24 szep 25, 22:08:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 534 535 [536] 537 538 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312216 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8025 Dátum: 11 máj 23, 10:40:08 »

Csakhogy Narutóval elentétben Sasuke összeomlott, mert nincs tartása.
Naplózva
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #8026 Dátum: 11 máj 23, 10:42:07 »

Nem hinném, hogy összeomlott, csak szűk látókörű. A bosszú a legegyszerűbb megoldás vagy nem?
Naplózva


LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #8027 Dátum: 11 máj 23, 10:47:55 »

Huh azta meghalt a bátyja és ez elég hozzá. Én úgy emlékszem Itachi élesztette fel benne a mangekyout. De lehet tévedek. Akkor is mi az hogy meghal egy szeretted és 10x erősebb leszel? Itachinak ténylegesen kellett szenvednie megölte a legjobb barátját és az egész klánt! Ő tényleg szenvedett de sasuke még csak meg se ölte Itachit. Madara is megölte a legjobb barátját és elvette az öccse szemeit na ez lelki szenvedés. Kakashinak az összes barátját lemészárolták a háborúban és nem lett Mangekyou-ja. Nem beszélve arról hogy lényegében a shuppuden idejét nem edzette meg semmi. Sasuke csak kapja az erejét ténylegesen sokat nem tett érte és akárki akármit mondd ez így van. Egyedül a villám elemet tudta elsajátítani a saját erejéből tűz elemből csak 1-et ismer tehát azt nem igazán számítom. Sasuke tényleges érdeme amiért tett is azok a villám jutsuk és a gokakyou no jutsu, ezt elismerem.

Remélem egy fokkal érthetőbb.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 23, 11:18:25 írta LordHidan » Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8028 Dátum: 11 máj 23, 11:28:17 »

Ezen órákig folyhat a vita...tény h Sasuke is sokat szenvedet/ed bár gyakran túloz ezekkel az érzelmi rohamokkal....De ez mindenki más kép látja.És az is igaz h Sasuke a part1 sokkal jobban küzdött az erő megszerzésé ért mint a part2.
Bár én nem kedvelem Sasukét de azt is látni h ölébe eső erőkkel neki is meg kel szenvedni
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #8029 Dátum: 11 máj 23, 12:42:51 »

"hanem úgy hogy megöli a családtagját a mangekyouért"
ő, nem azért ment oda, hogy megbosszulja a családját?....de.
Amúgy meg az csak nem akkora lelki trauma, hogy szívből gyűlöli a bátyját és megöli, mert ő akarta, ergo megérdemelte utána a szenvedést miután megtudta az igazat.
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #8030 Dátum: 11 máj 23, 14:17:01 »

szerintem pár nap után megemésztette az igazságot és utána már csak a gyilkolás van a fejében...legalábbis szerintem Ördögi
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #8031 Dátum: 11 máj 23, 14:23:25 »

sharingan nékül csak egy jutsuja lenne a raikiri... és mondta is hogy a sharingannal sokkal jobban tudja használni szal ez elég érdekes lenne sharingan nélkül...Nyelvesít
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #8032 Dátum: 11 máj 23, 14:47:08 »

Kakashi három elemre képes, hogy a viharba mondhatod, hogy Sharingan nélkül csak a Raikirire lenne képes?... láttunk már nem egy olyan embert, aki Sharingan nélkül használt több jutsut (pl: Kisamének sincs Sharinganja, mégse egy víz jutsut láttunk tőle...).
Amúgy egyet kell értenem Masashival, nem tudjuk, hogy milyen lenne Sharingan nélkül. Így majdnem mindent a Sharinganra alapoz, ha nem lenne Sharinganja akkor lehet, hogy nem ismerne 1000 jutsut, de azt a 10-20-50 jutsut amit úgy ismerne, elég magas szinten tudná használni a sok gyakorlás miatt.
Szóval elég nagy hülyeség kijelenteni, hogy Sharingan nélkül már rég meghalt volna...
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 23, 14:48:18 írta renato » Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #8033 Dátum: 11 máj 23, 14:47:22 »

apja is elég erős volt sharingan nélkül, és ha csak egy kicsit igaz hogy a gyerekek általában jobbak a szüleiknél, akkor kakashi legalább olyan jó lenne sharingan nélkül mint az apja volt. (lehet keveset tudni róla, de 3 faluban elterjedő óriási hírnév mint Fehér agyar biztostos nem véletlen)
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #8034 Dátum: 11 máj 23, 14:50:05 »

hát hallod én mintha ugy emlékeznék hogy gai azt mondta hogy kakashinak csak a raikiri az egyetlen jutsuja amit nem a sharinganjával másolt le...szóval én ezért irtam....
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #8035 Dátum: 11 máj 23, 14:52:20 »

De komolyan úgy gondolod, hogy ha nem lenne sharinganja, akkor 1 db jutsuval menne küldetésekre? Jouninként?
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #8036 Dátum: 11 máj 23, 15:03:20 »

Kakashinak az az egyetlen SAJÁT jutsuja.... 12 évesen jounin lett, akkor még a fasorba se volt a Sharingan, csak a félkész Raikiri, most nehogy azzal gyere, hogy jutsuk nélkül sikerült összehoznia a Jounin vizsgát...
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 23, 15:07:27 írta renato » Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #8037 Dátum: 11 máj 23, 15:22:54 »

amint már írtam előbbis tuti hogy erős lenne sharingan nélkül de nem ennyire meg nem tudna ennyi jutsut...azért gondoltam hogy lehet nélküle meg halt volna mert pein ellen az MS-e mentette meg szal...na de mind1
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #8038 Dátum: 11 máj 23, 16:01:45 »

Pein szintjén 110%, hogy se Sharingannal, se Sharingan nélkül nincs, de mint mondtam nem tudhatjuk, hogy mire lenne képes Sharingan nélkül. Meg a Pein elleni harcról megvan a magam véleménye, ott nagyon ki kellett kapni Kakashinak, az egész harc valahogy idegesített (pl: miért használt villámklónt Kakashi, mikor az a fele chakráját fölemészti? Miért nem Deva Peint támadta a szöges helyzetnél a Kamuival, stb... félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy Kakashi legyőzte volna Peint, hanem hogy azért ennél szorosabb csatát is vívhatott volna).
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8039 Dátum: 11 máj 23, 16:07:51 »

maga Pein is mondta hogy Kakashit mindig óvatosnak ismerte *hogy honnan azt nem tom ikszdé de valami ilyesmit mondott, h: pont olyan (...) mint a legutóbbi küldetésünkön...vagyis erre emléxem ikszdé*
szal szerintem azt gondolta hogy a villámklónnal megtalálja a gyenge pontját, úgy hogy a chakrája elveszik, de egyelőre nem szenved komolyabb sérüléseket, hiszen ha a villámklón helyett ő ment volna...noss őt szűrja át a másik Pein :S az más kérdés hogy használja a kamuit..szerintem vészhelyzetre tartogatta, mint a szög vagy Cho' megmentése.

én am asszem értem amit USasuke mond, vagyis inkább kezdem kapizsgálni ikszdé csak kissé félreérthetően írt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 23, 16:09:58 írta ^^ » Naplózva

Oldalak: 1 ... 534 535 [536] 537 538 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!