24 ápr 28, 20:17:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szívesen laknál Japánban?
igen
nem
mi az a "Japán"?

Oldalak: 1 ... 18 19 [20]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Laknál Japánban?  (Megtekintve 72098 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #285 Dátum: 14 jan 12, 12:43:13 »

A kutyának sincs kedve elutazni a világ másik oldalára, csak mert ott van japán... Nem hogy ott élni...
1 rohadt messze van,
2 teljesen más világ, más szokások, más kultúra,
3 a japcsik nem csipázzák a külföldieket...
4 páran itt nagyra vannak a homemade japán nyelvtudásukkal, de kint meg is kéne értetnie az embernek magát...

Persze ha a jövőben lesz olyan melóm, ami a külföldi tartózkodással jár, és jól fizet, és nem alapfeltétel a nyelvtudás, akár Észak korea is szóba jöhet, nemhogy Japán... ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #286 Dátum: 15 jún 28, 16:56:58 »

Ráadásul geológiailag is instabil.Telibe a tűzgyűrűn fekszik azt kb annyira biztonságos mint egy aktív tűzhányóban.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #287 Dátum: 15 jún 28, 20:00:15 »

Japántanárnőm mindig panaszkodott, hogy gyűlölte a földrengéseket Japánban. Amúgy durva, hogy Fukushima után az összes atomreaktort leállították. Enyhén túlreagálták szerintem, de tény és való, hogy pont a japánoknak volt annyi eszük, hogy a tengerpartra raktak egy atomerőművet... Hát igen, senki sem tévedhetetlen. Még a Shinkanzen is késik azért. ikszdé Amúgy én azt hallottam, a többi vonatjuk egy rakat ócskavas, csak a Shinkanzen király egyedül.  Gondolkozik
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #288 Dátum: 15 jún 28, 20:03:34 »

Neked volt japán tanárnőd?Kérlek mesélj még Nevet
Mármint japán volt a nő,vagy nő is volt és japánt is tanított?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #289 Dátum: 15 jún 28, 20:54:10 »

Nagyon beteg humorod van. ikszdé Japán volt a nő, igen, most már nem tanít, szinte folyton Japánban van újabban, a szüleit gondozza, akik betegek. Azért jött Magyarországra, mert megismerkedett egy magyar férfivel, akihez végül férjhez ment. Nevet 3 félvér fiuk van. Egyikőjük a mi sulinkba járt. Helyes gyerek, de elég nagyképű és már messziről irritál. ikszdé Azontúl 2 éve stabil barátnője van, aki magyar nyilván. Nevet Mekkora királyság ez már.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #290 Dátum: 15 jún 28, 20:56:54 »

Nagyon beteg humorod van. ikszdé
Tudok róla Nevet és ez még semmi ikszdé
Hát én inkább mentem volna ki hozzá japánba mint őt iderángatni ebbe a szutyokba,de ez én vagyok Nevet
Amúgy meg király Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #291 Dátum: 15 jún 28, 21:14:51 »

OFF: Nekem is beteg humorom van, bár ez nem a szavaimban, inkább a tetteimben mutatkozik meg, amit a fórumon nem tudok produkálni, meg a vicceim sem jönnek át, szóval így jártam. Nevet

ON:

Mina-sensei szeret itt lenni. Nevet Milyen jó, hogy van! Nevet Amúgy hiányzik a japán... vettem is egy könyvet, Lingea: Japán társalgás. xD Oké, ezek az úti nyelvkönyvek rémesek, de vannak benne dolgok, amiket az életben nem tanulnék meg máshogy. Sajna a japán egy gyönyörű, de piszok nehéz nyelv. Szomorú Ettől függetlenül kimennék Japánba. Nevet

Akkora igazságtalanság, hogy van egy cserkész osztálytársnőm, aki kimegy egy hónapra Japánba a cserkészekkel dolgozni. Egy szót sem tud a nyelvből, de angolul van a program, szóval. Nevet Amúgy ez az egész neki fél millió forintba fáj. Ő fizet, hogy dolgozzon. Ha lenne annyi pénzem, gondolkodás nélkül kifizettem volna én is. Nevet Bár cserkész, az nem vagyok. De akkor is, egy hónapig fél millió forintból?  Hmm? >.<# Egy turista egy hétig nem él meg ennyiből, szóval, ha azt veszem iszonyat nagy mázlija van.   Pontosan  Szomorú

Azonban ő nem haverkodott össze japánokkal, neki nem ajánlották fel, hogy lakjon velük, ha odalátogat. Nem kapott ajándékot a japánoktól (még egy csomagot is küldött egy lány nekem postán, aminek a feladása 1500 yen volt. :O ) és nem is adott a japánoknak saját készítésű rajzokat, amiket aztán elvittek magukkal haza. Nevet Nekem ez mind megvolt!
Szóval, ha belegondolok: talán soha az életbe nem jutok el Japánba, de a darabjaim már ott vannak. Egy páran legalábbis őrzik az emlékemet, én is az övékét.  Pirul Van egy japán kütyükkel teli dobozom. Olyan nekem, mint egy kincsesláda.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #292 Dátum: 15 jún 28, 22:06:19 »

Nem semmi Nevet
Én ettől Függetlenül biztos nem élnék japánban.Bár ki tudja.Ha egyszer úgy hozza a sors hogy Mizuki Nana felhív és Hinata hangján megkér hogy menjek ki hozzá,rohannék Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #293 Dátum: 15 jún 28, 22:22:27 »

Már csodálkoztam, hogy eddig miért nem került elő Hinata.  Nevet Mondjuk én kipróbálnám, milyen ott élni, aztán ha sikerül megragadni, jó, ha nem, akkor nem. Mondjuk a földrengést a hátam közepére sem kívánom, félek tőlük rendesen.  ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #294 Dátum: 15 jún 29, 06:12:29 »

Földrengés,cunami,sugázrás túlnépesedés Nevet
Régen a szamurájok korában viszont éltem volna ott Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 18 19 [20]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!