24 jún 28, 22:42:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577997 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Kuroi Ookami
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19



« Válasz #1170 Dátum: 08 márc 30, 22:49:48 »

Hát a bleach animet sokkal jobban megcsinálták mint a naruto shippuudent, itt nem csak azt teszik bele, ami 1 manga számban van, de kitöltik az egész kb.20 percet ez tetszik, ellentétben a narutoval, ahol 5 percig ugrálnak egyik szereplő arcáról a másikra, már kezdem nagyon unni, valószínű arra gyúrnak, hogy elhúzzák az animét még vagy 8 évig, sztem el is fog addig tartani, ha nem tovább  -----------------ez eléggé off-ra sikerült

+Bleach
engem is az érdekel, hogyan szerezték meg a Vaizadok a hollowok erejét, mi volt a kiváltó ok, hogy több kapitány is ezt választotta
meg az is hogy Aizen Sousuke mirért nem választotta ezt az erőt (animeban, legalább is fordítás alapján azt mondta, azért szövetkezett a Hollowokkal, mert megállt a fejlődésben elérte a shinigami max szintet minden téren) (most mondhatnátok, azért, hogy legyen folytás)

És kik ezek a Vaizadok. valamilyen katonák. de kinek a katonái, miért harcolnak, ki adja nekik a parancsokat ha valóban  katonák, már arra is gondoltam, hogy ezek is a királyi őrséghez tartoznak

na hirtelen csak ennyi jutott az eszembe
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1171 Dátum: 08 márc 30, 22:55:23 »

Na jó... De kik a királyi őrség? Valami infó van róluk?  :'X

És Ichigo apja mért van a földön? Mitől veszítette el a shimigami erejét, amit mostanra visszanyert? És, és...
Na jó nem kérdek több olyat, amire valószínűleg még nem ismertek a válaszok...  :'X
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 30, 22:57:56 írta Gabesz » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1172 Dátum: 08 márc 31, 00:33:54 »

+Bleach
engem is az érdekel, hogyan szerezték meg a Vaizadok a hollowok erejét, mi volt a kiváltó ok, hogy több kapitány is ezt választotta
meg az is hogy Aizen Sousuke mirért nem választotta ezt az erőt (animeban, legalább is fordítás alapján azt mondta, azért szövetkezett a Hollowokkal, mert megállt a fejlődésben elérte a shinigami max szintet minden téren) (most mondhatnátok, azért, hogy legyen folytás)

És kik ezek a Vaizadok. valamilyen katonák. de kinek a katonái, miért harcolnak, ki adja nekik a parancsokat ha valóban  katonák, már arra is gondoltam, hogy ezek is a királyi őrséghez tartoznak

na hirtelen csak ennyi jutott az eszembe

A vizardok nem katonák hanem olyan shinigamik akik megszerezték a hollow-k erejét, egyébként teljessséggel kizárt, hogy a testörséghez tartoznának mivel, ha kicsit is figyeltél az anémében láthattad (márha eljutottál odáig Mosolyog), hogy gyűlölik a shinihamikat.

Arra pedíg csak következtetni lehet, hogy miként tettek szert az erejükre, de valószínűleg hasonlóképpen mint Ichigo,
másszóval valamikor elvesztették az erejüketl, és (éppen úgy mint Ichigo) valamikor féluton a hollowá válás felé szerezték vissza, aztán a lelkükben létrejött holowt legyőzve megszerezték az erejét és a hollow maszkot amit viselnek harc közben.
Végülis mondhatjuk, hogy valahol féluton vannak a shinigami és a hollow között.

Szerintem valahogy így tehettek szert az erejükre. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 31, 19:05:30 írta Csibe19 » Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1173 Dátum: 08 márc 31, 06:20:34 »

oly sok megválaszolatlan kérdés van mondjuk Ichigo apja engem is érdekelne
Naplózva
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1174 Dátum: 08 márc 31, 07:17:50 »

En is arra gondolok, amire Csibe...marmint a Vaizardok eseteben...vmi tortent az akkori gotei 13-mal, hogy felbomlott, es szinte majdnem mindenkibol vaizard lett...

sztem Aizen-sama csinalt vmit...mar akkor sem volt jo fiu Nevet (jaj de Ámor a rosszfiut)... meg mikor Uraharat nezte, Aizen gyonyoru szemei sem a melegseget arasztottak magukbol  Ördögi

Es igen... Mr. Kurosaki Isshin-re is nagyon kivancsi vagyok. Meg, hogyan fogja tovann szoni a szalakat Mr. KuboTite
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 31, 09:02:28 írta jadu » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1175 Dátum: 08 márc 31, 11:02:44 »

Tényleg most, hogy így belegondolok Ichigo apja is elvesztette egyszer az erejét, szóval vele is történhetett valami.

