24 szep 25, 22:11:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 536 537 [538] 539 540 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312227 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #8055 Dátum: 11 máj 23, 22:52:56 »

szerintem úgy értette, hogy mostanában kb csak a kamuira támaszkodik, meg még talán a raikirire, de a különféle technikákat egyre kevésbé látni ami szerintem sokkal izgalmasabbá teszi a küzdelmeket és a karakter sokoldalúságát is megmutatná, és kakashinál sokoldalúbb karaktert nem igen tudok.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #8056 Dátum: 11 máj 23, 22:56:35 »

jah értem.
egyetértek a hsz-eddel mert mostanában tényleg csak raikiri,raikiri oszt csá...használhatná mondjuk a vízsárkányt is,pl az az egyik személyes kedvencem tőle Nevet
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #8057 Dátum: 11 máj 24, 11:30:35 »

Sztem Hidan úgy értette, hogy Itachi felvállalta 1 jobb jövőért azt a bűntudatot ami a klánja kiirtása okozott számára, minden konohai gyűlöletét és még a testvéréét is plusz a kirekesztettséget. Mind ezt 1 "szebb" jövő érdekében. Ezen felül Madarat is kordában tartotta a haláláig. Ő úgy érezte ez a  kisebbik rossz, mint ha Konohán belül lett volna háború és azzal aláírták volna  a Tűz országának végrendeletét. Mind ezeket mérlegelve Itachinak nem volt választása. Ettől függetlenül 1 gyereknek ez egy rendkívüli trauma (1 felnőttnek is). Ita valóban táplálta Sasuke gyűlöletét az erősebbé válása felé, csak azzal  nem kalkulált, hogy aki így nő fel az nem fog tisztelni se isten se embert. A lényeg, hogy sztem is Itachi vállán sokkal nagyobb  teher volt mint Sasukeén, mivel Sasuke gyűlölete is az övét nyomja...nyomta..
Egyébként a szenvedést meg nem lehet behatárolni ki szenved jobban. Erre csak azt tudom mondani, hogy butterfly effect. Mosolyog Azzal, hogy Ita élve hagyta legféltettebb kis testvérét nem is gondolta volna mit indít majd el... Itt hibázott, de hatalmasat. Viszont mi meg szegényebbek lennénk 1 jó történettel. Mosolyog

Teszem hozzá ez által Naruto is sokkal erősebb lett, aki Nagatot is meg tudta győzni!
Na meg a chuunin vizsgán ha Sasuke nem perkel oda Gaaranak, lehet teljesen véghez viszik Konoha lerombolását.
De ez már a mi lett volna ha... topic Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 24, 12:03:17 írta Tr4nCe » Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #8058 Dátum: 11 máj 24, 13:26:40 »

Off:

Mi ez az alaptalan vádaskodás Sasuke irányába már megint? A manga hiány ilyen komoly tünetekkel jár? Nemsokára jön a következő fejezet addig bírjátok ki.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8059 Dátum: 11 máj 24, 13:30:47 »

Moderátor:
Miután mindenki leírta legalább 3-szor ugyanazt és miután jót gúnyolódtatok egymáson és miután töröltem pár papagáj hozzászólást, most már térjünk vissza a normális fórumozáshoz.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8060 Dátum: 11 máj 24, 13:50:21 »

Gratulálok. Látom mindenki olvassa is a mangát, nem csak nézi. Csak gondolom a pillanatnyi fáradtság művel lehetett, hogy nem tűnt fel pár dolog:
- Ha nem a szegre céloz az első Kamuival, akkor neki meszeltek.
- A sima Sharingan is kikészíti, akkor a Kamui... Még jó, hogy nem azzal kezdi a csatát. Ha azzal indít és nem talál, akkor nem csak a chakráját nyúzza, hanem a testét is. Míg a nem Sharingan alapú jutsujai a testét "nem" terhelik.
- Pein szemében ott virított a Rin'negan, egy sima klónon csak átlát vele. Kakashi chakramennyisége szempontjából meg szinte mindegy, hogy Raiton Kage Bunshint vagy Kage Bunshint használ. A Raiton K.B. még talán "jobb" is, mert ha szétpukkan, az ellenfelet megvágja az áram. ^^ Ami itt mondjuk nem sokat ért, mert pont a kiborg-Peint csapta meg, az pedig gondolom szigetelt volt. Nevet (Amit Kakashi ugye nem tudott... még mielőtt valaki belekötne. Mosolyog)
- Többször láthattuk már, hogy Kakashi nem egy Naruto, nem megy fejjel a falnak. Előbb kiismeri az ellenfelet. És ha erre rámegy a fél chakrája? Ez van. Még mindig jobb, mint az egészet elpazarolni és nulla eredményt felmutatni. ^^
- Kakashi tudta, hogy Pein intézte el Jiraiyát. És aki elintézi Jiraiyát, az nem kispályás.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #8061 Dátum: 11 máj 24, 13:57:10 »

Szerintem Kakashi azért ezeket a jutsukat használja mert ezeket tartja a legjobbnak Nevet
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8062 Dátum: 11 máj 24, 13:59:42 »

