?! Amíg kicsi addig szép és jó, de mihelyt megnő (2-3 hét) és elkezd járkálni össze vissza (ha kertes házad van, ha meg bérház ako meg ..... vagy.. Nevet , mert nem oda való) és csak enni meg inni jár haza. Közben össze szarja szomszédok fűjét, pázsitját, kertjét... .
Tehát szerintem nem sok (szinte nincs is) haszna,értelme a macskáknak, macska tartásnak...  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 26, 20:18:51 írta Gabesz » Naplózva

....................................................................................................................
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1120 Dátum: 09 nov 26, 20:18:17 »

Hát elég radikális a felfogásod! Kúl (Reméljük Aemy nem jár erre, mert csúnya balhét kreál)

Sok haszna van a macskának... Hidd el, nem lenne a város, és a falu tele macskákkal, már rég elszaporodtak volna mindenhol a rágcsálók, és a verebek...
Az meg hogy odapiszkít mindenhova, az meg a gazdi bűne.. Mert a macska alapból tiszta állat, ami elkaparja a hulladékát... Kis gödröt ás a ürüléknek, és amint végzett bekaparja a gödröt... Ezzel a virágágyás szervestrágyázását is megoldja... A házban tartott macskákat meg szobatisztaságra lehet nevelni, hogy csak alomba piszkítsanak... kacsint

Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1121 Dátum: 09 nov 26, 20:47:25 »

Hát jó van, de amik nálunk (mármint a szomszédoknál) vannak macskák, azok nem kaparják el az ürüléküket, csak simán ott hagyják a füvön. A gazdáját meg nem hivhatom át ,hogy takaritsa fel. Verebek meg nálunk nincsek, inkább galambok, de azokat meg nem érik el a háztetőn..
Naplózva

....................................................................................................................
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1122 Dátum: 09 nov 28, 19:15:52 »

Nincs házziállatom (régen volt két papagájom de elhagytak) nem vagyok vmi jó állattartásban szóval jobb is h. nincs--- De ha egyszer elsz egy kertes házam akkor egy aranyos kutyust elfogadnék és talán hajalndó lennék gondozni is...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Akatsuki 4 ever :P
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1123 Dátum: 09 nov 30, 09:52:50 »

Kutya,tyúk,disznó,patkány,egér... Gondolkozik
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1124 Dátum: 09 nov 30, 11:55:45 »

Hm te is falun laksz... Gondolkozik A patkánytól és az egértől gondolom te is szabadulnál... Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 121
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!