24 okt 07, 09:16:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szívesen laknál Japánban?
igen
nem
mi az a "Japán"?

Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Laknál Japánban?  (Megtekintve 78056 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Radic
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #195 Dátum: 10 okt 30, 07:13:29 »

Minden vágyam, hogy kint lehessek legalább egy évet. Nagyon kíváncsi vagyok a Japán dolgokra. Egy jó kis munkahely kéne, aztán egy kis nyelvlecke, majd mehetne az ott eltöltött idő, és ott megtanulni rendesen a nyelvet. Ezután már felirat nélkül is menne az a sok anime. Háááááááááááááá
Bárcsak ott tartanék már.......
Naplózva
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #196 Dátum: 10 nov 02, 08:59:07 »

Ja az jó lenne Nevet Amikor először kezdtem animet nézni neten felirattal akkor csak a szövegre tudtam figyelni.  >.<#
Mostanság már mindkettőre tudok figyelni így jobban leesik hogy mi is történik xD smirksweat
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Solaree
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 151

Vérimádó gyilkológép ;D (+moe függő/tuladagoló)


« Válasz #197 Dátum: 10 nov 02, 11:53:06 »

Én az elejétől kezdve így néztem (mármint Leni, az uccsó Nevet ) És a vicc az volt hogy 98%-ban az egészet megértettem! nah dehogy ne offoljunk: Én szívesen körbe utaznám Japánt, aztán le táboroznék Tokió-ban Nevet
Naplózva

http://wowandnews.blogspot.com/ a wowos blogom kacsint

  "Ha most nem ölöd meg őket, akkor egy napon ők fognak megölni téged!" Lucy, Elfen lied.

"Erős kávé nem létezik, csak akarat gyenge ember" Ismeretlen
"Nem, nem vagyok gyilkos. Csupán imádom a vér látványát" Solaree
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #198 Dátum: 10 nov 02, 21:51:28 »

Ma voltunk japán étteremben, és szó mi szó, nem enném minden nap azt >.<# Nevet És ettől a japán-rasszizmustól most visszahúzódtam Nevet De ha nem kéne szusit meg tengeri herkentyűket ennem akkor még Talán... Hümm-hümm
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #199 Dátum: 10 nov 02, 22:51:59 »

Ha igazi japán ételt akarsz enni, akkor nem itthon magyarországon kell enned (Cseheknél nagyon jó például), akkor már oda hozzájuk menj el ikszdé nem csak vicc...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #200 Dátum: 10 nov 03, 14:14:03 »

Én nem laknék japánban, maximum csak körbenéznék. Én szeretem a tenger gyümölcseit, nem zavarna ha minden nap azt kéne ennem (najó, megunnám smirksweat ). Mondjuk a túl sok földrengés se lenne a kedvencem, valamint a Tokiói szmog miatt se akarnék megfulladni idő előtt. Ha valaki ki akarna küldeni oda, és már nem jöhetnék vissza, inkább vidék.
De legjobb itt Magyaro.-n. Pontosan
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #201 Dátum: 10 nov 03, 15:06:59 »

Ez igaz mindenhol jó de legjobb itthon Magyarországon! Nevet Az tuti hogy én az első nap éhen halnék annyira nem ízlik a kaja smirksweat de még a rizst se sózták meg az étteremben >.<# (kicsit egónak fogok tűnni de az a rizs amit én csinálok jobban ízlik  Nyelvesít )
Elmentünk egy étterembe és alig tudtam enni mert annyira nem ízlett. A leves savanyú volt, az előétel nem tudom mi volt de undorító volt.!(legalább is nekem nem ízlett smirksweat ). Ezután berágtam és elkezdem: "Teszek rá mint mondtam soha nem fogok Japánban lakni! Inkább megtanulok olaszul és megyek Itáliába!". Erre a kitörésemre apa mondja: Látod az olasz étteremben jól laktunk volna.
És megfogadtam ... Soha többet nem megyek el japán étterembe. smirksweat
Kiértünk az étteremből és elkezdem: Ezek nem ismerik a jó gulyást és a barackpálinkát! Csak a nyers dolgokat eszik. >.<#
Erre a nővérem elröhögi magát és elkezdi "Ne légy alkoholista". Erre anya: "Na ez az étterem a melléfogás mesterfoka volt". Apa meg azt mondta hogy legalább megtudtuk hogy milyen is a japán konyha.
És ezzel a dél elötti kalanddal sikerült éhen maradnom. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 03, 15:14:43 írta Leni-chan » Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #202 Dátum: 10 nov 03, 15:24:50 »

