24 szep 27, 00:14:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312846 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4410 Dátum: 08 okt 24, 23:44:03 »

Hát ez a második beszélgetés Madaraval lényegében megint azt szolgálta, hogy a jó öreg Kishimoto sensei megint jól megkavarjon minket és tegyen egy nagy kérdőjelet a kérdés elé, hogy ha Szöszke megjelenik Konohában vajon Pein mellett fog harcolni avagy ellene.

De én csak azt akarom mondani, hogy még ne hamarkodjuk el, hogy ő el akarja pusztítani Konohát, mert nála soha nem lehet tudni, hogy éppen mi jár a fejében, mert nagyon kiszámíthatatlan, szerintem ez teszi őt az egyik legjobb karakterré és én még azt is el tudom képzelni, hogy tudta, hogy a hachibi amit az akatsukinak elvitt az egy másolat és valljuk be elég ravasz és dörzsölt ahhoz, hogy hülyét csináljon Madaraból, szóval varjuk még ki a végét. Pontosan
Naplózva

Ranma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #4411 Dátum: 08 okt 25, 14:40:37 »

teljesen igaz de ha hinni lehet Madarának akkor már csak azért sem fog Konoha mellett harcolni mert hát ahogyan Madara mondta a 3 vénségnek köszönhető, hogy meghalt a klán +, hogy megtudta, hogy Itachi csak parancsra tette az egészet hát.......de igaz ki tudja, majd medlátjuk ikszdé de azt nagyon remélem, hogy érdekes lesz Nevet
Naplózva

Itasasu 4ever ^/_\^
köcce (max a bátyád Nyelvesít)
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4412 Dátum: 08 okt 25, 16:31:49 »

Milyen szépen sikerült megrajzolni Sakurát... Nevet Gondolkozik
Szerintetek Sakura megfog tanulni idézni majd?   Gondolkozik Sztem nincs elég chakrája hozzá...
Naplózva






Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4413 Dátum: 08 okt 25, 18:20:24 »

sztem a Chakra mennyiség nem épp fontos tényező Kakashinak elvileg nagyon kevés van mégis van egy pár kutyusa...
és sztem neki is van már szerződése... ha harcol úgyis kiderül.
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 25, 18:21:04 írta Dave90 » Naplózva
Drave
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #4414 Dátum: 08 okt 26, 15:05:39 »

Lehet hogy Sasuke ki akarja majd használni az Akatsukit, de Tobi elég nagy lángelme ahoz hogy számítson rá.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4415 Dátum: 08 okt 27, 13:29:07 »

Hát nem akarom nagyon űberelni Szöszkét, de az eddigiek alapján Madara kb. ugyanolyan palimadárnak tűnik mint Oro. Pontosan
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4416 Dátum: 08 okt 27, 22:16:02 »

Végülis Oro is tudta hogy mire megy ki a játék csak nemgondolta volna hogy Sasukénak sikerül lenyomnia mégha beteg is volt,de végülis eléggé benézte ezt az egészet szal ténleg elég pancserül járt el.Tobi már szerintem más tészta,keményen varja a szálakat de szerintem Sasuke jelenete is csak megtévesztés volt szal ezt még nagyon nemlehet tudni hogy ki manipulálja a másikat.
Naplózva

Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #4417 Dátum: 08 okt 28, 18:06:15 »

sztem ő egy csiter kis hülye !aze csiter me kapot egy kilencfarkú rókát és nagyon gyerekes...
de egyébként vicces.és jófej is tud lenni csak mindig : én leszek a 6. hokage... nyomi.
de nem lesz hokage...
legalább is eg ideig !
me tsunade egy csiter és gyógyítja magát 1000 el !  ritkán hal meg .ikszdé(tsunade)
narutora visszatérve amikor a shipuddenben harcol orochimaru ellen akkor tök zsír és előjön a 4 farka Nevet
Naplózva

Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #4418 Dátum: 08 okt 28, 18:08:42 »

szerintem ő egy kis csiter...! utálom sasukeét és az összes uchihat(mintha sok lenne ikszdé)
ne birom mert flegmább még szkinal is és egy nyomorék másoló kuki(ikszdé) de  egyébként jó csak az a baj vele h nem bir csapatban dolgozni!
es meg jo is lehetne hha nem rabolta volna el orochimaru! a cs2 sasuke az nagyon jó viszit! előjön a mangekyouja(vagy mie)
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4419 Dátum: 08 okt 28, 21:42:40 »

Szerintem azért a Hachibi ellen a Takával egész jól összedolgozott meg régen is jó trükükket csináltak Narutoval szoval nemhiszem hogy olyan rossz lenne csapatban sem Hümm-hümm.
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4420 Dátum: 08 okt 28, 22:26:58 »

Den kedves tanítványom, ne is törődj ezzel az igencsak fikázó kritikával(ami mellesleg egy ilyen n00b-tól származik)

Egyébként egyetértek a múltkori HSZ-eddel, szerintem is elég valószínű, hogy kölcsönösen hülyének nézi egymást Madara és Szöszke, de azt szokták mondani, hogy az nevet igazán aki utoljára nevet és nem mernék rá mérget venni, hogy Madara nevetős kedvében lesz ha teszem azt egy amaterasu csúnyán megpörköl Pein testei közül egy kettőt. ikszdéNevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4421 Dátum: 08 okt 29, 00:01:58 »

Kishi azt mondta abban az interjúban h Kakashi harcának a színe sötétkék.
Ez szerintetek mit jelent?  Gondolkozik
Csak mert Itachira aztmondta h fénylőfekete, és úgy gondolom h ebből a fekete az h +hal és fénylő mert kiderül h jó fiú.
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 29, 00:02:57 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4422 Dátum: 08 okt 29, 12:22:32 »

Sztem neki még nincs :/ És Naruto csak a Kyuubi chakrájával tudja megidézni a békákat....De lehet h minnél nagyobb az idézendő dolog annál több macsra kell hozzá.... Bár ez nem egészen ide kell xD Nah a lényeg hogy szerintem Sakurát nem is érdeklik az idézések... :/ Pedig jólenne ha megkérné Tsunadét... És Sakura nem tudná megtanulni a Rasengant is? xD Bár ez már túlzás.... De ha jobban belegondolunk.... Mi kell a Rasenganhoz ami nincs Sakurának? Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva






BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4423 Dátum: 08 okt 29, 12:27:09 »

Áh sztem nem kezd el se írni se mást csinálni  :/ Max. megnézi őket dófilmben xD (101.rész) De ez a színfejtős harcos dolog kicsit furcsa  :/ Gondolkozik
Naplózva






Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4424 Dátum: 08 okt 29, 12:31:28 »

Sokminden ikszdé Naruto pedig tud kyuubi chakra nélkül is békát idézni lol. Sakura jól elvan nővérként. xd
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!