24 jún 28, 22:10:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577936 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1185 Dátum: 08 márc 31, 15:38:55 »

ohh tenyleg, Arvael...ez teljesen kiment a fejembol... akkor is shinigamikent volt mutatva.

Amugy miert hagyta volna ott a 0. osztagot Isshin??? Mert sztem semmi nem tortent azzal az osztaggal eddig...Aizen legalabbis nem tett meg semmi ez ugyben...csak majd fog Nevet
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1186 Dátum: 08 márc 31, 15:53:54 »

Razor, ez nem spoiler, csupán rajongói teória Nevet És kíváncsi voltam, Ti mit szóltok hozzá Pattog

Szóval nem biztos, h. benne volt, de ki tudja Nevet
Egyébként meg, hogy miért veszítette el 20 esztendőre az erejét... :/ Hááát... ez is egy jó kérdés... ilyenkor mindig néhány verzió felmerül a fejemben és majd' szétpukkadok, hogy nem tudom biztosra x'D Szóval inkább nem gondolkodom rajta xD
Naplózva

jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1187 Dátum: 08 márc 31, 16:06:52 »

Lehet, mert szerelmes lett..es bumm...KuboTite majd ehalmoz minket lovey-dovey, honeybunny, chocolate-bunny etc. szavakat tartalmazo love-storyval... Nevet
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1188 Dátum: 08 márc 31, 18:00:48 »

nos kétségkívűl nagy titok övezi a Kurosaki családod apjával kapcsolatban fényderűlhetne a dolgokra nagyon érdekelne de addig megint csak megmaradnak a találgatások
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1189 Dátum: 08 márc 31, 18:02:54 »

Jön a tengu elmélet bleach módra Nevet. Bizom benne hogy kiderül és elöbb mint Naruto és 4. esete Mosolyog. Megnéztem a moviet nekem tetszett és örülök hogy nem lett happy a vége.
u.i. Tudom hogy a movienak semmi köze a sorozathoz de ha már Ichimaru és Aizen nem volt a kapitányi gyűlésen akkor az elején hogyan ült össze a 46-ok tanácsa? Mosolyog. Bár úgy is utáltam azt az idóta Gint remélem jól meg gyalázzák majd Ördögi ,nem hiányzott a movieból Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 31, 18:07:20 írta Hiei » Naplózva
Shinji-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #1190 Dátum: 08 márc 31, 18:05:23 »

annyit mondok hogy az uccso pár fejezet tulszárnalyta nálam a Narutoto ami nagy nálam ^^ ésssssss Shinji Powaa Ördögi Nevet
Naplózva

Shinji-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #1191 Dátum: 08 márc 31, 18:06:52 »

Jön a tengu elmélet bleach módra Nevet. Bizom benne hogy kiderül és elöbb mint Naruto és 4. esete Mosolyog. Megnéztem a moviet nekem tetszett és örülök hogy nem lett happy a vége. De az ovákhoz nem találok hun subot :/.
u.i. Tudom hogy a movienak semmi köze a sorozathoz de ha már Ichimaru és Aizen nem volt a kapitányi gyűlésen akkor az elején hogyan ült össze a 46-ok tanácsa? Mosolyog. Bár úgy is utáltam azt az idóta Gint remélem jól meg gyalázzák majd Ördögi ,nem hiányzott a movieból Mosolyog.

elvileg ha jol tom a 46 oknak semmi köze a Taicokhoz...azt lehet hulyeséget mondok Hmm?
Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1192 Dátum: 08 márc 31, 19:01:09 »

Hiei arra utalt, hogy amikor volt a Soul Society-arc, akkor a 46-ok tanácsát Aizenék legyilkolták >> aztán léptek SS-ből... szal a legvalószínűbb (hogy feloldjam a paradoxont Nevet ) az, hogy egy ideiglenes 46-ok tanácsa összeült a movie idejére Pojén

