24 ápr 30, 16:52:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 610 611 [612]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1161571 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #9165 Dátum: 15 júl 07, 14:16:51 »

Sakurából többet is ki lehetett volna hozni szerintem. Fejlődött a jelleme, de annyira azért mégsem. Hát, hogy főhősnőt nem sikerült belőle faragni, az egyszer biztos. Tsunade utánzatnak meg gyenge. Agyon lehet verni.  smirksweat
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9166 Dátum: 15 júl 07, 14:36:53 »

Sakura nem a szívszerelmem, de attól még nem hasznavehetetlen Nevet
Fejlődött sokat az is tény.A Sasuke iránti gyermeki rajongása érett szerelemmé fejlődött.Az meg hogy könnyen le lehet verni...háááát...ém imádom Hinatát,de szerintem még neki sem sikerülne.A lányok közül.A fiúk közül bárki agyon verné ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9167 Dátum: 15 júl 07, 19:09:26 »

Capac légyszíves ne légy nevetséges Nevet Mi az, hogy MÉG Hinata SE verné le? Nevet Szerintem jócskán túlbecsülöd Hinata harci képességeit. Meg hogy a fiúk közül bárki leverné? Nevet
Én majdnem az egész shippudenben UTÁLTAM Sakurát, de azért próbáljuk már reálisabban látni az erőviszonyokat...Sakurat a két főhősön kívül SENKI sem tudja elverni jelenleg. Talán Gaara...meg ugye az új kagék erejét nem ismerjük. De ezen kívül mindenki esélytelen ellene.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 07, 19:14:44 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #9168 Dátum: 15 aug 24, 00:17:38 »

Az Fū no Sho című kiadványban lehullt a lepel Kakashi arcáról, tizenöt év után egy rövid manga képében. Aki még nem látta volna: Kakashi sensei ÍGY néz ki.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 610 611 [612]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!