24 jún 26, 17:58:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 607 608 [609] 610 611 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1060205 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9120 Dátum: 14 máj 12, 21:14:24 »

Nálunk általánosban volt egy tesitanár, aki a mély vízbe hajigálta a cseppfolyós környezettel bizalmatlan viszonyban lévő nebulókat.  Technikai KO

... Bezzeg minket nem ő tanított  Szomorú


Én és a csapatsportok...
...hagyjuk.

De floorball az úgy ment. Vagy legalábbis a többiek épp annyira bénk voltak, mint én.


A tesi egyébként hiányzik.

Egész jól elvoltam vele, kivéve, ha az akrobatikus képességeimet kellett imitálnom


Távolugrás jól ment.

Ugráló kötél? Ugráljon neked a hóhér.

Kötélmászás? ...vajon miként tudnék felugrania  plafonig

X kilométer futás. Huss, egész jó idővel, majd az utolsó kör után egy "hívjatok papot" kijelentéssel és pázsittal való intim kapcsolat részesítésével kivontam magam a további tevékenységekből



 
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9121 Dátum: 14 máj 12, 21:15:09 »

Szerettem nagyon kosarazni a röpi volt mindig unalmas számomra. Egyébként a labdapattogtatást én is nehezen tanultam meg, de mondom olyan tesitanárom volt aki nem szarta le hogy nem megy, biztatott, hogy ennek ellenére igyekezzek. Szerintem ez az életemhez is sokat hozzátett.

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #9122 Dátum: 14 máj 12, 21:19:54 »

...
Kötélre én se tudok mászni, pedig meg kéne tanulnom. A lábaimat nem tudom úgy összekulcsolni, hogy jó legyen.:/
Minek? Csak arra jó, hogy lehorzsolja a lábad szárát a kötél... smirksweat

Szakképzőben szerettem a tesit... Jó volt a tanár.. Mondjuk kemény órák voltak.... Szakközépben vagy fociztunk, vagy aludtunk a szertárban, vagy a fekvenyomó padokon... Most meg a melóm egy kész sport...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9123 Dátum: 14 máj 12, 21:22:48 »

Amit eddig hallottam a munkádról amiket eddig mondogattál, nem valami egészséges sport.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9124 Dátum: 14 máj 12, 21:23:51 »

xeni azért egy ecdl vizsgától még nem leszel titkárnő.  Nevet

Tesin én kötélre mászni nem tudtam. Mindig is rossz volt a fizikumom és nem bírtam el a saját súlyomat. :S Általánosban meg az osztálytársaim azzal biztattak, hogy köpjek a tenyerembe és én ezt annyira gusztustalannak tartottam, hogy végképp nem ment a dolog.  Nevet Nagyon kényes voltam/vagyok. :S
Viszont mindenfajta ugrásban én voltam az egyik legjobb. A lábam jó izmos csak a karom gyenge.  Nevet
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9125 Dátum: 14 máj 12, 21:28:03 »

A titkárnőkről perverz dolgok jutnak eszembe.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9126 Dátum: 14 máj 12, 21:30:21 »

Pedig Xeninek a frizurája már megvan egy szexi titkárnőhöz.  Nyelvesít

Jé nem lehet ráírni semilyen élelmiszerre mondjuk azt, hogy egyes orvosok ajánlják. :O
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9127 Dátum: 14 máj 12, 21:33:17 »

Hogy minek, Gabesz? Mert osztályozzák. Nevet
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9128 Dátum: 14 máj 12, 21:34:33 »

biztatott, hogy ennek ellenére igyekezzek.


Ez amúgy egy tényleg nagyon jó dolog.A legtöbb tanár inkább rombolja az önbizalmadat, mint hogy növelje azt.Én ezért utáltam meg a szakács gyakorlatot  Nevet
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9129 Dátum: 14 máj 12, 21:40:00 »

Kötélmászáskor mindig olyan érzésem volt, hogy bepisilek, így soha nem mertem mászni.
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #9130 Dátum: 14 máj 12, 21:42:25 »

Én lennék a legszexibb titkárnő akit kívánhatnál Nevet
És én pont azért szerettem floorballozni mert én Jégkorongoztam egy darabig és lényegében az egész osztályt kenterbe vertem egyedül mert csak nekem volt testhezálló a játék :'D
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9131 Dátum: 14 máj 12, 21:45:31 »

Floorballnál mi leginkább csak egymás sípcsontját igyekeztünk eltörni. Volt egy csaj, aki állítólag tudott floorballozni, de nem vettük észre.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9132 Dátum: 14 máj 12, 22:08:42 »

Nálunk a tesióra annyi volt, hogy "fussatok két kört, aztán foci". Én mindig a lányokkal röpiztem inkább, a focit már akkor is utáltam. Egyébként pont egy nagyon szigorú küzdősport-oktatómnak köszönhetem, hogy edzés közben mindig beleadok apait-anyait és nem lazsálom el, ha már egyszer elkezdtem. Pátyolgatással nem biztos, hogy elérte volna ugyanezt.

Én konkrétan fél lábon sem tudok állni és labdát pattogtatni sem tudok, egyszer sem. ikszdé

Lol, helyből távolba nézni azért tudsz?  Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9133 Dátum: 14 máj 12, 22:13:01 »

Ne bántsd jobb lábon állni én sem tudok valami jól és azt is csak rövid ideig. Csak ő szerintem lustább.
Mondjuk most elgondolkoztam, hogy vajon gman megtartja-e egy nőnek az ajtót vagy a betegségére hivatkozva töret-e rajta befelé?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9134 Dátum: 14 máj 12, 22:26:25 »

Csak akkor hivatkozok rá, amikor hasznom származik belőle, de akkor rá is játszom. Az adottságok azért vannak, hogy használjuk őket. A nőknek viszont tartom az ajtót, mert úgy jobban meg tudom nézni őket.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 607 608 [609] 610 611 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!