24 szep 27, 00:20:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 531 532 [533] 534 535 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312901 alkalommal)
0 Felhasználó és 81 vendég van a témában
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #7980 Dátum: 11 máj 16, 20:45:27 »

A sima Narutoban mondta Itachi, hogy mivel nem Uchiha, ezért sokkal nagyobb terhelést jelent Kakashinak a Sharingan használata. SZERINTEM ha két Sharingana lenne akkor tudná azokat használni, de jóval rövidebb ideig mint egy Uchiha. Danzounak pedig volt Hashirama DNS-e amivel tudta ezeket a szemeket irányítani.

De Kakashinak nincs meg Obito testvérének a szeme (már ha van vagyis volt neki),tehát ebböl következik,az FMS képlete alapján,hogy simán,egyszerüen,megvakulhat mint a slicc.

Kakashinak FMS? Elég valószínűtlen főleg, hogy ahhoz Obito testvérének MS-e kellene akinek biztos, hogy nem volt (egyáltalán volt testvére?), hiszen Itachi mondta Sasukének, hogy ha feléleszti az MS-t akkor már 3-an lesznek akiknek ilyen a szemük +Izuna, de ő halott.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7981 Dátum: 11 máj 17, 12:44:50 »

Kakashi kérdezi meg tőle, hogy mennyit romlott a látása. Vagyis Kakashi tud erről az MS romlásdiról
Asszem sima naruto 81. része körül, mikor itachi tsukuyomit használ talán kisame említi meg a látásromlást, és gondolom ebből szűrte le. Nehogy már hogy annyitol romlik a látása, hogy max 10x használta a kamuit.

Nézd tovább a Shippuudenes jelenetet és látni fogod, hogy ott bizony az MS-ra céloz. ^^

... szal most itt kérdeznék, hogy: és Danzou Ohh My God most ezt vagy roh*dtul nem értem vagy Karin megállapításánál ahányszor becsukódott egy szem, akkor rohamosan esett a chakraszint
szal elméletileg lehet hogy Kakashinak is emelkedne vagy csak Danzout felturbózta valamivel Orochimaru?
itt szóba jöhet am Hasisráma.
Na szal most belehalna egy másik sharinganba Kakashi vagy nem?

Az a "rohamosan" az inkább "kicsit". És ugye attól, hogy minden jutsunak megvan a chakrafogyasztása. ^^

Amúgy igen, valszeg nem tenne jót az egészségének. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #7982 Dátum: 11 máj 20, 07:00:04 »

mmmm, csak szerintem kamuzott megint, mint Narutonál?
rafinált a kiscsaj : D
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #7983 Dátum: 11 máj 20, 08:23:41 »

Nem csak szerinted. Bár én tudom, mi lesz a folytatás. Nevet
Viszont a meginttel nem értek egyet.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 20, 13:12:20 írta miki » Naplózva


hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #7984 Dátum: 11 máj 20, 11:22:53 »

Azt se tudjuk, hogy Narutonál kamuzott e , lehet hogy tényleg szereti Narutot de most inkább kihasználta ezt a dolgot...szerintem kár kimondani h kamuzott volna mert ezt csak kishi tudja Nevet
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7985 Dátum: 11 máj 20, 17:40:43 »

Chakra: Szal akkor szerinted Kakashi is tapasztalta a szemromlást? *előző hszedben az első idézet csak nem akartam idézni ikszdé *
csakmert kicsit félreérthető Hmm?
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7986 Dátum: 11 máj 20, 18:04:27 »

Off: pont a mostani részben volt róla visszaemlékezés, szal még keresni sem kell Nevet

on: vhogy mostanában elkezdtem kedvelni Szászke-kunt...titokban abban reménykedem hogy van visszaút a sötétségből, de az kissé nyálas lenne...és dráma is kell Szomorú a sztori elején a kedvencem volt Kakashi után, és bármennyire megszállottnak tűnik akkor is a bátyjáért teszi. persze az ő felfogásában ez az úgymond helyes próbálkozás, a konohaiak szemében meg a többi ország szemével nézve meg árulás. de át lehet érezni a helyzetét Szomorú csak az zavar hogy Madara kihasználja :S
Naplózva

hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #7987 Dátum: 11 máj 20, 18:12:16 »