Egyébként nekem is nagyon tetszett anno a movie ^^+
Naplózva

DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #1193 Dátum: 08 márc 31, 19:07:05 »

Ja a movie jó volt csak mikor jon a második movie vmi gyémántpor vagy mi nyomában(nemtudom a pontos címet) ???  Most ahogy a mangát elnézem lassan jon a nagy HARC szerintem ott mindenki meg fog jelenni a waizardoktól ishida apján keresztul ichigo apjáig mindenki (de ez biztos nem lessz egyhamar) Szerintem sok lessz a visszaemlékezés is. Az lepett meg a legjobban hogy amien idióta ichigo apja olyan váratlan volt hogy ő is halálisten.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1194 Dátum: 08 márc 31, 19:11:15 »

A Gyémántpor lázadás. És valszeg szeptember körül lessz DVD. Decemberben volt a premier japánban. Naon várom már ezt a moviet. ^.^
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1195 Dátum: 08 márc 31, 19:17:21 »

Tehát már kiadták a movie 2-öt? Szerintem ha bemutatták volna akkor tuti meglehetne szerezni, de kitudja. Mosolyog
És igen arra gondoltam hogy Aizen és a féreg nyúlvány mészárolta le a tanácsot így az a tanács nem létezhet,de csak azért tűnt fel mert végig tartotta magát a movie a soroathoz csak ez az egy affér volt Mosolyog.
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1196 Dátum: 08 márc 31, 19:25:41 »

2007. december 22-én volt a premier Japánban.
2006. decemberében pedig az első movie-é, ami 2007. október elején lett kiadva Japánban DVD-n és ért el hozzánk. Addig még kamerás-verziót se lehetett levadászni (bár hallottam, hogy mégis, de azok is csak nem sokkal a DVD kiadása előtt értek elérhetővé).
Ergo, ha az eddigi tapasztalatainkra alapozunk, őszig nem fogjuk látni sajnos a 2. moviet Neeem
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1197 Dátum: 08 márc 31, 19:45:52 »

Szerintem nem valószínű, hogy ugyanúgy szerezték meg a hollowok erjét mint Ichigo. Ichigonal Byakuja elpusztított valami lélek pihenőt, meg még valamit. És ezzel megszűnt Shinigami lenni. De Urahara azt is mondta, hogy nem az ő erejét pusztította el, hanem azt amit Rukia neki adott, és benne is van szunnyadó erő és ezt ébreszti fel magában a saját shinigami erejét. Vagyis ha a egy shinigami elveszti a saját erejét, akkor már nincs mit felébreszteni szerintem.

Ebben van igazság, de én nem azt mondtam, hogy ugy történt mint Ichigoval, csak azt, hogy hasonlóképpen, merthát valamiképpen közelkerültek a hollowá váláshoz és csak kétféle képpen lehet hollowá válni, az egyik az ahogy Ichigo változott (majdnem) át a másik lehetőség meg az, hogy egy hollow felfalja az illető lélekenergiáját(ez történt Orihime bátyjával is).
A vizardok esetében az utobbi lehetőség totál ki van zárva, mert nem hiszem, hogy egy kapitányi vagy hadnagyi szintű shinigami lélekenergiáját el tudná fogyasztani egy hollow(nem azért mert nem lenne rá képes hanem, mert nem élne addíg, hogy megtehesse Mosolyog), ezért gondoltam arra, hogy valamiképpen egy időre elvesztették az erejüket.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 31, 19:53:08 írta Csibe19 » Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1198 Dátum: 08 márc 31, 19:54:35 »

Vagy netán Aizen kísérleteinek estek áldozatául... ki tudja, akkor mekkora ereje volt... vagy hol pöcc be... vlszeg a 0. osztagról való elszólás kissé meglódította a fantáziáját :'X
Naplózva

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1199 Dátum: 08 márc 31, 20:14:39 »

de lehet,hogy Urahara-san piszkált be a levesbe,és ezért is kelett elmennie SS-ből...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!