24 jún 29, 10:51:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 606 607 [608] 609 610 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1064336 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9105 Dátum: 14 máj 12, 20:33:41 »

Szerintem az erőltetés a gond ezekkel a gimis tesikkel. Amikor a tanár nem tudja felfogni, hogy hiába kiabál a diákkal, akkor sem tud még egy kört futni, mert kiköpi a tüdejét és összeesik. Szerintem ez az ugrabugrálás, meg ritmusszámolgatás idegesítő. Engem mindig idegesített, hogy a tanár kiabálta, hogy egy-kettő, aztán, ha nem úgy ugrottam, ahogy kellett, vagy megálltam, rögtön rám förmedt, mintha hatalmas vétket követnék el. Ahelyett, hogy a diákok megismernék a saját ritmusukat, testüket, határaikat, csak feszültséget generál bennük a sok idegbeteg tesitanár.

Érdekes, jógán például teljesen máshogy állnak a dolgokhoz. Amúgy sem értem, mi értelme annak, hogy 1 perc alatt csinálj meg 100 felhomorítást. Miért nem lehet megcsinálni százat saját tempóban? Talán a lassú tempóban nem kapkodná el annyira, az izmok is jobban feszülnének, szerintem egy lassabb gyakorlatnál sokkal jobban érezhetőbb az izomfeszülés-változás, valahogy jobban esik az egész.
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9106 Dátum: 14 máj 12, 20:37:49 »

Pedig a sok felüléstől ég a zsír.  Gondolkozik

A futástól, biciklizéstől ég a zsír, a felüléstől pedig lesz hasizmod, ami nem fog látszódni a zsír miatt, max az állóképességed javul.
Viszont ha lapos hasad van, akkor folyamatos lábemelés, és felüléstől 2-3hét alatt szép kockás hasad lehet.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9107 Dátum: 14 máj 12, 20:38:14 »

A tanár, amennyire túlerőlteti a dolgot, inkább csak megutáltatja (velem legalábbis) a sportot, mint, hogy megszeretteti. A kedvencem az, amikor vasrúdból ugyanolyan nehezet veszünk, és fiúk-lányok, erőtől függetlenül ugyanannyit csinálnak. A patakkört ugyanúgy le kell futnia a bicikliző és sportos fiúnak, mint egy ducibb vagy kevésbé sportos (lásd én) lánynak, aki rövidtávon teljesít jobban, és a jegyhatárok között össz-vissz egy-két perc különbség van, vagy egy körrel kevesebb (amivel én nem érek többet, mivel egy kört gyorsan lefutok de többet sehogy se). Normális órán is gyakran, ha x időn kívül érsz, akár egy-két másodperccel, egyes. Elmagyarázza a "technikáját", de én attól még nem fogok könnyebben futni, hogy rám parancsol, hogyan lélegezzek. Egy ideig megy, aztán már ösztönösen kapkodom a levegőt, mert úgy érzem, különben összeesek. Ha rosszul vagyok, általában elintézi egy legyintéssel, és ez több embernél is így van.
A sport meg sose volt a barátom, egyszerűen nem érdekel, kis koromban elég dologra elvitt anya, hogy erre rájöjjek.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9108 Dátum: 14 máj 12, 20:43:38 »

Nálunk mondjuk sosem volt ez a ráförmedős tesi és nem csak nekem nem, de senkinek sem. Mondjuk én mindig azokat a gyakorlatokat szerettem amit más utált, pl. bármilyen bukfenc *-*, ill. a bátorságomért voltam kiemelkedő. (Pl. hogy szerettem kézizni, csak a csapatjátékokat a mai napig kerülöm, mert a többiek nem szerették egy darabig, ha elbénáztam nekik a játékot, bár gimiben amikor már egyesek a műkörmükre vigyáztak, akkor egész hasznos csapattag tudtam lenni!Egy bakot a mai napig nehezen ugranék át, de még azt sem utáltam, nagyon kedves tesitanárom volt.
Nálunk mindig mindenkinél egyébként az aktivitást figyelték és figyelmen kívül hagyták azokat a dolgokat ahol valaki nem volt ügyes mert nem olyan a fizikuma.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9109 Dátum: 14 máj 12, 20:47:47 »

Egy valami nem ment soha semmilyen szinten akárhogy is próbáltam rúdra/kötélre mászás.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9110 Dátum: 14 máj 12, 20:48:27 »

Egy Ayumi-Zitagirl-Kichigo (az ő nevét elsőre mindig "kicsirigó"-nak olvasom) valóságshow-t vagy tévésorozatot tök szívesen néznék. Nagyon érdekfeszítő lenne és egy csomót tanulhatnánk belőle, főleg a Dr. Who című remekműről.  Faceg

Na ilyenre ne számítsatok tőlünk. Különben is mostanában nem is beszéltem(elmúlt 1-2 hét legalább) róla a Duma topikban.

