24 szep 26, 22:50:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312678 alkalommal)
0 Felhasználó és 88 vendég van a témában
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4425 Dátum: 08 okt 29, 13:11:25 »

hát sztem Sakura könnyeben megtanulná a rasengant xD sokkal jobban tudja irányítani a chakráját mint más. és egy kézzel is menne neki csak hát ő orvosnak tanul így semmi szüksége rá és am se lenne az övé olyan erős.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4426 Dátum: 08 okt 29, 20:39:02 »

Hát jah csak optimistán azt gondoltam hogy átgondolja majd a hsz-em után hogy milyen b*romságokat hordott össze de végülis mindegy Nevet.Már nekem is beötlött hogy Sasuke Pein ellen megy a konohaiak segítségére és ezért adott kiselőadást Tobinak hogy az ne gyanakodjon és nyugodt szível engedje el.Csak ittmeg jön a Taka akiknek szintén aztmondta hogy a falunak(legalábbis a tanácsadóknak) kampó de ittmeg Kishit ismerve lehet visszaemlékezésekbe tudjuk majd meg hogy Sasuke elmondta az igazi céljait a Takának útközbe és előte azért mondott mást mert félt hogy Madara megtud valamit tőlük...hát remélem valami ilyesmi lesz mintsemhogy Pein után még a maradékot is szétzúzza Konohában >.<#.
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 29, 20:39:58 írta Den » Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4427 Dátum: 08 okt 29, 21:28:51 »

A baj ott van, hogy Sakurának nagyon kicsi a chakra kapacitása... Nincs elég chakrája se az idézéshez, se a rasenganhoz...
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4428 Dátum: 08 okt 29, 21:54:24 »

sztem Sakurának átlag mennyiségű Chakrája van nem rémlik hogy valaha is mondták volna hogy kevés lenne neki.
és elvileg Kakashinak kevesebb van és mégis meg tudja csinálni a rasengant és idézni is tud szal nem ezen múlik sztem.
Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4429 Dátum: 08 okt 30, 14:19:39 »

Az tény h megtudná csinálni a Rasengant xD Jah és télleg  van chakrája, nem kevés, mert mikor Ino ellen harcol kb egyszerre merült kia chakrájuk, pedig Ino egy klánhoz tartozik, és gondolom ezért több chakrája van mint az "átlagnak"  Gondolkozik
Naplózva






Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #4430 Dátum: 08 okt 31, 01:12:22 »

Már elnézést! Azt elhiszem, hogy Sasuke erős,de Itachi nyomdokaiba sem léphet, Madara-ról meg csak annyit, hogy amikor Sasuke telibekapta az amateratsu-val egy kis válveregetéssel "leporolta" a kivédhetetlennek tartott fekete láng (vagy Nap ) sharingan technikát. ( Ú ez de h*lyén hangzik: leporolta a láng(okat) !? )
Itachi talán még Madara-t is überelte, de ezt csak akkor jelentem ki biztosan, ha Madara nem használja a Susanoo-t, vagy vmi ennél is erőssebb(?) technikát.
Sasuke-t pedig egyre jobban "komálom".
Naplózva
silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #4431 Dátum: 08 okt 31, 11:59:57 »

Ezen én is gondolkodtam már... mit jelenthet a sötétkék? (Már azon kívül, hogy magához, Kakashi jelleméhez mást színt nem is tudnék elképzelni ikszdé) Nem is fekete, nem is fehér, tehát gyászról nem lehet szó, de akkooooor?  Gondolkozik (Utána kéne nézni a színszimbolikának  Hümm-hümm )
Naplózva

BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4432 Dátum: 08 okt 31, 14:34:52 »

A sötétkék halált tuti nem jelethet... :/ Tehát csak nem hal meg :/
Naplózva






silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #4433 Dátum: 08 okt 31, 15:58:39 »

Nem, ezt én sem hiszem. A sötétkék valami mást jelenthet, mittomén egy időben a japcsiknak sötétkék volt az egyenruhájuk a háburóban... lehet a bábságra utal... vagy szimplán csak magára Kakashi jellemére... (bár az előző bejegyzésem óta gondolkodtam, lehet a fehér, a szürke még szóbajöhetne a sötétkéken kívül...) hm... kitudja, lehet csak a hasára csapott Kishi az interjú közepén és kinyögött egy színt vagy mondjuk meglátott maga mellett elsietni egy sötétkék ruhás fruskát, nemtom ikszdé
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #4434 Dátum: 08 okt 31, 17:34:37 »

Kishi azt mondta abban az interjúban h Kakashi harcának a színe sötétkék.
Ez szerintetek mit jelent?  Gondolkozik
Csak mert Itachira aztmondta h fénylőfekete, és úgy gondolom h ebből a fekete az h +hal és fénylő mert kiderül h jó fiú.

Japánban a fehér a gyász színe ugyi.....
Úhogy a fekete biztos nem jelenthetet halált.
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #4435 Dátum: 08 okt 31, 18:08:18 »

Az szerintem a görögökre jellemző.
Én se értem a csakra-színeket. Olyan zavaróak tudnak lenni. Csak a démon-csakrákat értem, mert a Kyubinak pl. tűz színe van.
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 01, 02:17:21 írta Chakra » Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4436 Dátum: 08 okt 31, 18:39:15 »

Nem a macsra színekről beszéltünk xD De énis halolottam vmi h japánban a gyász színe a fehér Gondolkozik De Kakashihoz nagyon megy a sötétkék, mer kiemeli a haja színét xD Lehet h ennyi xD
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 01, 02:17:38 írta Chakra » Naplózva






Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4437 Dátum: 08 okt 31, 18:52:39 »

Kishi azt mondta abban az interjúban h Kakashi harcának a színe sötétkék.
Ez szerintetek mit jelent?  Gondolkozik
Csak mert Itachira aztmondta h fénylőfekete, és úgy gondolom h ebből a fekete az h +hal és fénylő mert kiderül h jó fiú.
Pedig ez milyen egyszrő, csak el kel képzelni a mangát szinesben. .. kacsint Amúgy a sötétkék a békére, nyugalomra való áhitatot szimbolizálja.
Naplózva

silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #4438 Dátum: 08 okt 31, 18:55:19 »

Akkor már tudom... Pein fejbelövi a szöggel, Kaksi nem lesz többi ninja, feleségül vesz egy menyecskét és 12 gyereke lesz.. tess a béke és nyugalom ikszdé (bár ha olyan hiperaktív gyerekei lesznek, mint amilyen Naruto, akkor nem lel békére...)
Másik eshetőség, hogy meghal és úgy leli meg a békéjét  :/ bár akkor már inkább az előbbi.
Naplózva

BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #4439 Dátum: 08 okt 31, 19:08:52 »

Kishi azt mondta abban az interjúban h Kakashi harcának a színe sötétkék.
Ez szerintetek mit jelent?  Gondolkozik
Csak mert Itachira aztmondta h fénylőfekete, és úgy gondolom h ebből a fekete az h +hal és fénylő mert kiderül h jó fiú.
Pedig ez milyen egyszrő, csak el kel képzelni a mangát szinesben. .. kacsint Amúgy a sötétkék a békére, nyugalomra való áhitatot szimbolizálja.

Az áhitatot szót kieert egy ilyen harc közepén ki nem  áhítozik egy kis Icsa Icsa könyvolvasásra? kacsint
Naplózva






Oldalak: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!