24 jún 16, 18:09:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 745 746 [747] 748 749 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2153939 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11190 Dátum: 14 dec 13, 20:35:03 »

Látod, ebbe nehéz hirtelen belekötni.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11191 Dátum: 14 dec 13, 21:06:44 »

Pedig lehet. Mondjuk az igények egyénfüggők.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #11192 Dátum: 14 dec 13, 21:45:17 »

Azért annyira nem egyszerű mert mindennap ezzel a busszal járok. Szóval ha beégés lett volna a dologból, utána nagyon cikis lett volna, ha újra felbukkan a csaj. ikszdé

Mi van akkor, ha pont ezzel nyered el a lány tetszését, hogy észre veszi, hogy úgy mond beégtél, elpirultál. Nevet

Persze, amikor sietek valahová az rohadt idegesítő lenne.

Ha egy picit is figyel, aki kérdezni akar valamit, nem olyankor ront rád, amikor te sietsz valahová.

Szerintem menő a fiúk részéről, ha leszólítanak valahol egy csajt

Életem első ilyen akciója sensei volt, Pirul bár "konkrétum" nem lett belőle egy megszakítással azóta is beszélünk, és én nagyon imádom őt. Nevet

Pesten hallottam csoportban egy csomószor van olyan poszt, hogy vki beírja, hogy itt meg itt látott egy ilyen meg olyan lányt és hogy keresi őt. És rengetegen oltják be ezeket az embereket, hogy mekkora puhap*cs, gyáva stb miért nem szólította le stb.

Egyszer ilyet is csináltam facen, de semmi ilyen reakciót nem vettem észre, lehet csak kíméltek, és nem írták oda a véleményüket. ikszdé

Learatom a babérokat. Mosolyog Az orsócsont.
Hogy korrektebb legyek:
Az orsócsont (radius) egyike a két hosszú csöves csontnak az alkarban (a másik a singcsont (ulna)). A könyök lateralis (hüvelykujj felőli) oldalán található. xD

Köszönöm szépen! Nevet

Én értem kilencre jöttek, és mentünk melóba, és fél 8kor végeztünk, és még munka nélküli vagyok. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 13, 21:50:34 írta Luidzsy » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11193 Dátum: 14 dec 14, 01:06:34 »

De azt egyszerűen teljesen kellemetlennek tartom, hogy ha csak hozzám szónak, közlöm, hogy amúgy van ám pasim.
Amúgy én is. Egy-két hónapja fordult elő velem pont, hogy ültem egy padon, vártam, hogy elkezdődjön az órám. Oda ült mellém egy srác, hogy akkor most beszélgessünk. Nem nagyon értettem mit akar, de mondom magamban, nylt kártyákkal játszom, ne nagyon törje magát, ha akar valamit... Mondom neki, hogy van barátom.
Elváltak útjaink, előtte E-mail címet cseréltünk, mert igért egy infót. 1 napig azt mondta, hogy ő nem akart tőlem semmit és van barátnője. 2. napon kiderült, hogy kitalálta a csajt és csak nem akart cikis helyzetbe kerülni, amitől még cikisebb lett picit az egész.

Azóta várok egy kicsit. Főleg mert én nagyon sokszor nem tudom, hogy most kikezdtek velem, vagy csak beszélgetnek. Ilyen téren marha naiv vagyok. ikszdé
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11194 Dátum: 14 dec 14, 01:17:43 »

Fiatal bohó koromban én is találkoztam nem is egy szép leányzóval aki azzal indított a tánctéren hogy barátja van de érdekes módon így is be lehetett játszani őket. Aztán lesérültem.
Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11195 Dátum: 14 dec 14, 01:28:57 »

Mondtad nekik, hogy neked is vannak barátaid? Nevet
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11196 Dátum: 14 dec 14, 02:07:30 »

Barátok? Az meg mi?
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11197 Dátum: 14 dec 14, 12:28:59 »

Gdat, mintha te is akartál volna alapjövedelmet. Úgy látszik, nem vagy egyedül:

https://www.facebook.com/FNA.Mozgalom?fref=photo
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11198 Dátum: 14 dec 14, 12:34:09 »

Elég kommunista megoldás lenne, de inkább természetben fizetném ki az alapjövedelmet, mint készpénzt juttatni az emberekhez, pl: lakhatási támogatások, ruha, élelmiszer.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11199 Dátum: 14 dec 14, 12:40:30 »

"Kommunista megoldás". Vicces, hogy a nagy forradalmárok a Szabadság, Egyenlőség, Testvériség címszavak mellé kigondolták azt is, hogy mi mindenhez van joga az embernek. Élethez például. Poén, hogy egyébként csak a pénzbirtokláshoz van jogod, és ha nincs pénzed, nincs jogod semmi máshoz sem a mai világban.

Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11200 Dátum: 14 dec 14, 12:42:50 »

Meg is volt a napi demagógia-adag erről az oldalról   Nyelvesít  Gondolkozik
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/s526x296/10409723_10153010727380039_2071153888004143689_n.png?oh=a6b815c8eedb4228acb1f9d46e880e95&oe=550296BC&__gda__=1425694471_54af0b8e521a012574a47cdef6fce988
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11201 Dátum: 14 dec 14, 12:44:42 »

Poén, hogy egyébként csak a pénzbirtokláshoz van jogod, és ha nincs pénzed, nincs jogod semmi máshoz sem a mai világban.

Inkább a termelési eszközök meg a vagyontárgyak számítanak most már mint a pénz.

captain flies away to the gym.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11202 Dátum: 14 dec 14, 12:52:28 »

Az eszesebb és pénzesebb embernek azok számítanak, mert ők átlátják a gazdaság működését. Mariska néninek csak a pénz számít. Nevet

Meg is volt a napi demagógia-adag erről az oldalról   Nyelvesít  Gondolkozik

Egyrészt szomorú, hogy így van, mert ezek tényleg hatalmas különbségeket jelentenek. Másrészt nyilván hülyeség, és most felhozhatnám az unalomig ismételt halászos-halas közmondást. Nevet

Én azt nem értem, hogy az ilyen Facebook-oldalak mit akarnak elérni. Mármint oké, kiállnak egy ügyért, de akkor legalább valami programot dolgoznának ki, ne csak lázító képeket posztoljanak. Egyrészt ezt az elképzelést nem lehet így megvalósítani, ha meg is próbálkoznánk vele, akkor lassan kéne lépésről lépésre, és nem lenne szabad elkövetni azt a hibát, amit a 20. században túl sokszor elkövettek (a társadalom és gazdaság túl gyors, erőszakos megváltoztatására értem).
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11203 Dátum: 14 dec 14, 13:03:35 »

inkább természetben fizetném ki
Ha ezt egy csaj mondta volna!
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11204 Dátum: 14 dec 14, 13:04:21 »

Pont ez az, hogy a mások zsebében való turkáláson kívül és a bűnbakképzésen kívül semmit nem tesznek. Szimpatikusabb lenne, ha dumálás helyett indítanának valamilyen jótékonysági akciót vagy bármit, aminek még valami gyakorlati haszna is van.

De nem, inkább fikázzák azokat, akik náluk valószínűleg mérhetetlenül többet tettek le az asztalra (és nem mellesleg jótékonykodnak is, pedig nem lenne kötelességük). Mert aki gazdag, az nyilván csak kapzsi, pénzsóvár, romlott lelkű pszichopata lehet, aki Dagobert bácsiként vidáman dagonyázik a pénzében az afrikai éhezőkre gondolva.  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 745 746 [747] 748 749 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!