Nekem nagy gondom nincsen vele, de azért időnként nézek egyet, mikor a helyben ugrásra csak akkor kaphatsz ötöst ha legalább 2 méternél messzebre ugratsz (160 centiméter magassággal és semmi gyakorlással) vagy az ugrálókötelezés, hol másodpercenként legalább 3-at kéne ugranod, hogy a végén jó jegyet kapj. Furcsák a tesi tanárok.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9111 Dátum: 14 máj 12, 20:48:46 »

Kötélmászásban osztályelső voltam általánosban és gimiben is, senki sem előzhetett le. Nevet
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9112 Dátum: 14 máj 12, 20:50:07 »

Nálunk ügyességre megy a dolog. Hiába látja egy tanár, hogy valaki próbálkozik, a könnye kicsordul annyira akarja, hogy jó legyen, ő a tökéletes technikát osztályozza, még be is mutatja, hogy miképp kell megcsinálni, de olyanra csak nagyon kevesek tudják. Az pedig eléggé negatív számomra, hogy a félévi kb 6 jegyből 3 az szertorna, amiből én, ha minden igaz, úgy állok, hogy 1-1-2. Mert félek a gyakorlatoktól, estem már pofára szekrényugrásnál, estem le gerendáról majdnem (elkaptak), kiskoromban bukfencezés közben szakadt fel a fejem hátul, de a tanár természetesen képtelen ezt megérteni, még akkor se, ha látja, hogyan küzdök egyáltalán azzal, hogy meginduljak. Inkább rám förmed, és olyanokat hoz fel példának, hogy csináljam úgy, akik kiskorukban évekig szertornáztak, vagy még most is, esetleg táncosok.
Így nagyon jó tesizni.

Kötélre én se tudok mászni, pedig meg kéne tanulnom. A lábaimat nem tudom úgy összekulcsolni, hogy jó legyen.:/
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9113 Dátum: 14 máj 12, 20:52:10 »

Hát akkor mássz láb nélkül   Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9114 Dátum: 14 máj 12, 20:58:10 »

Nekem (szerintem) az (volt) a bajom hogy a kezem/karom gyenge de annyira hogy nem bírom vele felhúzni a saját súlyomat (ami akkoriban megfelelt egy átlagos kamasz súlyának, de a fizikai erő a kezemben nem (volt) átlagos) és nem bírtam megmarkolni a rudat annyira hogy ne csússzak vissza.  >.<#
Am most sem vagyok erősebb de súlyosabb vagyok szóval rosszabb.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9115 Dátum: 14 máj 12, 21:01:46 »

Ugyan már, meghagyom a fiúknak ezt a lehetőséget. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9116 Dátum: 14 máj 12, 21:02:58 »

Az élelmiszerbiztonsági helyzet romlásának feltételezett okai:

bla
bla
bla
- A "természetesebb" élelmiszerek iránti igény
bla
bla
bla

gondoltam megosztom a fórummal
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9117 Dátum: 14 máj 12, 21:04:54 »

Én konkrétan fél lábon sem tudok állni és labdát pattogtatni sem tudok, egyszer sem. ikszdé
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #9118 Dátum: 14 máj 12, 21:06:18 »

Én szeretek sportolni, de a tesiórákat mindig rühelltem Nevet Az egyetlen amit szerettem az a Floorball
Noé, ez a légérdekfeszítőbb dolog amit valaha hallottam Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 12, 21:06:53 írta xenon » Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9119 Dátum: 14 máj 12, 21:06:44 »

A labda pattogtatás ment. Egy darabig.. vagy 10 pattogást (kb.) tudtam (az volt a rekordom).
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 12, 21:07:27 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 606 607 [608] 609 610 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!