Hmm az olasz kaják nagyon finomak. ^^ Itt a magyar olasz éttermek semmik azokhoz képest, amik kint vannak Olaszországban. Ettetek már igazi olasz pizzát? Azoknak nem ilyen vastag a tésztájuk, mint nálunk, hanem olyan vékonyak, mintha 2 papírt egymásra tennénk. És olyan paradicsomosak, hogy plusz kecsöppel csak elrontod. A paszta isteni, húst nem nagyon raknak bele, inkább csak pariszószt. Sok-sok parmezánnal. Hümm-hümm Speciel én jobban szeretem a pesztót (bazsalikomos tésztát). Mosolyog
A japán kaják nemtom milyenek, még nem ettem. A sótlan rizsen könnyű segíteni->sózd meg! xD
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 03, 15:31:32 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #203 Dátum: 10 nov 03, 15:58:40 »

Pizza...pasta..... Nyelvesít nyammnyammnyamm!
Én pl. nagyon szeretem a Luigi pizzát. Ilyen étterem csak a környékünkön van. Ami a legjobb benne: tökmindegy melyikbe mész be mindenhol ugyan olyan finom a pizza, és ez az étterem eredeti magyar Nevet . Nem tudom én valahogy nem szeretem a vékony tésztájú pizzát. :/ De szívesen ennék eredeti olasz spagettit. Nevet
Jaj nagyon áttértünk az olaszra Ohh My God
Na hogy ne offoljak: tuti nem fogok Japánban lakni. Ezt már eldöntöttem. smirksweat
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #204 Dátum: 10 nov 03, 16:21:22 »

Azoknak nem ilyen vastag a tésztájuk, mint nálunk, hanem olyan vékonyak, mintha 2 papírt egymásra tennénk.

Édesanyám így készíti a pizzát többnyire. És nagyon finom, ropogós. ^^ Én eddig csak rament ettem. Nem volt nagy cucc, akkor már inkább húsleves.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #205 Dátum: 10 nov 03, 16:25:55 »

Én is húsleves párti vagyok! Nevet
Én eddig úgy képzeltem a rament hogy húsleves ízű és raknak bele még valamit. smirksweat De nagyot csalódtam mikor rájöttem hogy tévedtem és valami savanyú undormányt tettek le elém >.<#
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Solaree
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 151

Vérimádó gyilkológép ;D (+moe függő/tuladagoló)


« Válasz #206 Dátum: 10 nov 03, 17:22:30 »

Minek aggódni? Japánban is van Mc'Donalds xDD
Naplózva

http://wowandnews.blogspot.com/ a wowos blogom kacsint

  "Ha most nem ölöd meg őket, akkor egy napon ők fognak megölni téged!" Lucy, Elfen lied.

"Erős kávé nem létezik, csak akarat gyenge ember" Ismeretlen
"Nem, nem vagyok gyilkos. Csupán imádom a vér látványát" Solaree
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #207 Dátum: 10 nov 03, 17:27:54 »

Csalánkiütésem van a McDonalds.os hamburgerektől smirksweat
Sz'al marad a Burgerking Nevet (bár rohadt egészségtelen)
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 03, 17:28:28 írta Leni-chan » Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #208 Dátum: 10 nov 03, 17:44:55 »

Én már gondoltam rá, hogy megkóstolom a rament, de ha ilyen ... akkor inkább nem, köszi! smirksweat Narutonak bezzeg hogy ízlik már! A barátnőm egyszer már evett kínai levest. Azt mondta finom volt. Nem tudom, mennyiben különbözik a japántól.
A McDonald's-ról csak annyit, hogy én azt olvastam, hogy a japánoknak nem jött be ez a gyorsétterem. És hogy miért?
Mert a bohóc arca fehér, és a japánoknál a fehér a gyász színe... smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #209 Dátum: 10 nov 03, 17:46:09 »

Én speciel a gyümölcslevesen kívül minden levest utálok, beleértve a húslevest is. De ha már választani lehet, akkor inkább a húsleves mint a ramen. Bár megjegyzem, abban a ramenben amit én ettem, volt hús. Na, annaka húsnak zseniális íze volt.

Apropó, újabb példa hogy hazánk reklámkészítésének módszerei értelmesebbek a japánnál:
http://www.youtube.com/watch?v=sqUi2sXoPEk&feature=related - japán
http://www.youtube.com/watch?v=SmL5gAk8hCk - magyar

Hanii: a ramen eredetileg kínai találmány, tőlük vették át a japánok.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!