24 szep 25, 22:11:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 535 536 [537] 538 539 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312227 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8040 Dátum: 11 máj 23, 16:11:05 »

Azt nem Pein mondta, hanem Chouza. Renátó pedig arra gondolt, hogy villámklón helyett használhatott volna sima Kage Bunshint, ami a célra tökéletesen megfelelt volna, annyi a különbség, hogy az nem vitte volna el a fele chakráját.Nevet
azért gondoltam hogy lehet nélküle meg halt volna mert pein ellen

Miért, így nem halt meg? ikszdé
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #8041 Dátum: 11 máj 23, 17:48:38 »

Célre nemhiszem,hogy megfelelt volna,mert a villámklón valamivel erősebb. De Chakrát illetően értelemsebb húzás volt.
A szöges helyzet nekem is furcsa volt...Lehet azért kellett meghalni,ott akkor,hogy valamit megtudjunk az apjáról. Más értelmesebb húzást nem tudok belőle kihozni. Mert mire Naruto megtudta,hogy meghalt,kb már fel is éledt....
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
renato
Vendég
« Válasz #8042 Dátum: 11 máj 23, 17:52:37 »

Miért? A villám klóntól se lett semmi baja a Peineknek, szerintem csak egy elcsépelt *minél jobban merítsük le a chakráját, hogy aztán meghaljon, beszéljen az apjával, majd feléledjen (ezzel is húzva a fanok idegeit)* húzás volt.
Ja és miért volt chakra szempontjából értelmesebb húzás? Szerintem pont ellenkezőleg, ez egy pocsékolás volt.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 23, 17:54:19 írta renato » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #8043 Dátum: 11 máj 23, 17:55:46 »

Miután Tobi elmondja neki a dolgokat,már akkor elfogadta a dolgokat. Elején kételkedett,de aztán rájött,hogy igaz. Figyelj könnnyen trauma: Van egy bátyád,legyilkol mindenkit a családodban,és téged azért hagy meg mert gyenge vagy. Utána küzdesz,és a bosszú megesz belülről,míg megölöd/meghal,és kiderül,hogy egy másik csapat/Konoha miatt tette. Neked nem lenne trauma? Haggyatok már...És amugy nem minden erő hull az ölébe. CS2 is miért lehetett? Mert ővolt ott a egerősebb+Uchiha volt. Ahhoz képest,hogy az ölébe hull minden jutsu szerintetek,a fél Naruto-s bandát szétciccálná a Susanooval+Amaterasuval kb.

Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #8044 Dátum: 11 máj 23, 17:57:33 »

Igen,sorry ott rosszul irtam. Nemlett baja,de mivel Kakashi tudta,hogy Pein milyen erős,gondolta,hogy egy kis Kage Bunshinnal nemfog ellene mit tenni. Ezért egy erősebb klónt csinált,ami ugyanugy befuccsolt.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
renato
Vendég
« Válasz #8045 Dátum: 11 máj 23, 18:01:13 »

Erre egyből rá lehetne vágni, hogy ha Pein ilyen erős, miért nem egy Kamuival ugrott neki? Végülis Kakashi jelenlegi legerősebb jutsuja, ami egy nagy Uchiha doujutsu, csak tett volna Peinben valami kárt. Igaz, hogy vissza lett volna hozva, de Kakashi nem halt volna meg, majd éledt volna újra 10 fejezettel később... szóval szerintem ez a harc nagyon, de nagyon el lett rontva, ha szorosabbra csinálta volna Kishi, akkor még tetszett is volna (természetesen nem olyan szorosra, hogy Kakashi Pein szintűnek tűnjön, de azért tarthatta volna jobban is magát...).
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #8046 Dátum: 11 máj 23, 18:24:27 »

persze kérdéses hogy ha a testet teljesen eltünteti akkor hogy hozza vissza Pein, de most lényegtelen is. A kage bunshin az egyik legerősebb klón, bent is a nevében a kage szó. az elemi klónok semmivel sem jobbak.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #8047 Dátum: 11 máj 23, 19:00:56 »

Pontosan emiatt a 2 jutsu miatt vagyok kiakadva. Ezek nélkül nem sokat érne.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8048 Dátum: 11 máj 23, 19:08:57 »

Idézet
Pontosan emiatt a 2 jutsu miatt vagyok kiakadva. Ezek nélkül nem sokat érne.

Ez vicc:) Nézd már meg létszíves az itachi vs sasuke harcot ahol sima sharingannal mit produkált. Nézd meg sima sharingannal orochimaru csicskásaiból mennyit vert el. Nézd meg deidara ellen mit alkotott. Max. abba bíro kegyet érteni, hogy susano+amateras-al felveszi a kagekkal is a harcot, de ha nem lenne meg neki az a kettő akkor nem venné fel a kagekkal harcot ennyire egyszerű.. Ha neked az nem ér sokat, hogy a 80ezres shinobiból amateras+susano nélkül lenne 20. akkor a maradék 79980 shinobit hova sorolnád?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8049 Dátum: 11 máj 23, 19:18:16 »

Engem az idegesít, hogy Sasuke ezt a két jutsut (Amaterasu, Susano) első próbálkozásra mesterfokon használta, míg mások vért izzadva hetekig-hónapokig gyakorolnak fele ilyen erős technikákat.
dRown: Hmm...
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #8050 Dátum: 11 máj 23, 19:50:38 »

Így van, sokszor leírtam már, mekkora egy nyomorék Sasuke! Nem is tudom, hogy képzeli, hogy tehetségesnek, zseninek mer születni...Pofátlanság teteje... Sőt, az is pofátlanság, hogy Sharinganja van! Plusz ha ez nem lenne elég, még levegőt is mer venni...

