24 szep 27, 00:12:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312817 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #4380 Dátum: 08 szep 03, 15:08:43 »

Nem kizárt!
Sasuke visszagondolt a barátaira
és nem akarta, hogy Naruto-nak baja essen!
Tudta, hogy kell minden Bijuu az Akatsukinak!
De így nem tudják befogni Kyuubit!
Sasukéből nem tűnt el a barátság, és ez most látszott meg rajta igazán!
Naplózva

Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #4381 Dátum: 08 szep 03, 15:28:10 »

nem kell sorban elfogni a Bijuukat, mivel amikor gaaraból szivták ki a sukakut(asszem) akkor már egy csomo démon "benne" volt a szoborban...de az szerintem tuti hogy a összes Bijuu kell a tervhez...ez kicsit of volt

On: sasuke nem véletlenül csatlakozott az akatsukihoz...tuti van valami terve és ki fogja őket haaználni Nyelvesít
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #4382 Dátum: 08 szep 03, 16:03:22 »

naruto többet fejlődött mint neji? Gondolkozik majd ha láttuk nejit újra harcolni akkor eldönthetjük addig nem...ezt már megbeszéltük korábban hogy naruto a kakuzus elleni harcon kívűl mindig használta a róka dámon erejét és az nem nevezhető valami nagy ravaszságnak Nyelvesít hát igen a gai csapatból szentem az ottani kisamét mondjuk tenten kivételével szentem akármeik elintézte volna de kishi gai-t akarta szerepeltetni Mosolyog a vízbörtönböl szentem naruto is kitudott volna szabadulni ha már ott csinálja  a rasengant vagy ahogy a halál erdőben kidurrantotta a kígyót úgy... és neji is kijutott onnan Nyelvesít
Naplózva

So troublesome....
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #4383 Dátum: 08 szep 03, 16:07:34 »

hát sasuke ha kihasználja az akatsukit akkor az akatsuki úgy fogja üldözni őt mint orochimarut Mosolyog bár már nem sokra mennek vele mert ott van sasukével még madara is Nyelvesít max annyira hasznákja ki őket hogy amikor konoha ellen mennek ő kiszáll a harcból és leszámol a 3 öreggel Nyelvesít
Naplózva

So troublesome....
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #4384 Dátum: 08 szep 03, 16:12:47 »

akkor lesz saját technikája ha valahogy átdolgozza ezt a chakra vezetést a kézbe vagy máshogy üt de ez hülyeség Technikai KO neki már nem naon lesz saját jutsuja..... ezt az átdolgozást úgy gondolom hogy: SPOILER: ahogy naruto a rasengant rasenshurikenné fejlesztette át, neji a hakke kooshout fejlesztette magának és ahogy shikamaru a kagemane shurikent és a kageyoso-t fejlesztette ki Nyelvesít
Naplózva

So troublesome....
Simba-kun
Vendég
« Válasz #4385 Dátum: 08 szep 03, 18:31:20 »

Valeshika nehogy azt hidd hogy most Tobi dédelgetni fogja Sasukét...Ha kell akkor szerintem szívfájdalom nélkül megöli...Bár én ugy voltam vele hogy Sasuke nagy xarrágó lett, de a mangából kiderült hogy nem, és ennek nagyon örülök remélem a 3 barát egymásra talál Mosolyog
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #4386 Dátum: 08 szep 03, 20:06:53 »

amúgy sasuke amikor a takára gondolt akkor azért segít nekik mert fontos neki vagy mert narutóékra emlékezteti őket? mert bevillan neki naruto,kakashi,sakura is Gondolkozik Nyelvesít és nem mind1 hogy csak azért keményít be mert fontos neki a taka hanem azért mert narutoék fontosak nekik és rájuk emlékezteti a taka őket Technikai KO Gondolkozik
Naplózva

So troublesome....
Simba-kun
Vendég
« Válasz #4387 Dátum: 08 szep 03, 20:37:41 »

Hmm...Ez jó kérdés... Azt mondta hogy: Soha életembe nem voltam egyedűl és akkor be villant neki ahogy megmentik a társai, meg Narutoék...Szerintem mind 2 csapatra egyaránt gondolt...Bár nem tudom mi lessz ezzel a csapattal, mert ha Sasuke vissza megy Naruto-hoz akkor ezzel a csapattal mi lessz? Most vagy ők is jók lesznek vagy meg fognak halni...Na mind1 váárom hogy ez is ki derüljön bízok az íróban hogy nem rontja el a sorozatot, ha már idáig NAGYSZERŰEN meg csinálta... Mosolyog
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4388 Dátum: 08 szep 03, 20:55:41 »

Hát igen Sasuke olyasmire jött rá, amit már nagyon rég tudnia kellene és amit Naruto is megpróbált már beleverni abba a makacs fejébe, de végül is csak rájött végre, hogy nincs egyedül, egyébként azon én is gondolkodtam, hogy ha visszamenne mi lenne a cspatával, de szerintem akkor ők is mennének és valljuk be nem lenne egy gyenge felállás, ha a Taka kiegészülne mondjuk Narutoval és Sakurával. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 szep 03, 20:56:18 írta Csibe19 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4389 Dátum: 08 szep 03, 21:34:49 »

Hát nem lenne gyenge az biztos.
Csak Sakurát és Karint nem lenne szabad magukra hagyni, mert még véletlen dezintegrálódna az egyikük. ikszdé
/de ezt inkább a Taka témájában.../
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #4390 Dátum: 08 szep 03, 21:36:08 »

Nos itt csak Naruto fejlődését taglaltuk semmi egyéb de azért nem vitát indítva hadd jegyezzem meg halkan hogy Neji Naruto ellen amikor szövegelt a felsőbbrendűségről + ahogy lenézte azzal egyetemben hoppon is maradt + senki nem mondta h Neji nem fejlődött de azért azt gondoljuk át kinek a hatására lépett a változás "mezejére" Mosolyog
Naplózva
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #4391 Dátum: 08 okt 22, 15:37:50 »

naruto többet fejlődött mint neji? Gondolkozik majd ha láttuk nejit újra harcolni akkor eldönthetjük addig nem...ezt már megbeszéltük korábban hogy naruto a kakuzus elleni harcon kívűl mindig használta a róka dámon erejét és az nem nevezhető valami nagy ravaszságnak Nyelvesít

 :/ valakinek sharinganja, vagy byakuganja van valaki nek rókája... és nem az a lényeg hogy mit használ, hanem hogy hogyan
Naplózva

BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4392 Dátum: 08 okt 23, 10:20:16 »

És ezt úgyanígy Sakura is megeteheti Nevet És sztem nem határozott volt, hanem csakkicsit megkattant xD Jah és SAkura is már felülmúlta Tsunadét.... Azaz ezt még nem lehet biztosan tudni xD De lehet h már igen. Éskellett azé bátorság h beálljon Chiyo bábjának, mert látthatta h mi lesz a bábokkal xD Szval, nem kell szidni Sakut Nevet
Naplózva






valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #4393 Dátum: 08 okt 23, 11:22:12 »

hát sok választása nem volt... vagy nézi a harcot és később hal meg vagy segít neki és lehet hogy túlélik Nyelvesít
Naplózva

So troublesome....
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4394 Dátum: 08 okt 23, 13:23:06 »

Pontosítok: Elfut vagy harcol? Harcolt.Nyert. Nevet
Naplózva






Oldalak: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!