24 ápr 28, 21:21:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen háziállatod van?
Kutya - 260 (39.3%)
Macska - 173 (26.1%)
Hörcsög - 31 (4.7%)
Papagáj - 27 (4.1%)
Degu - 4 (0.6%)
Gyíkfélék - 8 (1.2%)
Pók - 10 (1.5%)
Rovarfélék - 4 (0.6%)
Más rágcsálók - 32 (4.8%)
Más madárfélék - 7 (1.1%)
Nincs háziállatom - 48 (7.3%)
Halfélék - 41 (6.2%)
Nyúl - 17 (2.6%)
Összes szavazó: 421

Oldalak: [1] 2 3 ... 121
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Milyen háziállatod van?  (Megtekintve 237664 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Dátum: 07 júl 11, 14:11:35 »

Nekem már csak ez a topic hiányzott és őszintén szólva én imádom az állatokat...nem csak a háziállatokat...
a cuki állatkák mindíg is lekötöttek...
Nekem van 2 kutyusom
az egyik Talpi, aki már nagyon öreg, a másik Rénó(Runci!), ő egy most erőteljében lévő Husky, akinek mindkét szeme azúrvilágoskék...
Megaztán ittvan a madaram mellettem és mostis a fülembe rikácsol...Ausztrál barna fülü papagáj és nincs valami szép hangja és beszélni se tud-.-
megaztán van egy pár kedvenc vadonélő állatom, de a kedvenc, verhetetlenül a Fehértigris...eccerűen imádoma fehértigriseket és már simogattam is fehér tigrist és erre büszke vagyok!
Szeressük az állatokat!
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 29, 21:31:17 írta Chakra » Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #1 Dátum: 07 júl 11, 14:18:13 »

ahogy mondod szeressük őket!!!

Nekem 2 teknősöm van, az egyik neve Pogi, a másik Virgonc

itt egy youtubeos vidi Pogi feneketlen gyomráról:

http://www.youtube.com/watch?v=4zc3sjtnEe8

kiderült hogy lány mind2 tekim, de kit érdekel, az a lényeg, hogy teknőc  Nyelvesít legalább nem kell majd keltetéssel foglalkozni

nekem kedvenc állatom? hümmhümm a kutya, sajnos nincs, de felnőtt koromba lesz legalább 1 ezt megfogadtam (most panelbe lakok és ide nem való kutya)
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2 Dátum: 07 júl 11, 14:20:22 »

Ő az én drágám! Sajna kicsit homályos a kép… még keresek egy jobbat, de tagadhatatlanul a legfrissebb! Egyébként sosem hittem volna, hogy fogok valaha kutyát ennyire szeretni, de ő az én mindenem! Régen kizárólagosan macska párti voltam! Mostmár nincs kivételezés:D

[A mellékletet az Admin törölte]
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
kowi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 96

2012.05.19. !!


« Válasz #3 Dátum: 07 júl 11, 14:21:43 »

Huh, én is szeretem az állatokat!!! Jelenleg van 2 tengerimalacom, Rudi és Boszi, van egy nyűlunk Gyula, van 2 kutyánk, egy shicu keverék, aki Muci, meg egy németjuhászkeverék, aki Lili. Meg van egy nővérem,de azt ne részletezzük... jah, meg van egy csajozós vén macsekünk, Mici  Nevet
Naplózva

"Az igazi rocksztár az első próbán meghal..."
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #4 Dátum: 07 júl 11, 14:35:15 »


 Nélunk most fellelhető az egész tápláléklánc... Kezdem az elsó szinten: egy csomó hal, 5 teknős, 1 kismacs (Vadóc), 1 nagy macska, és a kedvenc 1 puli (Milla). Habár m
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #5 Dátum: 07 júl 11, 14:35:47 »

Béla(aki Lea és lány) a legszebb kis röfi kutya a világon! Palota és tacskó keverék! Az orra olyan is:D  Ja, azért röfi, mert amikor túrja a plédet, vagy a szőnyeget, akkor röfögő hangot ad.

Volt két cicám: Samu és Lucifer. Egyik csodás szürke és roppantmód öntelt, de ragaszkodó:D Luckókám meg fekete és barna volt hatttalmas szemekkel! Csodásan sárgás zöld:D Ja és ő meleg volt:D
Aztán szimplán eltűntek…
Egyik mamánál van Minerva cica, - megjegyzem a neveket mind én adtam a drágáknak:D Másik mamánál volt a Morzsi ( kicsi barna tacsi lány:D ), és a Szundi ( tipikus lövésed sincs milyen keverék kani) aztán most Alex a malamut. Aki nincs megnevelve és 8 évesen is olyan mint egy kölyök, csak súlyosabb…

Legközelebb madaram lesz!

Ami kimaradt:

Ja! És koi halak a tóban! Nekik nincs nevük:D  Még:pppp
Ja és míg kicsi voltam és egyik mamáméknál volt coca, azokat mind Gézának hívtuk:D Mert az funny:D
Egyébként a hiúzt találom nagyon szépnek:D Meg most láttam degut és azzal is tökjól ellennék:D
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 11, 14:40:07 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #6 Dátum: 07 júl 11, 14:39:27 »

http://kepfeltoltesbcs.extra.hu/files/beolvasas00021184161114.jpg
Ő lenne Zsömi a kutyim ^^
Volt egy macskám is, de ő lelépett T.T
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #7 Dátum: 07 júl 11, 14:41:08 »

De édi!!! Olyan kis vigyori ő is:D Nevet Nevet
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #8 Dátum: 07 júl 11, 14:41:52 »

Akkor a leg aranyosabb, amikor a lila polipjával játszik Nevet
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #9 Dátum: 07 júl 11, 14:42:36 »

igenigen szerintem is aranyos mind a két kutyus  :-[ remélem nem vagyok elfogult azért mert imádom a kutyákat (sajnos nekem nem lehet kutyám  :'( :'( :'( )
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #10 Dátum: 07 júl 11, 14:46:14 »

Wow! Lila polip! Nekünk sárga csacsink van:D Meg négy labdánk és egy fehér cicánk (plüss:p), meg három barna, és egy pár rongy, meg egy sodrott kötéldarab és rengeteg elásott csont:D

Allergia, Seed? Vagy miért?
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #11 Dátum: 07 júl 11, 14:47:34 »

ahha egy nagyon fertőző betegség melynek neve: panel lakás  :'(
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #12 Dátum: 07 júl 11, 14:48:58 »

 Nálunk most fellelhető az egész tápláléklánc... Kezdem az alsó szinten: egy csomó hal, 5 teknős, 1 kismacs (Vadóc), 1 nagy macska, és a kedvenc 1 puli (Milla). Mostanában Vadóc van mindig velem, egyszerűen követ mindenhova. Ha nem alszik (akkor is a legrosszabb helyen), akkor a kezemet harapdálja, ahogy most is. Lassan kezdek hozzászokni. Imádom őket, mindegyik külön személyiség. Észre se vettem, az előző is ő volt...Bocsi 8)

[A mellékletet az Admin törölte]
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 11, 14:49:50 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #13 Dátum: 07 júl 11, 14:58:11 »

mekkora fülei vannak...de nagyon cukker!^^
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #14 Dátum: 07 júl 11, 15:04:30 »

Nagyon cuki! Jééé nekem is olyan tollam van:D Egy rakás:D Vki sokat jár bankba mi? Hehe:D De látom cicómicó is a füzeten szeret feküdni, h rá figyeljenek, ne az anyagra:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: [1] 2 3 ... 121
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!