24 szep 27, 00:14:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 533 534 [535] 536 537 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312840 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8010 Dátum: 11 máj 22, 03:44:40 »

Azon gondolkoztam h van e valami összefüggés pár név között pl:Naruto,Minato,Nagato?
Mármint a 3 név elégé egyformának tűnik.Vajon szándékosan vagy véletlen?Amúgy pont a három kedvenc szereplőm Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8011 Dátum: 11 máj 22, 09:47:24 »

Igen, azt. ^^
Főleg az ál-Itachi reakciójából jön le, hogy ott bizony az MS-ről és az MS okozta látáskárosodásról van szó.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #8012 Dátum: 11 máj 22, 11:51:22 »

én azon filózok hogy ha Kakashinak nem lenne sharinganja akkor is ilyen erős lenne-e?szerintem igen,erős lenne mert már fiatalkorában is nagyon tehetséges volt meg minden,de azért így sharingannal csak erősebb...meg kitudja lehet ha nem lett volna sharinganja akkor már rég feldobta volna a talpát:P de ez csak az én véleményem
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8013 Dátum: 11 máj 22, 20:07:15 »

a sharingannak köszönheti a "másoló ninja" titulust meg persze azt a csomó jutsut is Nevet a sharingan nélkül megmaradna mint jó stratéga meg jutsut nem csak lesni lehet, és amilyen tehetséges sharingan nélkül is sokra vitte volna Mosolyog
Naplózva

USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #8014 Dátum: 11 máj 22, 20:52:23 »

Kakashi sharingan nélkül olyan lenne a bulik pia nélkül xDD érdekes hasonlat,de ez jutott most eszembe
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8015 Dátum: 11 máj 23, 07:48:49 »

Idézet
a szamurájok nem haltak meg akikkel Sasuke harcolt?:O

Ha nem haltak meg akkor ezek szerint sasuke nem akar mindenkit megölni csak olyat aki felelős a klánja haláláért.
Lásd Narutoval amikor harcolt a sima narutoba, megtehette volna, de nem ölte meg, lásd amikor orochimaruval gyakorol és nem ölte meg azt a sok embert csak kifeketete őket, lásd akkor a szamurájok is. Szóval szerintem akkor csak olyanokat akar megölni aki a klánja haláláért felelős.
Naplózva
Sasori1990
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #8016 Dátum: 11 máj 23, 09:12:18 »

Az csak nekem tűnt fel hogy Sasuke mekkora nyomorék?
Az utóbbi pár anime részben hányszor mentették meg, körülbelül 8-10-szer. Sasuke önmagában nem sokat érne ha véletlenül nem aktivizálódik a Mangekyou-ka vagy valami hasonló.
Nézzük az ellenfeleit:
-Egy haldokló Orochimaru
-Egy olyan ellenfél aki ellen kell:repülni villámot használni és látni a chakrát Deidara, az egyetlen aki lényegében felveheti egy ilyen távharcossal a versenyt.
-Egy itachi aki hagyata magát veszíteni
-Killer Bee aki ellen röpke 3-szor megmentették
-Raikage (Gaara mentette meg)
-Mizukage(Zetsu mentette meg)
-Tsuchikage(Tobi mentette meg)
-Danzou szintén tobi mentette meg mert ha nem szól időben Sasuke is belepecsételődik a testébe.

Mindent összefoglalva 1 ellenfelet sikerült tisztességesen legyőznie az pedig Deidara aki ellen 110% -osan lett kitalálva.(És nekem az is rejtély hogy Mandát 0 chakrából hogy sikerült megidéznie 2 másodperc alatt irányítás alá venni és a szájába ugrani úgy hogy közvetlen mellette robbant és deidara még csak nem is látta hogy elmenekült.
Nem beszélve a csodás céljairól hogy a bátyja minden reményét és célját felrugva célja konoha elpusztítása. Mindent összefoglalva én Ichirakut többre becsülöm mint sasuket.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8017 Dátum: 11 máj 23, 09:20:12 »

Idézet
Az csak nekem tűnt fel hogy Sasuke mekkora nyomorék?
Az utóbbi pár anime részben hányszor mentették meg, körülbelül 8-10-szer. Sasuke önmagában nem sokat érne ha véletlenül nem aktivizálódik a Mangekyou-ka vagy valami hasonló.