Én úgy emlékszem Itachi élesztette fel benne a mangekyout. De lehet tévedek.

Ebben látod tökéletesen igazad van! Tényleg tévedsz. A Mangekyo annak hatására ébredt fel benne, hogy visszagondolt a hetes csapatra meg a Takára és érezte, hogy mindig segítettek neki.

Itachinak ténylegesen kellett szenvednie megölte a legjobb barátját és az egész klánt! Ő tényleg szenvedett de sasuke még csak meg se ölte Itachit.

Ja tényleg, akkor én emlékszek rosszul. Az az Itachival való harc teadélután volt, teljesen egyértelmű smirksweat Itachi pedig aranyérben halt meg, nem a Sasukével való harcának következtében.

Kakashinak az összes barátját lemészárolták a háborúban és nem lett Mangekyou-ja.

Tényleg nem, csak kontaktlencsét használ a mangás képeken.

Nem beszélve arról hogy lényegében a shuppuden idejét nem edzette meg semmi. Sasuke csak kapja az erejét ténylegesen sokat nem tett érte és akárki akármit mondd ez így van. Egyedül a villám elemet tudta elsajátítani a saját erejéből tűz elemből csak 1-et ismer tehát azt nem igazán számítom. Sasuke tényleges érdeme amiért tett is azok a villám jutsuk és a gokakyou no jutsu, ezt elismerem.

Remélem egy fokkal érthetőbb.

Még jó, hogy nem edzett, Orochimarunál pókerversenyeket rendeztek, és a Hupikék Törpikék legújabb évadait követték nyomon. Azon kívül lehet nekem járna egyes matekból, de ez nálam minden csak nem egy:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/227/12
+ Gokakyo + http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/390/12 + Orochimaru ellen is használt egyet Pirul
Hirtelen csak ennyi, de ha akarnék biztos tudnék keresni.

De! A shippudenben mit sznvedett? Hopp egy mangekyou hopp egy susanoo egy amaterau egy tsukoyomi ezzel szemben naruto megküzdött a kyubival és ne feledjük a kyuubi gyűlölte vagy még most is gyűlöli narutot, és többször is megpróbálta az irányítást átvenni fölötte. Sasukenak a legnagyobb szenvedése az volt gogy megkarcolta Killer bee aztán Karin felgyógyította illetve Juugo.
Megölte a bátyját aki feláldozta Sasuke-ért a teljes életét. Ez nem elég szenvedés?
Húú... szegény Naruto...Mert ő aztán nagyon sokat küzdött azért, hogy a rókát megszerezze. Tényleg, már vagy 3 órás korában megkapta. Hatalmas feladat volt, sokat kellett teljesítenie.
Megkarcolta? ikszdé Már ne haragudj, de felszakította a mellkasát...Azért azt nem karcolásnak nevezném Nevet

Pontosan emiatt a 2 jutsu miatt vagyok kiakadva. Ezek nélkül nem sokat érne.

Ahhoz képest, hogy nem sokat érne nélkülük Yamatot-Narutot-Sakurát-Sait különösebb erőlködés nélkül alázta össze meg vissza...

Ja, mert Sasuke nem szenvedett, hogy a szeme láttára a saját bátyja lemészárolta a teljes scaládját...
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #8051 Dátum: 11 máj 23, 19:59:56 »

De végre valaki velem van. gman: hogy használná már mesterfokon? akkor lenne mesterfokon a Susanooo is ha a teljes alakja kijött volna,igy még az 1/4 ét sem éri el annak Szóval,nemtudom miről beszélsz.

Az aztán nem mesterfokon való irányítás,hogy Naruto kb 1-2 nap körül elsajátította a Kyuubi palástot.Áh nem. De mindig minden csak Sasuke ölébe pottyan...

Attól,hogy Sasuke a tipikus gonosz,nem mindig a főhőst kell világméretűként tisztelni,amikoris ő van legtöbbször übertápolva....
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #8052 Dátum: 11 máj 23, 22:04:18 »

elemi klónokból csak 2-t láttam eddig vizet meg villámot...villámot is csak Kakashitól először és utóljára..:PP
hát egyébként énis a pein vs kakashin sokkal izgalmasabb harcra számítottam vagy legalábbis látványosabbra. a végkimenetel az várható volt...pein akkor legalábbis nekem tul könnyelműnek tűnt, kakashi meg folyamatosan pazarékolta a chakráját.ha jól emléxem egy csomószor használta(legalább 4-szer aztán meg még ottvolt az a villámkutya féelség is,plusz még a romok közül is raikirivel szedte ki magát) a raikirijét ráadásul egy talált be azt se pein kapta be szal nemis tudom melyik jutsujával lett volna ellene komolyabb esélye...
Naplózva
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #8053 Dátum: 11 máj 23, 22:44:38 »

Ez mondjuk érdekes, hogy állítólag 1000 jutsut lemásolt, ehhez képest nem a raikirin meg a kamuin kívül nem nagyon láttunk mást tőle.
Naplózva


USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #8054 Dátum: 11 máj 23, 22:47:50 »

én láttam tőle vízsárkányt,meg még más viz jutsukat is(itachi,kakuzu ellen) rasengant is mutatott narutonak,dotont is használt,idézést is használt kage bunshint is,ennyi jut eszembe most
Naplózva
Oldalak: 1 ... 535 536 [537] 538 539 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!