Szerintem meg azért iszik vizet... hogy ne legyen szomjas. ikszdé

Ettől függetlenül, ha már villám a fő eleme, akkor valahol érthető, hogy miért villám elemű jutsukat tol és miért nem szél eleműeket (amit nem tud). Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #8063 Dátum: 11 máj 24, 14:01:36 »

de nem árt ha az ember változatos:D főleg ha mondjuk egy föld típusu ellen harcol aki ellen vízzel több esélye van mint árammal Mosolyog
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #8064 Dátum: 11 máj 24, 14:29:58 »

Chakra: sorban válaszolnék a hozzászólásodra:
-Pein ott csacsogott Kakashinak hogy "most nem kló, stb, stb...". Ez idő alatt Kakashi előhívhatta volna a Mangekyo-t, és még nem is halt volna meg a szögtől.
-Már egyszer leírtam, de leírom mégegyszer: Kakashi a következő jutsukat használta a harc alatt: Raikiri (2x), Doryuukheki, Villám Klón (chakrája fele),  a Raiton farkas, valamint Kamui (2x) (és még a föld alatt is elhelyezte a láncokat, de ezt most hagyjuk). Szóval a következőkből állt a chakrájának a fele: 2 Raikiri, 1 Doryuuheki, 1 Raiton farkas, 2 Kamui. Ha most azt mondod, hogy Kakashi a sima Sharingantól kidől, mikor ennyi jutsu vitte el a fele chakráját, akkor.... szerintem nem gondolod át rendesen.
A sima Sharingan alapú jutsuk nem hogy az ő testét, de még Peinét sem terhelték Nyelvesít (magyarul nem ért vele semmit se)...
-Miért, az elemi klón mivel másabb, mint a Kage Bushin? Nem az elemi klónok jutsuját őrizték tiltott tekercsben, nem az elemi klónok jutsuját akarta ellopni Mizuki, így (gondolom én) a Kage Bushin is van olyan erős, mint az elemi klónok.
Valamint jó hogy te is olvasod a mangát... sima Naruto elején a folyamatos Sharingantól kidőlt, mégis ennyi klónt összehozott. Most azt ne mond, hogy ennyire sok chakrája volt akkor, és ilyen kevés van most, mert akkor magam alá ürítek...
-Ez most olyan, mintha 87x ellenőriznéd a matek példádat a dolgozatban. Igaz, hogy biztos lesz a válaszod, de rámegy az időd (ami jelen esetben a chakra), és a továbbiakban sok gondod lesz belőle.
-Erre nem tudok mit mondani, ezzel egyet értek.

USasuke: ellenkezőleg, vízzel van kevesebb, mint villámmal Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 25, 06:25:56 írta renato » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8065 Dátum: 11 máj 24, 14:44:15 »

"Szóval a következőkből állt a chakrájának a fele: 2 Raikiri, 1 Doryuuheki, 1 Raiton farkas, 2 Kamui. Ha most azt mondod, hogy Kakashi a sima Sharingantól kidől, mikor ennyi jutsu vitte el a fele chakráját, akkor.... szerintem nem gondolod át rendesen."

Szerintem te nem gondoltad át rendesen... Csak fogtad és felsoroltad azokat a jutsukat, amiket akkor használt. Nem a második kamui után mondta, hogy elfogyott a fele csakrája. A második kamui után meghalt...
(Ha rosszul emlékszem, akkor bocsánat, semmit sem szóltam... smirksweat)
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #8066 Dátum: 11 máj 24, 14:49:14 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/424_szines/15 - én úgy értelmeztem, hogy abba halt bele, hogy teljesen lemerítette a chakráját és az állóképességét, lehet, hogy én gondolom rosszul, de más lehetőséget nem látok, mivel egy támadás sem érte itt.
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #8067 Dátum: 11 máj 24, 14:57:09 »

nem a raiton kage bunshin emészte fel chakrája felét? vagy akkor most nemértem hogy mivan :PP
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8068 Dátum: 11 máj 24, 14:58:39 »

renato:
Igen. Ez így van. ^^ (azt, hogy mennyi támadás érte, nem kommentelem, mert nem emlékszem, visszaolvasni meg lusta vagyok smirksweat)
Abból, amit visszaidéztem, azt lehetett kiérteni, hogy miután bevetette a második kamuit, akkor volt félig a chakra készlete... Ebbe kötöttem bele. Ezen az oldalon is, amit linkeltél írja, hogy a chakrája utolsó morzsáit készült felhasználni a kamuira, nem pedig a maradék másik felét... Ez volt félreérthető. Mosolyog
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #8069 Dátum: 11 máj 24, 15:08:05 »

Érte jó sok támadás, ezt magam se tagadom, de élt.
Elnézést ha félreérthetően fogalmaztam, nem a Kamuira gondoltam, hanem a villám klónra, aminél ki is jelentette (itt), hogy a chakrája felét emésztette fel.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 24, 15:08:47 írta renato » Naplózva
Oldalak: 1 ... 536 537 [538] 539 540 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!