Azért nem kéne ennyire lebecsülni sasuket.. nézd meg milyen szintű krapekokkal harcolt egy 16-17éves tehetség, kage szintűekkel harcolt, még szép, hogy nem fogja egyedül őket elverni és néha elkél segítség főleg ha egymás után négyszer megy kage szintű ellenfelekhez harcolni... (Danzou,Raikage,Mizukage,Tsuchkage) Ha teljesen jó formába lett volna akkor is elég erős ellenfelek lettek volna nekik nemhogy még négyszer egymás után megy harcolni. Én úgy gondolom, hogy ha nem lett volna ott a segítség neki akkor is nyújtotta volan ezt a teljesítményt. Hogy miért? Mert gondolom számolt, hogy van segítsége így dirr bele csapott rögtön és nem kímélte magát. Nézd meg itachi ellen mit bírt sima sharingannal eg itachi szintű embernél.. Jó hagyta magát az itachi na és? Sima sharingannal nézd meg meddig harcolt meddig bírta és állta a sarat egyedül, most akkor mangekyouval ha úgy felkészülne mint itachi ellen meg annyira akarna nyerni mint itachi ellen akkor nem kellett volna szerintem még segítség se sasukenak.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #8018 Dátum: 11 máj 23, 09:33:13 »

Ha a kagetalálkozón mindenki megveri akkor akkor kérdem én minek megy el?
Mi az hogy a sasunoo csata közben véletlenül aktiválódik?
Itachi azt a látszatot akarta kelteni hogy tényleg ellenfél és ki akarta belőle szedni orocst. Ha nem így lenni sasuke már por és hamu lenne szolgálva ezzel a növények gyorsabb fejlődését. Nem beszélve arról hogy most meg beültetik neki Itachi szemé újabb +erő a semmiért.
Az akatsuki tagok közül mindenki eleget tesz,szenved az erejéért. Deidara folyamatosan fejleszti ki az új jutsukat és a sharingan elleni védelmet éveken keresztül. Sasori keresi sz embereket és gndossággal készít belőle bábot. Kakuzu mind az 5 elemet megtanulta profi szinten kezelni és nem hiszem hogy kb. 1 hónap alatt gyűjtötte be ezeket a képességeket mint sasuke.(nem chunin vizsgára gondolok). Nagato mint láttuk rengeteget szenved az erejéért, miatt. Kisame se úgy született hogy a mostani víz technikáit így tudja. Hidan meg Konan az kivétel mert hát valjuk be nem olyan erősek. (Bár nem néznék szembe felkészült konannal)
Sasuke kb. 1 hónap alatt megtanulta a Susanoot az amaterasut és a Tsukoyomit csak úgy elő jött neki hát simán. Ezzel szemben Itachi lemészárolta a legjobb barátját és a klánját és bíztos hogy még edzett is hogy az ereje a mostani legyen.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8019 Dátum: 11 máj 23, 09:42:18 »

Ebbe most nem szeretnék bele menni hogy ki mennyit szenvedett mert azért van különbség sasuke meg a többi között.. sasuke is hidd el megszenvedett hogy ilyen erőre jusson.. egyedül kellett felnőnie, bosszúnak élt, gyakorolt ő is ezerrel az már más dolog, hogy tehetséges volt, de ő se így született ilyen erővel hanem ő is megszenvedett azért mint mindenki más. Ha itt a szenvedéssel jössz akkor narutot nem értem miért nem hoztad fel akinek kyuubi szintű chakrája van... Jó most azzal jösz, hogy megszenvedett ő is azért mert egyedül volt meg kiközösíteték, de nézd meg cserébe mit kapott? Olyan hatalmas chakrát amilyen senkinek sincs. Sasukenak a szülei meghaltak senki nemvolt számára ő is ugyan úgy egyedül volt és úgyan úgy gyakorolt mint mindenki, orochimaru ellen is biztos verte a F@...-t 2,5 évig mi?.. De bírom az ilyen kommenteket amikor sasukeval jönnek páran, hogy így meg úgy ölébew ugrott minden a többiek meg megszenvedtek mindenért.. Sasuke volt az egyik aki a legjobban szenvedett szerintem, de ne zavarjon senkit, csak nézzék azt, hogy mennyit fejlődött és biztos nem tett érte semmit.. na mindegy most én itt befejezem a trollkodást, nyugodtan reagálhatsz rá úgyse fogok én:)
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8020 Dátum: 11 máj 23, 09:44:31 »

