24 jún 26, 04:22:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 744 745 [746] 747 748 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2197661 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11175 Dátum: 14 dec 13, 13:15:42 »

Syzy, ne felejts el számlát adni a tanácsadásért. Nevet

Ki kellene váltanom az egyéni vállalkozóit hogy számlaképes legyek.

Meg most már nem is telefonszámot kérnék el, hanem facebook, twitter, tumblr elérhetőséget, meg persze mutassa fel a kondibérletét.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11176 Dátum: 14 dec 13, 13:28:10 »

Mivel a facebook elkérés vicces szituk emlékekeit ébresztette bennem, ahogy emberek a nevemet peóbálják bepötögni, hangos és  sötét, helyeken a telefonjukba, felmerült bennem a kérdés, hogy vajon mikor kell szólni, hogy van barátom?

Vagy elereszteni szoktam a dolgot beszélgetés közben, mondjuk, hogy "de jó baráom meg..." ez van a kedves srácoknál akik utána is még spanolnak velem, vagy van amikor csak a lesmárolás elleni védekezésképp elfordítom az arcom, majd szólok, hogy van barátom. Ilyenkor mindig oda jönnek a srác haverjai, hogy nem úgy táncoltam a haverjukkal, mint akinek van barátja. Utána mondjuk eddig mindig számomra szórakoztató beszélgetésekbe elegyedtünk.

De azt egyszerűen teljesen kellemetlennek tartom, hogy ha csak hozzám szónak, közlöm, hogy amúgy van ám pasim.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11177 Dátum: 14 dec 13, 13:39:38 »

Ha eljutsz odáig hogy belátod semmi vesztenivalód nincs hirtelen annyira egyszerű lesz az egész.

Nem kell egyből nagy dolgokra gondolni, boltban, ügyintézésnél stb kezdj beszélgetni a csajjal, apró megjegyzéseket tenni hiszen dolgozik a csaj is, legalább szebb napja lesz ha van egy kis kedvesség meg érdeklődés. Ha ezt gyakorlod akkor nagyon hamar eljutsz oda hogy oda mersz menni egy csajhoz. true story

Azért annyira nem egyszerű mert mindennap ezzel a busszal járok. Szóval ha beégés lett volna a dologból, utána nagyon cikis lett volna, ha újra felbukkan a csaj. ikszdé

Meg különben is, tippem sincs, hogy mit kéne neki mondani. Köszönni, vagy mi? xD De mindegy is. ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11178 Dátum: 14 dec 13, 14:04:22 »

Soha nem csajoztam, mégis van nőm. Ehhez kell tudás.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11179 Dátum: 14 dec 13, 15:06:02 »

Meg különben is, tippem sincs, hogy mit kéne neki mondani. Köszönni, vagy mi? xD De mindegy is. ikszdé

Konkrét helyzet hozza elő mindig, pl: látod rajta hogy fáradt, akkor megemlítheted a munkát, és akkor biztos hogy kiengedi a gőzt, csak ne úgy kezdd hogy ugye te is ezen a buszon utazol?  Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11180 Dátum: 14 dec 13, 15:13:35 »

Azt honnan tudod Aes, hogy a fórumra mit kell írni? Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #11181 Dátum: 14 dec 13, 15:33:19 »

Nekem a kedvenc idegen csávó élményem pont pár napja történt, mikor ültem a Héven Nevet Írtam olasz házit, és pont egy olasz csávó ült le mellém és belejavított egy mondatba, szóval elkezdtünk beszélgetni mindenféléről. Meg aztán mivel ugyanott szálltunk le, elsétáltam vele kicsit még. Nevet Persze, ha már csajok leszólítása, ilyen jó indokot ritkán találni. Bár én eleve szeretek elbeszélgetni emberekkel, legutóbb pont barátnőmnek bizonygattam, hogy csak kocázok néha és nem cigizek amúgy, mikor szemben lévő idős házaspár - egyébként nagyon cukin - elkezdte magyarázni, hogy ne csináljam ezt magammal meg hogy a kezemre se rajzoljak mert vegyszer beszívódik, szóval velük is akkor.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11182 Dátum: 14 dec 13, 15:41:10 »

Nekem egyszer azt mesélte egy néni a buszon, hogy nemrég halt meg a menye. Nem ez az érdekes, hanem az, hogy milyen kedélyesen mondta. Gondolom minden óvatlan idegennek elújságolta a jó hírt.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11183 Dátum: 14 dec 13, 15:59:33 »

Soha nem csajoztam, mégis van nőm. Ehhez kell tudás.

Taníts minket, te férfiállat.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11184 Dátum: 14 dec 13, 16:13:36 »

Nincs mit tanítanom, de van egy őszinte véleményem a nőkről: a bokáig tehénszarban gázoló tájszólásos parasztlány hosszútávon jobb befektetés, mint a királykisasszony.
Ettől persze még nem tudnék csajozni.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11185 Dátum: 14 dec 13, 18:04:54 »

Nem értem mi alapján van ez a véleményed. Nem is volt még kétféle csajod.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11186 Dátum: 14 dec 13, 18:05:01 »

Ezért már megérte ma feljönni a fórumra. Nevet

Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11187 Dátum: 14 dec 13, 19:20:27 »

Nem értem mi alapján van ez a véleményed. Nem is volt még kétféle csajod.
Parasztlánnyal eddig több, mint 7 évnyi kapcsolatom volt, királylánnyal meg semennyi, ha Saphit nem számoljuk. Ez nyilván a királylányok hibája.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11188 Dátum: 14 dec 13, 19:28:57 »

Szóval... Azért jobb befektetés a parasztlány mert egyetlen egy hajlandó volt rád nézni?
Ez akár véletlen hiba is lehet. A helyedben nem vonnék le messzemenő következtetéseket ebből.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11189 Dátum: 14 dec 13, 19:42:31 »

Így is nézhetjük, de úgy is, hogy nagyon kicsi volt rá az esély, ez nem lehetett a véletlen műve.

Kísérletezhetnénk is, mondjuk Micsudival. Ő csak a királylányokat hajkurássza, totális kudarccal. A parasztlánnyal lehet, hogy sikerrel járna.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 13, 19:48:02 írta gman » Naplózva
Oldalak: 1 ... 744 745 [746] 747 748 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!