Egyébként én is kíváncsi vagyok, hogy miért lett az akkori kapitányok és hadnagyok többsége vizard.

 
sztem Aizen-sama csinalt vmit


Egyetértek, szerintem Aizen egyik elmebeteg kíserlete miatt lettek mind vizardok.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 31, 11:03:21 írta Csibe19 » Naplózva

Kuroi Ookami
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19



« Válasz #1176 Dátum: 08 márc 31, 11:26:27 »

Kicsit régen volt mikor azt a Vaizados részt láttam, és úgy emlékeztem, hogy volt valami olyan benne hogy katonák, de lehetséges, hogy keverem valamivel

Szerintem nem valószínű, hogy ugyanúgy szerezték meg a hollowok erjét mint Ichigo. Ichigonal Byakuja elpusztított valami lélek pihenőt, meg még valamit. És ezzel megszűnt Shinigami lenni. De Urahara azt is mondta, hogy nem az ő erejét pusztította el, hanem azt amit Rukia neki adott, és benne is van szunnyadó erő és ezt ébreszti fel magában a saját shinigami erejét. Vagyis ha a egy shinigami elveszti a saját erejét, akkor már nincs mit felébreszteni szerintem.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1177 Dátum: 08 márc 31, 14:09:41 »

Ichi apja engem is érdekelne és az is hogy ő most pót testben van vagy csak shinigami helyettes-e? És az is érdekel hogy honnan ismeri Ishida apját. Itt is kezdenek ki alakulni a szálak meg az érdekességek Mosolyog.
Bleachből készült movie vagy ova? És ha igen adnátok nekem egy címet ahol lelehet szedni azt megköszönném.
Naplózva
Kuroi Ookami
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19



« Válasz #1178 Dátum: 08 márc 31, 14:14:22 »

ova-t nem tudok de a moviet innen leszedheted:
http://otakushakai.hu/

a projektek menüpont alatt, én is innen szedtem anno le.

valamint itt is vannak fanok által készített dolgok:
http://gportal.hu/gindex.php?prt=452768
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 31, 14:18:08 írta Kuroi Ookami » Naplózva
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1179 Dátum: 08 márc 31, 14:57:17 »

ket ova van..nem tom, hogy bittorent jo-e neked vagy sem, mert ott tuti fenn van (alt-ban mininova.org, ezt hasznalom, nem kell regisztralni, a masik meg a a datorrents.com, itt viszont regelni kell, de szinte minden anime fenn van)

de ha mas nem akkor innen:
http://www.bleachexile.com/multimedia/bleach-anime-downloads/

regelni kell, hogy letolthess...de szupi kis oldal (kedvenc bleaches oldalam) Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1180 Dátum: 08 márc 31, 15:08:54 »

Ismerem én is ez tényleg jó oldal én is szoktam használni de aztán átáltam egy jó ftp szervert 1,5 mb/sec. Nem is figyeltem hogy itt fent vannak az ovák na megyek és megnézem őket ha lejött kösz a segítséget mind kettötöknek.
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1181 Dátum: 08 márc 31, 15:22:03 »

SPOILER!!!
Az egyik külföldi oldalon láttam a legújabb mangafejezet megjelenése után egy olyan elmélkedést, miszerint Kurosaki Isshin a 0. osztaghoz tartozott. (mielőtt izé, ez csak rajongói teória Hümm-hümm )
Ti mit gondoltok erről? Mennyire lehetséges?
...
És még valami: az tény, hogy Isshinnek a vállán eddig mindig egy összecsavart kapitányköpeny himbálózott, akárhányszor változott át... Hümm-hümm
Naplózva

jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1182 Dátum: 08 márc 31, 15:25:45 »

umm..lehet...sot...hiszen mindig azt mondjak, hogy milyen hatalmas riatsuja van Ichigonak, es hat ha o ilyen akkor az apja is tutira valamennyire hasonlo szinten van/volt.

de aham..ha jol emlexem, eddig csak egyszervaltozott at Isshin, mikor a halaszt megolte...nem?????
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1183 Dátum: 08 márc 31, 15:28:29 »

Igen, akkor + amikor Uryuu apjával beszélt, miután a srác elszökött Ichigóval, hogy Orihimét megmentsék Nevet

Isshin kapitányköpönyege pedig mindig is beindította a fantáziámat... mármint, hogy melyik osztaghoz tartozhatott, aztán meg, hogy miért távozott Hümm-hümm meg mik voltak a körülményei ennek Pontosan
Naplózva

R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #1184 Dátum: 08 márc 31, 15:34:19 »

Hát szerintem végülis van esélye,az előző spoiler is kb. ilyenkor jött és enm gondoltam volna, ohgy az igaz lessz de végül még is Nevet

Hát már kiváncsi vagyok rá +Ishifa apjára is.. Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!