Azért nem kéne ennyire lebecsülni sasuket.. nézd meg milyen szintű krapekokkal harcolt egy 16-17éves tehetség, kage szintűekkel harcolt, még szép, hogy nem fogja egyedül őket elverni és néha elkél segítség főleg ha egymás után négyszer megy kage szintű ellenfelekhez harcolni... (Danzou,Raikage,Mizukage,Tsuchkage) Ha teljesen jó formába lett volna akkor is elég erős ellenfelek lettek volna nekik nemhogy még négyszer egymás után megy harcolni. Én úgy gondolom, hogy ha nem lett volna ott a segítség neki akkor is nyújtotta volan ezt a teljesítményt. Hogy miért? Mert gondolom számolt, hogy van segítsége így dirr bele csapott rögtön és nem kímélte magát. Nézd meg itachi ellen mit bírt sima sharingannal eg itachi szintű embernél.. Jó hagyta magát az itachi na és? Sima sharingannal nézd meg meddig harcolt meddig bírta és állta a sarat egyedül, most akkor mangekyouval ha úgy felkészülne mint itachi ellen meg annyira akarna nyerni mint itachi ellen akkor nem kellett volna szerintem még segítség se sasukenak.
Bármennyire is gyűlölöm Sasukét, egyet kell értenem az előtem szólóval.
Kage szintű ellenfelekkel szemben már kevés a "menő" vérvonal.
Mondjuk azt nem tartom valószínűnek, hogy számolt a társaival, mert másképp nem gázolt volna át rajtuk.
Amúgy az én véleményem Sasukéról:
Gyenge akaratú, jellemtelen, naív, ostoba és erőszakos.
Indoklás: nézz animét/olvass mangát!
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 23, 09:47:47 írta gman » Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #8021 Dátum: 11 máj 23, 10:01:51 »

Félreértettetek! Igen sznvedett egész pontosan a chidoriig és a sharingan felébredéséig. Pontosan aláírom.
De! A shippudenben mit sznvedett? Hopp egy mangekyou hopp egy susanoo egy amaterau egy tsukoyomi ezzel szemben naruto megküzdött a kyubival és ne feledjük a kyuubi gyűlölte vagy még most is gyűlöli narutot, és többször is megpróbálta az irányítást átvenni fölötte. Sasukenak a legnagyobb szenvedése az volt gogy megkarcolta Killer bee aztán Karin felgyógyította illetve Juugo. Itt nem a tehetségről van szó hanem arról hogy véletlenül kapja az erejét most Itachi szemeit alőtte meg csata közben feléledt a mangekyou. Egy ilyen példát nem lehet mondani a narutoban hogy mikor kapott valaki "örökre" csata közben ilyen erőt mint sasuke csak azért mert szarul állt. Naruto meg eddz rendesen a kyuubi irányításáért.
Sasuke az átokpecsétet is cssak úgy kapta valamiért a nélkül már Deidaran megakad. lényegében semmit nem szenvedett a shippuden alatt mert érzéseket csak Itachi ránt táplál akivel olyan 10 fejezet múlva fognak találkozni. Akár tetszik akár nem sasuke csak úgy kapta az erejét.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8022 Dátum: 11 máj 23, 10:15:32 »

Shippuudenbe is még gyakorolgatott orochimaruval, szóval nem csak úgy kapta az erőt, meg a mangekyout se csak úgy kapta hizs itachi ellen úgy állt ki, hogy vagy legyőzi vagy meghal ő nem tudott róla, hogy itachi kicsit hagyja magát, szóval eléggé megküzdött a mangekyouért is mert itachit elkellett vernie és mint később kiderült, öccsét szerette nagyon szóval elég nagy trauma lehetett az neki, hogy meg kellett ölnie a bátyát.. Nem úgy kapta a mangekyout, hogy jó, meg veszem a mangekyout és már az enyém és amivel fizettem pénzt azt is adták nekem.. meg kellett ölnie a bátyát az elég nagy teher szerintem, hogy az egyetlen családtagját meg kellett ölnie a szemért.
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #8023 Dátum: 11 máj 23, 10:19:37 »

Tobi megmondta hogy Itachi meghalni ment oda és kiderül az is hogy Nem sasuke ölte meg itachit hanem összeesett a betegségében maximum az hogy meghalt a bátyám de arra sem csata közben döbbenek rá.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8024 Dátum: 11 máj 23, 10:37:05 »

Idézet
Tobi megmondta hogy Itachi meghalni ment oda és kiderül az is hogy Nem sasuke ölte meg itachit hanem összeesett a betegségében maximum az hogy meghalt a bátyám de arra sem csata közben döbbenek rá.

Akkor is eléggé nagy szenvedés lehet sasukenak, hogy mangekyouért cserébe a bátya meghalt.. (Jó tudom, alapból meghalt volna, de sasuke ezt nemtudta) Még hogy nem szenvedett semmit csak úgy kapta az erőt..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 533 534 [535] 536 537 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!