Az a baj, hogy amit most tesz azt már nem a bátyjáért teszi, mert ha azt tenné amit a bátyja akart akkor most nem lenne ez a hajcihő miatta.
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7988 Dátum: 11 máj 20, 18:20:43 »

modntam *vagy nem? néha elfelejtek beírni a hszembe ezt-azt  smirksweat * de szerintem mondtam hogy felfogás kérdése, ha Sasuke szemszögéből nézzük, neki ez jelenti a megtorlást, nem ésszerűen gondolkodik, ez a bosszú.
Naplózva

Nikócca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #7989 Dátum: 11 máj 20, 18:51:54 »

Én a sima narutoból így közepesen kedveltem. a shippuuden elején még kedveltem de mos már nem:S azért mert olyan k*csög mindenkivel. mindenkit megöl csak hogy beteljesítse a bosszút.szerintem áldozatok nélkül is meg lehetne oldani.
jah felfogás kérdése. én azt csinálnám mint sasuke ha ezt csinálta volna konoha a klánommal. vagy ha nem megy akkor a nagyival a papival meg danzo-val végeztem volna.
Naplózva
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #7990 Dátum: 11 máj 20, 20:17:13 »

Én csak egyet nem értek.

Hogy akarja feléleszteni az Uchiha klánt, ha ő az egyetlen Uchiha?
Naplózva


rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7991 Dátum: 11 máj 20, 20:40:23 »

Természetesen bevezeti az Uchiha háremet. Semmi perc alatt kölykök egész garmadája veszi majd körül. Női jelentkezőkből mint láthattuk nagy bőség van. Már csak fel kell őket nevelni. Igaz, ez még csak család lesz és nem klán. Nevet Másrészt azt gondolom, hogy a nők lehetnek klánon kívüliek is hiszen ha nem így lenne akkor nem is alakulhatott volna ki a korai klánjuk. Idővel pedig generációk múlva újra klánná válhatnának. Ezt viszont már biztos nem fogjuk meglátni a mangában hacsak Kishimoto nem így zárja a történetet, hogy előre ugrik néhány évszázadot.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 20, 20:48:57 írta rini67 » Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #7992 Dátum: 11 máj 20, 22:11:32 »

Sasuke ezt úgy értette ,hogy a klán hírnevét akarja feléleszteni ,a dicsőséget ami régen volt ,nem nemzeni egy csomó gyereket:D

Az a helyzet hogy Sasuke megőrült ,legalább is kezd megőrülni ,egyre mélyebbre süllyed ahonnan már lassan nincs vissza út ,max ha feláldozza saját életét.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7993 Dátum: 11 máj 20, 22:29:38 »

Ebben nem lennék olyan biztos. Az Uchihák nemigen veszették el a hírnevüket. Hírhedtek voltak inkább mint hírnév nélküliek. Azért mindenki megbecsülte őket, hiszen ők voltak a rendfenntartók a faluban. Ha emlékszel, hogy az elején mit mondott Kakashinak. "Feltámasztom a klánomat és megölök egy bizonyos embert" Ez a kijelentés ilyen módon nem éppen a hírnév visszaszerzésére utal. Egyértelműen a klán feltámasztást jelenti. Persze azóta sok víz lefolyt a Dunán, de ezzel ellentétes kijelentését Sasukénak még mindig nem olvastam. Bár az is lehetséges, hogy már nem emlékszem rá.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #7994 Dátum: 11 máj 21, 07:12:25 »

Szerintem is,hogy ujra legyen Uchiha klán. Vagyis,más értelemben újra. És nemhiszem,hogy őrült. Attól,hogy Madara úgymond irányítja,nemlessz őrült!
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 531 532 [533] 534 535 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!